KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GIT GÜLE GÜLE

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : GIT GÜLE GÜLE Acili10

MADALYA : GIT GÜLE GÜLE 3_10

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 2:29 pm

Dudağından onmaz derdi kaptığım
Gözümde gönlümde ilah yaptığım
Sevmek ne demek haşa taptığım
Çıktım yörüngenden git güle güle

Galipsin ödülü hak ettin yeter
Saçımı sakalımı ak ettin yeter
Çekil git, canıma tak ettin yeter
İstemem, görünme düşümde bile

Benden beter aşka duçar ol emi
Daha da çaresiz naçar ol emi
Dilerim dünyada gör cehennemi
Sende muhannetten merhamet dile

Kara gözlerinden dinmesin biran
Kanlı yaş, daima yaslı gibi yan
Erme muradına, Aslı gibi yan
Dile destan olsun, çektiğin çile

Dönmeyi deneme gözümde yoksun
Gönlümde, özümde sözümde yoksun
Günahıma giren, zehirli oksun
Çıkarttım kalbimden, attın yad ile
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:34 pm

Ağaca dayanma çürür.. İnsana güvenme öLür.. Aç ellerini RABBİNE seni bir tek O görür.

bedenim de bir can var avuç içi kadar, o canda bir kalp var dünya kadar, o kalpte bir sevgi var sonsuza kadar ve o sevgide sen varsın ÖLENE KADAR...

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum...

qidiγσSaη єğєя,ςσк özLєSєм ßiLє döη dємємммм

Ne seçim Yaparsan Yap aklın hep seçemediğinde KalıRR...

aqıя qєLiγσSa ßuηLaя, Fiяaя SєяßєSt...

BANA UNUT DEDİLER.UNUTTUM.AMA SENİ DEĞİL UNUT DİENLERİ UNUTTUM (IMKANSIZLIK)

Sєωєη Sєωєя....Sєωмєγєη γσL aLıя qidєя!!(

sence hayat nedir? aldığımız nefes mi? gökyüzü güneş mi? aşk mı? dostluk mu? topraktaki can mı? yoksa... bendeki sen mi....

Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevgim yüreğim kadar mert olur. SENİ UNUTTUM kelimesi sadece mezar taşında olur..

♥ Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor...

NE KADAR KİBİRLİ DURSA DA BARDAĞIN ÖNÜNDE EĞLİR ÇAYDANLIK.ÖYLEYSE BU BÜYÜKLENME NİYE?BU GURUR,BU KİBİR NİÇİN?MÜTEVAZI OL,HATTA BİR ADIM BİLE GEÇME GURUR KAPISINDAN.İŞTE,BARDAĞI BUNUN İÇİN İNSAN ÖPER ALNINDAN

başkalarını affet amakendini asla, sözde yalan çoktur ama gözlerde asla, unutmadığın sürece unutulduğunu sanma . insan herşeyden bıkar ama DOSTLUKLARDAN ASLA!

AŞKIN KADERİM OLSUN YILLAR ŞAHİDİM OLSUN SEN SEVSENDE SEVMESENDE CANIN SAĞOLSUN

özlemek yalvarmak gibidir sevgisiz gülmek gibidir. nerede ve ne olursam olayım senin gibi bir dostum olduğunu bilmek benim için yaşamak gibidir!!!

Yüreğini yürekli olana, kalbini kıymet bilene, sevgini sana değer verene, gözyaşlarını ise hak edene ver ki mutlu olasın

Eğer sevgi bir çiçekse, Saygı onu koruyan saksıdır Çiçek solmaya başlamışsa Dikkat edin.... Saksı mutlaka çatlamıştır..

düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye calışınız.dost isterseniz bırakın dostlarınız sizi geçsin!!!!

BEN KİM MİYİM ?.Duymasını Bilene SES...Çekmesini Bilene NEFES...Gitmesini Bilene HEDEFİM...Değerimi Bilene SEDEF...Yaşamasını Bilene HAYAT...Sevmesini Bilene YÜREK...Sulamasını Bilene ÇİÇEK.. Yüreğini Sunmasını bilene KIYMET...Savaşmasını Bilene ZAFER´im.

alelade otlar iki ay içinde yetişir,fakat kırmızı gül ancak bir yılda yetişir gül verir.

bir insan olursa sağır sen ona istediğin kadar bağır.

HiÇ bİr zAfErE çİçEkLi yOlLaRdAn gİdİlMeZ(-_-)

SUSKUNLUĞUN ESİRİ OLMAKTANSA HAYKIRIŞIN EFENDİSİ OL GURURUN ARKASINA SAKLANMAKTANSA ÇIK ORTAYA DELİKANLI GİBİ YÜREĞİNİ KOY

Gidene Kal Demek ZAVALLILARA, Kalana Git Demek TERBIYESIZLERE,Dönmeyene Dön Demek ACIZLERE, Hakedene Yol Vermek Bize YAKISIR!...

ben ne delikanlılar gördüm gül gül öldüm:)

MAL SAHİBİ MÜLK SAHİBİ,HANİ BUNUN İLK SAHİBİ.MALDA YALAN MÜLK DE YALAN VAR BİRAZDA SEN OYALAN

Vefasız olsada arkadaş sevilir
hayırsız olsada merak edilir
emin ol ki uğruna ölüme gidilir
çünkü dost dediğin bir günlük değil
ölümüne sevilir...

aLırIz EmANeti BozArIZ ADaLeti MaHaLLemİZden GeÇiLmEz ElİmİzDEn Su İçİLmEz BiZ TÜRKIYELIYIZ agAm BizE rAjOn KesİLmEz

onursa onur..gurursa gurur..hiç taklit yapmadım benim aslım budur...!!yoq ol artık uzasan iyi olur!

NE YEMİNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSİZ NE YEMİNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SİTEMSİZ NE YEMİNLER BOZDUM TARİFİ BİLE İMKANSIZ, SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!!....

EN GÜZEL YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN
EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN Kİ TATLIM CANIN SAĞOLSUN.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:52 pm

Ne polat gibi kafa kesenlerdeniz nede çakır gibi kurşun yiyenlerdeniz biz sadece bir grup arkadaş VATAN icin canverenlerdeniz!!!

pardon ya herkezi insan sanıp saçmaladım dünyada beş para etmeyenlerde varmış

DOSTUDA DÜŞMANIMIZIDA BİLİYORUZ SESSİZLİGİMİZE VE ÖFKEMİZE BULAŞMAYIN

SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR..

Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum
Beni görüp kendini sınama sadece görebildiğin kadarım,Hayat bi kumarsa zarları ben atarım...!!!

TÜRK cocuguyuz anamiz babamız var,SİZ oros** cocugusunuz bundan beter daha ne var

Ölüm Her Nereden Ve Nasıl Gelirse Gelsin,Savaş Sloganlarımız Kulaktan Kulağa Yayılacaksa,Ve Silahımız Elden Ele Geçecekse,ÖlüM HoŞ GeLdİ SeFa GelDi
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 10:24 pm

GIT GÜLE GÜLE Inmyheartpe3

GIT GÜLE GÜLE Dividers112vx7

Öyle kolay değildir hayatıma girmek..
ve rüyalarıma girmek çok zorlar
insanı..

Sevilmesi zor bir insanımdır..
öyle kolay kolay da alamazsın beni hayatına..
soğuğumdur,
cehennem sıcaklığında da olsan
senide buz keser sözlerim..
ben öyle kolay kolay sevemem,
sevdirmem de kendimi..
....soğuk ile aynı cümle içinde geçer adım..
konuşursam kalp kırarım..

GIT GÜLE GÜLE Kopyasciddcfa5c1deabd43mh1

Yürek ister beni sevmek..
aptal da olman lazım benimle olman için..
ben çok zor bir insanımdır..
ne sevmesini bilirim ne sevilmesini...
işim gücüm can yakmaktır..
....zalim ile aynı cümlede geçer adım..
konuşursam can acıtırım..

Cesaret ister karşımda durupta sevilmek..
tokat yemiş gibi olursun sevgimden..
mutlu olmasınıda bilmem mesela..
acılardır benim yoldaşım...
ve yoldaşım yol ile benim aramda kalır çoğu defa...
....ruhsuz ile aynı cümlede geçer adım..
konuşursam mutluluğunu alırım..

