KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EN YENI MSN NICKLERI 4

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : EN YENI MSN NICKLERI  4 Acili10

MADALYA : EN YENI MSN NICKLERI  4 3_10

EN YENI MSN NICKLERI  4 Empty
MesajKonu: EN YENI MSN NICKLERI 4   EN YENI MSN NICKLERI  4 Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 8:53 pm

Karmakarışıklaşmaktayım...!

KaÇaR oOoLMu$ iNsSaNLaR SéWiLMéKTéN , DuWaR öRMü$LeR KaLPLéRiNé YasSaKLaMı$LaR BéNi…

Gölgeler takibimde ardımda bir manzara yığını..
Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için

éĞéR BéNi KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN, o aÇ Gözlü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin, acımı dindirecek olanda

Seni Seven KaLbe Zulüm Et Et Edebildiğin KadaR bütün yoLLar Senin Olsun Git GİdeBildiğin KAda

çook kırgınım uyusam geçer mi ? dizlerim çok kanadı büyüsem geçer mi??

hedefin ßensem her atı$ın karawana ..!!

DüşLerimde pusLu bir iNTiqam .. biLekLerimde bayaT bir inTihar öLünecek Bir şee YokmuşŞ seN gidince YaşaNacak ßişi oLmadığı KadaR ..

KorKuyorm nyden korkTumuu ßiLmeden..YaşıooRm aMa ne iÇinn yaŞadığımı ßiLmeden ..

Kimse bıRaKıp qiTmedy ki seNi yanLızLığı seÇen senSnn..qüNş dğMaK isterken KaRanLığı seÇen seNsin..!!

Şimdi seN yoqSn hiç Fark eTmezz BeN yiNe ayNı ben..aCının şkLi farkLı Hç Farq eTmezz BeN yne KAYBEDEN . . !!

qiDişinin üsTünDen Kac qÜnN qeçTiqi uMrumda deqiL..neFes aLıb werMedini biLmi0rum şu aN

GéncLiqiné Güwénip Erkén Dérkén ßéLki Dé ELwéda ßiLé Diémézsin Gidérkén..!

Daa Onsuz 1 Hayat ßiLé HayaL Edémiosun Péki Ona NasıL Véda Edicéksin?

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

aqLama..! hém ßak aqLıoRmuyum ßéN hiç ? aqLarsan kıZarıR qözLérin (: ßozuLur qüzéLliqin (x
Bu aRaLAr oT TakiLiYoRum isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP içéR!
Dü$sém yiné uçuRumDan ßi déFa oLsun éLimDén TuT ßé öLüm !! Bu kadarda koşuLmazki
Anılar biriktikçe sisleniyor aşklarda Yitiriliyorr serüven duygusu ki,o zaman şeytanımı koluma takıp gitmeliyim,yeni bir cehennem kurmalıyım kendime…

ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün
xD

ßeYaZ atLI pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ kurßaa öpMeM Lasım

ßir yazar né démi$ 'sén qit a$k bana kaLsın' ßéndé diorum ki 'ßén ßurdayım yaLan a$kın séndé kaLsın'...

ßén yiné sévéRim séviLirim sén ßiLméséndé oLurR Adı vaЯ кénDi yoкLrdan ßıкdım

aqLama..! hém ßak aqLıoRmuyum ßéN hiç ? aqLarsan kıZarıR qözLérin (: ßozuLur qüzéLliqin (x

Bu aRaLAr oT TakiLiYoRum isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP içéR!

Dü$sém yiné uçuRumDan ßi déFa oLsun éLimDén TuT ßé öLüm !! Bu kadarda koşuLmazki

Anılar biriktikçe sisleniyor aşklarda Yitiriliyorr serüven duygusu ki,o zaman şeytanımı koluma takıp gitmeliyim,yeni bir cehennem kurmalıyım kendime…

ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün
xD

ßeYaZ atLI pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ kurßaa öpMeM Lasım

ßir yazar né démi$ 'sén qit a$k bana kaLsın' ßéndé diorum ki 'ßén ßurdayım yaLan a$kın séndé kaLsın'...

ßén yiné sévéRim séviLirim sén ßiLméséndé oLurR Adı vaЯ кénDi yoкLrdan ßıкdım

söLé satıLık Ruhuna kaç paRa ßicTin ? ßéLLiyDi zaTén Sén p*çin ßiRiyDin !!

éh SnDé hakSız sayıLmazSın !! SonucTa aç ßi aYısın Yémék vérmédén OynamazSın !!

seni it...Deegrimi biLemedin s.Ktir qit ..

bir qün değer verdiğin eller
sana sırtını döndüğünde
kaybettiğin tek şey onlar olmayacak
qeride bıraktıklarnın arkadan aqladığını UNUTMA
sen başkalarına aqlarken...

ufkumuZ açıLdı Sayenizde kim ne Mal gördük
insanLa$tıramadıkLarımdansınız.

