KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Acili10

MADALYA : 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 3_10

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Empty
MesajKonu: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:40 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 25g5dl0

Vatanima Dil Uzattiramam!
Her karis topraginda sayisiz kan,
Alinmaz hiç satin,
Çalisip örnek olun,
Bu vatan hepimizin..

Üç tarafi denizden,
Ona sahip çikmak bizden
Çikarmayalim gözden
Bu vatan hepimizin..

Bölük bölük böldürmeyelim,
Bir karisini verdirmeyelim
Verilmez namus diyelim
Bu vatan hepimizin..

Her kösesi bir baska mevsim,
Dünya benim sesimi duysun
TÜRKIYE güzel isim,
Bu vatan hepimizin..

Gündüzünde gecesinde,
Nöbet tutar asker olurum.
Tek basima kalsam da,
Vatanima Dil Uzattiramam.

Vatanima Göz Dikenin GözLerini Oyarim 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon8
Götü yiyen varsa CiKSiN KARSiMA

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 34ryuev
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

Ruh haliniz : 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Acili10

MADALYA : 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 3_10

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Empty
MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:45 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 1z69ohi

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2ymxbw5
'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2rmo61l
VUR YİĞİDİM KÖPEKLERE SAKIN OLA ACIMA
ONLAR NASIL KIYDILAR ÖĞRETMENE BACIMA
SAATLER İLERLİYOR VAKİT YAKIN ÖCÜME
KÖPEKLEŞEN BEYİNLERE KANLI KURŞUN SIKILSIN
KAHPE CUDİ ZALİM GABAR YIKILIRSA YIKILSIN!!!

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2qi9zs5

Andımız var, dağa taşa soracağız.
Her kovuktan bir bir bulacağız.
Kurşun içirip kan kusturacağız
Kafanıza Türkiye Türklerin yazacağız.

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 1zyv3p1

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Jfulxx

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2mrd66o

Türk ordusu ayakta nöbet tutuyor
Polisler etrafı kol kol geziyor
Türk halkı namazda dua ediyor
Kahpe'dir adınız pkk'a soyu.

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 99qwkj

Aç kaldığınızda bu vatan verdi size ekmek
Ekmek verene ihanet etmez en adi köpek

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 99qwkj

Bir köpek sadık olur sahibine
Sen köpek bile olamadın..ne

Küçücük çocuktan ne istedin orospu çocuğu

Sarmış başını çıkmış dağa elinde keleş
Senden de hesap sorulacak olacaksın leş

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 20z9rlx

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 50qxl2
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:49 pm

Fiske vuramazlar soysuzlar sana
Farenin leşleri vız gelir bana
Cudiyi gabarı boğarım kana

MEHMETÇİK CUDİ DAĞI'NA TÜRK BAYRAĞI ÇİZDİ

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 280620071613063491954_2

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Efrk87

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! E6dedy

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 15s5zwm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 34ycwep

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2qld1j5
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:50 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 9bgnc1

Üç beş şerefsize boyun eğmem ben Türküm
Vatan namusumdur savunmak benim ülküm
Ne bekliyon Başbakan,zehir oldu pazar günüm
Haydi bas düğmeye biz hazırız vatan için ölürüm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Xnx668

On iki fidan alçakça pusuda haince şehit oldu
Şehitlikler doldu,bakın hep ne ocaklar söndü
Ulaştır haberi Apo itine sevinin bugün hain avukat
Böyle bir acyı dua ediyorum sende çocuklarında tat

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Xnx668

Yüreğim yanıyor,ciğerim acıyor hainler seviniyor
Kürdistanı unutun,sırada milyonlar ölümüne bekliyor
Hakkari,Şırnak benim yurdum dağında akdı kanım
Haydi ne duruyorsun bas düğmeye Başbakanım

Sen insanmısın Apo şimdi ipin hazır gidiyorsun
Dağlarda itlerine ne amaçla kurşun sıktırıyorsun
Vatanda havasını alıp ekmek yiyip suyunu içiyorsun
Köpek bilir yediğini nankör değildir sen insanmısın

