KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Acili10

MADALYA : Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 3_10

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Empty
MesajKonu: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:09 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 1ayyildiz

"Baba sizin zamaninizda bayrağımızda Ay-yıldız varmış neden şimdi
haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var?

2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk,o atlasta
gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş,şimdi neden o haritanın
1/5
'ine Türkiye diyoruz?

Eskiden her mahallede 1-2 cami varken,şimdi neden her ilde bir cami
var. Dedem bahsetmişti daha önce ezan denen bir şey varmış,günde 5 defa
camilerden okunurmuş şimdi buçan sesleri ne baba?

Filistinlilerin zamanında topraklarını parça parça satarak İsrail'in
kurulmasına sebep olduklarını hiç mi bir yerde okumadınız da,topraklarımızı
sattırıp şimdi bu ufacık alana bizi hapsettiniz.Siz atalarınızdan böyle mi aldınız
bu toprakları,emaneti böyle mi korudunuz. Günden güne topraklarımız satılırken
siz uyuyor muydunuz baba?

Baba küçükken herkesin beni Aysegül diye çağırdığını hatırlar gibiyim
şimdi neden bana Angel diyorlar,beni kulağıma Angel ismini ezanla sen mi
söyledin?

Bizim evin önünden tanklarla geçen Amerikan askerleri kim baba?Hergün
bize hakaret ederek ve sizi her gördükleri yerde coplayarak demokrasi ! mi
getirdiler baba?Bize okulda demokrasinin tanımını daha farklı öğretiler sanki
Elime geçen gün bir kitapgeçti baba,senin gençliğinden kalan .

Biz Ankara'ya taşınmazdan önce memleketimizin ismi Gaziantep'miş ve 6317
şehit vererek "Gazi" lik ünvanını kazanmış.Neden şimdi oraya kürdistan diyorlar baba.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2baba

Baba sizlere kürtlerle Türkler kardeştir demişler,peki kardeşlerim neden bizi
öldürüp ülkemizde ayrı devlet kurdular ?

[b]Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 3atatrk

Baba o kitapta ****** diye birinden de bahsetmişti.
O her kimse 1933'te Bursa'da bir nutuk vermiş,ben şimdi bile ne kastettiğini
anlayabiliyorken,sizin gençliğiniz bu kadar mı cahildi de o uyarıları dikkate almadınız.

Şimdiki kürdistan toprağında yer alan Süleymaniye'de askerimizin başına
çuval geçirmişler ve sen o dönemde gençtin,hiç mi kanın donmadı baba.Neden
hesap sormadınız yöneticilerinize[i]?

O az önce bahsettiğim ****** size bir hitabe yazmış ve sizi hain yöneticilere
ve uşaklara karşı uyarmışve hitabenin sonunda da.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 4muhtacoldugun

"Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur."demiş.Baba
kanınız o kadar bozuk mu ki ülkemizi bu hale getirenlerin yakasına yapışmadınız.

Baba Türkiyeli ne demek,biz Türk çocuğu değil miyiz,soyumuz belli değil mi
bizim ,o kitapta okumuştum "Ne mutlu Türküm diyene" yazıyordu.Peki baba ben
neden mutlu değilim.Türküm demek suçsa ve kötü bir şeyse siz eskiden neden
söylerdiniz.

Baba biz Kurtuluş Savaşı denen bir şey yaşamışız,kitaba göre dünyanın gördüğü en şanlı savaşmış
ve o savaşta 4 milyon şehit vermişiz.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 5madem

Madem bu vatandan bu kadar kolay vazgeçecektiniz de neden o kadar şehit verdiniz ?

Hiç mi kitap okumadınız,hiç mi sizi uyaran olmadı,hiç mi göremediniz ülkemizin
peşkeş çekildiğini,eğer farkında olduysanız ve duygusuzca evinizde
oturduysanız sizin o hainlerden ne farkınız kaldı.Allah'ın huzuruna hangi yüzle çıkacaksınız baba ?

"Vatan sevgisi imandandır" diye bir hadis varken hadi diyelim ki Türklüğünüzden vazgeçtiniz bari İslam'ın emrine uysaydınız.

