KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yüreğimi uyutmaya gidiyorum.

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Yüreğimi uyutmaya gidiyorum. Acili10

MADALYA : Yüreğimi uyutmaya gidiyorum. 3_10

Yüreğimi uyutmaya gidiyorum. Empty
MesajKonu: Yüreğimi uyutmaya gidiyorum.   Yüreğimi uyutmaya gidiyorum. Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 5:58 pm

Canım yanıyorYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgstüm kelimelerim tükenmişYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgskaynağını bulamayan su gibiyimYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsdeli gibi çağlarken akamıyorum. Duvarlar mı örülmüş aşkın önüneYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgssetler mi çekilmiş. Buradayım diyorsunYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsyüreğim yüreğinde. Neden hissetmez yüreğim yüreğini. Suretin yanımdaykenYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsruhun ruhumla neden buluşamıyor .Neden ulaşamıyorum yüreğine.

Derin uykulara çekilme vaktidir şimdi. Yorulan yüreğimi uyutma vaktidir.

Ben beynimle sevmeyi öğrenemedim sevgiliYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsoysa ki sizin dünyanızda aşk farklıYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsyüreğimle seviyorum derken beyninizle seviyorsunuz. SorguluyorYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsyargılıyor ve kararlar alıyorsunuzYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsoysa ki duygular sorgulanmayı sevmez ne hissediyorsan onu yaşamak istersin. Yargılanmaktan hoşlanmazYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgskırılır.

Aşk coşturandırYüreğimi uyutmaya gidiyorum. VirgsheyecanlandırandırYüreğimi uyutmaya gidiyorum. VirgsbeklenendirYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsözlenen dirYüreğimi uyutmaya gidiyorum. VirgstektirYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsparça parça yaşanmaz aşk. Bir parçasını şimdi yaşayayım nasılsa seviyor benimdir diyemezsinYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsher an gidebilecek kadar hassastır aşk. Seviyorsa kalır diyemezsinYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsaşktan bu kadar kolay gidilebilir mi diye sorgulayamazsın. Duygular akamazsa ruhuna ve çarparsa duvarlarınaYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsunutma aynı şiddette geri döner geldiği yere.

Ben senin dünyanda ki aşkı anlayamadım sevgili. Öğrenmeye çalıştım. İçim acıdıkçaYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgs acıyan yanlarımı sevginle iyileştirmeye çalıştım. Bir gülüşün unutturdu bazen acılarımıYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsbir öpüş döndürmeye yetti başımı. Sevgi sözcüklerinle zirveye tırmandım ve o zirvede kaybolmamak için sıkı sıkıya tuttum ellerinden. Hayatımda esen rüzgarımdın benim. Ve o rüzgarın dinmemesi için tanrıya yakarışlarımdın. Anlık değildi sevmelerim her ne kadar anlarda sevmeye çalışsam da seni diye kelimelere dokunuşlarım.

İçim acıyor şimdi sevgiliYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsyüreğimi uyutma vaktiYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgssenin dünyanda ki gibi sevmeyi beceremedim.

Aşk beynimizi uyuşturmak için kendi kendimize söylediğimiz yalanların toplamıdır somut dünyanızdaYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsben soyut dünyamda gerçeklerimle mutluydum.

Ey sevgili sebebini bilmediğim hayal kırıklıklarınla dolu şu an yüreğim. Sen beniYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsben seni anlamaya çalışırken yorulan yüreğimi uyutmaya gidiyorum.

Yürek olmadan yaşanabilirse bir sevda hala senin aşk dediğin yerdeyim Yüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsbekliyorum.

Öğret bana dünyanda ki aşkıYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgssen benim dünyamda ki aşka aşık oldunYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsçünkü aşk benim dünyamda çok güzelYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsçok özelYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgssende öğret bana sende ki aşkıYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsgönüllüyüm öğrenmeye.

Yürek olmadan aşk oluyorsa öğret bana sana dair ne varsaYüreğimi uyutmaya gidiyorum. Virgsben yüreğimi avutmaya gidiyorum.

Yüreğimi uyutmaya gidiyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-