GIT GÜLE GÜLE Papatyadiyarithesirensdmt4

Emek ister, sabır ister beni sevmek...
öyle her istediğinide yaptırmam..
dediğim dediktir mesela..
kızarsam soğuk olurum,
zalim olurum, ruhsuz olurum...
ne biçim bir insan ile
aynı cümlede sıfatım olur adım..
konuşursam ayrılırım...

....beni sevmek,
ben olmak ister aslında..
ama bir rüya görürsün,
bir melek gelir dünyana...
herşey değişir, ne sen, sen olursun..
ne ben, ben...

GIT GÜLE GÜLE Resizeoftearshr0

böyle
bir adamı yok etmenin hazzını yaşatırsın...
beni sevmek.. yanımda olmayı istemektir..
sadık olmayı istemektir..
yalandan
uzak olmayı istemektir...
her daim sevmek, sevilmek istemektir..
beni sevmek, mutlu olmayı istemektir...
....aşk ile özlem ile aynı cümlede geçer adım..
konuşursam çocuk olur
ağlarım...

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 10:28 pm

Kavgada şehadetle bütün kam alırız biz,
Türk'üz,can veririz nam alırız biz!

DünüN HataSını ßana SormayıN...! Doqruya yaLnı$a Kafanızı YorMAyıN..! ßakın daLqanıza...! Canımı Sıkmayın...!Doqruda ßéNiM YaLnı$ta...!

ßiz KiMLéRiZ DiYé sorMA...! ßiz Hayata ßo$véRMi$LéRDéNiZ...! ßizi LüKs MéyhaNéLéRDé Arama...! ßiz DosT $aRaßı İçéNLéRDéNiZ...! ßiZé DosT Kim Dié Sorma ßiz OnLar İçin ÖLümé qiDéNLéRDéNiz..!

SusMak VéRiLMéSi qéRéKéN EN zoR CvpLardanDıR...! Konu$an KoLay oLanDır ßéN SusTuM isTéYéN Konu$sun...!

ALéMiN TéK DéRDi ßéN oLmu$uM...! DéMéKKi ZaMaNıNDa İyi Komu$uM...

SiL KızıM O AkLındaki KaranLık EséRi En KraLından da ÜstünDüR ßu ßafrALı SéRSéRi...!

YüréqiMDéKi TéK YoL War Orasıda...! KorKu doLu...! qötün YéRSé qéÇéRsiN..! (YüréqiMDéKi TéK YoL TéNha..! qötün YéRSé qéÇéRsin)

KéNDini FazLa PahaLLı Sanma ßéN SéNiN İndiriMLi qünLéRiniDé ßiLiyoruM...!

ßu ßéNiM SéRßéST STiLiM...! HayaT ßéNiM...! HéRKéS DosTuM oLamaz...! A$k'a qéLincé ßiR Kéz SéVdiM ßi Daha da oLmaz...!

WotkaYı SéK Ciqarayı Zıvanasız İçtiq... !SéVqiYé SınıR ÇizMéDiq DostLuqa Fiyat ßiçMéDiq ßizDé Hata oLuR ama YaLnı$ AsLa...!

İ
stanßuLLu déiLizki FéRRaRiMiz oLsuN...! antaLyaLı déiLizki RuS SéVqiLimiz oLsun ßiz ßafraLıyıZ...! ßıraKında KAfamız qüzéL oLsun...!

PichLéRé SéVméyi ßiLméz DéRLéR...! Sorun ßakaLım Ka$arLar SéVMéyi KimDéN ÖqréNmi$LéR..!

Uqra$mam ßu SaatéN Sonra Dünüm Vé DünümdéKiLéRLé ßéN YoLuma déVam EdéRim YanımdakiLéRLé

ßéNimLé ßa$Ladı ßéNimLé ßitéR...! FazLa Söz'é qéRéNq Youq...! ßéNim ShéqLim HéRYéRDé qéÇéR...!

SéN PiyonsuN...! ßéN SéNi KayßéDéRSéM İki Puanım qidéR...! Ama ßéN $ahım...! SéN ßéNi KayßéDéRSéN Oyun ßitéR...!

ÇéKmi$ Kafayı...! Kafası DumanLı...! AsLında HaRBi déLinkanLı...! KoLunda Üç ßüyük JiLéT YarASı O da ßiR VéfaSızın A$k Hatırası...!

PichLiqmi?Üstümüzé Yok...! İçméKMi...! Sabaha Kadar...! DostLukmu? Dostumuz İçin Canımızı VéRiriZ...! Korkumu? SadéCé aLLah...! KéLLéMi?KraLını aLırız...!

A$kMı? aLLahına...! DostLukmu? ÖLümüNé...! Paramı? ßéNDé Né qéZéR...! KahßéLiq YapanMı ? KraL oLsa Tahtını...! Mafya oLsa MéKanını Si****...!

HéR SéNi séViyorum Diyéné İnanma...! YoL VéR..! ßeni En Son ßırakıp qidéNDé ßéNi HéR$éyDéN Çok SéViyodu ßho$VéR...!

BizLér umuTsuzLuqun oLduqu yerDe umuDumuZu KayDeTmeDen yüRümeyi ßiLiriz...! Her yüRüDüqümüZ yoLDa ÇakıLLar, heR DurDuqumuz yerDe ÇakaLLar oLsa Né yaZar...! Ya öLümüNe SeVeriz ,yaDa Tek KaLemDe SiLeriz...! Tari|-|i Biz YazDık...! TarihtenDe Biz SiLeriz...!

Usturama JiLéTi TakaRım GövDéMé DéRin FaçaLar Atarım İsTéRSéN KraL oL...! Fark Etmez.. SéNi MéRMi Manyaqı YapaRım...

ßafraLı AqLarsa Kimsé Susturamaz...! ßafraLı séVéRSé Kimsé Ayıramaz...! Sana SöyLüyorum SosYété Kızı HérKéS ßafraLı oLamaz...!

SakıN..! ÜzMéSin SéNi KararSız SéVqiLéR...! ßaqrıNa Ta$ ßasaRSıN..! AcıLar DinéR?GidéN qitSiN...! YanqınLarda SönéR...! Arkana ßakMa...! HaRBiLéR ÖndéN qidéR

YéRi qéLir KraL oLurum..! YéRi qéLir ßaßa oLurum...! YéRi qéLiR DéLikanLı oLurum...! YéRi qéLiR SéRSéRi oLurum..! YéRi qéLir KatiL oLurum...! YéRi qéLir Cani oLurum..! YéRi qéLiR KıyaméTiDé Koparır qidérim Tarihi ßéN Yazdım TarihtéNDé ßéN SiLéRiM...!
ADAM SanDıkLARIMIZ MaDaM CıkTI...!!!

Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer...!!!

kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım ...!!!

ciDDiysén heRşeye vaRIm daLgaySan acayiP sörF yaPar aqLatırım

yaPma béé azraİl maRionUn biLe 3 canI vaR...!!!

siyh beyaz bi hayat yaŞıormm mOruK..ßeNdenn reNqqLi ifaDelerr ßeqqLeme...!!!

Nargilenin dumanina benzer hayallerim, sadece beni zehirler ve ucup gider ...!!!

B¡® Ko®san OLSaM TeK gÕZL£ ağlaSaM...!!!

'GIT GÜLE GÜLE 029hk0•?KaLBiMin MezarLıkTan Tek FarKı; qömDükLeRimn KeFeNSz oLMaSı?•GIT GÜLE GÜLE 029hk0'

çaPın kadaR konuŞ, küTLenİ heSaPLıyım...!!!

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ EğeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

Canım ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki...!!!

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜcEK ...!!!

VakitLér iLérLiy0r.."saatLér térLiy0r" ....sniN $u témßéL yüréin daHa néi béKLiy0rGIT GÜLE GÜLE 029hk0

BeN SaNa YaNaRKen...Sen KimBiLir NeReLerDe ÜşüYoRSuN...!!!

