KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

en yeni nickler 5

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : en yeni nickler 5 Acili10

MADALYA : en yeni nickler 5 3_10

en yeni nickler 5 Empty
MesajKonu: en yeni nickler 5   en yeni nickler 5 Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:49 pm

Belki Ben Ölecegim Belki Kemiklerim Çürüyecek Ama Saglam Kalan Kalbimde Senin Askin ve Sevgin Kalacak

Ölüm hayatin sonudur belki ama,umutlarin sonu olamaz asla

Gözlerinin maviliği gitmesin gökyüzünden,kuşların gülücüğü eksilmesin yüzünden,kar yağsa da bu sesiz vadiye Gün bitmesin,yapraklar üşüse de çiçekler üşümesin

hayatta çok insan tanıdım,şarap gibi ucuz,kusmuk gibi anlamsızdılar

İNSANI YAŞLANDIRAN YAŞADIĞI YILLAR DEĞİL ERİŞEMEDİĞİ ARZULARDIR.

sevgi ise sevişeceğiz seninle kavga ise dövüşeceğiz seninle ölümüde paylaştığımız yaşamda ortaksa ,bölüşeceğiz seninle.

öyle bir ağaca dayan ki hiç kurumasın öyle birini sevki hiç unutmasın sev ama mevsimlik olmasın yazın yeşerip kışın solmasın

Sevmek iyileri ve kötüleri ikiye bölmektir hayatı. Ölüme çare buldum, insanları sevmek hiç ölmemektir!

bir sen vardi,beni benden alan;bir ben vardi beni sana katan!!!

SEN DÜNYA ICIN INSANLARDAN BIRISIN, BIR INSAN ICIN SEN ONUN DÜNYASISIN.

OLGUN BAŞAKLAR DİMDİK DURANLAR DEĞİL, BAŞINI OLGUNCA EĞER GÖRÜNÜMDE OLANLARDIR

Sevgi güneşin ikinci yüzüdür.

gozlerini kapat denizi dinle eger inliyorsa sende

inle ve yalvariyorsa birlikte yalvar.sanma dalgalarda gizemli bir sir var aglayanda senin gonlun:gulende

Hangimiz bıkıp,hangimiz usanacagız Hangimiz yıkılmadan sabahı bulacagız.Ben bıkmam ben usanmam ben sensiz yaşayamam

Herkesin bir dostu olmalıdır. En azından aldanmak, Aldatılmak, yalan söylemek, kınamak için..

seni seviyorum diyemem leyela ile mecnun kıskanır çok güzelsin diyemem güzel güller kıskanır aşkına ömrümü adadığımı dusa o ecel bile kıskanır

İkiden biri gidince biri kaldığı yalan! Sen gidersen ben kalırmıyım o zaman?

insanın fikri , fikrinin renginden önemlidir. İnsanın kaliteside fikrinin kalitesinden önemlidir.

Seni sevdim diye deli dediler aldırmadım seni sevdiğim için bırakıpta bir gün gider dediler kırdım dostlarımı hep senin için

Bir Çığlıktı Yanlızlığım Hepiniz Sağırdınız

Şu dünyada nelere alışılmadıki; Acıya,kedere,gözyaşına;Açlığa,açıklığa;Gün gelecek mezara; Ama ben senin yokluğuna ASLA.

Güneş doğarken kırmızı Batarken kırmızı Arada bir fark var Doğarken MERHABA Batarken ELVEDA

SEN GÜLERKEN HERKES GÜLER,FAKAT UNUTMA Kİ;AĞLARKEN YALNIZ SEN AĞLARSIN...

akıl,akıl olsa adı gonul olurdu gonul,gönlu bulsa bozkırlar gül olurdu

Rüzgarlar beni nereye sürüklerse sürüklesin.ben yine sana bir yol bulurum.

bu yola çilesiz giren çoktur ama, çilesiz varan yoktur

duydugumla söyledıgim söyledıgimle sustugum sustugumla düşledıgım düşledigimle unuttugum arasında kı ....SENSIN...

Kaybedecegimiz birsey bizim sevgimizi artırır!"