Senin eski CD'lerden dinledim baba,bizim de bir İstiklal Marşı'mız varmış,o marşı
yanlızca körü körüne ezberlediniz?

Atalarımız sizi her fırsatta uyarmış,demiş ki

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 6eytrk

"Ey Türk titre ve kendine dön."Baba ne zaman titreyeceksiniz,Ankara'yı da kaybettikten sonra mı?

Bundan 13 yıl önce titremediyseniz eğer artık hiç birşey titretemez sizi !

Baba sen en son bağımsız olan Türkiye Cumhuriyetini gördün.
"Ya devlet
başa,ya kuzgun leşe"
diyebilecek bir Hasan Tahsin,bir Şehit Şahin,bir Sütçü
İmam yok muydu aranızda?Yazıklar olsun baba sizin gençliğinize !

Bu günleri göreceğime hiç doğmasaydım baba.Türklüğünüzden utanmadınız hiç olmazsa insanlığınızdan utansaydınız baba.
Bu vatan göz göre göre altınızdan kayarken hiç olmazsa ŞEREFİNİZLE ÖLEMEDİNİZ Mİ?

"Her günüm cenaze,her günüm sehit
Bunlarin sebebi bir ***
Uyan türk evladi, uyuma uyan
30 kuponla alinmadi bu vatan"

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

Ruh haliniz : Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Acili10

MADALYA : Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 3_10

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Empty
MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:23 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2ylqq1l

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2eob0ae

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Fdugcg

Çanakkale
|Şefik Aydemir

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2ylqq1l

Gün geçmiş,yıl geçmiş ne yazar.
Her karış torağında bin,şehit bir mezar.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 15gur7t

Yeryüzünde yaşadıkça,tek dişi canavar.
Türk milleti aynı destanı yine yazar.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2nj8qdf

Sen rahat uyu ey şanlı şehit.
Gölgesinde gölgelen al bayrağın.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2lp4xg

Hangi kem göz sana edebilir nazar.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 21d4hu0

Yedi cihana yeter yazdığın destan.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2cfdr1d

Gök kubbe ay,yıldız sana verir selam.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2u3xylc

Çanakkaleyi düşmana yaptınya mezar.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2ccpmb7

Dünya döndükçe Çanakkale yine geçilmez.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Qq35ut

Kanınla suladın toprağı hangi canlı seni bilmez.

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 3479q9f

Sen yazdın cihana şanlı tarihi artık kim bozar.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:36 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 10xi7

Yatanları ölü sanma sakın
bir çagrıyla akın akın
toplanacakları an çok yakın
bu uyku gaflet degil KAN UYKUSUDUR

Şehit kanı her santiminde olan burası
daha iyileşmemişken çanakkalenin sakaryanın yarası
elbet gelecek şehadete bizlerinde sırası
bu uyku gaflet degil KAN UYKUSUDUR

amerikası hülasa tüm batısı
yaptıkları zulümün en katısı
yalancılar zalimler yakındır akşamla yatsı
bu gaflet degil KAN UYKUSU

Uysal denildiyse sanmayın bu milleti koyun
kesilse acımazda çekmeye gelmez bizim boyun
oynadınız asırlardır oyun üstüne oyun
bizim bu halimiz gaflket degil KAN UYKUSU

Hiç belli olmaz ha işimiz bizim
akmaya görsün kanımız, kırılmasın dişimiz bizim
uykudada olsak zaferdir düşümüz bizizm
gaflet degil KAN UYKUSUDUR bu

Mustafayı garibim içinizden garip biri
Gömmek istiyorlar bizi tarihe diri diri
GAFİL OLANLAR DÖNÜP BİR ADIM BAKSIN GERİ
Kimlerin evladı torunuyuz biz
Gaflette olsa şimdilik KAN UYKUSUNDAYIZ BİZ
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:45 pm

Şahadete eriştiren, İman, Vatan ve Bayraktır
Alnım aktır, alnım aktır. Ben Şehidim Anne'ciğim
İznimin son günü yerken, sütüm helal olsun derken!
Deme erken, deme erken. Ben Şehidim Anne'ciğim.