Avrupadan gelen soğuk hava dalgası, ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi, Avrupa bizi sevmiyor işte, kabul edelim artık...!!!

Bu masalar boş kalmaz gidenin yeri dolar,bu vazolara bişey olmaz yanlız cıcekler solar...!!!

ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe..!!!
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:28 pm

Ne sizlarsin konustugum soze
Neden pismanlik yasarim kirdigim kisiye
Dunya satanin dunyasi iken
Neden bir sozume vurursun beni yerden yere?

VICDANim sizlar kotuluk edemem
Edene bakarimda VICDAN goremem
Neden insanlik bu halde derken
ALLAH korkusu kalmamiski vicdan olsun!

ALLAH korkusu yeter gunahlar karsisinda
O korku tutar seni en ofkeli anlarinda
Insanlik gunahi sevabi neylesin
Anlasilan VICDAN kaldirilmis tozlu raflara.

Bir kalbi kirmak yetmis kere kabeyi yikmak gibidir
gunahini bilip INSANOGLU gonul yaralamadan kacina bilir
VICDAN'nin sizlamasi, yaptigin yanlista saklidir
ALLAH'ida VICDANI'da SIKCA YOKLA KALP GÖNÜL KIRMA.
Gayretini kul bilmesede olur,yaptigini ALLAH bilir.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:44 pm

GIT GÜLE GÜLE Photo_45628379_3

GIT GÜLE GÜLE 1861783437_9

OĞUZ BOYLU BOZKURT SOYLU
EY TÜRK OĞLU
OCAĞIN TÜTSÜN SOYUN SÜRSÜN KADERİN GÜZEL
BAŞIN DİK ALNIN AÇIK OLSUN
KILICIN KESKİN REHBERİN KUR'AN
HEDEFİN TURAN OLSUN...
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 2:48 pm

Her sabah seninle uyanan. Her gün seni hatırlayan, hiç bıkmadan ve usanmadan seni bekleyen. farkında olmasanda seni izleyen, sana uzak yüregine yakın biriyim…

Benimle kal zaman bitinceye kadar
Benim ol yüzıyllar ve çağlar boyunca
Bir ömürdür seninle geçen dakikalar
ölümden güçlüyüm sen yanımda olunca

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

GIT GÜLE GÜLE Sevgiliresimd

Günaydın Mesajları Devamı..

» Günaydın Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili... Günaydın Düşlerimin Kaynağı... Günaydın Sevincim Ve Kederim..Günaydın Bebeğim..

» Bugünde Her Zamnki Gibi Muhtacım Sana Hayatıma Renk Katan,Her Gece Sabahı Fana Özleten Biricik Aşkım Günaydınnnn ...

» Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe

» Her Gune Senın Askınla Baslamak Senin Sevgınle Uyanmak Cok Guzel... Seni Cooook Seviorum Askitomm

» Kelimelerin Anlamını Çoktan Yitirdiği Bir Zamandayım. Hayatımda Anlamını Yitirmeyen Tek Şey Sana Duyduğum Sevgidir. Günaydin Aşkim Seni Çok Seviyorum Günler Bukadar Güzelse Sebebi Sensin Günaydın Aşkımmmmmm

» Dünyanın En Talı En Güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum Biricik Askim Kocaman GÜNAYDIN

» Gecem iyi Olurdu Kollarında Uyusaydım , Günüm Aydın Olurdu Kollarında uyansaydım CANIMMM..GÜNAYDIN

» Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

» GUNAYDIN!!! Ne kadar yakışıyor bu söz sabahlara, Hiç kafa yordun mu anlamına, Tüm içtenliğiyle süslü tazelik, Kadere bulaşmamış bebek saflığında bir güzellik, Ne merhabanın soğukluğu, ne elvedanın burukluğu hiç biri dokunamaz ona, Şimdi gönülden kalbe seslenen bir duyguyla GUNAYDIN!!!

» Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın…

» Günaydın ömrümün en güzeL baharı ; busabahta seni kaLbimin en d
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 2:50 pm

Hikmet ehli büyük zatlar buyuruyor ki:

* Herkes imtihandadır. Aldatan aldanmıştır, ezen ezilmiştir.
* Kimseye tepeden bakmayın. Tepeden bakan tepetakla gider.
* En büyük bela dilden gelir.

* Kişinin işi olursa işi, sever onu her kişi. Kişinin işi olursa kişi, çıkmaza girer işi.
* Sevginin temeli karşılıklı güvendir. Güven varsa sevgi de vardır. İkisi varsa başarı da vardır.
* Mümin gıda gibi olmalıdır. Her zaman ihtiyaç duyulmalıdır.

* Yüzü dünyaya dönük olan herkesle kavgalı olur, yüzü ahirete dönük olan, herkesle barışıktır.
* İnsanların sıkıntılarına katlanmak güzel ahlaktır.
* İnsan ancak bu kadar iyi olabilir denilenlere ne mutlu.

* Kırıldığı kimselere iyilik eden, hediye veren rahat eder.
* Kalbi en fazla nurlandıran şey; kızdığınız kimseye dua etmektir.
* Kul hakkından korkan [önemini bilen] ayağını uzatıp rahat yatamaz.

* Fütüvvet [mertlik] seni sevmeyene ihsanda bulunmak ve sevmediğin ile de tatlı konuşmaktır.
* Mürüvvet, insanlık, iyilik yapmak arzusudur

* Kötünün iyi, iyinin de kötü huyu bulunabilir. İyi huylarını örnek almalı! Peygamber efendimiz (Bir müminin iyiliğini unutup, kötülüğünü hatırlayanı Allah sevmez) buyuruyor.

* Takva akıllıca yapılan işlerin en güzelidir. Hakka âsi olmak ahmakça yapılan işlerin en çirkinidir.
* Cömert olmayan, insanların sevgisini kazanamaz.

* Ömrünü faydasız, boş şeylerle geçiren, tarlaya tohum ekme mevsimini kaçırmış olur. Vaktinde tohum ekmeyen ise, hasat zamanı gelince elbette pişman olur.

* Omzunda iki müfettiş var, hep teftiş halindedir. Şu halde, az konuş, ağızdan çıkan sözün hayır veya şer yazıldığını unutma.

* Bir söz söylerken, hem kendinin, hem karşıdakinin ahiretini düşünerek konuş.
* Herkeste şef olmak arzusu vardır. Bu hâl yalnız yüzü ahirete dönük olanlarda olmaz.
* Güler yüzlü olmayanın, sevgi ve itimat kazanması zordur.

* Bir müslüman, bir müslümanın yanına, herhangi bir iş için, rahat gidemiyorsa, çekinerek gidiyorsa, o kendisinden çekinilen müslümanın son nefesinden korkulur.

* Ölümü hatırlamak, ömrü uzatır, çok yaşama arzusu ömrü kısaltır. Böyle biri, üç şeye hasret gider. İsteklerine doymaz, umduğuna kavuşamaz. Ahiret için kâfi hazırlık yapamaz.

* Halinden şikayetçi olma, beterin beteri vardır.

* Bulaşıcı hastalıkların bulaşmama ihtimali de vardır. Fakat bir binada bulunan kötü bir insan, başka bir odada da olsa, ondaki kötü huyların geçmeme ihtimali yoktur. Kötülük çabuk yayılır.

* Başarının sırrı, güler yüz, tatlı dil ve güzel siyasettir. Güzel siyaset, herkesin memnun olmasıdır.
* Sevgi yakınlık ister, kaçan mahrum kalır, gözden ırak olan gönülden de ırak olur.
* Her sıkıntının sebebi günah işlemektir.

* Kibir ve öfke başa çok felaketler getirir.
* İyilerle dost olan kötülerden emin olur.
* Kalbdeki kibre göre, akılda noksanlık olur.

* Başkasına yük olan alçalır.
* Söz taşımak, emanete hıyanettir.
* Kendine acımayan, başkasına hiç acımaz.

* Âlimle gezen aziz, cahille gezen zelil olur.
* Dini hükümleri akıl ile anlamaya çalışan Peygamberliğe inanmamış olur.
* Mümin az konuşur, çok iş yapar. Münafık ise çok konuşur, az iş yapar.