GÜNEŞİ KAYBETTİN DİYE GÖZLERİNİ KAPATIRSAN "YILDIZLARIDA" KAYBEDERSİN....

Bir sevgiyi anlamak bir yaşam harcamaktır..HARCAYACAKSIN...

Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev hayattır Bir anlık zevkin için namusunu lekelemeye Bir zamanlık mevki için ayak öpmeye Günlük menfeatlerin içn faziletlerini karartmaya DEĞMEZ ARKADAŞ.....

Göklerin maviliği denizlerin enginliğince olsun senin için her şey

bır cıcek olsaydun gonul bahcemde gozyaslarımla sulardım senı bır degıl bın yıl sonra gelseydın dunyaya yıne ama yıne ıstısnasız severdım senı

Kazananlar kazanmak istediklerini kazandılar,kaybedenlerse kaybetmek istemediklerini..

yok olma endişesinin içerisinde var olma tatmininin sesimidir sevgili?

Aydınlık hasta gözleri nasıl incitiyorsa,Saadette hasta gönülleri öyle sızlatıyor.

Hasret çekmek için özlenen uzaktamı olmalı?Özlenen yanında iken hasret duyulmazmı

SIGARAMDAKİ DUMANDIN, SIGARAYI BIRAKTIM; KADEHİMDEKİ İÇKİYDİN, İÇKİYİ BIRAKTIM; GECELERİ RÜYAMDAYDIN , UYUMAYI BIRAKTIM; BAKTIM SENSİZ YAŞANMIYOR YAŞAMAYI BIRAKTIM

İçimde Öyle Güzelsin Ki Onu Seninle Kirletmeyeceğim

Bir tohum verdim çiçeğini al,Bir çekirdek verdim ağacını al,Bir dal verdim ormanını al,Dünyayı verdim sana BENDE kal...

Sahte sevgililer terk ettiğinde benim yokluğumu anlayacaksın beni başkasıyla her görüşünde kaybettikerine ağlayacaksın

Aşktsa galip her zaman gururdur. Gurursuz insan dikensiz güle benzer

Aşk dudaktan cıkan bir kelime değil kalbin gözyaşıdır,maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünebilecek bir sevgili bulmaktır!

Gülücüğünü ve Öpücüğünü Koy Zarf İçine ,Gönder Buralara Selam Yerine

hani seni seviyorum derken titremek vardır ya hani siyah gözlerine bakınca ağlamak vardır ya hani bi kez olsun elin belime değince kalbimin orda attığını hissetmek vardır ya işte budur benim için aşk...

yanlızlık diş ağrısına benzer,sancısı gece baslar

yanımda olsan dokunsan hissetsem bile, hudutsuz yollardan hiç dönmeyecekmişin gibi özlerim seni

Gerçek Sevgi İyilik gördüğünde artmayan kötülük gördüğünde azalmayandır

ASKLARIN EN BÜYÜGÜNÜN GÖSTERGESİ SEVDİGİNE HAYATINI VERMEKTİR.

AKACAĞINI BİLE BİLE AŞKININ DAMARINDA KAN OLUYOSAN GERÇEKTEN SEVİYOSUNDUR

Her dakikanı özel biriyle paylaş,zamanına ortak edebileceğin biriyle.

Unutma:Geçmiş zaman:Tarih Gelecek zaman:Gizemli Şimdiki zaman:Sana verilen gerçek armağandır

Seviyordu Sevilmiyordu Hırcındı....!!!Sevmiyordu Seviliyordu Mutsuzdu....!!!Seviyordu Seviliyordu Betbahttı...!!!Sevmiyordu Sevilmiyordu RAHATTI...!!!

GÜZEL YÜZÜME BAKIPTA ALDANMA HER GÜLÜMSEMENİN ALTINDA BİR GÖZ YAŞİ SAKLIDIR.

sigaramin dumaniyla gökyüzüne merdiven kuracagim, sana söyleyemedigimi yildizlara söyliyecegim

HAYATI KENDINE MENDIL EDCEKSEN,SENDEN DAIMA GOZYASI ISTER

Gülü tarife ne hacet, ne çiçektir biliriz;İti tarife ne hacet, ne köpektir biliriz.

nerden bileceksin,sehrin sokaklarında kaybolan ışıkların gözlerim oldugunu her seher yüregimde acan karanfillerim her akşam ellerimde sararıp soldugunu nerden bileceksin...

