KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vindir for YouTube 3.11.51(youtube,izlesene.com,trtube şarkı vevideo indirme program

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Vindir for YouTube 3.11.51(youtube,izlesene.com,trtube şarkı vevideo indirme program Acili10

MADALYA : Vindir for YouTube 3.11.51(youtube,izlesene.com,trtube şarkı vevideo indirme program 3_10

Vindir for YouTube 3.11.51(youtube,izlesene.com,trtube şarkı vevideo indirme program Empty
MesajKonu: Vindir for YouTube 3.11.51(youtube,izlesene.com,trtube şarkı vevideo indirme program   Vindir for YouTube 3.11.51(youtube,izlesene.com,trtube şarkı vevideo indirme program Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 2:58 pm

Vindir for YouTube video indirme aracıdır.

Bu program YouTube adlı dünya çapında yaygın şekilde kullanılan video paylaşım sitesi için hazırlanmıştır.

Özellikleri:

Kolay kullanım ve tasarım.

Detaylı yardım merkezi.

Detaylı hatırlatma ve bilgi kutuları.

Türkçe dahil 5 dil desteği.

İzlesene, PiknikTube, TRTube, Vidivodo, Google video servisleri (yeni servisler hazırlanıyor..).

MPEG, AVI, WMV, SWF biçimlerinde kaydetme.

Tek listede çoklu indirim desteği.

Listenin kaydedilip tekrar kaldığı yerden devamı.

İndirme listesinde silme, tekrar indirme seçenekleri.

Videolarınız için ortak kayıt yeri.

Otomatik videolara isim verme.

İstediğiniz ismi videolara verme.

Internet Explorer'dan videoyu direk listeye ekleyebilme.

Hızlı dosya tarama.

Kullanımını anlatan video paylaşımı.

Programda kullanıcıya yol gösteren uyarılar bulunmaktadır.

Hafızada fazla yer tutmaz ve işlemlerinizi engellemez.

Birden fazla indirme işlemi gerçekleştirebilir.

Program çalışması için ek bir yazılıma ihtiyaç duymaz.

Yenilenmiş web sayfası.

Yazılımın yeni sürümünde YouTube, İzlesene, PiknikTube, TRTube, Vidivodo, Google Video bağlantıları güncellenmiş durumda. Video kaydetme profilleri programa entegre edilmiş. Artık daha tutarlı ve daha yeni. Kullanıcıların istekleri bu sürüme yansıtıldı. Karşılaşacağınız sorunları Yardım Merkezinden takip edebilir ve çözüm bulabilirsiniz.

TIKLA İNDİR

Vindir for YouTube 3.11.51(youtube,izlesene.com,trtube şarkı vevideo indirme program
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Youtube Jacker 3
» YouTube Video Downloader 2.00