KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Acili10

MADALYA : SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE 3_10

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Empty
MesajKonu: SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE   SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 9:30 pm

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4T0hUMuNdA AYrIlıK VaRsA aŞkIN....mAhSüLüN GöZyAşıDıR! öDEr yÜrEK cEzAsInı

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 ÇaResi yoq bu iŞin soNu qeLmes nefreTimin..

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 Herkes ula$ılmazı oynarken ßen Ya$ıyorum..

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 qeçici döVmeSin TanRı çiZdi şekLini

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4yuReqm tik takLarda.. saat ßna 5 kaLdı..

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 *...Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv TatLı ßir Oyundu Oynadığımız...*

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4.Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin.

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 söz aqızdan çıktı ßir kéré. $éytan da séndén yana méLék dé.

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 qéL dérsém qéL qid dérsém qidmé

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 yüréqin yoksa éqér rahat oLSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smilivo zaman izim ßédénindé . ßéni unutmana yétécék.

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4ßana 1 qéL désén o yoLLary hic qéciLmémi$ sayardım

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 ßén qüLLérimi SoLdurdum Sén Papadyana İi ßak..!

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 Hic1$é SöLémé Hic1$é Yapma. Nédén Mi? Cünkü ßén ÖLé Yapıorum..!

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp qüLécéksinSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE SmilivSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv dié ßir ték ßu doqruymu$.. $imdi sana qüLüp qéçiyorum.!! " MutLuyum " ordan anLadım.!!! SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4 Sonunu qétirémédiqim HikayéLérim Var ßénim. 1 2 3 Tıp... Daha Kac Hakkım KaLdıKy Ya$amaya..? SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4yarInImI bıRaqTım .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4Onun qüseL oLması iÇin makYaJ deqiL modifiye Lasım..!SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4Resmini çekmelisin her anınSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smilivkanıdı olmalı her feryadın.SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4sağolasın aCı çekmék bu uymuŞ - varoLasIn
yaLanIn gißi kaybolasın..
SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4titRerİm kénDi üsTümé ßéndEn deĞérLi deĞiLsİn.SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4eLiMdE Bi KaDeH..GöZüMdE DaMLaLaRrSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4"Sorular bendeSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smilivcevapları sende saklı...Bırak kalsınSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv dedim ya; inan güzel böyle de..."SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4Bilip söyledikleriniz yasadıklarımı ifade etmez...SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4.Ruhumm Hep desenn deSenn.SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4ßu yanlızLk içimE iŞLemşSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv çıkarTamssn! çnkü o sendn eskiSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv çnkü o ßendn ßri...SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

Severk unTmk oLr i$ mi?
ßiLerk uçuruma öndn atLnr mı ki?
Kaybttqnn yerine ne koysn doLmz.
ß0$ bırakcqm yerini hP bombş!

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4bén kimsénin hayal kırıklıklarınıSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv kalp kırıklıklarını toplamaya gélmédim.SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4*Hep aRadm duRdm yaŞamm boyunca! ßu yüzLern içNde hÇ mi?
İNSAN YOK? *

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum.. SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4Seni seninle yaşamak istiyorumSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv tek başıma değil!!! SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4hayat da filmler gbi olamaz mıydı?herşey masalsı.. єкѕιкѕιz..acısı bile değerl

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4yaşam ve öLüm arasında her nefes bir pişmanLık yaşayanLara acıoSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv öLmüşLere imreniyorum…duygusaL oLarak afaLLadımSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv karşıLığında hissizim biLmektense ve korkmaktansa umursamamayı tercih ederim…SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin….ben kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim… SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!! SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4benı yanlız bırakın..!! lanet olası bazı ınsanlardan nefret edıyorum.. SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet.SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4.
SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe... SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!! SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4Kimsé ßana MasaL Anlatmasın Çøcukkéndé Sévmézdim ZaténSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4YaRattıĞıN M€L€Ğin €LL€RiNi BıRaKMa... SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdumSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Skullbc4

ôncê zêkânî gêLî$tîr SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv sônrâ gêL ßênî êLê$tîr . .