Ateş düştüğü yeri yakmıyor,şehit bizim canımız
Türk,ün yüreği yanıyor yetti artık,sınırı aşıyoruz
Amerika Avrupa durmayız karışma sakın bize
Unutma Çanakkale,yi dünyayı nasıl getirdik dize

İçimizdeki abileri hain köpeklerede sözümüz var
Sizinde fidanınız kökünden kurusun bu ülke size dar
Askere kurşun sıkan haini alkışlıyan Baydemir
Nesin sen insanmısın,yaratık, sana başka ne denir

Yüzyıllarca beraber yaşadık bu topraklarda
Yine yaşarız beslediğimiz zehirli yılanlar olmasa
Sana derim Barzani,bağla şerefsiz köpeklerini
Akıllı ol Amerikan uşağı peşmerge Talabani

Sabır taştı Apo iti,pusu değil mertçe yolla itlerini
Her an hazırız çıkın meydana Barzani,nin köpekleri
Bu kan yerde kalmaz,Meclise giren Terör abileri
Bizim yüreğimiz yanarken, sevinen vatan hainleri

Ok yaydan çıktı durmayız,karışamaz kimse bize
Dünya bilir bizi nasıl savaşılır göstericeğiz size
Şerefsizin avukatı Apo itine mesajım aynen şöyle
Namert olayım Mehmet,in intikamı alınmazsa. söyle

Ağlamayın analar,Vatan sağolsun hep dersiniz
Şehidimin kanı Hakkari,de kalmaz göreceksiniz
Her şehit için on iti size teslim edeceğiz,bilesiniz
Ağlamayın bacılar,gidiyoruz Gazamız mübarek ola....

Ramazan Gökçe

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 15mkz21
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:51 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 00392677

Şanlı Bayrağımı göndere çekerim,
Vatan,Bayrak için canımı veririm
Dağıma bağıma her yere dikerim,
Baktıkça çatlasın apo'nun itleri...

Bu vatan,dan toprak verilirmi lan
Pusu korkak işi,mertçe gelin dağımıza
Kökünüz kuruyacak,söyleyin ağanıza
Şerefsizdir hepsi aponun itleri,,

Her yeri ayyıldız ile donatırım,
Üzerini al renge boyatırım,
Kınayan zalimin kanını akıtırım,

Al sancağımdır,gözüm gibi bakarım,
Toprakta gözü alanın gözünü oyarım
Bir kurşunla cehenneme atarım,
Varsa çıksın karşıma aponun itleri,

Yel vurdukça,deniz gibi dalgalansın,
Sevmeyen zalimler kahrında çatlasın,
Gökten uçan kuşlar bile hayran kalsın,

Bayrağım gökteki ay gibi parlıyor,
Esen yellere ruhunu okşattıyor,
Gölgesinde asil Türk milleti yaşıyor,
Apo'nun itleri baktıkça çatlıyor,

Hainlere,zalime,kaleşlere inat,
Bölemiyeceksiniz Barzaniye inat
Dalgalan Bayrağım nasipsizlere inat,

Kahrolsun(PKK) kahrolsun hainler,
Kalleştir onlar,zaten belirli tipler,
Sonunuz geldi soysuz köpekler,
Kahrolsun apo'nun nasipsiz itleri,

Ramazan Gökçe

TÜRKIYE TÜRKLERINDIR!

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2caczr

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:55 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 9tpqf5
'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! B46ps2

Kervanımız seksen üç yaşında
Her şeyimiz istiklal marşında
Gazi MUSTAFA KEMAL başında
Bu yurda canlar verdik biz

Tane tane ezildik değirmen taşında
Damla damla aktık göz yaşında

Kanat gerdik karşı durduk yele
Vucudu set ettik kazıklar çaktık sele

İlmek ilmek dokundu çulumuz
İrem bağında derildi gülümüz

Sevda pınarından içtik
Sır uğruna serden geçtik

Türkü olduk dillerde
Halay olduk ellerde

harmanda savruldu tozumuz
Tane verdi özümüz

Tokatımız sert olur
İnsanımız mert olur

Nasihattır sözümüz
Hep yaşlıdır gözümüz

Damarına basma TÜRK,ün
Başına dert olur
Ayranını kabartma / taşmasın bardak
Cenk meydanında isimsiz kahraman olur