Ölümün bizi nerede beklediği belli değil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.

Ruhunu kaybeden dünyayı kazansa ne çıkar.

Ayrı ayrı bakınca değer vermediğimiz kimselere biraraya geldikleri zaman değer vermekten daha büyük budalalık olur mu?

İnsanlar dikenler arasında gül görüp seveneceklerine, güller arasında dikenleri görüp şikayet ederler.

Hiç bir şey iyi ya da kötü değildir; Bu senin nasıl düşündüğüne bağlıdır.

Guc erkege verilmis guzellik kadina.Her seyi yenen guc guzellige yenilmis.

ask bir kisi için felaket , iki kisi icin saadet, uc kisi icin cinayettir

BİRDOST ARARSAN BİR ÖMÜR BİTER TESELLİ ARARSAN GÖZYAŞI YETER SIGARA HERŞEYDEN BETER SEVME BİLKİ İHANET EDER SEVMEK İSTERSEN ALLAH VE RESULÜ YETER

Aşk taşınmaya benzer. Her taşınma sırasında mutlaka kırılan dökülen birşeyler vardır.Onuncu taşınmada hasar görmeyen ne kadar şey kalmıştır ki?

rüzgarın yönünü değiştiremediğin zaman yelkenleri rüzgara göre ayarla

CEKILEN BÜTÜN CILELER, BASARININ AYNASIDIR

Aşıklar, sevgililerinin kusurlarını ancak "sevginin büyüsü çözüldüğü zaman" farkederler.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşır.

Unutmaki;mutluluk düş ile gerçeğin buluştuğu yerdedir.

İlk aşkların en güzel yanı bir gün söneceklerinin bilinmemesidir

Aşk uçurumun kenarındaki bir güle benzer koparılması güç sahip olması güzeldir...

yesile bürünüp ilkbahar olmak istiyorum, maviye bürünüp yaz olmak istiyorum , beyaza bürünüp senin olmak istiyorum

HEDEFSİZ GEMİYE HİÇ BİR RÜZGAR YARDIM ETMEZ
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : en yeni nickler 5 Acili10

MADALYA : en yeni nickler 5 3_10

en yeni nickler 5 Empty
MesajKonu: Geri: en yeni nickler 5   en yeni nickler 5 Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 11:15 pm

Sevmek denize benzer çoştumu gönül ferman dinlemez.sevilen ise bir ceylana benzer peşindeki avcıları farketmez.

Gözyaşlarım yağmur taneleriyle beraber akıp gitsin ve, Aşkım onun için ağladığımı hiçbir zaman bilmesin

ALINYAZIMIN TEK OKUNAKLI YERI SANA SIRF SANA SIRF VARLIGINLA BU ZALIM DUNYAYA KATTIGIN GUZELLIK ICIN SANA ADANMISTIR.

ASKLARI EFSANE YAPAN INSANLAR DEGILDIR KALPLERIDIR.

Sesin bir uçuruma çağırırsa beni,karanlık ve ayrılık dolu bir uçuruma,korkarım ama bir şey yapamam,bırakırım karanlığa kendimi.Bir de karanlıksan mutluluğa uçarım...

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız.Onun için sevdiklerimize şimdiden seni seviyorum demekten çekinmeyin.

Ölüm ebedi yolculuğa çıkılan bir TATİL AŞK ise insanı öldüren bir KATİL( karşılıksız sevenler için)!

Hayatta dört şey geri gelmez. Atılan ok, Kacırılan fırsat, Söylenen söz ve Gecen zaman.

sabrin sonu selamettir.fazla sabretmek tembellige alamettir.

