KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

en yeni nickler 1

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : en yeni nickler 1 Acili10

MADALYA : en yeni nickler 1 3_10

en yeni nickler 1 Empty
MesajKonu: en yeni nickler 1   en yeni nickler 1 Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 11:26 am

inSanLarın şereFsizLiqi ßizi kasmaZz - raaD oL ßnm yoLum senin qi kdR şaşmaZz ^^

d0kt0r deqiLim muaYene edeYim.uzaT dudakLarıNı reÇeTe wereYyiM.

Kırılмaмış soИ kaLbί kırмaya qeLdiм ,) Çok deqίştίм beИ artık мeLek deqίLiм..

Vazgeçemediğim herşeyimi ..Çöpe attım üstüne bastım ..AnLatmakla oLmuyor yaşaman Lazım ;]

Ph*içLiq yaPanı aFFedmeK yOq,eTraFta uÇan akßaßaLar çOq ..

séVmiOrum kéNdimi! séVmém öLé hérKésin séVdiqi $éyLéri

îLk DéqîLsîn Âfféd ! s0n déqîLsîn Dîkkâd éd !

' ҳ̸Ҳ̸ҳ KaFaSıNa qöRe.! ҳ̸Ҳ̸ҳ {{ hayat bosş$ }} ' bosş kaFaLar çuwaLa ' SaLLa deRTLeRi baq daLgaNa ҳ̸Ҳ̸ҳ

ßén yiné sévéRim séviLirim sén ßiLméséndé oLurR Adı vaЯ кénDi yoкLrdan ßıкdım

Öyle sıkı sarıLmışLar ki kaLpLeri kırıLmış. KırıkLar ruhLarına batmış..

RuhLarı tarafından terkediLmiş kaLpsiz insancıkLar..

DüğünLerde yanına geLip seni dürterek "sıra sana geLdi" diyen yaşLıLardan sıkıLdıysan sende aynısını cenazeLerde onLara yap...

Ben CümLe oluP sana DertLerimi AnLatmak İsderdim ama Sen Heb Nokta OluP Beni SusDurdunn..!

ßnm qöZümDé biR hiÇsin aRTıq - neFreDim aŞqımı aŞtı bu qeCé

Kravatı takıpta ceketi qiyince adam sınıfıNa mı qirdin snce ? aDam oLmak için önce yüreK sonra biLek qereKio bnce

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

düNya umrumda deqiL qi - havLayan köPéqLer umRumDa oLSun

Çok uZağa gitMe oğLum beNde her$ey boL KıvıRa kıvıRa oLmaz yeTer aDam oL..Her yoLu deNedin aMa bu yoL çıKmaz yoL..eLin diLi toRba değiL biRaz saKin oL..

Benim hakkımda düşündüğünüz kötü şeyleri içinizde tutmayın.. Dışarı çıkarın!!
Çıkarın ki tekrar üstüne oturup içinize alabilesiniz....

ßisDé nuMaRa ßoL RahaT oL KénDini KasMa !!

Sєη ωσdσFσηє qiвi aηı γaSaякєη вєη тuякćєєL qıвı Sєηi hєя γєяdє Ćєкємєм

dü$ünü0um 0Lnlary oLajqları..0Lması qéréknLery ..ß3lqidhé 0LaMıYJaqLary
Her çağırdığında ayağına gelmez mutluluk Sessiz sessiz sindireceksin Ya da geçip önüne Yüzüne yüzüne indireceksin koyver gitsin

Bizden nefret edin çünkü sizden değiLiz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiLiz,dünyaLarımız farkLıdır anLaşamıycaz eminiz..asadan öLümü çıkaran üstadın nesLiyiz biz

ma$aLLar anLa†irim.kahramani ßén déiLim biLméyé çaLis†ikça kayb醆iginim.[!]

1 diLék Tut 1 $iir yaS ßana. Hayatımı yaS. yaS Ky ,1 0yuN ßosan 0Lmadıqım 0yuNuN ßozuk OLduqu Anna$ıLsın

Sessiz cıqLıkLar attım icimDe. ne kawqaLar süreqeLdi sebepsizLiqLere.. inSancıkLarın doLandıqı su hain dünyaDa ne seytanLar qöRdm dostLuqun ardına sakLanan ne karanLık duyquLar yasaDım ask maskeLerini takan..

Bu OyunLar Yordu Beni.. Sen OyunLarını Kendin Oyna Artık.. Oyun Bitti..!

sen gittin geLmedin deişen bişe oLmadı beLLi ki bu gidiş bana zerre kadar koymadı ..!!

(●νєяiiуιмDє αL giiт ємαηєтiiηii..«[ѕöуLєѕєηє]»..нαηgii кυяѕυη ѕєηiiηDii●)

вiizDз DσѕтLυк ηзDiiя вiiLiiямιѕιη..؟? ηзfзѕiiη тüкзηiiяѕз αL вυ cαη ѕзηiiη.. уσLυη ѕσηυ υçυяυмѕα Dυя ! iiLк αDıм взηiiм !!

♥♥Ñєяdє yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм گےåkℓånbåçlårını♥♥

Hεякεs кεиdi кαdεяiиi кεиdi чαzαя ωε εи iчi şεкiℓdε σчиαя чα dα σчиαмαчα cαℓışıя..αмα gεиεℓℓiкℓε чα σчuи oℓuя чα dα σчuиcαк

çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

____üZqÜnÜm senİn yErİNi tıqKı sENiN Gbİ BrylE DoldrDuM_______

$ιz ßσqтαη ƒαηι ∂üηуαηız∂α ѕüятüq gßι у$якєη вη $ση$υzℓυqм∂α öℓуσям!...

çapкınlıк тenleяde dolasmaк değil кalpleяde unuтulmazı oynamaктıя...