Dağıtırız soysuzu çil yavrusu gibi
Karartırız bahtını
Dünya tanır bizi
Yıkarız zalimin tahtını

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:04 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! LakersTurk_247182

Biz bu vatan uğrunda, nice kol bacaklar verdik
Oluk, oluk kanlar döktük, ne genç bedenler gönderdik
Sizin gibi hainler'e, düşmanlar'a göğüs gerdik
Sizler çapulcu ordusu, bizler doğuştan askerdik

Her birimiz asil kan, her birimiz değerdik
Sizler birer leş oldunuz, bizler şahadete erdik

Evet askerdik ama, sulhu de çok severdik
Tüm dünyada hep barış, dostluk olsun isterdik
Sizler hep nifak sokan, kışkırtıcı tarafken
Biz ne fevri davrandık, nede ortamı gerdik

Sabırlıdır Türk milleti, dünyaya belgeler serdik
Sağduyulu davrandık, doğru yolu gösterdik
Kalleş düşmanı bile, ne alçalttık ne yerdik
Lâftan anlamayana, gereken dersi verdik

Her birimiz asil kan, her birimiz değerdik
Sizler birer leş oldunuz, bizler şahadete erdik
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:07 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2jcg1hv

gün gidende ay gelende gel oğlum
cihan yanar sen gülende gül oğlum
bir yol vardır hakk yoludur bul oğlum
yeri bilmek göğü bilmek bil oğlum

çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum
çakal gezen şu dağlarda gez oğlum

gez oğlum
vatanına göz dikeni ez oğlum.!
dostun kim düşmanın kim sez oğlum
tarihini şerefinle yaz oğlum
yaz oğlum.!

gez oğlum
yaz oğlum.!

senden gider sonsuzluğa yol oğlum
dört bir yana salmalısın kol oğlum
ekmeğini aç olanla böl oğlum
haram yeme, hakk uğruna öl oğlum.!

hain gezen şu dağlarda gez oğlum

gez oğlum
yaz oğlum.!

gez oğlum
yaz oğlum.!

zulum dolu saltanattan in oğlum
zalimlere duymalısın kin oğlum
nefis kibir mantık yutan dev oğlum
mağrur olma insanları sev oğlum

hain gezen şu dağlarda gez oğlum

gez oğlum
yaz oğlum.!

gez oğlum
söz ver bana geç karşıma söz oğlum.!

Esat Kabakli

Köpekleşen Beyinlere Kanlı Kurşun Sıkılsın,
Kahpe CUDİ Zalim GABAR Yıkılırsa yıkılsın...

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 359aanm

Köpekleşen Beyinlere Kanlı Kurşun Sıkılsın,
Kahpe CUDİ Zalim GABAR Yıkılırsa yıkılsın...

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Vpw6yh

TÜRKIYE TÜRKLERINDIR !
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:09 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 35312ef

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2jfc687

Panik başladı terörde
Gelen bordo berelidir
Hain düştü zalim derde
Gelen bordo berelidir

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2jfc687

Delik arar kahpe delik
Kanları etmez metelik
Kaçar siner fellik fellik
Süren bordo berelidir

Kandilden eyledi firar
Sığınacak delik arar
Kahramanlar izin sürer
Varan bordo berelidir

Kuyruğu kıstırdı kıça
Yol tutuldu nerden kaça
Kimse sahip çıkmaz piçe
Saran bordo berelidir

İçte dışta feryat figan
Çırpınıyor mister madam
Dağları sardı heyecan
Giren bordo berelidir

Vur Mehmedim vur yılanı
Sallandırak Öcalan’ı
Mesaj alsın Talabani
Gelen bordo berelidir

Kimde ise arzu istek
Sıkıyorsa olsun destek
Hainleri tutup tek tek
Deren bordo berelidir

Zoru başarır her zaman
İmkânsıza vermez aman
Düşmana afetten yaman
Vuran bordo berelidir

Gözleri kartaldan keskin
Şahlandı mı zordur teskin
Haine yobaza küskün
Duran bordo berelidir

Yüce Türk milleti canla
Yanındadır heyecanla
Yüreği eşit vatanla
Kuran bordo berelidir

Dilde kuran elde silah
Her yerde korusun ilah
Türk İslam elhamdülillah
Yaren bordo berelidir

Ateş ile yıkanırlar
Ahmedi sever tanırlar
Tanımasa utanırlar
Pir an bordo berelidir

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2cglzlt

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 157gmiu

Otuzbeşbin şehidin hıncını almaya geldik,
Şehidim yanında kalmaya geldik,
Eşkiya itini sarıp yarmaya geldik,
Bizlere şanıyla bordo bereliler derler.