ßir ĐєŁî Đûzєηî ßυ AkıŁŁı MâšâŁıηdâ ..

Adı seи sevdaLaяı кeLiмeLeяe sattığıмdaи beяi ¢oк кaLabaLıк yaLaиLaя ve hatıяaLaяı acıtмayacaк кadaя кüfLü

sєsLєndim öLümє öLüm duyupta ßєni Seçmєdi

zαTєη αşк кötü вιя şαкαSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv αηLαmαуα çαLışмα [ ! ]

Benim ArayışımDan söz EdiyorlArSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smiliv bEn aramamKi...buluRumSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Wink

''Özentimiz olmaSÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Smilivkendin ol.Böyle çok daha orjinalsin xD ''

_ SΛПSüЯ ΚOΥDЦM ЯЦΉЦMLΛ SΣVIşΣП ŞΣΥTΛПLΛЯΛ _

{seyTan cekiYor seni yanıMa...}

●●●ђเç кเ๓รє ๔ยא๓คк เรтє๓єאєภℓєг кค๔คг รคﻮเг ๏ℓค๓คz●●●

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE   SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:19 am

*ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim…!!!!
*HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi…!!
*ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!
*ßu garip huyLar senden yadigarr
*ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim
*Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa…
*ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım…!!!
*ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez
*DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz
*Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..
*yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen (sansürlü kelime):d
*Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım)
*yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum
*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!
*İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!
*canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum
*taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!
*kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann
*qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar…
*Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
*___:::: –ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____
*Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım
*Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda…!!!:
*ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!
*SoytarıLar KraL OLmuş *****ler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!
*Terkedilmişleri, aşkları sevdaları,dostlukları… aramaya kalkarsan, ancak mezar taşlarında bulursun….
*Gidene dur demek acizlere, kalana git demek ——–lere, hakedene yol vermek de bize yakışır…
*ßeni çeken çeker çekmeyen çeker gider…kopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa …tir(YASAK KELİME) oLup gitsin
*·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir…!!!
*Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!
*seveni severler sevmeyen
*düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm
*Çalmak fiilinin gelecek zamanla çekimi nedir??(hapse girmek)
*ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
*Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben
*Ben seni el değmeden, gözümle de severim.
*·#·$1…tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm…!!!
*——–ler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz
*kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun
*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat
*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret
*oLMaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM
*Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!
*Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi
tak ßoğazıma ipini yada kes ßiLeğimi sensizLikLe ya$ayacağıma öLüme gideyim daha iyi..
*…Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ, TatLı ßir Oyundu Oynadığımız…
*..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!
*Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin…!!!
*ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???
*pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!!!!:
*keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin
*Sıkıldım Artık ßu (sansürlü kelime) GönüLLerden!!!:
*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
*Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!
*acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken…!!!
*·#·$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE   SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:33 am

Soytarılar Kral Olmuş.. Fa...şeler Sultan...aMa ŞuNu uNuTMaYıNKi,SiZiN MaRKa oLDuĞuNuZ YeRDe eTiKeTi BeN KoYaRıM

PAŞA GÖNLÜM İSTERSE SVERM!. ZORLMA İSTERSM SEVDİRRM!..UĞRŞMA!!!.DİCEKSN Kİ NREYE KDAR BU HVALAR;
KİM TAKAR DEVRAN DÖNENE KDAR

onlar sosyetenın cocukları waroşların pıskopatları onlar takar belıne kalıte kemer bız takarız belımıze 30'luk döner..!!

HEPINIZ KENDI DALGANIZA BAKIN...DIKKAT EDIN BENIM DALGAMDA BOGULMAYIN

her şey BeNDe BaŞLaR BeNDe BiTeR...SeWeN SeWeR SeWMeYen [-] oLuP GiDER

AYYAŞA SORMUŞLAR NEDEN İÇKİYİ BIRAKTIN DİYE...DEMİŞ SEREFİNE İÇİLECEK AŞK YOK SATILMIŞ BTÜN SEWGİLER!