HATIRLANMAK YAŞAMAK KADAR TATLIYSA UNUTULMAK ÖLMEK KADAR ACIDIR

hiçbir arkadas arkadasligini ispat edene kadar arkadas degildir

Herkez için her hangi birisin her hangi biri için dünyalar değersin, yüreğimde mahkumsun cezan sonsuza dek sevilmek hem de sevildiğini bilmeyerek!

Aşk bu olsa gerek o yokken de onu sevebilmek;aşk bu işte sürekli içinde saklı;gizemi herşeyden tatlı...

Ben yanındayken güneş batmayı unutacak; sen bana sarılacak ve gölgem kaybolana kadar yanımda olacaksın...

Doğdum sevdim güvendim,büyüdüm sevdim güvendim,tanıdım sevdim güvendim.Sonuç;sevgide güven olmaz...

Senden istediğim kalbimin karankığını aydınlatmanı değil,uzaktamda olsa bir mum ışığı istedim sense güzelim bunubile bana çok gördün!

ağlamak ve gülmek bizimdi geçen seneler boyunca sevmek ve kıskanmak seninle benimdi o yüzden bu içimdeki bitmez tükenmez sevgi o yüzden bu tanıdık koku karış karış o yüzden özleyecegim seni haşmetli duvarların boğazı süzdüğü sürece...

soğuk dumanlı bir kantin ilişen gözlerime seninle süslenmiş ısıtan içimi bir tebessümle işe yaramayacağını bilsemde geçmişte bu sesi duyamayışıma sitemim şimdilerde yaşamakta güzel seni.Hiç yaşamamış olmak yerine.

utamayacagım sözler vermem Adımlarımda 'kim ne der'diye düşünmem Basit kisilerle polemiğe girmem Bazı seyleri asla affedemem Cesaretsizliği 'gurur'la örtmem Yalan ve taktiklerle uğraşmayın yemem! Dostlarıma laf ettirmem Tutkularım var vazgeçemem! Gidiyorsa eğer,çok özlesem bile dön demem,

Güvenmedikçe sevemem Bazen çok severim ama söylemem Agır geliyorsa bunlar, firar serbest üstelemem...

kahretsin ayrıLık zoruma qdio snn icn aqLıorm kahretsin ayrıLık zoruma qidio qösLern icin ya$ıorm bu kaLbi snn icin ta$ıorm

...çαяєѕιzιм мє¢вυя вυ ωє∂α кσкυη üzєяιм∂є gι∂ισяυм υzαкℓαяα...

eLdeN düŞme seVDa deĞiL beniM iSteDiĞim ya yüREğİnİn saHiBi oLuruM yaDa HiÇ bişeyin..

нαчαttα αsℓα pi$Mαη oℓmaDım...αsℓα ßiR oℓαч durumuηdα qözℓєrimi kırpmαdım ¢ünkü ßєN HєP чALNız kaZanDım

HaYaT aCımASız OyunLAr OYNaDı DuRDu...BulUTLaRın ÜzeRİnDEykEN aNideN alçALDIm..

saNKi O bEn DEilDim sAnkİ YaŞanAnLaR GerÇek DeİLdİ we KaRşIMdaKİ yÜzLer MaSKeyDİİ..

HaYaT BiZi SınIYodU hAyAT bÖLeMiş tIpkI Bi OyuN GiBi AmA bn YEnilDİM gALİBa çÜNküü 1-0 önDE...

YÜREĞİME SIĞINDIM...BURDA SAWAŞ ÇIKSA BİLE ÖLEN Y.O.K.!!!peqii yha sen nerdesinnn?

KARANLIKTAKİ TEK IŞIĞIM BANA UMUTLA BAKAN GÖZLERİNDİ NE OLURR YİNE BENİ KARANLIKTA BIRAKMA....

cookh ÖZLEDİM SENİİ...!!

Rüyanaa girsin öcüLeer.. Yamuk pirensess kedi jüjeLeer! Masken düşsüün herkeş görsüün seniiii kendin gipiii

en yeni nickler 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» en yeni nickler 3
» en yeni nickler 4
» EN YENI MSN NICKLER
» EN YENI GIF VE NICKLER
» EN YENI MSN NICKLER