KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Acili10

MADALYA : CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 3_10

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN   CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:17 pm

AŞK LAFTAN ANLAMAZKİ

Kendimden çıktım yola bir yere varamadım
Yıllar koyboldu bir anda kimselere soramadm
Şansım yok aşktan yana sevgiye rastlamadım
Hani o gençlik var ya güldü geçti tutamadım

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Linie016dr

Olsun mu? Olmasın, dert sana uğramasın
Gitsin ve gelmesin bir daha ayrılık hiç
Mevlam sakınsın seni her türlü gözden ay ay
Bit dersin bitmezki, aşk lafdan anlamazki

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Linie016dr

Sevdin mi sevmedin mi? Sustun mu söyledin mi?
Anlatsaydın dinlerdim. Ben aşkımı diyemedim
Gördüğüm günden beri ne ölüyüm ne diri
Yandım söndüm binlerce kez öldüm
Baktığım her yerde gördüm

Mevlam sakınsın seni her türlü gözden
Bit dersin bitmezki,aşk laftan anlamaz kii..

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

Ruh haliniz : CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Acili10

MADALYA : CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 3_10

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN   CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:18 pm

GözLerin bu canıma mezar

Gözlerin,yağmur gözlerin...Katil,dikenli tel,karabasan gözlerin...Ürkek,ağlamaklı ve kaçak gözlerin...Bana yasak gözlerin...Büyülü,korkunç giz dolu gözlerin...Buğulu gözlerin;düş gücüm,özgürlüğüm...Gözlerin ölümüm ve gözlerin için adam öldürürüm!!!Gözlerin olmasa her gece üşürüm...Toprak mı renk verdi gözlerine yoksa yosun mu diye sormak çok anlamsız.Çünkü toprak da yosun da hırsız...

Ben yine gözlerin diye başlayacağım...Zaten yaşamıma gözlerin diyerek başladım!!! Sevincim,üzüntüm,korkum,karabasanım,kolum,bacağım sakat; gözlerini düşlemezsem...Düşlerim için kızma bana! Çaresizim...Gözlerin ezberimde...Yıllardır varlığını bilmeden bakışını ve teninin kokusunu hissettim.....

“Seni istemiyorum” dedin;sustum...“üzgünüm” dedin,sustum...“Konuşsana” dedin,sustum...Sustun... ustum,bak yine gözlerini okudum...Sus derken beni istiyorlar,konuşma derken sensiz olamam diyorlar...

Ben senin özgürlüğünüm...Ben senin küskünlüğünüm...Yapamadıklarınım... Korkma!!! Haykır,ağla!!!Yok,ama ağlama! Senin ağlamana dayanamam ve beni sevmemeni anlayamam...Koca bir yaşamı sana adayamam...Adarım... Evet,işte sana emanet uyduruk yaşamım...İstemez misin?İstemek zorundasın ve sen beni anlamalısın,anlamak zorundasın!Bunun için varsın... Gözlerin bana bakmak için var...Affet beni hayallerim...

Sabaha kadar uzar gözlerin diye...Bitireceğim yine ve ak kanatlı bir kuşun kanat çırpışı gibi ahenkli ve gündoğumu kadar ıssız ve bir papatyadan kırılgan ve yoğun bulutlar kadar ağlamaklı ve tanrı kadar tapılası ve damardaki kandan sıcak ve bir yaz esintisi kadar huzur verici ve en sevilen anılara eşdeğer ve yıllarca mahzende bekletilmiş şarap gibi özel ve en derinlerde bulunmayı bekleyen deniz kabuklarından değerli ve bir ölü kadar sessiz ve deniz kokusu kadar eşsiz ve bir o kadar da bensiz gözlerini hayalleyeceğim ben...Senin gözlerini hayallerken kendimi öldüreceğim...
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN   CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:21 pm

Bu gönül hep seni bekliyor.....

Neden kanadından kanlar geliyor...gözlerindeki yaşlar kimin için....kalbini kıran kim...bu umutsuz sözleri kimlerden kalma...sen melektin unuttun mu yoksa...melekler her zaman güzeldir...ve gönül aynaları hep sevdiklerine döner...bir melek ne kadar zor var olur bilirmisin...bir melek bir insan için,bir dünya için ne kadar önemlidir düşündün mü.....Dünyayı bilemem ama sen benim meleğimsin..bu gözlerdeki akan yaşların hesabını kim vericek bana..seni üzenleri neden söylemiyorsun..karşılıksız sevgilere kimler düşürdü seni...bembeyaz elbiseni kim kirletti..meleklik simgeni,başındaki hareyi kim çaldı...kim senden kalbini istedide verdin acemice..ve acemice kimlerin sözüne kandında vazgeçtin meleklikten....o güzel güzelliğinden arta kalanları kimler harcadı..kime bu küskünlüğün...neden bu sevmek istememen...biraz sevgi verebilirim...hemde karşılıksız...senden birşey beklemeden..sadece benimle olman kaydıyla...zaten benimle değilmisin.....Yaralarını sarsam kızarmısın bana...gözlerindeki yaşları ellerimle silsem...uykularına mutlu rüyalar versem...ya tatmadığın duyguları sana bir güvercinle ulaştırsam...bembeyaz bir sayfa açsam,sadece senin yazıcağın..kuşlardan borç olarak tüylerinden alıp kanatlarını tamir etsem bana ne dersin..gönlüne derman olamam,ama bir dayanak olabilirim..ayakta durman için her şeyi yaparım...söyle bütün insanlığı sorguya çekiim..sen iste yeterki....ben sensiz yapamam meleğim..ve seni ağlarken görürsem bu sonum olur...hadi ağlama artık...bende ağlarım yoksa..bilirsin erkekler feci ağlar....Bana hikayeni yeniden yazmama izin ver...geçmişinle alakanı kesmemi iste benden..hiç olmadı beni sevde..koru de...bana aşkı anlat de..anlatamam ama gözlerim belki bir şeyler söyler..onlar çok şey gördüler çün ki...varlığına huzur veremem belki,ama yarmazlıkta etmem..bana bir melek lazımdı..bu sen oldun..şimdi sen üzülürsen ben ne halde olurum....Hadi kalk artık..sil şu gözyaşlarını..sen daha lazımsın bana...seninle daha çok işim var..kolaymı iki aşk acısında pes etmek..yakışmaz bize.....şimdi güzel gözlerin artık gülsün...en güzel gülüşlerini dudaklarına bırak ama...sevgi her insan kuluna değmez..sende seni seviceği bul...bir melek ancak bir defa gelir meleğim....sonsuz sevdalar ancak meleklere layıktır..sende meleğini bul..bulamazsan dön dolaş gel bana...