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 157gmiu

Tek yek ufalayacağız dağı taşları,
Haine soysuza çevirdik çatık kaşları,
Duracak annelerin akan yaşları,

Söküpte dünyada her türlü cehaletin,
Bedelini ödeteceğiz vatana ihanetin,
Ey vaftizli keşiş tutmayacak kehanetin,

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:16 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 6p3w5h

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Rs5sn6

Ulan PKK’lı veled-i zina!
Çek elini bayrağımdan, şerefsiz!
Seni kimler böyle eyledi bina?

Sana köpek demem, köpeğe yazık.
O bile cinsine çok daha nazik.
Belli, senin soyun, kanın da bozuk!

Düşmansan da saygılı ol marşıma,
Gizli-gizli bomba koyma çarşıma.
Erkek isen, erkekçe çık karşıma,

Türkiye’de halklar yoktur. Millet var!
Asırlardır birlik oldu insanlar.
Belli... Sizin beyninizde illet var!

Habire sinsice planlar kurma.
Öne çık, kalleşçe arkadan vurma.
Sevmiyorsan bu ülkeyi, çık. Durma!

Ya yola gel, tarafımızdan af ol,
Ya çek sürünü, karşımda saf-saf ol.
Ya sev bayrağımı, ya da git, defol!

AYŞEYIM, işte son sözü söylerim,
Bütün sapıklara ilan eylerim:
Ayağa kalkarsam pişman eylerim!
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:20 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 213ej9y

Savaşa gidiyoruz haydi savaşa.
ABD'ye ve PKK' ya karşı savaşa.
Ölümüne gidiyoruz bu savaşa,
Türk'ün yanında olmayana savaşa..!

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2diqeeu

Kukla PKK'nın ini başına yıkıldı,
ABD savaşıp savaşıp barışa takıldı,
Askerime sıkılan kurşun sabrımı taşırdı,
Savaşa gidiyoruz Haydi savaşa..!

Ay yıldız kime ne yapmış kime ne etmiş?
Türkiye kime karşı soykırım etmiş?
Bütün herkezin soyu, soyuna çekmiş,

Geç kalındı aslında bu savaş erken olmalıydı,
Barzani ve Talabani ipte durmalıydı,
Bu kadar şehit boş yere olmamalıydı,

Devlet içi terör güç verdi dışarıya
Cezaevindeki PKK çıktı dışarıya,
DTP şerefsizleri, çıksanıza dışarıya,
Savaşa gidiyoruz haydi savaşa...!

Dünya bir ara gelse yıkamaz ki
Hiç bir güç,Türk'ün bileğini kıramaz ki
ABD biz kadar cesur olamaz ki
Savaşa gidiyoruz Haydi savaşa...!

Memleketimde asker çok benim,
Bir kıvılcım olsa yanar Mehmet'im benim
Sarıkamışta 90bin şehidim var benim.

Çanakkelede yazıldı destanların en büyüğü,
Bu destan size yeter, anlayın Türklüğü,
Cihad farzken bize takmayız hiç yokluğu,

Kafirin barışına itimatmı edilir,
PKK kafir beslemesi,buna sabırmı edilir.
Savaşa hey Türk! buna daha ne söylenir,
Savaşa gidiyoruz haydi savaşa......!

