KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ölde Öleyim Sevde Seveyim

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Acili10

MADALYA : Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 3_10

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:01 pm

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Angelpretty4

HANİ NERDE
Hani GÜLÜM diyordun yai

Hani benimdini
Hani canındım,herşeyindim
Hani nerde,
Nerde sevgin
Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Angelpretty96

Aşkın yalan,sevdan duman
Bir anda geldin
Bir anda sorgusuz sualsiz
Yasaklarda sevdim seni...
sevdim sevdim hemde çok sevdim seni
Bebeğim diyordum,
Gözbebeğim diyordum
Ben senin GÜLÜNdümcanındım haniÖlde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Virgs
Gidişin ağır,
Yüreğim kanıyor,
Herşeyeçare olan
Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Angelpretty7
Yürek yangınına yok çare...
Yanıyor yüreğim,
Eriyor sevgim ,
Üşüyor ellerim
Sen yoksun artık

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Angelpretty45
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:07 pm

Şimdi söyleyeceklerimi yuttum Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Gonulcafecom Yüreğim konuşsun harf harf…"

Ey dudaklarına sirayet etmiş son(ları)baharı silemediğimÖlde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Gonulcafecom

Sen beni yüreğimin cümlelerini sıvamış dudaklarımı
“ suskunluğa” teyemmüm etmekle suçlamaktasın ?
Yoksa gözlerindeki hayat rengini yüreğimdeki ölümle süslenmekle mi itham etmektesin ?
Belki de beni çoktan gitti bilmektesin belki de başka yüreğin terini silmekte görmektesin.
Beni nerde kimin huzurunda el pençe divan durmuş düşünsen de ben anı yerdeyim. Suskunum yaÖlde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Gonulcafecom

içindekileri okur gibiyim..

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Yregim-1
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:10 pm

Hoşçakal" ımı bırakıyorum yüreğine yavaşça
Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 87359155

Hoşçakal" ımı bırakıyorum yüreğine usulca...!
Gerektiği kadar sevilmeli sevmeli ve gerektiği kadar verilmeli değer...
Aşk bilmecesinin en kısa sözcüğüdür "acı"...
Ya çekersin uzun uzadıya sancısını...
Ya da acı vererek sevgiliyeçıkartırsın acısını...

Kıyamadım...!

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Ikib

Sözcükler dizildi boğazıma bir bir...
Söylemek istedimsöyleyemedim...

Kıyamadım kıymetlim...!

Yutkundum...
Yutamadım...

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 37699907

Nefesimi zorlayan yerdetam orda işte
Kala kaldı sana dair söyleyeceğim tüm sözler...

"Ya haykırmalıyım tüm gücümle kulağınaya boğulmalıyım sessizce..."

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 46236015

Artık saat ayrılığı vururken...
Bu kadar mı hızlı kovalardı akrebi yelkovan...
Bu kadar mı sona hızlı yaklaşacaktık...
Bir "elveda" sözcüğü can çekişiyor dilimde...
Bir çıksa ağzımdankendime gelecek tüm yaşamım...

"Sen" den ibaretti her şey...
"Sen" den sonrası bir adım sessizlik...
"Sen" den öncesi koca bir çığlık...

Kıymetlim...!

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 33680765
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:16 pm

