KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sevmek bana yaramıyor anne

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : sevmek bana yaramıyor anne Acili10

MADALYA : sevmek bana yaramıyor anne 3_10

sevmek bana yaramıyor anne Empty
MesajKonu: sevmek bana yaramıyor anne   sevmek bana yaramıyor anne Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 8:43 pm

sevmek bana yaramıyor anne 01fi7

Bütün vitaminlerimi aldım söylediğin gibi; A-vitamini, B-vitamini, C-vitamini...
Senin sevdiğin gibi topladım saçlarımı. Aynaya baktığımda ağlamamaya çalıştım.
Ama olmadı... Hergünkü gibi,bugün de hayatın yan etkileri devam etti üzerimde....

Bir elimde özlemlerim, bir elimde yitirdiklerimin enkazları... Sabun köpüğü gibi kayıp gitti avuçlarımdan sevinçlerim. Yine başaramadım anne. Yine sevmek boğazımda düğümlendi...
Ne yaptımsa gideremedim acısını...

sevmek bana yaramıyor anne 03oe8

Sadece bir gün istemiştim... Mutlu olmak için bir gün çok muydu sence? Bir kelebeğin ömrü kadar kısa sürsede inadına yaşamak istemiştim. Oysa ne büyük bir özlemle kucaklamıştım, beklemeyi bile onunla sevmiştim. Şimdi yarım kalmışlıkların gölgesinde ince ince sızlıyor içim... Benim mutluluklarım camdan... En ufak bir esintide parçalanıyor. Kırıkları yüreğimi kanatıyor. Bana mutlu olmak yaramıyor anne...

sevmek bana yaramıyor anne 04mz9

Bir mezar taşı kadar soğuk bedenim... İçimde kasırgalar, fırtınalar kopuyor. Daha ne kadar dayanabilirim sence. Senin ördüğün hırka var üzerimde. Hep sıcak tutar demiştin verirken gülümseyerek... Yüreğim üşüyor ısıtamıyorum...

sevmek bana yaramıyor anne 05jd3

Sevmek bana yaramıyor anne...

sevmek bana yaramıyor anne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Al Beni ANNE
» SEVMEK
» yetis be anne kizin ayseye
» YILLAR