KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Acili10

MADALYA : Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 3_10

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Empty
MesajKonu: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:40 pm

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 13sa6iz5

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Eeegi3bh7
Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Qlg186415pcHayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Qlg186415pcHayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Qlg186415pc

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Nisan+yuzugu+4
Gel benim ruhumun gerçek sesi gel!
Yıllardır sönmeyen alevim, korum.
Gel benim ömrümün hikayesi gel.
Şiirim, sonsuzum, gerçeğim, zorum
Gökle yerin birleştiği kavşakta
Seni bulup bulup kaybediyorum.

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Nisan+yuzugu+3

İlkin rüzgâr değil sanki nefesti,
Bir kez başlayınca estikçe esti...
Sonra bir upuzun karanlık bastı.
Sürdü hep aynı düş, hep aynı yorum
Şimdi duraklarda her akşam üstü
Seni bulup bulup kaybediyorum.

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 14468406full2cr2c470x47iz9

Yitiksin baharlar, güzeller içinde
Resimler, baharlar, sözler içinde.
Bazen bir iz görüp izler içinde
Cevap umuduyla titriyor sorum.
Sonra en tanıdık yüzler içinde
Seni bulup bulup kaybediyorum...
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

Ruh haliniz : Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Acili10

MADALYA : Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 3_10

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Empty
MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:57 pm

GÜL SENİN TENİN BENDE GÜLLER Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Amarehb3eu6İÇİNDE KAFESTEYİM

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Afburtdq8quzpdlr8

Konu$mazsan konu$mam -----> çenesi dü$ük déiLim...

ßakmazsan ßakmam -----> mérakLın déiLim...
Atıp,tutmam -----> koLpa déiLim...
GéL démézsén qéLmém -----> yüzsüz déiLim...
Arkadan konu$mam -----> dédikoduju déiLim...
HérkésLé anLa$amam -----> uyumLu déiLim..
.

!!..KaLBüm AciOooOO ÖptE geÇsin

anLamayana az geLirim, anLayana çok!!!!Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 18042134gf1

YANSIN KÜLE DÖNSÜN İSTERSE DÜNYA İÇİNDE YANACAK NEYİM KALDI Kİ
ZATEN BİR UÇURUM KENARINDAYIM DÜŞSEM NE FARK EDER KİMİM KALDI Kİ
BEKLEYEN Mİ VAR SANKİ YOLUMU
ELLER PAYLAŞMIŞ MUTLULUGUMU ELLER PASYLAŞMIŞ MUTLULUĞUMU
YALNIZLIK BAĞLAMIŞ ELİM KOLUMU GELİPDE ÇÖZECEK KİMİM KALDI Kİ
DERDİMİ DÖKECEK KİMİM KALDI Kİ..
VARMIYIM YOKMUYUM HİSSETMİYORUM
BİR AMA GİBİ GÖREMİYORUM
DEDİMİ KİMSEYE DÖKEMİYORUM
İSYAN EDEN DİLDE TAKAT KALMADI
AYAKLAR ALTINA FÜŞTÜM EZİLDİM FELEGE BİR DEĞİL BİN KEZ YENİLDİM
VEFASIZIM..
Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 1la8tl5
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:00 pm

GÜL SENİN TENİN BENDE GÜLLER Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Amarehb3eu6İÇİNDE KAFESTEYİM

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Afburtdq8quzpdlr8

Konu$mazsan konu$mam -----> çenesi dü$ük déiLim...

ßakmazsan ßakmam -----> mérakLın déiLim...
Atıp,tutmam -----> koLpa déiLim...
GéL démézsén qéLmém -----> yüzsüz déiLim...
Arkadan konu$mam -----> dédikoduju déiLim...
HérkésLé anLa$amam -----> uyumLu déiLim..
.