Çok Geç Kaldın
bana yaşarken ölmeyi acı çekerek sabretmeyi sen öğrettin.ölüme bile susamayı sen yasattın.artık herşey bitecekti biliyordum.çünki ben çoktan bitirmiştim.sabretmeyi sen öğrettin bana.hep kaderime ağladım.pişmanlığım çoktu.en büyük pişmanlığım ise sen oldun.ama artık göz yaşlarım dindi.yerine mutluluk işiltıları geldi.özlemekmi?neyi?eksiklikmi?ne eksiksiği?önceleri çok şey eksikti.ama artık herşey tamam.özlemiyorum çünki özlenene kavuştum.mutluyum beni sevenlerin yanındayım.ama sen yapayanlızsın yapayanlızsın.artık bana dokunuşundaki nefreti bile hissetmiyorum.tenim rahata erdi.geceleri kabusum olmuyor.yastığıma başımı rahat koyuyorum.sana olan kinimi hiçmi fark etmedin?nefretimi göremedin mi?uzak duruşum düşündürmedimi seni? bakışlarımdaki soğukluk haber vermedimi ayrılığı?gülümsediğim hiç olmadı zaten.yerine bol bol üzüntü kahır.dokunman bile ürpertirdi.her saniye nefesini hissetmekden kaçardım.bunlar haber vermedimi sanada ayrılığı? konuşmamdaki tavırlar,hiç olmayan kıskançlık haber vermedimi ayrılığı? KABUL ET!!! artık yokum ve hiç olmayacağım.zaten ben senin için hiç olmamıştım ki varlığım yokluğum farkedilmedi bile.sen benim ruhuma sahip çıkamadın.önemli olanda buya içindeki herşeyi yok ettin.kaçışım çaresizlikden değildi.cesaret doluydum.sensizliğe ilk adımımı attım.geçen şu 1 seneyi hiç yaşanmamış sayıp ait olduğum yere geldim.bir zamanlar beni burdan alıp giden sendin.ne oldu? neden kaçırdın beni elinden?GİDERİM dedim.GİT dedin.BENİM GİBİSİNİBULAMAZSIN dedim.BULURUM dedin.AĞLARSIN dedimGÜLDÜN.YANARSIN dedim ALAY ETTİN.PİŞMAN OLURYALVARIRSIN dedim... o an dediklerimi aklıma bile getirmek istemiyorum.GİT dedin.beni kendi rızanla kovdun.neden? kuklan artık iplerini koparmıştı çünkü doğruyu bulmuştu çünkü.NEDEN beni anlamadın?neden anlamadın?gidersem asla ve asla geri dönmem dedim.peki şimdi söyle.geldinmi dediklerime.pişman oldun yalvardın yakardın ağladın .ama demiştim gidersem dönmem demiştim.gidersem dönmeyeceğimi söylemiştim sana .yaptıklarına katlanmasını öyle yada böyle bilirdim . ama beni sen kovmadınmı?şimdi peki neden bu pişmanlığın?ÇOK GEÇ kaldın .çok geç,çok geç kaldın.içimdeki seni öldürdün.verecek bir can borcum var oda sana dğil ALLAHIMA.beni azda olsa teselli eden şey.çektirdiğin acılar tek tek dönecek sana.hissetiğin suçluluk eritecek kalbini.beni göreceksin her insanda.beni duyaccaksın her şarkıda.şimşekde bakışımı yağmurda göz yaşımı rüzgarda dokunuşumu hissedeceksin.göz yaşların yakacak gözlerini.istemesende süzülecek akacak yanaklarından.farketmeden beni yazacaksın kağıtlara.beni okuyacaksın her kitapta siyahı görünce kara gözlerim gelecek aklına..gülüşümü sezeceksin her komedide.kızgınlığımı sezeceksn yalanlarında.beni ölmekden beter etmenin verdiği acıyla kor gibi yanacaksın.susayacaksın bana acıkacaksın.işteHATANI o zmn anlayacaksın.işte o zmn yaptıklarını anlayacaksın.

AMA HERŞEY İÇİN O KADAR ÇOK GEÇ KALDINKİ...

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Geciciasmabenikalicioldef1

Her başlangıcın bir sonu varmış,Her mutluluğun bir hüznü..

Hüzünlere kucak açan yanım benim,nefretimle beslenen yanım senindir..

Çok sevme aldanırsın derlerdi de inanmazdım..İnanmam gerekirmiş oysaki...Sevmemem gerekirmiş seni canımda can gibi..Layık değilmişsin bu sevgiye,layık değilmişsin beyaz günlere..

Heyhat! Sevdam sana ağır gelmiş,taşımak küçücük yüreğinin harcı değilmiş..

Oysaki tüm sevdalı gönüller düşmandı bana...Biz neden bu kadar çok sevemiyoruz diye...

Sana yakışan sevmek değil,ihanet etmekmiş..Seven bir kalbi yıkıp dökmekmiş..Unutma gün gelir devran döner..Yaşattıklarını yaşadığın günler bir tokat gibi yüreğine siner !

Ben sevdamı alıp,senin olmadığın şehirlere,sesini duyamayacağım ülkelere yolculuktayım..

Sanmaki karanlıktayım,sanmaki eskiden olduğu gibi ağlamaklıyım..

Beddualarım,ahlarım var artık yakana yapışmak için bekleyen...Son kez konuşuyorum,içimden,en derinden..

