KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI )

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI ) Acili10

MADALYA : ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI ) 3_10

ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI ) Empty
MesajKonu: ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI )   ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI ) Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 5:20 pm

ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI ) Studios4ip4yz

ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI ) Hake58sa

Arkadaslar programin ismi Arturia Storm. bu program oyle ornegin virtual dj, atomix dj vs. gibi sadece mix yapmaya yaramiyor. a dan z ye sarkiyi, melodisini, eftesini guftesini herseyini siz yapiyorsunuz. programin kullanisi zor gorunsede ilk install yaptikdan sonra zaten size ilk denemenizde size kendisi ogretiyor. cok az bi ingilizceyle isin ustesinden gelirsiniz.programi yuklemek icin verdigim link demo versiyonu icindir. ama full versiyon yapmaniz icin assagidaki vermis oldugum yamayi indirmeniz yetiyor.Program altta verdigim resimdede gorundugu gibi ilk baktiginizda biraz kafa karistirici gelebilir ama dedigim gibi size ilk denemenizde butun tuslari hemen hemen ogretiyor. ondan sonrasi tabiki sizin becerinize kaliyor. bitirdiginiz sarkiyi menuden Export secenegini secerek bilgisayariniza cikarabiliyorsunuz. cikarirkende size hangi formatda cikarmak istediginizide soruyor. ben mp3 formatinda sectim. yamayi kurmadan sarkiyi pc nize cikarmaya calisirsaniz kabul etmez. cunku sarkiyi "export"yapmak icin full versiyonu yapmaniz gerekiyor onun icin yamayi programi kurduktan hemen sonra yamalayin.

Yamayi zip dosyasindan cikarin ve yamayi acarken daha onceden kurmus oldugunuz program(storm) calisir durumda olsun. size sadece yamaya tiklamak dusuyor. o ondan sonrasini kendi kendine hallediyor
yama isini bitirdikten sonra bilgisayara restart atmaniz gerekiyor.
hepsi bu kadar.

Download

ARTURİA STORM 2.0 Full (YENİ BİR DJ MİX PROGRAMI )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WinAmp 5.552.2460 PRO Latest Full Final + Serial Full
» Winamp Full 5.541
» WebcamMax 5.1.0.8 + FuLL
» Google Earth Plus 5.0 FuLL