HaYaT YeDeK oYuncuLarLa DoLuDuR ... !
ßo$aLan YeR Her ZaMaN DoLDuruLur ...

senDéMi séndeMi senDé serefsz çkTın sewqiLiii...

aZraiLin oLSun saLLanDıqın saLınCaq - senİn o p*ÇçÇÇ ruHunu öLüm temizLéR anCaq.

Hayat ya$ıcaam şeyleri sana kıyak geçiorm yaz,çiz,oyna..

ßarby KızLardan Değilim Harbi Kızlardanım ßaßamın Parasıyla Değil Annemin Duasıyla Yaşarım...!!!

Kardan adam olur, senden adam olmaz...

Herkes Dostum Olamaz..Hayat Benim Kimse Karışamaz,Aşka Gelince Bir Kere Sevdim Bir Daha İşim Olmaz..!!

PasA GoNLuM İsTeRSe SeVeRiM, ZoRLaMa İsTeRSeM SeVDiRiRiM, Hee DiCeKSiNKi NeReYe KaDaR Bu HaVaLaR?? KiM TaKar DeVRaN DöNeNe KaDaRRR !!!

sevdik mi tam severiz,ister erkekfatma ister hanımefendiyiz,beğenen böyle beğensin,beğenmeyeni defterden sileriz

20 kişi açık, 7 si dışarda, 10 u meşgul, 2 si hemen dönecek, 1 malda oturmuş nickimi okuyo!!:
kmse anLamaz ßiliorumm canımı y**sada hayat qüLüorumm:/
sizdeki hava benim bi***Letimin tekerindede war xD
[ Ö ] Z .. A S Q U M .. B i R .. Ö M Ü R .. B O Y U .. T E Q .. S E N i N i M!
LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN
kaLß!m iLtihaP saLqıLar..hér saRSıntıda ^s3vqm mikr0p kapr !
a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan
[Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime] [ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Kutlarım].
_ßi®t€k_ $€n_wa®$ın_߀nim_i©in...!!
++| Pamuk PRénsésin ParTysiné CaqıRıLmayan ÇiRkin Cadı |++
anneeeee çokta tınnn ne demek bana sevgiLim öle dediiiiiiiiiiiiii
Hepinis iletilerim Gibisiniz Sadece Anlık ! =)
;×___;mëin asKiim;___×;´¯`»WiLL dich niiiie verLiern× (seni asla kaybetmek istemiom)

Déqî$KéN ßîR DûnYâDâ,ßéN SâßîT KâLıYoRum.HéRKéz ßâ$Kâ ßâ$Kâ SéVéRKéN,ßéN YîNé [ SéNi SéViYoRuM ]

EqeR ßir qun oLurSem M€zarima qraVatLi qaVatLar DeqiL [ ßenimLe EsRaR Ceken Arkada$Larim qeLsiN ]

DinLe Beni [ SoSyeTe ] Güzeli , SiL O Düşündeki Ki [PezEvenkLeri ], Sanmaki Mekansız KaLıR Bu Masum [ SeRseRi ]

İçTiqim Şarap OLsun Çektiqim EsRaR oLsun Sevdiqim Kız MüsLümcüyse ßu Can Ona Fefa oLsun..

Keşke Hep Cocuq KaLsaydımda ; Dizimdeki Yarayı En Büyük Acı Sansaydım..

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

ÖLüm HayaTin Her KöseSinde ßeni ßekLerken , EceL Her Sokak ßasinda PuSudayken ßiLe Unutmadim ßen Seni ! Ve öLüm Seni eLimden ALacak Kadar Gaddarsa , ßende öLüme Meydan OkuyaCak Kadar DeLikanLiyim..!

BEN AŞKI OYUNCAK SANIP TADINI ALINCA 2 GUN SONRA KİRLİ BİR CAMASIR GİBİ BİR KENARA BIRAKANLARDAN DEĞİLİM BEN ALLAHINA KADAR AŞKIN UĞRUNA ÖLENLERDENİM ....

YaNLıZLıK ßeNiM saLTaNaTıMDıR , aCıLaRLa d0Lu haRaBeMde " kRaLLaR giBi YasıYoRuM..!!

Meyhaneden Masam Kaldırıldı,Karakoldan Defterim Dürüldü,Savcı Kalemimi
Kırdı,Darağacına Tesbihm Asıldı,Sevmek Bu Kadar Suçsa Beni Asın Razıyım.

AZMI İSYAN ETTİK SOKAKLARDA AZMI SİGARA BASTIK İNŞAATLARDA GÖZYAŞIM İÇİME AKTIGINDA SEN YOKTUN YANIMDA HAYALİN VARDI SEVGİLİM....BURASI YUKSEKOVA MAHALLESİ FERMAN GEREKMEZ DELİKANLI YUVASIDIR CAKALLAR GİREMEZ...
deqer wermek matmatiqe ozqu bşidir..aska deiL..!

Hayatının résmini yap dédi ßana ßiri. Vé siyahtan ßa$ka rénk vérmédi.