!!..KaLBüm AciOooOO ÖptE geÇsin

anLamayana az geLirim, anLayana çok!!!!Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 18042134gf1

YANSIN KÜLE DÖNSÜN İSTERSE DÜNYA İÇİNDE YANACAK NEYİM KALDI Kİ
ZATEN BİR UÇURUM KENARINDAYIM DÜŞSEM NE FARK EDER KİMİM KALDI Kİ
BEKLEYEN Mİ VAR SANKİ YOLUMU
ELLER PAYLAŞMIŞ MUTLULUGUMU ELLER PASYLAŞMIŞ MUTLULUĞUMU
YALNIZLIK BAĞLAMIŞ ELİM KOLUMU GELİPDE ÇÖZECEK KİMİM KALDI Kİ
DERDİMİ DÖKECEK KİMİM KALDI Kİ..
VARMIYIM YOKMUYUM HİSSETMİYORUM
BİR AMA GİBİ GÖREMİYORUM
DEDİMİ KİMSEYE DÖKEMİYORUM
İSYAN EDEN DİLDE TAKAT KALMADI
AYAKLAR ALTINA FÜŞTÜM EZİLDİM FELEGE BİR DEĞİL BİN KEZ YENİLDİM
VEFASIZIM..
Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 1la8tl5
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:01 pm

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 2aj7xxuHayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 15s96h1Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 2aj7xxuHayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Jrusfl
Sen hiç sevdin mi?
Anlarsın eğer bir gün
Sende seversen birini
Benim ne çektiğimi
Hele de benim gibi
Sevilmeden seversen
Ararsın beni
Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 2aj7xxu
Arasın da bulamazsın
Son tren kalkmak üzere
Artık duraklama dakikalarını
Oynuyor sevdam
Hele birde sen böyle devam edersen
Bitti bitecek o çok büyük dediğim sevdam
Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 2aj7xxu
Gerçi sana göre ne var
Sen beni hiç sevmedin ki
Sana ne anlatıyorsam
Benim sevgim bitmiş ne
Bitmemiş ne
Senin için ne değişecek
Hayatında biri var veya yok
Hem de senin için anlam ifade etmeyen biri
Sen hala eski sen
Ben ise artık eski ben değilim
Ama sen gel birde bana sor
Senin benim için neler anlattığını
O isminin ne anlama geldiğini
İsminden geçtim
İsminin baş harfini duysam
Biraz duraklarım orada
Hemen aklıma sen gelirsin
Gözlerimi kapatırım
Gözlerim önünde sen
Avuçlarımı sıkarım
Avuçlarımın içinde
Senin avuçlarını olduğunu düşünerek
Sonra uzunca bir off çekerim
Çünkü yoksundur yanımda
Hiç sen benim yanımda olmadın ki
Ama ben, ben senin hep yanındaydım
Hep konuşurken
Gözlerine içine bakmayı istedim
Ama sen benim gözlerime hiç bakmadın
Bakmaktan geçtik
Kafanı bile kaldırmadın sevgili
Oysa ben, oysa ben
Ben seni sevmek için değil
Seninle ölmek için sevmiştim
Seninle sevgili olmak için değil
Seninle dost olmak için sevmiştim seni
Ama sen sen beni hiç anlamadın
Nasıl anlayacaksın ki sevgili
Sen bunları hiç bilmedin ki
Ve bilmeyeceksin de
Ben yine seni seveceğim deliler gibi
Her ismini duyunca uzunca bir off çekmeye
Ben sevgili ben devam edeceğim
Sende sevgili yine benim farkımda olmayacaksın
Bırak böyle kalsın sevdam
Böylesi daha temiz
Böylesi daha güzel
Kimse benim seni nasıl sevdiğimi öğrenmesin
Ve kirlenmesin sevdam
Bırak ben acı çekeyim
Sen benim farkımda bile olma
Kimse bilmesin sevdamı
Bilmesinler ki
Kirletemesinler sevdamı
Ben ben sevgili acı çekmeye razıyım
Yeter ki sevdam temiz kalsın
Ama birde sende beni sevsen
Yanına konuşmaya geldiğime
Yüzüme bakıp
O tertemiz gülüşünle
Bana baksan konuşsak
Dünyalar benim olur ya sevgili
Olsun bırak ben sevilmeden sevmeye alışmışım
Sen yine benim farkımda olma
Yine konuşurken yüzüme bile bakma
Ama sevgili şunu unutma
Sen beni sevmesen de
Benim farkımda olmasan da
Ben seviyorum seni
O sımsıcak gülüşünü neden esirgersin ki
Bilmem benden
Bende insanım
Benimde sevilmek hakkım değil mi
Ama sevgili
Sen yine de beni sevme
O sımsıcak gülüşünü yine
Yine benden sakla
Hani yazmış ya şair;