* Ahlak ve edep, aklın dışarıdan görünüşüdür. Kişinin aklı edebi kadardır.
* Akıl gibi sermaye, iyi huy gibi dost, edep gibi miras, ilim gibi şeref olmaz.
* Dil canavar gibidir, serbest bırakılırsa parçalar.

* Kişi, dilinin altındadır, konuşunca belli olur.
* Kötü insan, herkesi kendisi gibi kötü bilir.
* Bütün kötülüklerin başı kötü arkadaştır.

* Kalb temiz olursa, dilden güzel sözler çıkar.
* Kendi görüşünü beğenen doğruyu bulamaz.
* Her iyilik, sabırla ele geçer.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 2:52 pm

sen ol,hep oL,benimLe oL,bende oL..
sendeyim ben,
yüreqimi koydum,yüreqinin üzeRine..
seni öyle çok seviyoRum ki
hemde en koyu,en deLi,en tutkuLu haLiyLe !!

--------

yaqmuRLu sokakLaRda hayatımı aRıyoRum..
bizi biR aLLaH,biRde dostLaRımız biLsin.
Zahmet oLmassa gerisi iLeRLesin :))

----------

odamda dans edeRim hayaLinLe !
Kırmızı mumLaR içinde,
ba$ını yasLaRsın ya omuzLaRıma,
kuLaqına sesLenirim ; Seni seviyoRum diye ...

-----------

günaydın biRtanem
günaydın canımıniçi,
günaydın meLeğim,
günaydın sonsuzluğum ; seni seviyoRum ..
Gün doğarken sneinLe başLıyorum yaşama !
bugün diyoRum, evet bugün.
Bugün dünden daha çok seni seviyoRum !

-----------

saat gece yarısını vuRuyoR simdi,
hala yangındayım..
ne zaman dineR bilmem bu yüreğin sancısı !

-----------

öLürüm sevdiğim zehRim sensin.
ewweLim sen oLdun ahiRim sensin .
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 3:01 pm

EY GENÇ! HANİ MİLLETİN ELİNDEN TUTUP KALDIRACAKTIN GÜYA! NASILDA DALIVERMİŞSİN O KALKILMAZ UYKUYA!

1. AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER! ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMA DİKENLERİN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN

2. BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA

3. BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE BİRSÜRE ULAŞILAMADI. ŞİMDİ İSE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM.

4. SESİNİ DUYSAMDA HERAN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL ÖZLEDİĞİMİ BİL HERAN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL

5. YATAĞINI GÜL YAPRAKLARIYLA RÜYALARINI PAPTYALARLA SÜSLEDİM ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTTÜM TÜM KABUSLARINIDA BEN ALDIM Kİ SEN RAHAT UYU BİRTANEM!

6. AŞKIM YATAĞIN, SEVGİM YORGANIN, YÜREĞİM YASTIĞIN OLSUN İYİ UYU BİR TANEM.

7. SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN. ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.

8. BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR. SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ. BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ.

9. BEN SEVDANIN SOKAĞINDA OTURUYORUM GECELER HİÇ BİTMİYOR. BEN HİÇ UYUMUYORUM.

10. BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ KADAR SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNAN Kİ BİR TANEM HERGÜN YAĞMUR YAĞARDI.

11. YÜREĞİM HAFİF ISLAKTIR BENİM KUYTU KÖŞELERDE AĞLAMAKTAN VE RENGİ HAFİF UÇUKTUR KURUSUN DİYE KAÇ KEZ GÜNEŞE ASMAKTAN.

12. SENİ UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM.

13. HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞMÜ HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.

14. GÖZLERİN NEHİR KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA.

15. NE SENİ UNUTMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR.

16. BİR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSİZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GELKİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM.

17. GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞDİĞİNDE FELAKETİM OLURDU AĞLARDIM.

18. NE ZAMAN AYRILIK SAATİ GELSE İÇİMDEKİ GÜLLERİN BOYNU BÜKÜK BİR ZAMAN KALIRIM ÖYLECE NEDEN SONRA GİTTİĞİNİ ANLARIM İÇİMDE GÜLLER AĞLAR BEN AĞLARIM.

19. HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE BENİMLE UYU BENİMLE UYAN. BİRLİKTE VARALIM ONUNCU AYLARA BEN BİR EYLÜL SEN BİR HAZİRAN

20. NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER NE ZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER.

21. BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA.

22. SENİ GÜNDE BİR DEFA DÜŞÜNÜYORUM ODA 24 SAATİME MALOLUYOR.

23. DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM. BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ.

24. HASRET KAPIMDA NÖBETLER TUTUYOR SEVGİLİM UZAK BİR ŞEHİRDE GÖZLERİM ONU ARIYOR BİR KUŞ OLUP GİTSEM AŞSAM ŞU ENGİNLERİ VARSAM SENİN YANINA ÖPSEM DOYASIYA KOKLASAM

25. HANİ O GÜN BENİ ANLAYAN SEN GİTMİŞTİN YA SENİ BAŞKALARINDA ARADIM AMA YOKTU BENİ SENİN KADAR ANLAYAN, YİNEDE ÜZÜLME ÇÜNKÜ BEN SENİ SENSİZDE SEVEBİLİYORUM....

26. AŞKA MEYLİ OLMAYAN KANATSIZ KUŞ GİBİDİR. VAH ONA!!...

27. EN GÜZEL YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN Kİ TATLIM CANIN SAĞ OLSUN.

28. HİÇBİR KIZ BİR ERKEĞE BOYUN EĞMEZ HİÇBİR ERKEK BİR DAMLA GÖZYAŞINA DEĞMEZ.

29. YANAĞINA DÜŞEN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN ORDAYIM.

30. YAPRAKLAR SARARIP DÖKÜLÜRKEN YERE, YAŞLI GÖZLERİNİ ÇEVİRİP GÖKLERE, HERGÜN İSTEMEM YILDA BİR KERE ADIMI ANMAYI SAKIN UNUTMA

31. BİR ERKEKLE MUTLU OLMAK İÇİN ONU ÇOKÇA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BİR KADINLA MUTLU OLMAK İÇİNSE ONU ÇOKÇA SEVİP ANLAMAYA HİÇ ÇALIŞMAMAK GEREKİR.

32. BİRGÜN SEVGİLİM SORDU AŞK NEDİR DİYE BİRAZ ZAMAN İSTEDİM DÜŞÜNEYİM DİYE ERTESİ GÜN GÖRDÜM ONU BİR BAŞKASI İLE KULAĞINA FISILDADIM AŞK IZDIRAPTIR DİYE.

33. SENİ SEVİYORUM DİYEN SÖZLERE DEĞİL, SENİN İÇİN AĞLAYAN GÖZLERE İNAN

34. SENİ BEN DEĞİL GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM DEĞİL ONLARINSIN GİTTİYSEN BANA NE ONLAR AĞLASIN.

35. GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM.

36. NE YEMİNLER BOZDUM GECELER BÜYÜRKEN SENSİZ NE YEMİNLER BOZDUM YILLAR GEÇERKEN SİTEMSİZ NE YEMİNLER BOZDUM TARİFİ BİLE İMKANSIZ, SENİN İÇİN EY GÜLÜM!!!....

37. NASIL UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİYORSA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA!.

38. YERYÜZÜNDE BİTEN HER AŞK İÇİN GÖKYÜZÜNDE BİR MELEK AĞLAR.

39. UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.

40. BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV.... BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM.

41. GÖZLERİ UZAKLIKLAR DEĞİL BAZENDE GÖZE ALAMADIĞIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR.

42. İNSANLAR GELMELERİYLE YANLIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.

43. YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.

44. ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR. HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR. ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR. ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR.
HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR.

45. HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR. HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA.

46. UÇSUZ BUCAKSIZ GÖKYÜZÜNDE KANAT ÇIRPAN MARTILARIN. SONSUZ HUZURU ANLATAN DENİZİN MAVİLİĞİNDE GÖRDÜKLERİ KENDİ YANSIMALARI KADAR EŞSİZ HAYAT..... GÜLÜMSEDİKÇE VE UMUT ETTİKÇE YAŞAMAYA DEĞER.

