KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aklım Ve Yüreğim

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Aklım Ve Yüreğim Acili10

MADALYA : Aklım Ve Yüreğim 3_10

Aklım Ve Yüreğim Empty
MesajKonu: Aklım Ve Yüreğim   Aklım Ve Yüreğim Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:29 pm

Sana ne desem bilmem ki? Nasıl hitab etsem. Önceden olsa aşkım derdim, sevgilim derdim. Ya şimdi ne derim. Yüreğime sordum herşeyin dedi. Peki ya aklım ona hiç sorma hiçbirşeyin dedi. Bunlar böyleler işte. orta noktası yok. Yüreğim seni yere göğe sığdıramazken, aklım... Ahhh şu aklım boşver bırak gitsin. Giderse gitsin diyor. Bende bilemez oldum ne yapacağımı. Sevdim. Aklımı dinlemedim hemde çok sevdim. Şimdi acısını yine yüreğim çekiyor. ona da yazık değil mi? Hep benim yüzümden ne olurdu biraz laftan sözden anlasaydım. Bu hallere düşmezdim dimi. Kimi zamanlar içim içime sığmıyor. Biliyor musun? Aklına gelecek hatta gelemeyecek bütün delilikleri yapmaya hazırım. Ama kimi zaman duruluyorum. Başlıyorum ağlamaya. Durup dururken. Yaşlandım mı ne artık reflekslerimi kontrol edemez oldum. Öyle özlüyorum ki seni deliler gibi, gözüm hiçbirşeyi görmüyor. Şeytan öyle güzel şeyler söylüyor ki bir bilsen. Ah bi uysam. Ah bir yapsam o dediklerini...

Kimi zaman kendimle çatışıyorum. Kimim ben, burda ne işim var. Ne yapıyorum böyle. Çok komik dimi. Olduğum yerdeyim. senden önce nerdeysem ordayım. Sen gittin ben hala burdayım. gel bide bana sor gerçekten gidebildin mi? Sen gittin de ben seni yollayabildim mi?

Böyleyim işte gittiğinden beri. Birgün iyi birgün kötü. Zaman akıp geçiyor ama beni yaka yaka eze eze geçiyor. Sanki üstümden geçiyor. Ben sadece seyrediyorum. Sanırım az kaldı. Ya seni hala çok seven yüreğimden kurtulacağım. Ya da sevme onu diyen aklıma kapıları ardına kadar açacağım. Bu ikilem yedi bitirdi beni. sevgin ne hale getirdi beni. Bi bak, korkma hadi bak ne haldeyim şimdi.

Aklım Ve Yüreğim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-