Bil Hakk’ın yasaklarını! Ver, kim varsa haklarını,
Helal ettim, helal etsin. Ben Şehidim Anne'ciğim.
Saçını başını yolma, gül gibi sararıp solma,
Mahzun olma, mahzun olma. Ben Şehidim Anne'ciğim.

Fedakârlığım ödünüm, Mehmetçik’tir benim ünüm,
Mutlu günüm, mutlu günüm. Ben Şehidim Anne'ciğim.
Ne olursun Anne dinle, gerekirse içten inle,
İftihar eyle kendinle, Ben Şehidim Anne'ciğim.

Perişan; gördüm gülmedim. Parçalamadım, bölmedim,
Ben ölmedim, ben ölmedim. Ben Şehidim Anne'ciğim.
Şükrümü eylerim eda, Vatan sana canım feda,
İşte nida, işte nida, Ben Şehidim Anne'ciğim.

Düğünlü eğlenceli askere gönderdiğimiz gençleri
Şehit görünce yıkılmamalı bu şahadete olan inancımızı samimiyetimizi sarsar.
Alınabilecek tedbirler en üst düzeyde ve ihmallerden uzak olarak alındıktan sonra tefekküre dalıp düşünmeli eksik veya yanlış olan nedir

Bu durumun bir panzehiri olmalı.
Evet, beki de çözüm budur panzehir mantığı.
Bir hekim titizliğinde, bilgelikle hareket etmeli.
Yokmu bu panzehiri üretebilecek okumuş aklıselim Yok mu

Vatan bayrağı dalgalanır, kırmızı kanla boyanır,
Sonsuzluga kucak açılır, Şehitler ölmez anneciğim

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 1:02 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. AtaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. AtaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Ata

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Sehit

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Bizdb3

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 7699
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 1:26 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Yeni1sa2

Her karış toprağı sulandı kanla
Bu vatan kolayca vatan olmadı
Bedeli ödendi sayısız canla

Allah Allah oldu ilk sözlerimiz
Düşman tanımadı öfkelerimiz
Bayrak ezan idi simgelerimiz

Şehadete koştu milyonlarca can
Toprakla buluştu gönülde iman
Uğrunda oldular uğrunda kurban

O yüce resul de şöyle seslendi
Vatan sevgisi de imandan dedi
Ecdadım vatanı namusu bildi

Haktan armağandır armağan sana
Canından aziz bil sahip çık ona
Bu sözü küpe yap tak kulağına
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 1:38 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Sehitbuyukbi9
Şehit'ler Dile Geldi
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Bayrak
Susun! Susun ve dinleyin bu gençlerin haykırışlarınıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Sevda çeken yürekleri bıraktık arkamızdaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Rüyalarımızı süsleyen garipBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv çilekeş Gabar dağınıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Tanrıdağı’ndan gördükBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv işte oradaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv işte tam karşımızda..

Söke garajından davul zurnayla bindik otobüseBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Kulak verdik kalbimizden gelen o seseBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Sıra bizdeydiBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv bizi bekliyordu vatan toprağıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Umurumuzda bile değildi kiminBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv kimlerin askerden kaçtığı..

Ben Balat'lı ŞerifBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv ölümlerin en güzelini tattım.

Ne kadar ağlatsam da anamıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv babamıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv bacımıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Katlanmak kolay mı demeyinBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv Alperenlerle saf tuttum.

SizlereBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv sizlere bıraktım karalar bağlayan nazlı yarimi.
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Bayrak
Ölürken bile gülmek nedir hiçBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv düşündünüz mü?

Tekbir verip toprağaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv al bayrağa sarılıp düştünüz mü?

Bilmiyorum sizler acaba anam gibi yandınız mı?

İşte ben buradayımBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv karşınızdayımBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv ben Sökeli Hakkı Uyar!

Aşkı olmayan yiğide destan yakılmaz beylerBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Bu destanBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv bu mısralarla anlatılmaz beylerBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Karalar bağlamasınBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv yanmasın artık analarBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Dursun milletimin kanıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv kapansın bu yaralar

Büyüttüm besledim asker eyledim.