47. KİMSESİZİM HISMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE YOK RESMİMDE DİL ÜZMEZİM, TEK HECE VAR İSMİMDE
BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM, BENİM ADIM AŞK!

48. BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE SON KEZ İSYANLAR SAVUR KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!...

49.HER ZAMAN J HAYATA, JÜCÜK SAÇ, JMEYİ BENİMSE, JEREK YAŞA,JÜNÇ DÜŞECEK KADAR ÇOK J, ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENİN BİR JÜŞÜN İÇİN YAŞAYAN BİRİ VAR.

49. BEN SENİ DELİ GİBİ SEVDİM, SEN BENİ DELİYİM DİYE SEVMEDİN.

50. YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ. (umutsuzum)

51. BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA!.

52. SEVGİ BASİTTİR, KARMAŞIK OLAN BİZLERİZ. SEVGİ GÜZEN VERİR İNSANLAR ALDATIR. SEVGİYE HERZAMAN GÜVENİLİR İNSANLARA ASLA!..

53. SANA EN MUHTAÇ OLDUĞUM ŞU ANDA GEL! YAŞAMAK OLSANDA GEL ÖLÜM OLSANDA GEL!..

54. GİDENLER YOKLUKLARIYLA DEĞİL GİDERKEN SÖYLEYEMEDİKLERİ SÖZLER YÜZÜNDEN HÜZÜN VERİRLER!

55. GÜNEŞİ SEVİYORUM DİYORSUN GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN. YAĞMURU SEVİYORUM DİYORSUN YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN. KORKUYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN.

56. BU GÜZEL AŞKIMIZA NOKTA KOYMA, SANA KUCAK DOLUSU VİRGÜL GETİRDİM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

57. SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM, KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!...

58. MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM BAKARSIN BİRGÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.

59. HEP BENİ KİMSE SEVMİYOR Kİ DERDİN! USULCACIK SOKULUP YÜREĞİNE "BEN" DEMEK İSTERDİM.

60. BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN ÇOŞTURDUĞU BİR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN "YARIN ELLERE"!...

61. HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİRGÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

62. ÖNCELERİ HASRETİ HİÇ TATMADIM YARİMDEN HİÇ AYRI KALMADIM BİTER DİYE TAKVİMLERE BAKTIM. ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM.

63. AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ. GÖZYAŞLARI SEL OLUP KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA BİR MASKE DERLER BİLİRMİSİN? İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ.

64. BANA DÜNYA YUVARLAKTIR DEDİN DEDİĞİN DOĞRUYSA NEDEN GERİ DÖNMEDİN.

65. GENÇLİĞİNE GÜVENİP ERKEN DERKEN BELKİ ELVEDA BİLE DİYEMEZSİN GİDERKEN.

66. DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI.

67. ALLAH GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ NEVARKİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ.

68. BULUTLARA YÜKLEDİM HASRETİMİ, RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGİMİ, YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE! GELDİLERMİ?...........

69. BEN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM AMA NE İÇİN SEVDİĞİMİ UNUTTUM.

70. DUDAKLAR YALAN SÖYLEYEBİLİR AMA GÖZLER ASLA

71. HAYATTA HİÇBİR ŞEY İLK AŞKIN YERİNİ TUTAMAZ İNSAN SEVSE BİLE O İLK AŞK HİÇ UNUTULMAZ.

72. İLK AŞKIN İLK HATIRASI ZİHİNLERDEN SİLİNMEZ

73. HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR.

74. SANA SEVGİMİ YILDIZLARA BENZETİYORUM. SENİ NE KADARMI SEVİYORUM ARTIK BENİMDE YÜREĞİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR.

75. İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER. HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ. AMA BEN GÜNEŞİ YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. (ama sen anlamadın yazık!!!!!!....)

76. SANMAKİ İSMİNİ BİRBAŞKASI SİLECEK SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK

77. İÇİNE DÜŞEN HER HÜZÜN DAMLASI SANA SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ HATIRLATSIN.

78. ARTIK BULUTLARA YAZIYORUM HASRETİMİ YAĞMUR YAĞINCA ANLARSIN SENİ NE ÇOK ÖZLEDİĞİMİ!...

79. BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM AÇAR AÇMAZ DUYAYIM KOKUNU SEVDA ESSİN BAŞAK SAÇLARINDA SESİN YÜZÜMÜ RÜZGARLA BULSUN BANA ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ SEVGİLİM GELSİN BENİ EN KOYU ZULAMDA BULSUN VE ÖYLE BİR MEKTUP YAZKİ VARSIN ÖLÜMÜM OLSUN.

80. BU AKŞAM İÇİMDE TUHAF BİR SIKINTI VAR DÜNYADA SANKİ BİR BEN KALMIŞIM SANKİ HERKES NERDE KEDER VARSA BIRAKMIŞ BEN NERDE BULDUYSAM TOPLAMIŞ ALMIŞIM ÖNÜMDE SÖĞÜT AĞACI HERZAMANKİ HALİYLE, ÇARESİZ HAVUZ SU RAHAT, İNSANLAR SUSMUŞ SESSİZ BİR YAĞMUR GİBİ BAŞLADI BENDE KONUŞMAK İHTİYACI!..

81. HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ ! ŞİMDİ GECELER ÇARESİZ, GECELER SENSİZ, BİR ÖPÜŞTEN DAHA SICAK ŞİMDİ YAĞMUR DAMLASI GELİP KONAR DUDAKLARIMA SESSİZ. SÖYLEMİŞMİYDİM HASRETİN ÖLDÜRDÜ BENİ HİÇ SEBEPSİZ.

82. YARDIM ETMEKMİ İSTİYORSUN ? O ZAMAN DİNLE; YAŞAMA SEVİNCİ GETİR BANA ÇOKÇA OLSUN ÇABUK TÜKENMEYENLERİNDEN İHTİYACIM VAR BU ARA UNUTMAK ÜZEREYİM MUTLULUĞU, UNUTTUM SICAK BİR ÇAYIN TADINI, ESEN RÜZGARIN SERİNLİĞİNİ, HADİ DURMA ÖYLE HATIRALARIMI CANLANDIR, İYİ OLANLARI.

83. UÇURUMUN KENARINDA DA OLSAN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE.

84. KAPININ ÖNÜNDE AŞK YAPMA AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR AMA KOMŞULARINKİ ASLA.

85. KALBİMDE ARAMA ESKİ YERİNİ SEN GÖZÜMDEN AKAN SELE KARIŞTIN

86. BİR ESKİ DOST GİBİ HATIRLA BENİ BİR SELAM VER YETER ZAHMET OLMAZSA UNUTMUŞ OLSANDA ESKİ GÜNLERİ ADIMI AN YETER ZAHMET OLMAZSA

87. SENİ SORDUM SOKAK LAMBALARINA BEKLEME BOŞA GELMEZM DEDİLER BOYNUMU BÜKÜPTE BAKTIM ONLARA HALİME ACIYIP ZAVALLI DEDİLER.

88. BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM.

89. GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ GÜLLER ANLATSIN YANLIZLIĞIMI ÇARESİZLİĞİMİ YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM GÜLLER ANLATSIN

90. KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN , HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BUKADAR SEVİLİRMİYDİ.

91. KURAK ÇÖKSEDE, DENİZLERİNE GÖNLÜNÜN İNAN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM SENİ SONUNA DEĞİN ÖMRÜMÜN.

92. AĞLAYIŞIM TERK EDİP GİDİŞİNE DEĞİL. BEN! SENSİZKEN, SENDEN DİYE SENSİZLİĞİNİ DE SEVMİŞTİM. SEN, SENİNLE, SENİDE SENSİZLİĞİNİDE ALIP GİTTİN.