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 6qv0uc
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:21 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 29yk3s9

Helal olsun Türk askeri Mehmet’e
Akan kanını bağışlamış bu millete
Bir kuş gibi uçar gider o cennete
Kandil dağını dar getirir PKK’lı İTLERE

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 29yk3s9

Gabar,geyik dağlarında gezer Türkün askeri
Vatan hainleri ile dolu olan vahşi inleri
Bir gün kesilecek PKK İTLERİNİN takatleri
Soluğunu kesecek Türkün aslan Mehmet’leri

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Dqklqf

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 25h1li8
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:27 pm

Korksun düşmanlar, sevinsin dostlar,
Bugün celpimizi almaya geldik.
Bizim ile gurur duysun analar,
Düşmanlara korku salmaya geldik.
*********'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Fmqohs *********
Vatan borcu namus borcu bilerek,
Hemi oynayarak, hem de gülerek,
‘Hakkınızı helal edin’ diyerek,
Sevk kıtalarımızı bilmeye geldik.
*********'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Fmqohs *********
Sene 98 hem Kasım ayı,
Anam yaktı elimdeki kınayı,
Herkes bilir kınadaki manayı,
Vatan için kurban olmaya geldik.
Sınırda tutulan bir saat nöbet,
Peygamberim diyor ‘Büyük ibadet’
Nöbet bizim için bitmez saadet,
Sınırda saadet bulmaya geldik.
Batı ister imiş yurdumu bölmek,
Kolay ise gel böl, yüreksiz, ödlek,
Türk’e yakışır mı yatakta ölmek?
Savaş meydanında ölmeye geldik.
Bunlara haddini bildirmek gerek,
Hepsini de bir bir öldürmek gerek.
Domuzların gırtlağına çökerek,
Kahpe PKK’yı silmeye geldik.
Korkun bizden, korkun, kahpe köpekler,
Mehmed’im cephede sizleri bekler,
Son kurşunlarını sizlere saklar,
Sizi dilim dilim dilmeye geldik.
Kürşad ile Çin Seddi’ni salladık,
Alpaslan’la Diyojen’i nalladık,
Murat’la Tuna’dan atlar suladık,
Roma’ya tüylerini yolmaya geldik.
PKK’nın tutmaz oldu gerisi,
İtalya’ya sığınmışmış birisi,
Onlar bizim için çakal sürüsü,
Bozkurt gibi sürüye dalmaya geldik.
Bayrağım tepemde dalgalandıkça,
Vatanımda tek bir ocak yandıkça,
Şehitlik bizlere murad oldukça,
Boşalıp boşalıp dolmaya geldik.
Apo denen çakal saklanmış ine,
Hangi ine girsen buluruz yine,
Değil İtalya’ya, kaçsan da Çin’e,
Otuzbin yerinden delmeye geldik.
SAMAT’ta doğmuşum, İRFAN’dır adım,
Kendimi vatana kurban adadım,
Gazi olmak, şehit olmak muradım,
Hak yoluna kurban olmaya geldik.

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 5v3z3k
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!   'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:27 pm

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! O9g7pg

Ben anlamam etkisiz metkisiz hali
PKK’lı leşi görmek isteriz
Şehid düştü ise Muhammed Ali

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 15eekr5

Yetmiş beş milyonda soğusun yürek
Soğuması için görmemiz gerek
Aracı maracı olmadan direk

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 25klwk8

Şehid haberiyle solum göçmeden
Kokup çürümeden veya uçmadan
Hem de bir an önce zaman geçmeden

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2h4ix3s

Dün yine ürümüş sürtüğün biri
Namusu beş para zekası geri
İsterse sadece kemik ve deri

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 52drgg

Milleti kedere derde itmeyin
Gizlilik mizlilik fikri gütmeyin
Sakın ha bizleri mahrum etmeyin

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! F2lcpi

Şehid haberiyle kırıldı dizim
Duygusuz değilim GÜLmüyor yüzüm
Bu talep en tabi hakkımız bizim

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 1y2zd2

Miting meydanında Top’lar toplayan
Yanke kucağında zıp zıp zıplayan
Sırtımıza hain hançer saplayan

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2a0j1g3

HİDDETİ sırtını dayamış Hakk’a
Hayat memat işi sanmayın şaka
Ne olursa olsun ama mutlaka

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 2a9w7q9

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 6qgw80

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez! 33vjckw

'Türkiye Türklerindir.Türk'ten başka düşünülemez! Türk'ün şeref ve haysiyeti yerlerde sürünemez!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-