KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CANIN SAGOLSUN

2 posters
YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : CANIN SAGOLSUN Acili10

MADALYA : CANIN SAGOLSUN 3_10

CANIN SAGOLSUN Empty
MesajKonu: CANIN SAGOLSUN   CANIN SAGOLSUN Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 1:03 pm

CANIN SAGOLSUN Sevgili

CANIN SAGOLSUN Gidersensacmalayacagimgtf6
CANIN SAGOLSUN 52ed1fr7
kardelen
ÜYE
ÜYE
kardelen

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

CANIN SAGOLSUN Empty
MesajKonu: Geri: CANIN SAGOLSUN   CANIN SAGOLSUN Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 2:35 pm

AYSEM emegine ellerine kollarina saglik döktürmüssün yine.Nerden bulursun nasil bulursun nasil eklersin gerim gerim gerildim okurken.Kiskaniyor muyum ne? Sende diyeceksin ki gel bacim sanada ögretem.Bende diyecegim ki yok sagol oturdugum yerden yazilanlari cizilenleri makam koltugumda otururken bakmak daha güzel.Simdide bana diyeceksin ki sen calis.Bak onu seve seve.AYSEM saka bir yana vermis oldugun emekler icin tesekkürler hatta emegi gecen herkese tesekkürler.Herkese hayirli cumalar,cümle müslüman kardesleriminde,saglikli,sihhatli ve huzur icinde bir RAMAZAN gecirmesi temennisiyle hersey gönlünüzce olsun hosca ve dostca kalin.

CANIN SAGOLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VATAN SAGOLSUN
» IRKIMIZ SAGOLSUN
» VATAN SAGOLSUN
» VATAN SAGOLSUN