93. BENİ ŞAİR ETTİN, BENİ ADAM ETTİN, BANA YAZIK OLDU.

94. AŞKIMIZI İSTEMEYENLER BİZİ ÇEKEMEYENLER AYRILIN ARTIK DİYENLER HEY SİZ! SİZ KAZANDINIZ.

95. BAHAR GÖZLERİNE BAKINCA DALARIM TUTAMAM KENDİMİ AĞLARIM

96. GİT DEDİĞİN YERLERMİ UZAK YOKSA SENMİ?

97. ACILARIMIN PRANGASI VERMEZ ELLERİMİ HÜZÜNLERİMİN DARAĞACINA ASTIM KENDİMİ

98. BUGÜN SENİ DÜNDEN ÇOK YARINDAN AZ SEVECEĞİM

99. SENİ DÜN SEVMEDİM DÜNLER BİTTİ SENİ BUGÜNDE SEVMEYECEĞİM BU GÜNLERDE BİTECEK SENİ YARIN SEVECEĞİM ÇÜNKÜ BEBEĞİM YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK!....

100. BİR SEN VARSIN DÜNYAMDA BENİ ANLAYAN BİRDE SEVMEK VAR İÇİMDE SICAKLIĞINLA YANAN

101. SEV! ÖYLE SEVKİ KALMASIN BİR DAMLA GURUR GURURUN BAŞLADIĞI YERDE SEVGİ IZDIRAP OLUR.

102. TAHAMMÜLÜM KALMADI SENİ BÖYLE SEVERKEN SENSİZLİĞE!

103. BENİ VUR KÜLÜMÜ UZAK DAĞLARA SAVUR AMA ELLERE VERME!

104. YAĞAN YAĞMURUN ARDINDAN DOĞAN GÜNEŞİN GÜZELLİĞİ GİBİ İSTERDİM SENİ KOLLARIMA ALIP ÖLMEYİ!

105. BİLİYORUM GÜNÜN BİRİNDE NEKADAR BÜYÜK BİR HATA YAPTIĞINI ANLAYACAKSIN. AMA MAALESEF SEN GELDİĞİNDE SEVGİMİ HAKETMİŞ BİRİYLE OLMANIN MUTLULUĞUNU TADIYOR OLACAĞIM.

106. AFFETMEK EN BÜYÜK İNTİKAMDIR.

107. HUZURUM KALMADI ŞU FANİ DÜNYADA!

108. SEVİLMEYE LAYIK OLAN ANCAK SEVMESİNİ BİLENDİR.

109. ,SEN ÇÖLDE AÇAN BİR GÜL OLSAYDIN İNAN SENİ SOLDURMAMAK İÇİN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM.

110. ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN

111. CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE

112. BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN.

113. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR.

114. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN

115. SEVDİM SENİ BİR KERE BAŞKASINI SEVEMEM DELİ DİYORLAR BANA DESİNLER DEĞİŞEMEM.

116. HAYALLERE DALIP GİTMEM BEN ÇÜNKÜ TEK HAYALİM SENSİN BENİM! HİÇBİRŞEY İSTEYEMEM BEN ÇÜNKÜ BİRTEK İSTEDİĞİM SENSİN BENİM.

117. TALİHİM OLMADI SEVDADAN YANA!

118. İNSANLAR İÇİN YALNIZ 3 OLAY VARDIR. DOĞMAK, YAŞAMAK, ÖLMEK!
DOĞDUĞUNUN FARKINDA DEĞİLDİR. ÖLÜM KORKUSUYLAIZDIRAP ÇEKER VE YAŞAMAYI UNUTUR.

119. BU DÜNYADA 2 KUSURSUZ İNSAN VARDIR. BİRİ DOĞMAMIŞTIR DİĞERİ İSE ÖLMÜŞTÜR.

120. TOZ PEMBE HAYALLERİMİZ VARDI PEMBESİ GİTTİ TOZU KALDI.

121. İNSAN HAYATI SORUYLA BAŞLAR SORUYLA BİTER ADINI NE KOYDUNUZ İLK SORU MERHUMU NASIL BİLİRDİNİZ SON SORU.

122. SESSİZLİK HERŞEYİ CEVAPLAR.

123. BEN HER KARESİ SİYAHA BOYANMIŞ BİR BİLMECEYİM! ÇÖZMEYE ÇALIŞTIKÇA İÇİMDE KAYBOLURSUN.

124. YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR! BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE!

125. ÇİÇEKLER BİLE ÜŞÜR DONUK BAKIŞLARLA.

126. DÜŞMANIMIN NEFRETİ DOSTUMUN SEVGİSİNDEN DAHA GERÇEKTİR.

127. SEVDİĞİM İNSANLARA KIZABİLİRDİM. EĞER SEVMEK BANA MAHZUN DURMAYI ÖĞRETMESEYDİ.

128. GARİBİM! NE BİR GÜZEL VAR AVUTACAK GÖNLÜMÜ BU ŞEHİRDE NEDE BİR TANIDIK ÇEHRE BİR TREN SESİ DUYMAYA GÖREYİM İKİ GÖZÜM İKİ ÇEŞME!...

129. EY GENÇ! HANİ MİLLETİN ELİNDEN TUTUP KALDIRACAKTIN GÜYA! NASILDA DALIVERMİŞSİN O KALKILMAZ UYKUYA!

130. YAŞADIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM ÖFKEM YAŞAYAMADIKLARIMA!

131. KUŞLAR GİBİ UÇMAYI BALIKLAR GİBİ YÜZMEYİ ÖĞRENDİK ANCAK BU ARADA BASİT BİR SANATI UNUTTUK KARDEŞÇE YAŞAMAYI!..

132. HAYATI SEVİYORUM AMA SEVGİM KARŞILIKSIZ.

133. KALBİM 24 SAAT HİZMETİNİZE AÇIKTIR.

134. ÇARESİZ KALDIĞINIZDA BİLİNKİ ÇARE SİZSİNİZ.

135. AKLIMIZ EN BÜYÜK SERVETİMİZDİR. AMA YOKSULLUKTA AYIP DEĞİLDİR.

136. YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YADA GÖZÜME GÖRÜNME!

137. SOĞUK KALPTEN SICAK SÖZ ÇIKMAZ.

138. GÜLMEKLE KAYBEDİLEN ŞEY AĞLAMAKLA ELDE EDİLMEZ.

139. DÜŞMANLARINIZI SEVİN. ÇÜNKÜ KUSURLARINIZI SİZE AÇIKÇA SÖYLEYENLER BİRTEK ONLARDIR.

140. EĞER YAPTIĞIN İŞİ DÜŞMANIN ALKIŞLIYORSA YANLIŞ YAPIYORSUN DEMEKTİR.

141. DUYGULARI AÇIĞA VEREN GÖZLER OLMASA KALP HİSLERİN MEZAR TAŞI OLURDU.

142. SENDEN BAŞKA HİÇBİR ŞEYİ OLMAYAN BEN SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLAN İNSANLARA ACIRIM.

143. BAK GÖZLERİME GÖZBEBEKLERİM ERİDİ, BAK ELLERİME ELLERİM ÇÜRÜDÜ, BAK YÜREĞİME YÜREĞİM ESKİDİ, BAK GÜNLERCE SARDIĞIN BANA BAK TÜKENDİ BİTTİ.......YETTİ BU ACI BENİ ÖLDÜRMEYE, SONUM OLDU SON BİR BAKIŞIN CANIMA YETTİ.......

144. BENİDE GÖTÜR GİTTİĞİN YERE

145. KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AĞLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN

146. OFFF! ÇOK SIKILDIM BU HAYATIN BAŞKA KANALI YOKMU!

147. BEN SENİ SEVMEKTEN DEĞİL AFFETMEKTEN VAZGEÇTİM!

148. EN AĞIR İŞÇİ BENİM GÜN 24 SAAT SENİ DÜŞÜNÜYORUM.

149. SENİ SEVMEK SANKİ İBADET BANA NE KADAR ÇOK SEVSEMDE ŞANSIM YOK SENDEN YANA!

150. YANLIZLIK PAYLAŞILMAZ PAYLAŞILINCA YANLIZLIK OLMAZ.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 3:21 pm

Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın,
Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz, uzak
Biliyorsun bazı şeyler vardır elimizde olmayan
İşte öyle imkansız birşey seni unutmak.