SEN BENİM KIYAMETİM OLDUN,BEN SENİN CEHENNEMİN OLACAĞIM...!

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Pluiene4

uzun zamandır yoksun....
yoksunlu sabahlara uyanıyorum..
aynı bıldıgın gıbı hersey.
yenı bır sey yok..
eskı bırseyde yok.sen gıbı...
bır ben kaldım
oda benmıyım değılmıyım bellı değıl....
arta kalan nekiii
daha ne kadar ozleyebılırım senı..
şımdı yalvarsam gecmısıme
bır gun daha yasamak ıstesem,
mısket oynadığım sokakta..
ılk okuldakı yerlı malı haftasına katılsam?
bana beş beden kucuk gelır cocukluğum
sende oyle sevgılım
kimse dolduramaz boşluğunu demiştim..giderken
GELME..SANA BOL GELECEK BU AŞKKKK

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 99282099df5

GİDİYORUM İŞTE, BAŞIN GÖĞE ERSİN..
ARTIK BEN DE SENDEN GEÇTİM İŞTE..
SEVİYORUM BİLE DEMEDİM FARKETMEDİNMİ
ÇÜNKÜ SEVMİYORUM ARTIK SENİ
İSTEMİYORUM YALANCI UYDURMA Bİ SEVGİLİ
BENİ HAKETMEYENİ SEVMİYORUM BEN
YÜREĞİNDE BİLE OLMASIN MEZAR YERİM
YALANLARINA GÖM BENİ

ELVEDA..

Kırgın ümitlerimin sancısı yüreğimde yine
Kaç kere vuruldum,
Kaç kere öldüm seninle..
Sevdam yine ölmelerin eşiğinde..
Dilsiz dillerimi zincire vurdum
Ucu ihanetin kanıyla yıkanmış hançeri,
Sonunu düşünmeden sapladığında yüreğime
Affederim sanmıştın biliyorum..
Bakışlarında bir umut,belki dönerim diye,görüyorum
Ama bu son bakışımdır sana
Son el sallayışımdır seninle dolu anılara..
Oysaki söylemiştim yar
Söylemiştim sana
İhanetin affı olmaz benim sevdam da diye..
Şimdi dudaklarımda ,
Biten bir aşka ağlayan şarkının son dizeleri
Bıraktığım son hatıradır benden sana
" Ben küçük törenlerin adamı olmadım hiç
Allahını çektim acının,en küçük yaşını bilirim
Şimdi bir heykel gibi dimdik..
Yarın ne olur bilinmez..
Üç günlük dünyada herşeyim oldun
Aslında hiçbirşeyimsin!
Hoşçakal..

Kapatamadık maziden kalan yaraları,
Yeni renkler yaratamadık dünyanın kirinden
Bu şiir sanadır Bir daha asla,
Bir daha asla göremeyeceğin birinden!!! "

Bakma gözlerime
Çoktan perde indi üstlerine
Bakarsam dayanamam ağlarım
Sarılma ne olur
Böyle bir şefkat fazla bana
Hep isterim sonra, alışırım
Sevme be güzelim beni.
Gönül sayfamı çoktan kapadım
Dokunma sakın bana.
Yüreğim yaralı.
Seninde canını acıtırım....

