KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Görseydin inanırdın Ölmeden Öldüğüme

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Görseydin inanırdın Ölmeden Öldüğüme Acili10

MADALYA : Görseydin inanırdın Ölmeden Öldüğüme 3_10

Görseydin inanırdın Ölmeden Öldüğüme Empty
MesajKonu: Görseydin inanırdın Ölmeden Öldüğüme   Görseydin inanırdın Ölmeden Öldüğüme Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 4:11 pm

Yalnız sana eğilir herkese asi başım..Sel olur gölgen sıra ardından sızan yaşım..Gezdirir ufuklarda hayalin arkadaşım..Gelecekti gelmedi şirin sözlü nazlı yar..Elbet bir müjde taşır gün gelir ondan rüzgâr...

Ruhumu benliğimi saçlarına astın da..Bir anlık hicrin bile tende canın kastında..Yaktın yanardağ gibi ufukların üstünde..Firkatinden armağan saçlarımdaki aklar..Yüzlerimde her çizgi hicrinden azap saklar..

Şafaksız gecelerde firar etti rüyalar..Ateşimle tutuşur gözlerimde deryalar..Yüreğimdeki sevgin ummanları mayalar..Büyük bir çınar gibi yaşar büyük sevdalar..Bahara kavuşur mu başı dumanlı dağlar...Aldırma sen dünyada tutunabildiğime Parmakların adedi sayılı güldüğüme Görseydin inanırdın ölmeden öldüğüme Kalbimin aynasıdır hicrinden manzaralar Gözlerime nakşeder al rengini yaralar Ufukların ardında melek-ül mevt siperde İki deniz içinde boğuldum orta yerde
Gurup da donan bakış hayatımda son perde
Dünyada yalnız bir gün yaşayan kelebekler
Bizden daha genç öldü ayse diyecekler

Görseydin inanırdın Ölmeden Öldüğüme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-