Zannetme ki herşey bitti sevdiğim;
Birgün yeşerecek şu sararmış yapraklar.
Ve bundan sonra kim severse dünyada;
Seni ve beni hatırlayacaklar

Bir gün anlarsın hayal kurmayı;
Beklemeyi, ümit etmeyi.
Lanet edersin yaşadığına...
Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın..
Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan
Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan
Özlenen sen, özleyen sen, özleten sen
Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayan

Beni çağırdığını bir defa duyabilsem
Avuçlarımda ateş, yorgun gözlerimde nem
Aşarak denizleri bir gün kapına gelsem
Başımı duvarlara vurup ölsem diyorum

Duymak nedir bilir misin?
Duymak, ama anlatamamak
Tam dilinin ucuna gelmişken söyleyememek
'Seviyorum' diyememek
Yani ölümü yaşamak nedir bilir misin?

seni arıyorum kalabalık caddelerde,
tanımadığım insanlar geçiyor, sen yoksun..
perişan hayallerimin başladığı yerde,
sana sesleniyorum, duyuyor musun?

Verdiğin bütün acılara dayanıyorsam;
Seni özlediğim içindir.
Beklemenin korkunç zehri öldürmüyorsa beni;
Seni özlediğim içindir.
Yaşıyorsam; içimde umut varsa,
Yine seni özlediğim içindir.

Ben senin en çok gözlerini sevdim
Kâh çocukça mavi, kâh inadına yeşil
Aydınlıklar, esenlikler, mutluluklar
Hiç biri gözlerin kadar anlamlı değil

Artık ne yapsam boş, teselliler faydasız
Karanlık gitgide en derinlere çeker beni
Çaresiz, bütün sokaklarında bu şehrin
Böyle perişan beklerim dönmeni

Şimdi en açık renginde gözlerin
Şimdi benimlesin tüm kaygılardan uzak
Anlatılmaz bir şey var aramızda hazin
Şiir gibi bir şey seninle yaşamak

Sana bir rüzgar getireceğim
Dağlardan, tepelerden
Gitme, sana zamanı getireceğim
Zamanın bittiği yerden

Dün gece uzun uzun
Seni andım ağladım.
Sonu yok yolumuzun
Ona yandım ağladım.

Akşam erken çöker yalnızlığıma
Sokak sokak gezer ararım seni
Hasretin gönlümün yangınlarında
Alev alev yanar ararım seni

Kalbimde arama eski yerini
Sen gözümden akan sele karıştın
İstesem de artık sevemem seni
Hasret rüzgarına yele karıştın..

Ayrılık kapıyı çalıyor açma
Biraz daha düşün zamanımız var..
Ne günler yaşadık bak sayfa sayfa
Seninle yazılmış romanımız var..

Aldırma görürsen yaşlar gözümde
Şarkımız olacak yine dilimde
Mektubun cebimde, resmin elimde
Yarın bu şehirden ayrılacağım..

Ayrılık çanları çalsa ansızın
Elveda sevgilim diyecek misin?
Önünde diz çöksem, gitme kal desem
Bakmadan ardına gidecek misin?

Duydum da inanmadım
Aşka gülüp geçmişsin
Benimkisi aşk değil
Bir oyundu demişsin
Zafer senin zaferin
Eser senin eserin
Sevin ey zalim sevin
Bak bir erkek ağlıyor..

Duymadın gönlümün haykırışını
Kırdın şu gönlümün sabır taşını
Görmekten usandım çatık kaşını
Gülüşün ellere, nazın bana mı?
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 3:29 pm

Ayri Ayri Akvaryumlarda Yasasak Bile Bir Gun Mutlaka Okyanuslarda Bulusacagiz Birtanem...

Seni Goremedim Diye Bugun Icimde Bin Turlu Duygunun Isyani Var.martilarin Gokyuzunu Sevdigi Kadar Benim Seni Sevdigimin Farkindamisin...

Akacak Yas Kalmadi Gozumde. Hasretin Bir Cig Gibi Her Dakika Buyuyor Garip Gonlumde. Artik Unutacagim Desem De Aklim Kalir O Tatli Hayalimdeki Guzelligin..

Turnalardan Haber Verin, Yari Cok Ozledim Ben...

Dostu Yok Gecelerin Geceler Cok Uzun, Geceler Bir Omur Omur Dedigin Bir Tutam Umit, Umidi Yok Yarinlarin Tipki Senin Yoklugun Gibi Ve Ben Biraz Daha Sana Hasret...

Seni Sensiz, Senden Uzakta Yasamak Ne Zormus...

Deniz Sesimi Duyarmi Daglar Dinlermi Anlatsam Seni? Huzunluyum Desem Care Olurmu Gokyuzu Salarmi Bulutlari Pesine, Ilgilenirmi Ruzgar Yardim Edermi Seni Bulmama...

Sen Yoksun Ya! Yanagima Damlayan Her Yagmur Tanesi Benim Gozyaslarim. Uzerime Coken Her Huzun Senin Hasretin.odama Coken Sogukluk Senin Hasretin ...

Yuregim Usuyor Senden Uzaklardayken. Gozlerim Daliyor Sensiz Sabahlarken! Ve Ben Yine Seni Bekliyorum...

Dun Yine Dolastim Yollarda. Yagmurlarin Islattigi, Bombos Sokaklarda. Gozlerimde Yas, Kalbimde Suzu. Unutmadim Seni, Unutamadim, Ne Olur Anla Beni!

Kulaklarim Duymak Istiyor, Bugun Hala, O Guzel Sesini. Hayat Sensiz Gecmiyor! Istiyorum Artik Sevgini!

Sen Ve Sevgim, Suresiz Bir Ayrilik. Izdiraplar, Iskenceler Bu "sensizlik". O Gulen Yuz, O Gamzeler, Siyah Gozler Daha Neler. Sarkida Sen, Siirde Sen, Bestede Sen, Velhasil Sen Sen Sen!

Seni Seviyorum Demeyi Ozledim, Kahirlanip Icimi Dokmeyi, Kusup Kusup Barismamizi Ozledim. Seni Kiskandigim Gunleri, Hayallerimin Sultanini Ozledim!

Ozledim. Uzaklarda Bensiz Hayati Kabullenmis Vefasizi Ozledim, Haykirisimi Duymayan, Sevgimi Belkide Hissetmeyen Kalpsizi Ozledim!

Gel Artik Gelde Bitsin Bu Aci.birazda Gozlerinle Sev Beni, Elin Dokunsun Elime Tenin Tenime. Ben Hayal Degilim Gercegim Etimle Canimla De. Gelde Bu Can Senin Artik De. Gelde Nefes Alayim Yasadigimi Hissedeyim Bende.

Geceler Cigligimi Duymuyor Yorgun Dusuyorum. Sabaha Gozlerim Gozlerini Ariyor, Esir Oluyorum Hasretine. Yine Caresiz, Uykusuz, Mutsuzum. En Onemlisi Birtanem Sensizim.

Seni Dusunmeden Aldigim Soluklari Saymiyorum Nefesten, Seni Icine Sigdiramadigim Damlalari Saymiyorum Gozyasindan, Saymiyorum Tebessumden Sensiz Kahkahalarimi.

Bak Yine Soldu Gunes, Yine Aksam Oluyor. Omrumun Kadehine Sensiz Bir Gun Doluyor. Sen Yoksun Diye Inan Dertliyim Kederliyim, Gelmezsen Kahrolurum, Yikilirim Sevgilim. Tadin Sinmis Suyuna, Tasina Topragina, Bu Sehirde Ne Varsa Sana Benziyor!

Geceyi Gunes Siler Beni Senin Hasretin. Tek Basima Sanki Mahser Yeriyim. Yuregimdeki Heryer Bu Evde Seni Bekler, Hadi Cat Kapi Gel Sevineyim!

Ozlemek Seni, Yalnizca Seni Ozlemek, Uzayan Gecelerde Seni Beklemek. Usuyor Ellerim, Yuregim Usuyor, Gozyaslarim Dusuyor Gecenin Orta Yerine. Zaman Geciyor, Ciglik Cigliga Yariyor Sessizligi Hasret!

Sensizligim Ve Kimsesizligim Vuruyor Beni En Koyu Maviden! Yarim Kaliyor Siirler Sarkilar Yari Aglamakli Ruhum Kavusmayi Bekliyor Obur Yarisina...