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Ads305zbo7

Her defasında pamuk ipliğine bağlı hayatım biraz daha incelmekte, biraz daha elimden kayıp gitmekte…
Üzüntüm yenilmişliğime değil, hak etmediğim yerde kendimi buluşuma.
Yürüdüğüm yollardaki çakıl taşlarına değil isyanım beni oraya bile, bile mahkum edenlere.
Ben kalbimdeki cam kırıklarını toplamaya çalıştıkça daha fazla batıyor yüreğime, kanatıyor…
Yok olmaktalığın koynunda yaşamak öyle zor ki sevdiğim… Bilemezsin, o ulaşılmaz sandığın yıldızlar en yakın dostun oluyor.
Onlara anlatmaktan başka çaren olmadığını bildiğin için döküyorsun yüreğini hiç ama hiç düşünmeden.
Zannettiğin kadar kolay olmuyor hiçbir şey. Uykusuzluğa çoktan alıştım ben…
sadece hayalini görebildiğim gecelerde o soğuk bedene sarılıp uyuyabiliyorum ki bu bile benim için büyük bir nimet sevdiğim.
Şimdi sen kim bilir hangi gönüllerdesin, kim bilir yine nasıl masum bir çocuk rolündesin… hayat senin sevdiğim!
Ama dikkat et! sandığın kadar uzun sürmez hoyratlığın, yaramaz tavırların. Elbet bir gün hayat sana da kanlı hançerini vuracaktır.
İşte o zaman anlayacaksın soğuk bedenlerde yok olup gitmeyi…sen de öğreneceksin yüreğini dilediğince yıldızlara dökmeyi.
Hiçbir zaman cesaret edemeyeceksin o aşık gönüllere girmeye,
tekrar üzüleceğinden korkarak… biraz daha yok olup gideceksin sen de tıpkı benim gibi çaresizliğin orta yerinde…
o karşısına geçip süslendiğin aynaya baktığında tanıyamayacaksın kendini,
acıma duygusunu öğreneceksin ve en çok da bu duyguyla kendine bakarak tanıştığına üzüleceksin.
Artık hiçbir değer ifade etmeyen o çapkın bakışlarında birkaç insan gülümsemesi arayacaksın ama farkında olmadan daha derin bilinmezliklerin kör,
sağır ve karanlık diplerine dalacaksın, kaybolacaksın…
işte bu noktada beklide hiç fark etmediğin beni arayacaksın, aynı kulvarda olduğumuzu düşünerek…
çok yanılıyorsun sevdiğim beni de bulamayacaksın yanında…
evet belki görünüşte aynı kaderi paylaşıyor,
aynı şeyleri yaşıyoruz ama yinede bir fark var ki aramızda bu bizi birleştirmeyecek en büyük neden, sen hak ettiğin ben ise hak etmediğim yerdeyim…
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:17 pm

Bugün Seni Hiç DÜŞÜNMEDİM..
Bugün seni hiç özlemedim...Neden bir anda aklıma geldin bilmiyorum kirpiklerinin ucuna sevdamı astığım; neden seni sevdiğimi bilmediğim gibi. Bildiğim tek şey varsa seni unutmaya başladım içimin acısı...

Elimde telefon saatlerce aramanı beklemiyorum. Çalan her telefona sen diye koşturmuyorum. Gelen her mesajın başında adın varmı diye bakmıyorum. Seni yani bende hiç tükenmeyecek sandığım şeyi aslında kendimi unutuyorum.

İçimde, yüreğimin derinliklerinde hala yaşamın damlaları var; hissedebiliyorum... Yollarımı giderken beraberinde götürsende, beni bir başıma bu paslı gönlümle yapayalnız bıraksanda, damlalardan umman yaratmayı sana rağmen başarıcağım. İnan bugün seni hiç özlemedim...

Kaçıyorsa kaçsın bırak, yakında o senin ardına düşecek, bugün almıyorsa verdiklerini yarın o sana sunacak herşeyini, seni sevmiyorsa istemesede ergeç sevecek dedim günlerce kendime. Ama olmadı hazan gülüşlüm dayanamadım...Geleceğin varsa şimdi gel kurtar beni, kuşkudan ne diliyorsa gönlüm yerine getir, sende katıl benimle savaşa...

Sense kaçmayı seçtin yağmur öpüşlüm, kalıp savaşmadın sevgi uğruna ne varsa, benim uğruma...Yüreğime diken batırmadan, vurulmadan sevemedim seni.Ah şu ayrılık denen gece nasıl bir acı, nasıl derin bir uçurum.Evet neşelerimin, gülüşümün katili düşününce geçmiş acıları ürperiyorum ve hala yanımda hissediyorum sıcaklığını, üşüyorum...

Oysa sevgi istemiyor senin ruhun, bir put gibi dayanıyor aşka, ürkek bir bakışa, usul bir iç çekişe... İster zorlandığında ister özgürken sevecen bir bakış, dilsiz gözyaşı etkisiz kalıyor ruhunun üzerinde. Artık güven duyma bunlara, çünkü bugün seni hiç özlemedim...

Bilmek isterdim gözlerinde yüzen o ıslak sislerde yüreğin içten bir alev saklarmıydı? Birgün olsun sorgulamadın yüreğimdekileri, paylaşmadın hayatımı benimle, merak etmedin bendeki bir ayrıntıyı, ilgilenmedin, seni sevdiğim gibi sevemedin beni...