Gittide gelmedi yavrum buna bi cagre..

Ben öğretmendimBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv okulumdan çıkarken vurdular.

İki aylık yavrumu öksüzBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv babasız bıraktılar.

Kızımın adını Hilal koymuştumBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv hilalimi yere çaldılar.

SöylesenizeBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv söylesenize Hilal’imin intikamını alacak yiğitler nerede?
Kalk yiğidim kalk! Düşmek yakışmaz sanaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

İntikamın alınacakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv söz veriyorlar bak sanaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Son yiğitBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv son yiğit çıksa bile o son akınaBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Bu bayrak bir daha düşmeyecekBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv vasiyettir sağ kalana!..

KardeşlikBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv insan hakları oyunun bir parçasıydı.

Bizi kalleşçe vururlarken insan hakları neredeydi.?

SöylesenizeBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv söylesenizeBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv kundaktaki yavruyu kim katletti.

Söylenecek söz kalmadı gayrıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv azıcıkta siz düşünün!
Bu soysuzlarBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv bu vatansızlar sarsa da yurdumuBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Ben Yaradan’dan alırım asil kanı ve gücüBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Bir yiğit düşse de arkamdan haykırır milyonlarca genç...

...............Allahu Ekber !

BırakmamBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv bırakmam bayrağımıBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv akıtsalar da son damla kanımı..

Ya RabBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv Ya rab güç ver bizeBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv davamız seninBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv bu canlar senin içinBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

Şahlansın artık milletimBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv şehitler aşkı içinBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv

TitresinBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv titresin gönüller acaba bu haykırışlar ne için?

Bu yürekler desin ki; Bayrak birBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv vatan birBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv Allah bir !

Ülkümüzün ufkunda güneş gibi Türkiye’yi de görüyoruz.

Bu mısraları söylerken sizler gibi ağlıyoruz.

HeeeyBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv şehitler dile geldiBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv biz niye susuyoruz.

Şehit anaları karşımızda mağrur mağrur bakıyor.

İşte bakınBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv işte bakın... Türkiye ufkunda Hilal ve Yıldız buluşuyor..!!
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. X1pnwjjkhj3oyckrw1l1i9ezt4
KAHROLSUN TERÖRBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Smiliv KAHROLSUN PKK!..

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 2:43 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. TurkiyeBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. TurkiyeBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Turkiye

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. AskerbayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Askerbayrak

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Sehitler_icin

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Gencturklerlogo1
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 2:48 pm

Şehit kanını üstüne düşen ay yıldızı,
Şehit kanı sensin kanlı bayrağım.
Alemin mühürüsün, dünyada yalnız,
Türk'ün şanısın şanlı BAYRAĞIM...

Sipere yatmıştı kaya taşına,
Bir namert kurşunu değdi başına.
Yeni girmiş idi yirmi yaşına,
Vatan için şehit düştü Mehmet’im....

Türkiyenin Dünyanın en kahraman Askeri Mehmedisin,
Ulusun umudu önderisin.
Hudutlarimizi geçilmez yapan çelikten siperisin,
El sefa sürerken sen Şehit oldun,
Sevenin gönlündeyken sen toprağın oldun...

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 16
Adım Mehmet,Soyadım Şehit.
Sakın benim hakkımda ölü demeyin,
Siz bilmezsiniz ben yaşarım bunu bilin.
Allah için çarpışan yiğitler ölmez,
Mehmetler yaşadıkça vatan bölünmez...

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 18
Ana bildiğin gibi,
vatan borcu namus borcudur.
Onun için merak etme beni.
Bayrağımın gölgesinde,
en mukkaddes görevle şereflendirildim.
İnşallah hak nasip ederde şehit olurum,
vatana can kurban ana ...
Sevdiğime de söyle,
Meraklanmasın,yakmasın yüreğini.
Eğer şehit olursam,
Gurur duysun,göz yaşı dökmesin sadece.
Vatan sağolsun desin.
Evet ana ...
Askerim ne şükür,
Dediğim gibi şehit olursam,ağlamayın.
Sadece,
vatan sağolsun deyin...
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 20
Bir dilim ekmeği vardı, paylaştı arkadaşlarıyla,
Aylarca koşturdu, cepheden cepheye, silahıyla,
Onu yenmek mümkün mü, taşıdığı inancıyla,
Göğsünü siper etti, şehit oldu Mehmed'im...