__________αкℓınıη αℓмα∂ığı нαуαℓℓєяℓє тαкıℓıуσяυм,çüηкü кαƒαηıη вιℓє вαšмα∂ığı gєяçєкℓєяℓє уαşıуσяυм!!!!

Seni kalbimden çıkardım diye mi hep aklıma giriyorsun ?!!! X(

azraiLin oLsun saLLandıgın saLıncak senn o kahpe ruhunu öLüm temizLer ancak

İsтєdiκLєяiм Чαиıмdα İsтємєdiκLєяiм ЧoLuиdα.!

önceden 4 işleme yeterdi abaküs simdi bir acı dik kenar , herkes oldu hipotenüs

Hαккıмdα Biя Bilgiи Yσкѕα Fiкяiиdє Olмαѕıи

öNc3 q3NdiNi q3LişTiR soNRa b3Ni 3LeşTiR..!

uyurken siz,,umudu ararım...yOk eLLerimde aşkın,yOk,, ne üzqün ne kırqınım...

Siz bu dünyayı sevmiyosunuz O da zaten size bayılmıyoo

ßeLkide hisLerim oLdu ßir sapLantı yava$ça öLdüren ßir ßuLantı aCıLarLa doLu pis ßir kaLıntı ßitmez oLdu Lanet oLası ßu takıntı

küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi¿

Kan görmek istiyor gözLerim..Ya akmaLı bedenden ya akıtmaLıyım bi yerden..öLüm istiyor bedenim..ya öLmeLiyim ya öLdürmeLiyim,

dêyi$ir HêR$êY dei$iR DâHâ oynânmâdı soN êL..

esKidénDi o smDi basT ayRıLıqLar eLimi saLLasan eLLisi safLar..

ßeni Tanımayan ßeni Cekemez Tanıdıqtan sonra iSe vazgeçemez...

giDe geLe aRıOrM aMa Aşk Bil€ yoK oNa buNa soruYoRum saĞa soLa atıYoRum aMa zar biLee yoK bo$A oyNuoRum

:.:.:.:Hêr yêr RênkLî øLSâdâ "KARANLIK" tâ nê qørêßîLîrSîn'ky?.:.:.:

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

...öyLe böyLe deRken...dokunmu$um eLLerine hissetmeden...bakmı$şım gözlerine görmeden...ağlamı$ım gözya$ı dökmeden...

siLeMiyoRsan kaRaLayacaksın..! kağıda yazMaYa sonDan başLayamıyoRSan başTan yazacaKsıN..!

ѕση ѕυçυм мυ؟ ѕση кαяαяıм ''-gιтѕιη!..'' σℓ∂υ.нσşçαкαℓ ∂üηüм ,кαğıт уαℓαηℓα ∂σℓ∂υ,öηüмє кση∂υ…

ѕσямα вιякєz σℓѕυη ѕєη αηℓα! мє¢αℓιм уσк αηℓαтмαуα ∂αуαηαмıσяυм вαşкαℓαяıηα! ραуℓαşαмıуσяυм,ѕєνισяυм αηℓα…αηℓα!!!

GörémézLér… İzin vérmézsém üzémézLér… ÇözémézLér… Bénim bir düşüm vâr ki âsLâ biLémézLér!

Sesini deiL sözünü yükseLt..!

qiDéné yoL véRéceqsin qi .. qéLen ayaqTa qaLmasın ..

*ruhunun boğuk girdaplarında durmadan gidip-gelen..yorulmadan gidip-gelen iyi kalpli bir kötüydün sen.

♥ßΆм£z••••d£dÎğÎм••••h£я••••گے£¥••••bΆ†Î••• •gÎ†м £z••••d£dÎğÎм••••h£яk£گÎÑ••••gΆ†ÎğΕ•••gÎbÎ

KaFaMa TahKMaM...SoNuNa ßahKMaM....ßéN aDaM oLmaM

FaKiR aLDaTSıN aDıNa SaPıK KoY ZeNGiN YaPSıN oDa PLaYBoY!

heyy bunu okuann eVet sen bi sLm versen öLürmüsn hıyarr..!

oysa yitirdikLermz- bLqide qrmeyi bLmediqimz.. we buLdqLarımz-> zten unutmaya çaLştıqımz

~ödünç meLeq KanadLarımLa uçarqen ben..eLimi tut.Korqarm dusmekten... ~

ne kaldı baq ellermde, biliorum qülüorsun..!! her adımım dha derine..! öLüorum

daLma.. dshüNme.. aqLama.. haaD bu.. MahvedeR insanı mesuDqen.. Baq bhen aqLıyor myum ?...Herşeimi qaybedmishqen..

BaNa qüLmeYi armaqaN eTTin aMa neReYe koYdumm...BuLamıoRmm =(

Sεviчσяorsαŋ чαŋιмdα кαl sεvмiчσяsαŋ υfαк†αи υfαк†αŋ чσl αl...

oLum abartı senin neyine,beynin sahip senin abartı genine,beni çöpe atmak senin ne haddine!! sen zaten çöptesin bari beni çeqmee...

gİdİoRm dEmEdEn gDiŞiM vRyA sÜpErDi o SuRaT iFaDeN GöRüLmEyE dEğErDi nAsIl Da VuRdUm SaNa TeKmEyİ mOr Da GüSeL YaKışTı UnUtTuM SeNyY

hAdİ yAwRuM GüLe GüLe KaYgI sAnA kAlIr SaYgI dA bNa BeN sÖz YaZaRm SeN lOgO oYnA zEkA yAşIn Bu KusUrA bAqmA

en yeni nickler 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EN YENI MSN NICKLER
» en yeni nickler
» EN YENI MSN NICKLER
» en yeni nickler 2
» en yeni nickler 3