Oysa tüm önceliğim sen olmuştun, hayatımın merkezi olmuştun, sen herşeyim olmuştun... Şimdi ise gönlüm üzülüyor bir başına yiten günlerin ardından titreyerek. Dön artık köşene ey kalbim, dön ve gömül tasalarına yeniden...

Öyle çok düşündüm, öylesine düşledim ki seni seninle dolu hayalim , hiç benim olmadın, olacağında yok sevdalım...Ne çok armağan bırakmışsın bana beni bir anda tutup geçmişin acılarına boğan, sana dair ne çok şey saklamışım içimde... Silemiyorum seni, içimden söküp atmayı başaramıyorum. Bunu yapamıyorum gülümsemesiyle öldürenim. Biliyorum tükeneceksin yavaş yavaş geri dönüşün olmadan... Bunun kolay yolu var mı bilmiyorum ! Kim acılarımı dindirebilir ve bana kim yardım edebilir?

Nefret ya da aşk, bilirmiyim bunu kara sevdamın bitmez tükenmez ışığında...Sen neydin benim için? Bunu kelimelerle anlatmak çok zor inan bana sevdalım inan...

Boşunadır ağlayıp haykırmam, boşunadır ummak tükenmemeyi biliyorum. Yine de ağlıyorum, ağlatıyorsun o taş yüreğinle, kaygısızlığınla...

Veda et, hadi durma veda et yarına kalmadan unut yüreğine verdiğim tazeliği ve aşkınla besleyip yaktığım o çiçek açmış ruhu da. Bilki nerede olursan ol, nereye gidersen git bir demir yığını kadar ağır çeker senin için aşkım kaldıramazsın...

Bilmiyorum bile nerdesin şimdi, kiminlesin? Gözlerin kime bakar, ellerin kimi tutar? Şu ahımı, yüreğinin yanında fısıldayan sesi duyarmasın?

Anlayamadın sen vardın gecelerim de, gözlerimi kapasam aydınlığıyla gülüşün ortaya çıkar sonra solardı. Sen ki ele geçirilmiyorsun gerçekte de düşte de...

İşte sen: zırhlı yürek, anlayamadın anlamada artık! Azalıyorsun içimde, yitip gidiyorsun bilmediğim diyarlara. Seni istemiyorum, seni aramıyorum, derinliğine inmek, yüreğinin dehlizlerine hükmetmek istemiyorum artık. Yalnızca git...

Sonrasızlığa karşı çıkan, terkedilmişliğe karşı bir avunma da istemiyorum senden, senden hiçbirşey istemiyorum...Söyle bana acımasızım; kelimelerimin kurumuş yaprakları yolumu kesip de durdurabilir mi beni?

Nice geceler boyunca aradığım, gelip çalma kapımı sakın! Ne özlem, ne aşk, ne incinme kaldı. Söndü, geçti, uzaklaştı herşey. İnan bana bugün seni hiç özlemedim... Bundan sonra ise asla özlenmeyeceksin...

Geri dönme sakın, bunu yapma!..................

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Adsz7vnqf0bt4cv8

Hiçbir kelime senin adın kadar yer tutmadı dudaklarımda.. Hiçbir insan
senin kadar yakışmadı alın yazgıma..Ama başaramadık bu sevdayı yaşatmayı..
Başaramadık işte..”

BASARAMADIK ISTE KUCUCUGUM HERSEYIM HAYIRLISI OLSUN...!Ne ben
acılarını sırtlamış cümlenin yüklemi olabildim ne de sen mutluluklarımın
gizli öznesi olabildin..Biz sadece hasrete prangalı iki yürek olduk....Biz
ayak uçlarındaki karlara aldırmadan güneşli sabahlara doğmayı özenen iki
deli gelinciktik..Zamansız açtık baharlara.. Zamansız uyandık kış
uykularından.. Birbirimizin yüzünde gördüğümüz gülüşleri bahar sandık..Oysa
biz kökleri toprakta kalacak bir gelinciğin bir kış sabahı güneşe
gülümsemesi kadar imkansızdık…Hayat yolculuğunda sırt sırta verdik
zannederken sırtlarımızın arasına örülü hasret duvarlarını göremedik..Belki
de görmek istemedik.. Ne zaman duvarları aşmak istedik işte o an esir düştük
imkansızlığa… İşte o zaman yenik düştük zamana.. Senle ben , hiçbir zaman “
biz “ olmayı başaramadık… Başaramadık işte.. Belki de seninle biz ayrı
cephelerde savaşan iki kılıç ustasıydık… Kendimizi hep aramıza örülmüş
hasrete kılıç sallar bilirken meğer biz kendi yüreklerimize kılıç
sallamışız…