Sen Yoksun Diye Ya Simdi Kufurler Dolaniyor Dilime Ve Beynime Sovup Sayiyorum Dunyanin Her Birseyine. Seni Ozledigimden Degil Yanlis Anlama Sadece Geri Donmeyisine.

Birgun Bitiminde Seninle Karsilasacagimi Bilsem Girmezdim Eve, Gezerdim Sokaklarda, Yavrusunu Yitirmis Bir Anne, Gulunu Kaybetmis Bir Bulbul Gibi Arardim Seni. Nafile! Seni Birak Sokaklarda Ruyalarimda Bile Goremez Oldum.

Bir Pinarsin Icilen Ama Hic Kanilmayan, Seveni Yaniltmayan, Sevince Yanilmayan. Ozlenen Sen, Ozleyen Sen, Ozleten Sen. Varken Doyulmayansin Yokken Dayanilmayan!

Hersey Sagir Icimde Ne Siir Ne Musuki. Dunyadan Bezginligim Dunyalar Kadar Eski Oylesine Cozulmus, Oyle Dagilmisim Ki Bu Ne Bitmez Ayrilik Bu Ne Ozlem Diyorum.

Yagmuru Ozleyen Topraklar Gibi, Ruzgari Bekleyen Yapraklar Gibi, Sevgiye Susamis Dudaklar Gibi, Delicesine Ozledim Seni!

Ben Kurak Topraklara Inat Yesermis Bi Cicegim Biliyorum Ki Bir Gun Baharlar Tum Guzelligiyle Gelecek Ve Sen Yagmur Olacaksin.

Ariyorum Bakislarin Kadar Sicak Ellerini, Ariyorum O En Icten, O En Masum Gulusleri. Ozluyorum Golgem Bile Sensizlikte Sikayetci. Bu Yalniz Sokaklarda Oldum Bir Refakatci.

Biliyorum Bugun Kulaklarin Bir Baska Cinlayacak, Anlayacaksin Seni Yine Nasil Andigimi, Ozledigimi. Ellerin Titreyecek, Gozlerin Yollarda Kalacak, Sende Hissedeceksin Yuregimde Neler Hissettigimi!

Gozlerim Daldi, Gucum Yetmiyor. Gurbete Irgat Kaldim, Sen Olmayinca. Sordum Ondan Buna Beles Satmiyor, Umudu Yokusa Saldim, Sen Olmayinca.

Kar Beyazdir Olum Ellerinden, Gulum Yine Yoksun Diye Dusmanim Her Gune!

Sen Uzaklardayken Ben Yildizlari Seyrettim Tutam Tutam Isiklarini Cekip Icime, Sen Uzaklardayken Ben Gidisini Resmettim Umudun Beyaziyla Karanligi Tuval Yapip Gelisini Bekledim.

Hasretinden Oldum Yuregim Yanar, Bir Avuc Gokyuzunu Etraf Karanlik Basimda Doolanir Zalim Ayrilik Bir Seni Ozledim Bir Memleketi!

Umutlarla Eser, Ilk Tanyeri Ruzgarlari. Gunesi Senin Icin Bekletir, Ayisigi Safaklari. Seninle Degil Ama, Hayalinle Baslamak Umidi, Guzellestirir Sabahi.

Gecmez Dedigin Zaman Bumuydu. Saatler Nasilda Du Gibi Akmis. Ne Varsa Goturmus Sevincten Yana, Gonlumuzde Hasret, Huzun Birakmis.

Gozumun Gonlumun Nurunu Sondurduler, Bosver Dostum Solar Bir Gun Butun Guller, Yarime Uzak Dusmusum Caresiz. Merak Etme Bahcemiz Kalmaz Gulsuz, Gunessiz.

Baharda Cicekler Acar Ya Hani! Hani Cicekler Gulerken Aglar Ya Irmaklar Sen Gulerken Agliyorum Varmi Haberin!

Sana Kosmak Istedim Sabrim Tukendi, Takatim Tukenmis Gucum Yetmedi! Sigindim Bicare Sensizligime, Resminle Konusup Agladim Bugun.

Yuregimde Asla Ayni Yagmurda Islanamamis Olmanin Ezikligi Gozlerim Seni Ariyor, Ellerim Sana Uzaniyor Ah, Uzaklardasin Yalnizim! Buraya Yagmur Yagiyor Ve Bir Ben Islaniyorum.

Senden Uzaklarda, Senden Bir Iz, Sende Bir Biz Arar Gozlerim Yapayalnizim Sensiz. Senle Dunyalar Benim, Hep Gul, Birtanem Benide Guldur Hayal Kurmak Icin Varya Yarinlar Senli-benli Hayaller Kur, Dunu Oldur.

Hasretle Doluyum Hazanda Mevsimler Hicranlar Bitmiyor Kullendi Alevler Vuslatim Nerede Yuregim Ahinler Aradigim, Yandigim, Kandigim, Sevdigim Sensin.

Nerede Kaldi O Mutlu Gunler? Nerelere Kayboldi! O Sevincler, O Gulusler. Varsa Eger Sende Bu Sevgi, Varsa Eger Yureginde O Alev, Yaklas Yanima Ver Elini, Hasret Birakma Beni.

Nerdesin Guzelim, Nerdesin? Muhtacim Simdi Sana Gelsene. Hayallerimden Bile Uzak Yerdesin, Muhtacim Simdi Sana, Gelsene!

Sensizde Basardim Bircok Seyi, En Azindan Denedim Sensizligi. Sensizligi Becerdimde Becermesine De Bir Tek Sogutamadim Basinin Gogsumun Uzerinde Biraktigi Sicakligini.

Firtinalar Kopar Her Gece, Her Gece Bu Saatlerde, Bu Saatlerde Derin Bir Yalnizlik Coker Uzerime, Masum Bir Cocuk Gibi Suskun, Ama Bir Kabus Gibi Uyanilmasi Zor, Vazgecilmesi Imkansiz, Bir Hayal Oldun Sen Ellerimde.

Sen Yoksun, Sokak Karanlik, Ama Yangin Var Buralarda, Bir Adimi Aydinlatiyor, Sen Yoksun Ya Sorun Oluyor Bosluk Deli Oluyor Zaman...

Ruzgar Aci Aci Eserken Yuzunden Okunuyordu Huzun! Hani Bir Gun Yazarim Demistin Ya, Yazarsin Diye Bekliyorum.

Seni Ozlemekten Cok Seni Dusunmekten Yorgun Kaldigim Gecelerden Biriydi Gece Zalim Ve Inatciydi. Tek Sey Kalmisti Geriye Donana Kadar Parmaklarim Seni Yazmak.

Aklimdan Cikmiyorsun, Sensiz Bombos Bu Hayat, Susma Oyle Ne Olur, Bana Kendini Anlat.

Gitme Bir Adim Oteye Gulum Bir Adimda Gurbet Olur, Gitme Bir Nefes Oteye Gulum Her Nefes Hasret Olur.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 3:49 pm

» Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını... Affet beni n.olur sevdiğim... Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için.. Özür dilerim yaptığım her yanlış için...

» Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce... Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni n.olur sevdiğim... Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

» Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

» Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

» Sadece özür dilemek istemiştim. Yapamadım saçma gururuma yenildim ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm!

» Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

» Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için... Sen o kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum sevgilim... Affet beni olur mu? Aşkım, her şeyim!

» Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: "Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!"

» Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım... Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

» Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: ÖZÜR DİLERİM!

» Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim...
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

GIT GÜLE GÜLE Empty
MesajKonu: Geri: GIT GÜLE GÜLE   GIT GÜLE GÜLE Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 3:50 pm

Yüregimde acı varken yüzü gülmeyen
Agladıgım vakidde gözümden yaşı silen
en karanlık yollara benimle gelen
Ben kendime işte böyle birdost isterim

sırlarım namus gibi içinde kalsın
Gerekirse bir suçu üstüne alsın
Benim ile birlikte sevdaya dalsın

Söz verdigi vakidde sözünde duran
Ufacık bir söz için beni kırmayan
Kendi çıkarı için beni yakamayan