ßénim oLan ßénimdir...! ßa$kasınDa GördüySén waz Gécmi$imdir

qiDéN iÇin üzüLMé séwSéyDi qiTméSdy , qéLéN içiN SéWinMé unuTMa oDa ßa$kaSınDaN qéLdy...!

SoNuMuz MoRg Aç Bir TuBoRg,,NeFes ALmA eFeS aL,,2 GüN Önceydi Arİfe Haydi ŞiMdii ŞeReFe!!

Kiminin Herşeyiyim Kiminin sahip oLamadqı Tek $eyHimm..!!

Yolcuus hayatta sen gel otur yanımda

ßu yâSâm ßénim..kurâLLârı ßén koyârım..ßényâşârım..wé ßédéLînî ßén ôdérîm..ßu ßénîm Hâyâttâ kî duruSum.vârLıgım..îSpâtîm-dır

öNéMLySé déiL , öNéMLiySéN yaS !

ChoK Ka$aRsın , aZz ya$arSın...!

Kötü birsey yapmadinsa seytanlarin kapini çalmasindan korkma !

sén qözümdé dikénsin ßana ho$ 1qüL qérék...!

qüLü$LéRm vaRdı ßnmßéN kiMin,ßén nérDéyim?Tam kar$ıya qéçérkén 1aktıqın o éL ßnm..(A)

ßnM €Limin uLaştıqı y€rLere,siZin HayaLLeriniZ ßiL€ uLaşaMaZ...!

Hayat ßu SévqiLim !! ÇoKtaN séçméLi...Sénin aŞkınsa ßi döNém ödévi..!

Karde$Ler mecburen Karde$tir ama Arkada$Lar seçiLmi$ Karde$Lerdir

Sén İnsansan o İnsansa ßén dé Sansam N oLur kié..?

takma kéNdimDén can sıkıntım öncéDén ßéRiDİr ßir öLüm takıntım x)

Olduki RasT GeLdi Bana Bir Köşede Gözüme Bakıp UfukLara DaLMasın ŞeyTana TakLaLar Atmasın...!

İNsaN OğLu biR TuhaftıR HéR Sözü kaLdıRmaz Lan déRsin ZoRuNa gidéR s..tir edeRsiN HOşUNa qider..

Ayrılığın hakkını ver...Anlamsız kıl tüm yaşanmışlığı.Kalmayı beceremedin.Bari gitmeyi öğren.

sen gittin gelmedin deişen bişe olmadı belli ki bu gidiş bana zerre kadar koymadı ..!!

Resti Cektim Kadere

ßelki İsyan Oldu Taştı

Tek ßir ßaşıma Kaldım

Kahbe Acısı ßende SakLı

Ama ßundan Sonra

S*kt*r Ettim Aşkı.

Gözümden Akan YaşLar, Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun ..!

sen iki yüzLüsün … hangii tarafiina tüküreyim?!!

TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyosunuzz ^^

YanLızLıık henüz 1bebeK qünden qüne büyüyecek !ŞüpheciLiğimin seßeßi insanLar Ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR..!

İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın ßoL ßoL Konu$sun. ßénim Satacak MaLım Yok Ki Öwqüyé İhtiacım OLsun..!

Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm..!..

Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!

DüqünLrde yanına qeLip seni dürterk "sıra sana qeLdi" diyen yaşLıLrdn sıkıLdıySn sende aynıSnı cenazeLrde onLara yapPsikoLojim Bosuk Yayında Emei Geçen Her Kesn ***

Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!

aRamısa qiRene 1 teqmeee.. xD

SaNa kaR$ı Nötr =)

Tık..! Tık..! Kim o ?..! (-ßen A$k..!-)ßi Si*Tir qiT yha.. !

' VodafoNe ne demi$??.. anı ya$a..! =)

.. ruHunuzZa veRneL dayaSam yumuşaRmı x|

Onun qüseL oLması iÇin makYaJ deqiL modifiye Lasım..! xD

' </3...Tércümanı yOk séssisLiqimin..!

- Ey salak qençLik. ßu kutsaL vatan msn'den-eMaiL'den atıLan mesajLarLa kurtuLmaz. ÖküzLüqün Lüzumu yok ...

BaK qör .. eqMé başını !!baK qör Bana NéLér yaptıqını !!
aqLamakTan yaş mı KaLdı qözLérimDé DamLayacaq .. Bu HaLimDén anLamaYan öLünce mi anLayacaq.. ?

UmRuMDa DeğiLsnn..sen bnm içn artık MAZİLERİN PRENSİ ŞimDiNin ŞereFsiziSin..

BanaMı soRdun qÖnLümü çaLarKén uTnmaDn Bni BénDén aLırKén hiÇ kOrkMadn YeminLer EderKén SnDé wéfaSız hayıRsız çıkTn..

EN YENI MSN NICKLERI 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENI MSN NICKLERI 8
» MSN NICKLERI EN YENI
» EN YENI MSN NICKLERI
» YENI MSN NICKLERI
» EN YENI MSN NICKLERI 2