Bu gönül hep seni bekliyor.....
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN   CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:27 pm

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 1z4yah1

anne geçmiyo sensiz zaman

yapamıyorum sensiz,özlüyorum seni

gitmemeni istiyorum,zaman geçmiyo

annesin sen beni büyüten,sütünü içiren

içimi ısıtan,seven kollayan

Bu şiiri senin için yazdım anne.

Gurbet özletiyor seni

Özledim yanık türkülerini

Çocuk olmak geliyor içimden

Duymak istiyorum ninnilerini…

Bugün var, yarın yokuz anne

Olmadığın bir dünya

Boş bir mezarlık gibi…

Bu uzaklık çıldırtıyor beni

Susadım sevgine

Seni yanımda istiyorum anne

Sensiz olmuyor anne…
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN   CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:30 pm

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Why_did_you_leave_Me__by_MrsCullen
ağlıyordu adam...

yanağından süzülen yaş birikerek kalbinde
yeniden taşıyordu kirpiklerinden adamın!

ve "böyle olmasını istemezdim" in izini kazıyordu sanki yüzüne..

ağlıyordu adam..
ama "mecbur"du..

beyaz kanepede
dirseklerini dayayarak
geceyi giymişti sanki üzerine..
ve birleştirmişti yumruklarını alnında
ağır gelen başına destek tutuyordu..

ağlıyordu adam...

seviyordu ama;

"mecbur"du....
.................................................. .........

ve bir başka evin bir başka odasında
kadın;
baktığı siyah beyaz resimler ile ısınmaya çalışıyordu yatağında iki büklüm....
içini çeke çeke
içine döke döke
ağlıyordu...

sonra bir müzik sesi duyuldu inceden.....

Vakit tamam seni terk ediyorum ! diye başlayıp

.....Bu incecik bir veda havasıdır
.....Parmak uçlarına değen sıcaklık
.....İncinen bir hayatın yarasıdır.

diye diye akıp giden yanaklardan...

.....Kalacak tüm izlerin hayatımda
.....Gözümden bir damla yaş aktığında
.....Bir yer bulabilsem seni hatırlatmayan
.....Kan tarlası gelincik şafağında.

diyordu adam ve dinliyordu kadın ve ağlıyordu ikisi...

.....Hoşçakal canımın içi hoşçakal
.....Hoşçakal gözümün nuru hoşçakal
.....Hoşçakal iki gözüm hoşçakal

diyordu kadın ve dinliyordu adam...gözyaşlarından yol yapıp sarılmışlardı birbirlerine....

cama düşen yağmur taneleri
ayrılık zamanının geldiğini çaldı ardarda...

ayrıldı yolları..

adam ağladı..

kadın çok üşüdü...

....

ve perde kapandı.......

mevsim : sonbahardı....................................... . ................................

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Siirdenizi14
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN   CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:39 pm

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Nekald01gn8du2

Madem gitmek istiyorsun.
İşte kapı...!

Bütün yaşanmışLığı bırakabiLirsin bana... YaLanLarını aL yaLnızca !
Ve bir de yüreğimde yaktığın ateşe bir bardak su Lütfen...

Kapıyı giderken hızLı çarp, sessiz oLmasın gidişin... Dönmeyeceğini biLeyim.
Suratıma çarpar gibi...
Küfreder gibi...
Hiç sevmemiş gibi..!

Şimdi sana besLediğim tek duygu : Nefret!

AğLamak istemiyorum.
Hadi!
AceLe et...
GözLerine bakarsam, git diyemem.
YaLanımı anLarsın. . . nefret edemem.. .

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN - Sayfa 5 Exca03ga8hn3

Hoşça/kaL deme sakın!
Görüşürüz diye umutLanırım, " ELveda! " de.
" Gidişim şimdi, dönüşüm yok. " de.
Her şeyin hazır güLe güLe...

Gitme(sen) ?
Bitme(sen) ?
KaL desem ?

Yine de gidiyorsun.

Bu da vicdanıma kapak oLsun...!

CANIMSIN, KANIMSIN, BİRTANEMSİN, MELEĞİMSİN, SULTANIMSIN, PRENSESİMSİN
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5