GEÇMŞİ SİLDM..GÜNÜMÜ EZDM..GELCKMİ?GEÇMŞTE..GÜNDE..GELECKTE BNM!BN FZLASYLA RAHTMSZDE RAHT OLUN

Herkes Oyuncu Olabilir Ama Yönetmen Benim.İstediğime Rol Veririm,İstediğime Yol Veririm WinkWinkWink

BN KENDM Bİ ALEMM BU ALEM İÇNDE,BN KENDME BELAYM BİNLRCE BELA İÇNDE,İSTEYN KATLR ALEMİME,İSTEMYN YOL ALIR DEVRAN DÖNR YİNE...

Biz delikanlı adamız
Yalandan Hoşlanmayız
Seversek tam severiz
Sevmezsek kesip atarız
EFESLI dir lakabımız
Her mekanda geçer adımız
Ayın gölgesınde yatarız her gece
destan anlatırız
Bizde hakkı olan sevenleri
Hiç bır zaman satmayız
Hepimiz aynı candanız
Dosta kurban dır canımız
Eger akarsa kanımız orası son durağımız
Her meyhanede masamız
Her alemde şeklimiz
Ve her karakolda ismimiz
W_A_R_D_I_R

esrarı cekmiş gözleri kanlı...selcukta dolanıyor bir delikanlı...kolda üç beş jilet yarası...o da bir kahbenin hatırası

Kral Olmayanlara Taç Taktırdık...İşte En Büyük Hatayı Burda Yaptık

BİZİM OLMADIGIMIZ YERDE SOYTARILAR COŞAR..BİZİM OLMADIGIMIZ YERDE EFELNİR CAKALLAR..WERİLEN HER ARANIN 1 SONU WARDIR.BİZ MEKANA GELİNCE KÖPKLER AYAGA KALKAR

BEN NEZAMAN TAHTAN İNDİMKİ SİZ KRAL OLDUNUZ.MİLLETİN DERDİ BEN OLMUŞUM DEMEKKİ ZAMANINDA ÇOK KOYMUŞUM.....

'yakıSkLSn DdLr'Boyun'Eydm.KarzmSn DdLr'öLym'Ddm.PLyboySn DdLr CewBı KızLRa SöyLttRDm.Ndn Bekrsn Ddlr 'BekarLK SULTNLIK DEDM

ASKINDN KARSILK BEKLEMK SUCMUS ŞU WEFASZ DUNYDA NELR YOKMUS...SENN BNI SEWMYE NIYETN YOKMUS...SNI SEWDGM ICN OZUR DILERM...

Agladıgmı Kimsye Söylme Anne Onlr Bni Kral biliyr Kızdmmı Dünyayı Ykar Biliyr.Agladıgmı kimsye Söylme Anne Onlr 1 kız İcn Bu Kdar Düsecgmi Bilmiyorlr!...

BİR ZAMANLAR YOKSULLUKTAN BIRAKTIGIMIZ SAKAL SIMDIKI ZENGIN ZUPPELERINE MODA OLMUŞ

BİZ İSYANKAR SOKAKLARDA BÜYÜDÜK GÜLÜM ANLAMAYIZ SENİN GİBİ BALLI EKMEK YEMEKTEN BİZ ON YAŞINDA DÜNYAYA, ONSEKİZ YAŞINDA KASIP KAVURAN AŞKLARA REST CEKTİK ANLAMAYIZ SENİN GİBİ KAYGAN PİSTTE DANS ETMEYİ SATMAYIZ ÜÇ KURUŞ İÇİN BİZE HAKKI OLAN SEVENLERİ EN GÜZEL AŞK YARIM KALAN AŞKTIR..

PAKETİMDEKİ SON SIGARAYLA SİLAHIMDAKİ SON KURŞUNU SENİN İÇİN AYIRDIM SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMAN SİGARAYI YAKARIMSENİ UNUTTUĞUM ZAMAN SON KURŞUNU KAFAMA SIKARIM

SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVABINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR

SÜPER MSN NICKLERI ILK BIZDE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EN YENI MSN NICKLERI BIZDE
» EN YENI MSN NICKLERI BIZDE 2
» EN YENI MSN NICKLERI BIZDE 3