Bu şehirde sana aşık
Sana tapan biri var
Sen bilmesen de
O biri asla unutamaz sevgili
Çünkü ilk aşklar ölümsüzdür
UNUTULMAZ
Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 28lxv2a
Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Jrusfl
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:08 pm

[b][b][b]Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 713095zo3r7yqx94[b][b][b][b][b][b]Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 4kzc8xn9sk2sc1[b][b][b][b][b][b]Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. AwsomeHayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 1zlqjch[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][/b][/b]
[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b][b]Gerçeğin sende kalsın
Faydasız dokunmak
Gözlerimle gördüm seni
Öpüyordun o anda
Seviyordun madem beni sensizlik kadar
Bensizliğinle hoşçakal.

Peri masalı buraya kadar
İçimi yakan anılarıda senle al
Peri masalı buraya kadar
Ecelim olan acılarıda senle al

Gözlerin buzlamı doldu
Kalbinde hiç yerim yokmu
Elleri böylemi sevdin
Söyle bana

Sözlerin eski bi masaldı
heryerimi küflerle sardı
Sevdiğim başka kadındı
Acı bana...
[
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:20 pm

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 2353720

Ne dokunaklı fiildir 'unutmak'
Ne hazin öyküleri vardır....unutuldum sananların,
Ne yürek acısı yalandır, söylemek....'unuttum'...
Ve,
Sonu gelmez şarkıda, şiirde... yalanların....

Oysa...iyileşmiş yaradan düşen kabuk izidir aşklar,
Bilir yazan, okuyan da bilir oysa...
Kabul görmez içten içe.... o yalanlar....
Sevmenin sonu gelir...
Ya hatırlamanın?
Açılır bir hatırayla Unuttum sandıkların...
Unuttum sandıklarına sığdıramadıkların..

Bilinmez ki, o sevdalar 'unutmaya' yakışmaz,
Unutmak bilgiye mahsus...
Sevgili unutulmaz...

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Cazibe3ti9
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:25 pm

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Mulher41ci11oy0

İLACI YOK Kİ,AYRILĞININ HÜKMÜ OLSUN
Karanlık yolların hep ışıksız olduğunu söylemediler bana
Bir gün biter sandım gönül yaşları, BİTMEDİ..
Yokluğunun bulutları içimde, GİTMEDİ!
Her sabaha karşı ben durdum ben
Beceremedim..tutamadım güneşleri
Hep doğdu üstüme
Dert kurdu derdime
Titredi ellerim..
Üşüdüm..ısıtan yok
İLACI YOK Kİ YOKLUĞUNUN HÜKMÜ OLSUN
Boynumda asılı utancım, başımı kaldıramıyorum
Söylemediler bana gülmenin ayıp olduğunu ben küçükken
Söyleselerdi gülemezdim zaten
Acıyla anladım, acıyla kurdum en sevdiğim cümleyi
Silsen de kurumuyor bu göz yaşları
YÜREĞİMİ KURUTMADIKÇA! ! !Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Akresimleri5sn8

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. 30542505ml2

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Iy351s
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:29 pm