Ağlayan anasına bakmadı, koştu cepheye,
Durmadı bir an olsun, yerleşti bir sipere,
Gösterdi gününü, bize düşman kesilenlere,
Göğsünü siper etti, şehit oldu Mehmed'im...
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 12
Hem kanadım hem kolum yüz yerinden kırıldı,
Tam yirmi iki yaşında can bedenden ayrıldı,
Cennetteki makama şehit diye çağrıldı.
Sorma yürek yaramı ben şehit babasıyım...

Kime döksem derdimi yanıyor içim dışım,
Söndürdüler çıramı ben şehit babasıyım.
Gönlümde bin bir yara kanıyor içim dışım,
Hasret yakar şuramı ben şehit babasıyım...

Kaderin çizdiği hayatın yolu,
Kırılsın zalimin kalmasın kolu,
Yavrusu ölenin kalbidir dolu.
Dayan anam, oğlun şehit olmuştur...

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 19
Anası, babası resmine bakar,
Gelecek diyerek yollara bakar,
O zalim asiler kalpleri yakar,
Korkma anam, oğlun şehit olmuştur...

Kaderde yazıldı askerde ölmek,
İmanlı kalplerle, şerefle göçmek,
Bu dünyadan asker tacıyla gitmek,
Müjde anam, oğlun şehit olmuştur...

Dediler ki oğlun şehit düşmüş,
Dağlar üstünü örtmüş,
Son sözü anam olmuş,
Oğul seni kimler vurmuş.
Ağla yüreğim ağla,
Nasıl dayanırım oğul ben bu acıya,
Sarmışlar seni ay yıldızlı bayrağa...

Yavru sarilmis soguk mermer mezar tasina,
Henuz bihaber gelenlerden bahtsiz basina,
Huzunle sevgi karismis mahzun bakisina,
Sehit babasi mermerin altinda yatiyor...

Baharda gelincikler yine açtılar,
Bu senede renkleri kan kırmızılar,
Renklerini şehit kanından aldılar.
Şehit yiğitlerime yanar ağlarım....
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 17
Bak Şehit yavrusuna,
Boynu bükük duruyor,
Hasretle anasına,
Babam gelirmi diyor...

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 11
Bu vatan Türk gençliğim emanet sana,
Selam sizlere de selam kutsal vatana,
Vatan için şehit düşüp toprakta yatana ,
Selam şehit sana selam kutsal vatana...

Sana bakmaya hiç doyamam ki ben,
Dünyalar verseler seni değişmem ben,
Sen ki şehitlerimin kanısın bilirim hem,
Ay Yıldızım benim sen her şeyimsin...

Akan kanı dişleriyle tuttu,
Yuttu nefes nefes, yetti demeden.
Kardeşi için siperdi, siper kardeşi,son nefes ana,
Bin kurşuna onur verdi Mehmetçik..

Ağlama şehit kızı, baban;
Ceddimiz Alpaslandan
Miras kalan bu toprakları
Osman gazinin yaşatıp
Bize emanet bıraktığı
Mustafa Kemalin
Tüm hainlere ve yedi düvele karşı
Gümbür gümbür şahlanıpta
Anadoluyu kurtardığı
Kutsal vatan toprağımızı
Hainlere karşı savunurken
Canını veripte al kanıyla suladığı için
Cennete taşındı..
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:37 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Resim_goster2