Hadi git sevgili.. Rüzgara karşı savaşmayı bırak… Hadi git.. Dağlar
devrilmişken omuzlarıma, yalnızlık düşmüşken sokaklarıma git.. Git diyorum
sana..Kapıyı biraz arala ve git.. Bana verdiğin ne varsa her şeyi topla ve
git.. Bekletme ” seni” bekleyenleri…
Bekletme kapımda beni sonsuzluğa
gömecek yetim kelebekleri…Hadi git..
Her harfine ölümler beğendiğim adımı
dudaklarımdan sökerek git..
Bana çıkan tüm sokakları sil adres
defterlerinden..
Yaşayıp da kendi yüreğine bile ispat edemediğin bu sevdayı
“ mutluluk bakiyelerden” düş gayri..
Gözlerime demir pervazlardan ölüm göz
kırpıyorken durma git …

Hadi git sevgili... Adınla başlayıp adınla bitiremediğim cümleler kadar
yalnız bırak beni.. Durma karanlıklarımda, durma hatıralarıma.. Git sadece..
Bırak hayat boyu sensizlik yerine ölümler diz çöksün ayak dibime… Bırak
günahların dökülsün soğuk ellerinin gezindiği kücük avuç içlerime..
Hadi git
sevgili.. Biz seninle rüya olmaktan öteye geçemedik.. Hiçbir zaman acıyı
sırtlanıp mutluluğa gülümsemedik.. Hadi git…Dudaklarında daha fazla
kanamasın pişmanlıkların. Daha fazla ağlamasın hatıraların.. Hadi git
sevgili..

Hadi git..Çıktığın kapıdan ölüm gelsin ayak uçlarıma.. Bırak gözlerin
mapusluğum, yüreğin sonsuzluğum olsun..
Hadi git… Durma sabahı olmayan
karanlıklarımda.. Daha fazla üşütme ellerini karı, boranı eksik olmayan
kışlarımda...
Daha fazla bekleme yamalı cümlelerimde. Git diyorum sana..
Git.. Beni “ bana “ bırakma…Hadi kapıyı arala ve git.. Kapat tüm ışıkları..
Ve git hadi.. Çıktığın kapının ardından ölüm gelsin gayri..

Şimdi git…
Unut ismimi…
Unut yeminlerini….
Seni hiç sevmediğimi farz et…
Bu sevdayı hiç yaşanmamış kabul et..
Demir kapımı “ ölüme “ arala ve sessice git…

Git diyorum…
Sadece git…
Ardından ölüm gelsin ayak uçlarıma..
Sana kavuşmayı bilmese de ,
Seni severken “ ölmenin gururunu “ yaşasın bu yürek…
Çünkü; sen benim,

“ÖLÜM İLE HAYAT ARASINA ÇİZEBİLDİGİM TEK MUTLULUGUMDUN”...!!!!
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:18 pm

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Yalnizlik1
...Bugün bir başka düştün içime...
Bir başka özledim seni
Bir başkayım bugün
Hasretin hicranı yükledi yüreğime
Sol yanım sızlıyor özleminle
Üzerime yağsa ne olurki mutluluk
Sen yoksan
Sen yoksan açsa ne olurki çiçekler
Gönül bahçem sensiz hazana uğramışken
Boynum bükük gözyaşım avuçlarımda
Islak gözlerim
Sensiz gönül köşküm yıkık dökük
Geceler geceden karanlık
Sensizlik korkutuyor beni
Hadi ne olursun gel tut ellerimi ...
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:24 pm

Gidene kal demeyeceksin...
Gidene kal demek zavallılara,
Kalana git demek terbiyesizlere,
Dönmeyene dön demek acizlere, Hak edene git demek asillere yakışır
Kimseye hak etmediğinden fazla değer verme, yoksa değersiz olan hep sen olursun...
Düşün...
Kim üzebilir seni senden başka?
Kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen?
Kim mutlu edebilir seni, sen hazır değilsen?
Kim yıkar, yıpratır sen izin vermezsen?
Kim sever seni,sen kendini sevmezsen?
Herşey sende başlar, sende biter...
Yeterki yürekli ol,tükenme, tüketme, tükettirme içindeki yaşama sevgisini...
Ya çare sizsiniz ya da çaresizsiniz. ..