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Kissoftherosebypeachyyylw0

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Ff77cb1caavy9wy7

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Y1pnu160rllpnof4q78axcboa5

hayatının sonundaydı.
Tedavisi mümkün olmayan ölümcül kansere yakalanmıştı.
Kahır içinde eve kapamıştı kendisini.
Sokağa çıkmıyordu.
Annesi...Birde kendisi...
O kadar dı bütün hayatı...
Bir gün fena halde sıkıldı,dayanamadı,attı kendini sokağa...
Bir yığın vitrinin önünden geçti.
Tam cd satan bi dükkanı da geride bırakmıştı ki, bir an durdu.
Geri döndü , kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genc DELİKANLIYA bidaha baktı.
Kendi yaşlarında harika bir genc tezgahtar.
Hani ilk bakışta aşk derler ya öyle takılıp kalmıştı işte..
İçeri girdi
gülümseyerek koştu ona
Size nası yardım edebilirim? diye
Nasıl bir gülümsemeydi o.
Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi
Kekeledi, geveledi sonra
evet su cd yi bana sararmısınız?
cd yi aldı , içeri gitti
Az sonra elinde paket edilmiş geldi.
Aldı pakedi , çıktı dükkandan , evine döndü,açmadan dolaba attı...
Ertesi sabah yine gitti aynı dükkana
yine bir cd gösterdi , sardırdı , aldı eve getirdi ,attı paketi dolaba , yine açmadan...
açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu.
Annesine açıldı sonunda
Annesi ->;Git konuş , ne var bunda? dedi...
Ertesi sabah bütün cesaretini topladı ve erkenden dükkana gitti.
Bir cd secti .
gülerek aldı plağı arkaya gitti paketlemeye.
içerdeyken bir kağıda
Sizinle bir gece çıkabilirmiyiz diye yazdı altına telefon numarasını ekledi notu kasanın yanına koydu gizlice..
Sonra pakedini alıp kaçtı yine dükkandan..
2 gün sonra evin telefonu çaldı
Anne açtı telefonu
Cd dükkanındaki tezgahtar arayan
KIZI istedi.
Notunu daha yeni bulmuştu
Anne ağlıyordu..
Duymadınız mı? dedi
Dün kaybettik.
Cenazeden bikaç gün sonra , anne KIZININ odasına girebildi sonunda..
Ortalığa çeki düzen vermeliydi.
Dolabı açtı...
Oraya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü
Paketleri KIZININ yatagına oturdu ve birtanesini açtı..
İçinde bir cd vardı birde minik not
''merhaba sizi öyle tatlı buldum ki daha yakından tanımak istiyorum bir akşam birlikte cıkalım sevgiler ''
Anne bir paketi daha açtı..
Ondada bir cd ve bir not vardı
''Siz gerçekten çok tatlı birisiniz hadi beni bu gece davet edin artık. sevgiler''
AYŞE SENSİZ DE YAŞAR DELİKANLIM
HAYAT KAHPE OLMUŞ
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:55 pm

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Bayanpipola0

Her yer yalan doğruyu kaybettim gören varmı
HAYATLARDA PANZEHİR ARAMAKTAN..YALANCIM..

HAYATIN TA KENDİSİYİZ...AMA ŞAH DAMARIMIZ KESİK.

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Amarehb3eu6

[i]
HAYAT SIRF SANA İNAT OLSUN DİYE SENİ SİL BAŞTAN YAŞAYACAĞIM

[/i]

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 11:59 pm

Yağmur damlaları düşüyor üzerime,
Aynen ayakları yatağına sığmayan bir çocuk gibi,
Hiç bir şey yolunda gitmiyor,
Devam ediyorlar düşmeye.

Bu yüzden güneşle konuştum biraz,
Ve işlerin gidişatını beğenmediğimi söyledim,
İş üzerinde uyuduğunu,
Devam ediyorlar düşmeye...