Bir anda solsada gençlik
Sonun olsada şehitlik
Senin için önce vatan gelir
İşte buna denir askerlik
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 3dflagsdotcomturke2fawm4fl0cc
Göz dikenin gözünü oyarım
Bu yala ben canımı koyarım
Benim adım Mehmet´tir Mehmet
İşte ben bunun için varım
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 3dflagsdotcomturke2fawm4fl0cc
İte,puşta boyun eğermi mehmet
Gözünde yoktur ne şan nede şöhret
Vatanı için göğsünü eder set
Esir olsada etmez namerde minnet
Silinmez dağların hep vardır sisi,pusu
Elinde tutar düşürmez silahıdır namusu
Uyanıktır,uyumaz gelsede uykusu
Her zaman ve heryerde hep vardır bir Mehmet
Varmıdır düntyada böyla şanlı bir ad
Hangi millette var ondaki ecdat
Rahat uyu şehidim gözünü kapat
Teslim aldı bayrağı kardeşin Mehmet
Şehit olursam ağlama anam,ne olsu sabret
Sizleri ediyorum Allaha emanet
Öpemezsem ellerini hakkını helal et
Türk doğdum Türk ölürüm benim adım MehmetBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 66zx5xl

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hbayrakqt7

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 5bf7be4fff8iiyp0
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2j9zsg
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 0g446941gg0 Mazluma kalkan olur, yapar yardımı,Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 0g446941gg0
Gözünden yaşlar düşer, hüzün sardı mı,
Kalplerde tarih yazar, her bir adımı,
Dağlarda bayrak açar, bizim komando...
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 0g446941gg0
Sınırlar kale olmuş, Mehmetçik gurur,
Gözünü kırpmaz gece, öylece durur,
Santim şaşmaz hedefi, alnından vurur,
Dağlarda destan yazar, bizim komando...
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 0g446941gg0
Onlar orda oldukça, yaşanmaz zulüm,
Barış salar dört yana, yeşerir çölüm,
Yurduma güvendir o, düşmana ölüm,
Dağlarda mezar kazar, bizim komando...
Kayadan yatak yapar, taşlardan yastık,
Sırtından sızan terdir, ekmeğe katık,
Silahlar kuşandı mı, tutulmaz
Dağlarda barış saçar, bizim komando

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 0g446941gg0Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 2641nemutlutrkmdienejg4js0 Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 0g446941gg0
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 1375128un4hc4Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Resim_goster2 Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Tr5og1po9
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 7f15f4b3f77obBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Mutlun1n0jrey9Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 7f15f4b3f77ob

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Semragulturkiyeharitasivt3

Allah allah oldu ilk sözlerimiz
Düşman tanımadı öfkelerimiz
Bayrak ezan idi simgelerimiz
Bu vatan kolayca vatan olmadı..

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Semragulturkiyeharitasivt3

Şehadete koştu milyonlarca can
Toprakla buluştu gönülde iman
Uğrunda oldular uğrunda kurban

O yüce resul de şöyle seslendi
Vatan sevgisi de imandan dedi
Ecdadım vatanı namusu bildi

Haktan armağandır armağan sana
Canından aziz bil sahip çık ona
Bu sözü küpe yap tak kulağına

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 66zx5xl
Gayrı anlatılmaz bu savaş bence
Dağ taş konuşmuştu kendi dilince
Hücum diye bir ses duydum ilk önce
Sonra allah allah dedi mehmedim
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrak
Ne ana ne sıla ne yar hayali
Bir gör mehmetteki kükremiş hali
Kırpmadı gözünü yağmur misali
Mermi yedi havan yedi mehmedim
Can askerim
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrak
Öyle bire ihlas öyle imanki
Secde eder cümle can ve bitki
Bir temmuz akşamı allah şahitki
Şaha kalkmış vatan idi mehmedim
Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrak
Bu akşpam yıldızlar saramış gibi
Tepeler titreşir hava kış gibi
Bir dağın sırtında dağ varmış gibi
Omuzlamış bir mehmedi mehmedim
Can askerim

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrakBakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Hareketliresimler_tc_bayrak

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:39 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Basbakanic9

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. 9b1e78697671b8a36d051c0a6b91d64e
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 4:12 pm