Öyle bir hayat yaşadım ki cenneti de gördüm cehennemi de.
Öyle bir aşk yaşadım ki tutkuyu da gördüm pes etmeyi de.
Bazıları seyrederken hayatı en önden,kendimi bir sahnede buldum Oynadım. Öyle bir rol vermişlerdi ki okudum okudum anlamadım.
Kendi kendime konuştum bazen evimde, hem kızdım hem güldüm halime.
Sonra dedim ki söz ver kendine
Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin,
Uçmayı biliyorsan düşmeyi de bileceksin,
Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredeceksin.
Öyle hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım.
Öyle değerliymiş ki zaman hep acele etmem bundan anladım.
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 1:56 pm

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 B7904d88ba303a9c5001d0a

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Angelprettyresim030lg1

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Ozelgunler10009

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Sevgililer022
Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Ask
SeN

Keşke seni farklı bir zamanda,
Bambaşka bir ortamda
Tanısaydım ve sevseydim yine delice,
Bu sefer çıkıp ta karşına sadece
Seni sevdiğimi bilmeni istemezdim
Vefasızlığına böyle sükut etmezdim.
Ancak her şey istediğim gibi de olmuyor
Sevdamın zararı yalnız benle son bulmuyor
Ve ne yazık ki ellerim kolllarım da bağlı
Seni düşünür dururum gözlerim yaşlı.
Hayatta bir tek seni ummuştum neler buldum.
Sayende yalnız bile kalamaz oldum
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: Ölde Öleyim Sevde Seveyim   Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 2:02 pm

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 50uw8pq8gh7ow2gmua9

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8Yüreğimin kapısını araladım usulca….Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8Sensiz bir diyar..Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8
Bir yanı gül bağına bakıyordu, bir yani uçsuz bucaksız kirlenmemiş semaya
ve bir yanı rüzgar uğultusunun duyulduğu bir vahada yürüyen kervana…

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8Gül bağına girdim usulca…Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8

Güller yapraklarını açmış “Güllerin En Güzeli’nin” yüzüne sürgün bir zamanda…
Sırılsıklam bir hasrete bakıyordu güllerin bir yaprağı,bir yaprağı sensizliğin yorgunluğuna …
Bir yaprağı da dertli gönüllerin efkarla beklediği vuslata…

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8Yüzümü çevirdim semaya usulca…Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8

Kokuna hasret bir yağmur damlası düştü, yağmurlarına aşina olduğum bu diyarda…
Seni yazdı düşen ilk yağmur damlası yüreğime…
Sensizliğin üşümüşlüğünde…
Ağladı sema sensizlikte… Üşümüşlüğümü anlatmaya yeter mi bilmem, ağladım işte sensizlikte..
Yağmur sana sevdalı, ben sana sevdalı…
Ağladık üşümüşlüğün titreten zemherisinde…

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8Yürüdüm vahaya usulca…Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8

” Sen” varsın Ey Nebi burada… Bir senin adın var dillerde … Bir Sevdanın kor gibi düştüğü Sana sevdalı yürekler…
Ruhunu gözyaşının ardında bırakan bedeviler… Rüzgarın uğultusunda “Sen”,
bakışlarda “Sen”, cümlelerde “Sen”… Sen soruluyorsun toprağa,rüzgara… Üzgün bir sensizlikte…

” Sen”li dünyamızın, “Sen”li cümlelerimizin”, Sen”li sevdamızın sensizliğinde…
Güllerin adı “Sen”, Hasretin adı “Sen”, Vuslatın adı “Sen”

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8“Sen”li bir sensizlikte..Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8
Sevdan “can”larında, “can”larını ellerine almış yürüyen bu kervanın
Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8Adı “Sen”, sevdası “Sen”Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 1232506afhiq7f3j8

Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 61nt1Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 61nt1Ölde Öleyim Sevde Seveyim - Sayfa 3 61nt1

Ölde Öleyim Sevde Seveyim
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Seni Son Bir Kez Seveyim
» EN YENI MSN NICKLERI