Ama bildiğim bir şey var,
Bana ulaşsın diye yolladıkları dertler,
Mağlup edemeyecek beni.
Uzun sürmeyecek gelmesi,
Beni karşılamak için mutluluğun...

Yağmur damlaları üdüşüyor üzerime,
Ama bu gözlerimin dolacağı anlamına gelmiyor,
Ağlamak bana göre değil,
Şikayet ederek durduramam ki yağmuru,
Çünkü özgürüm ben,
Hiçbir şey üzemez beni.

Uzun sürmeyecek gelmesi,
Beni karşılamak için mutluluğun.
Ama bu gözlerimin dolacağı anlamına gelmiyor,
Ağlamak bana göre değil,
Şikayet ederek durduramam ki yağmuru,
Çünkü özgürüm ben,
Hiçbir şey üzemez beni.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.   Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar. Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 12:02 am

-Aşk şiiri yazın. –
- Ona ayak masajı yapın. -
- Yağmurda el ele yürüyün -
- Radyodan onun için şarkı isteyin. -
- Kahvaltıda kalp şekilli tostlar yapın. -
- Şehir içinde fayton gezintisine çıkın. -
- Gazetenin kişisel bölümüne aşk notları yazın. -
- Ruj ya da traş kremi ile aynaya "seni seviyorum" yazın. -
- Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacım var demeyi unutmayın. -
- Çantasına, cüzdanına ya da yastığının altına küçük aşk notlar saklayın. -
- Kalp seklinde bir kitap ayıracı yapın ve okuduğu kitabin arasına koyun. -
- Sizin için yaptığı ve sizin sıradan kabul ettiğiniz her şey için küçük teşekkür notları yazın. -
- Kırda yürüyüşe çıkıp birbirinizin bas harflerini ağaca kazıyın. -
- Banyo aynasındaki buhara "Senin için deliriyorum" yazın. -
- Sebepsiz yere bir buket çiçekle çıkın karşısına. -
- Kocaman bir kurdele ile yatağınızı paketleyin. -
- 18 yasında gibi davranın hatta piercing yapın. -
- Bir sepet dolusu şirin hediyeler gönderin. -
- Gün boyunca her saat başı öpüşün. -
- Onun benzin deposunu doldurun. -