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Sontur27

Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Yatanaskerak5

KÜNYEM GELSİN BENDEN SANA HEDİYE
ŞEHİDİN ARDINDAN OKU METHİYE
KURUŞUNDA YETİM HAKKI VAR DİYE

BOŞ YERE TEK KURŞUN ATMADIM ANNE
VALLAHİ YAN GELİP YATMADIM ANNE

BEN MUSALLADAYIM GELEN OLURSA
SİLMEYİN BU TAŞTAN KANIM KURURSA
BİRİLERİ BURDA NUTUK OKURSA

BEYHUDE LAFLARI YUTMADIM ANNE
VALLAHİ YANGELİP YATMADIM ANNE

YALANLARLA TÜYSÜZ KAZLAR YOLMADIM
FİLAN YERE GENEL MÜDÜR OLMADIM
YİRMİBEŞ YAŞINDA GEMİ ALMADIM

BAŞIMI EĞİP DİZ ÇOKMEDİM ANNE
VALLAHİ YANGELİP YATMADIM ANNE

EMİR KULLARINA DOKUNMAYINIZ
KİMSEDEN KORKUP SAKINMAYINIZ
EVLAT VERDİK DİYE YAKINMAYINIZ

ŞEHİT OLDUM ŞEHİT YİTMEDİM ANNE
VALLAHİ YAN GELİP YATMADIM ANNE
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor.   Bakin etrafiniza, yere inen gök taslari gibi Türk analari vatan icin nice Ihsanlar doguruyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 10:04 pm

YAN GELİP YATAN ASKER,
GÖMLEĞİ KEFEN ASKER,
KANIYLA COĞRAFYAYI;
BİZE VATAN YAPAN ASKER.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE,
YÜREKTE SIZIMSIN SEN.
HEM EBED'İM, HEM DE EZELİMSİN SEN.
YÜREĞİM ATTIĞINCA AYIMSIN, YILDIZIMSIN SEN.

VARLIĞIMDA KANIN VAR.
CAN SANA KURBAN ASKER.
HAKKINI İNKAR EDENİN,
ELİM YAKASINDA ASKER.

VATANIM, HÜRRİYETİM, DİNİM, NAMUSUM...
BUGÜN NEYE SAHİPSEM,
KANINA CANINA BORÇLUYUM.
SEN NE İÇİN ŞEHİTSEN,NAMUS BORCUMDUR SAVUNURUM.

NE ÇANAKKALE, SARIKAMIŞ, SAKARYA, DUMLUPINAR’I
NE DE CUDİ, ERUH, BİNGÖL VE GABAR’I UNUTURUM.
UNUTURSAM YOK OLUR NAMUSUM, VİCDANIM VE ONURUM...
YÜREĞİM YÜREĞİNDE, YERİNDE RAHAT ASKER..

BIRAKTIĞIN HER MİRAS, MİLLETİME EMANET !
HER ZAMAN YÜREKTESİN, YASINI TUTAR ANNEM.
SAHİBİN ALLAH AMMA, BİZ DE DUYARIZ MİNNET,
KÜFÜRBAZ MEL'UNLARIN SÖVDÜĞÜ ANNEN, ANNEM !

MUSTAFA KEMAL DİYOR Kİ:
"BİR DEVRE YETİŞTİK Kİ ONDA HERŞEY MİLLİ OLMALI
NE YAZIK !!!
BİZ DE BİR DEVRE YETİŞTİK Kİ,
HAİNLER, CANİLER, KATİLLER "SAYIN" İMİŞ !!!
MİLLET UĞRUNA CAN VERENLER "KELLE" İMİŞ !!!
PEŞMERGE OYUNCAKLAR PERVASIZ,
CENNETLE MÜJDELENEN ŞEHİTLER BİR HİÇ İMİŞ !!!

BÖYLE ZAMANLARDA...
HAYKIRIR MİLLET BİRDEN.
YETERRR..!
"İŞ DÜŞTÜ BAŞA" ARTIK!
"YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE" ARTIK !

YAN GELİP YATAN ASKER,
GÖMLEĞİ KEFEN ASKER,
KANIYLA COĞRAFYAYI;
BİZE VATAN YAPAN ASKER.

GAFLETİ, DELALETİ VE HATTA HIYANETİ,
BİR KALK DA BİTİR ASKER,
UNUTMA..!
GELİRKEN DE YANINDA KEMAL'İ GETİR ASKER !

Dr. Mehmet Çevik

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HER SEY VATAN ICIN
» HERSEY VATAN ICIN
» HERSEY VATAN ICIN