-
Parkta piknik yapın. -
- Birlikte bir çiçek dikin. -
- Bir geceliğine otelde kalın. -
- Doğum günlerinizi birlikte kutlayın. -
- Karın üzerine melek resimleri çizin. -
- Eve kocaman bir balon buketi getirin. -
- Telesekreterine sevimli bir mesaj bırakın. -
- Üzerinde hiç düşünmeden, ani bir hediye alın. -
- Arabasını yıkayın ve konsoluna aşk notu bırakın. -
- Yılbaşı ağacı için ikinizin resmi olan bir süs hazırlayın. -
- Yer ya da mekân umursamadan ara sıra ona göz kırpın. -
- Geceyi yıldızları seyrederek geçirin ve birlikte dilek tutun. -
- En sevdiği kitabı ya da CD'yi sebepsiz yere ona hediye edin. -
- Bir gece dışarı çıktığınızda insanlara balayında olduğunuzu söyleyin. -
- Her "merhaba" ve "hosçakal" i kucaklayarak ya da öperek mühürleyin. -
- Takviminize sadece ikiniz için hafta ortası randevusunu düzenli olarak işleyin. -
- İş yerine şeker, yiyecek, resim ve aşk notları ile dolu bir moral paketi gönderin. -
- Evde mum ışığında romantik bir yemeğe giden yolu gül yaprakları ile donatın. -
- Onun kıyafetlerini yerden kaldırın ve ona bu konuda hiç bir şey söylemeyin. -
- Ona bir ask mektubu yazın, sonra da onu yapboz parçaları gibi kesin. -
- Birlikte scrabble oynayın, kullanabildiğiniz kadar ask kelimesi kullanın. -
- En sevdiğiniz TV şovunu kaydedin ve geceyi konuşarak geçirin. -
- Bulaşıkları birlikte yıkayın, sonra birbirinizin ellerine krem sürün. -
- Gizli işaretler belirleyin ve kalabalık içindeyken bunları kullanın. -
- Penceresinin önünde durun ve romantik bir şarkı söyleyin. -
- Sanki birbirinizi bir aydır görmüyormuş gibi davranın. -
- Sadece "Seni düşünüyorum" demek için mail gönderin. -
- Özel bir şeyler yapmak için yazılı davetiye gönderin. -
- Şehir dışına doğru kısa bir araba gezintisine çıkın. -
- İkinizin güzel bir resmini cüzdanınıza koyun. -
- En sevdiği sekeri montunun cebine saklayın. -
- Birlikte komik hayvan isimleri düşünün. -
- Onu işyerinden arayın ve randevu isteyin. -
- Beklenmedik bir anda onu kucaklayın. -
- Şömineyi yakın ve şeker pişirin. -
- Kahvaltısını yatağa götürün. -
- Çamaşırları birlikte yıkayın. -
- Birbirinize kitap okuyun. -
- Birbirinize şiir okuyun. -
- Elim sende oynayın. -
- Birbirinizin falını okuyun. -
- Beklenmedik iltifatlar yapın. -
- Açık hava sinemasına gidin. -
- Bir külah dondurmayı paylaşın. -
- Salonun ortasında piknik yapın. -
- İlk randevunuzu yeniden yasayın. -
- Ölümsüz aşkınızı telgraf ile açıklayın -
- Işıkları loşlaştırıp kanepede TV izleyin. -
- Fırtına çıktığında birbirinize sıkı sıkı sarılın -
- "Özür dilerim" deyip, öpüp barışan taraf olun -
- Okuduğu derginin içine aşk kartları saklayın. -
- Bir hayır kurumuna sevgiliniz adına bağış yapın. -
- İkinizin aptal bir fotoğrafını çekin ve çerçeveletin. -
- Bir oyun ya da maç bileti alarak ona sürpriz yapın. -
- Bir şişede, balonda ya da sandviçte aşk notu gönderin. -
- Boynuna kocaman bir öpücük kondurarak onu şaşırtın -
- Sevdiğini bildiğiniz bir çizgi film karakterini taklit edin. -
- Ona köpük banyosu hazırlayın, etrafına mumlar yakın. -
- İkiniz de yatağa girdikten sonra açık kalan ışığı söndürün. -
- Eski siyah beyaz filmlerden seyredip patlamış mısır yiyin. -
- Romantik bir yemek hazırlayın ve en iyi porselenlerinizde servis yapın. -
- Birbirinizde en çok sevdiğiniz 10 özelliğin listesini yapın. -
- Hafta sonu en sevdiğiniz romantik sahneleri canlandırın. -
- Ajandasındaki uzak tarihlere ikiniz için randevular yazın. -
- Birlikte kampa gidin ve sadece bir uyku tulumu alın. -
- Sevgilinizin ufak tefek gündelik ev işlerini yapın. -
- Romantik müzik CD' si koyun ve dans edin. -
- Sadece ikiniz için sürpriz parti düzenleyin -
- En sevdiği restorana rezervasyon yaptırın. -
- Onun adini vücudunuza dövme ile yazdırın. -
- İIkiniz için bir fotoğraf albümü hazırlayın. -
- Sevgilinize pofuduk oyuncaklar alın. -
- Gidilecek filmi seçmesine izin verin. -
- Sürpriz hafta sonu tatili hazırlayın. -
- Birbirinize masaj yapın. -
- Birlikte duş alın. -
- El ele tutuşun. -

Hayat bir savaştır. Tek silahın aklın ve inancındır." Fikirler paraşüte benzer açılmadıkları zaman hiçbir işe yaramazlar.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EY HAYAT