KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

REHBER KURAN HEDEF TURAN

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : REHBER KURAN HEDEF TURAN Acili10

MADALYA : REHBER KURAN HEDEF TURAN 3_10

REHBER KURAN HEDEF TURAN Empty
MesajKonu: REHBER KURAN HEDEF TURAN   REHBER KURAN HEDEF TURAN Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 3:05 pm

REHBER KURAN HEDEF TURAN Bayrak-Ol9
REHBER KURAN HEDEF TURAN Turkiyearmasi

REHBER KURAN HEDEF TURAN 05e35e1b531c5402c5be6d5pm5REHBER KURAN HEDEF TURAN Hilal

REHBER KURAN HEDEF TURAN Kurt

REHBER KURAN HEDEF TURAN Normal_bozkurt

ZANNETMEYİNKİ GÜCÜM BİTTİ,YORGUNUM ZANNETMEYİNKİ SİLAHIM YOK SUSKUNUM FIRTINALAR KOPACAK ZAMANINI BEKLİYORUM ..
FIRTINALAR ÖNCESİ HEP BÖYLE DURGUNUM
BELKİ YENİDEN DOĞMAM
AMA
HER BATAN GÜNEŞTEDE BATMAM BEN.
HERKES BİR GÜN
YAPTIKLARININ HESABINI VERECEK ...

REHBER KURAN HEDEF TURAN Normal_borz

REHBER KURAN HEDEF TURAN 2618341688wp1
DİNİNİ BİLMEYEN HİÇTİR
MİLLETİNİ BİLMEYEN PİÇTİR
BU VATAN İÇİN CAN VEREN SENİN ATANDI
SENİN ATANIN KANININ ÜSTÜNDE
RAHAT YATAN VE ÜLKEYİ BÖLMEK İSTEYENLER
PUŞT TOHUMUDUR
TÜRKLÜK BEDENMİZ İSLAMİYET RUHUMUZ
TANRI DAGI KADAR BÜYÜK
HİRA DAGI KADAR MÜSLÜMAN
MÜCADELEMİZ MİLLİYETÇİ TÜRKİYE TURANA KARARDIR
REHBER KURAN HEDEF TURAN

REHBER KURAN HEDEF TURAN Turk_akinci

REHBER KURAN HEDEF TURAN Db6307146p5gk

REHBER KURAN HEDEF TURAN Bitmezxh2

REHBER KURAN HEDEF TURAN 59ac

REHBER KURAN HEDEF TURAN Uye2rl2zb

REHBER KURAN HEDEF TURAN Trk2ja0
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: REHBER KURAN HEDEF TURAN   REHBER KURAN HEDEF TURAN Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 3:15 pm

REHBER KURAN HEDEF TURAN Graphic11enil2wk1
Özlüyorum seni başbuğum
Bak Vatan ne hale geldi
Önüne çıkan yok PKK azıttı gitti
Millet ozledi o Vatan sever gür sesini
Bende,Seni çok özlüyorum Başbuğum

Vatan hainlerine göz açtırmadan
Bu milletin gençliğini şuurlandırdın
Millet Vatan sevgisini ruhumuza yerleştirdin

Ülkücü gençliğin komünistlere yol vermeden
Onun sayesinde Moskof sıcak denize inmedi
Al bayrak her zaman gökyüzünde dalgalandı

Türklüğe Türklüğü öğreten adamdın
O Hayatını Türk dünyasına adayan adamdın
Daima nabzın Vatan Türk diye atan adamdın

Sen Osmanlıyla Türkiye arasında köprüler kurdun
İslam ahlak faziletini Türklük gurur şuurun anlatıp durdun
Türk gençliğinin kalbinde tahtlar da kurdun

Yeni Türk kültür yapısını yeniden atan liderdin
Kuva-i Milliye ruhunu yaşayan sen efsaneydin
İleri atılıp geriye dönmeyen liderdin

İdil Altay, kırım senin için yas tutar
Türk dünyası senin adını her zaman saygıyla anar
Boz kurtların ardından dua eder göz yaşı döker

Ülkücüler senin gösterdiğin kutsal yolda erdi Kemal’e
Vatan için Ülkücü gençlik millet ile el ele
Ey Milletim kurtuluş için bir araya gel hele
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: REHBER KURAN HEDEF TURAN   REHBER KURAN HEDEF TURAN Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 3:31 pm

Dünyada Dost Ister Isen Allah Yeter!
Mürsidi Kamil Ister Isen Kur'an Yeter!

Delil Ister Isen Hazreti Muhammed Yeter!
Mesgul Olmak Ister Isen Ibadet Yeter!
Ibret Almak Ister Isen Ölüm Yeter!
Zengin Olmak Ister Isen Kanaat Yeter!
Bunlarda Yetmez Der Isen Nâri Cehennem Yeter!
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: REHBER KURAN HEDEF TURAN   REHBER KURAN HEDEF TURAN Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 3:52 pm

REHBER KURAN HEDEF TURAN B1185407345_1150645764737_1064

KİMİLERİ BENİ ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKSEDE ARKAMDAN OLMADIK SENARYOLAR UYDURUP GERÇEKMİŞ GİBİ GÖSTERSEDE BEN YOLUMDN ASLA DÖNMEYECEĞİM.EDİRNEDEN KARS'A ÜLKEMİN HER KARIŞ TOPRAĞINDA ADIM SAKLIDIR.KİMİ ZAMAN KÜÇÜK MEHMETLERİN,FATMALARIN YÜREĞİNDE TARİFSİZ SEVDA KİMİ ZAMAN ANALARIN GÖZÜNDEN İNEN GÖZYAŞI OLDUM.NE SEVILDİĞİMDE SEVDANIN HOŞ NAHOŞ MEŞGALESINE ÖDüN VERDIM,NEDE BAŞIMI EĞDİM KAHPE KURŞUNLA DÜŞERKEN BEDENIİM TOPRAĞA.DİK DURDUM EĞMEDİM BAŞIMI ELİMDE CANIMDAN AZIZ BAYRAĞIM DİLİM DE 'KELİME-İ ŞEHADET' YÜRÜDÜM HAKKA DOĞRU GÜLEREK.
KİMİ ZAMAN ZİNDANLARA KONULDUM KIMI ZAMAN VATANIMDAN YILLARCA SURGUN YEDİM.ACIMASIZCA SORGUSUZCA İŞKENCELERE MARUZ KALSAM DA İDAM SEHPALARINDA GENCECİK BEDENIM SALLANDIRILSA DA BEN VATANIMI KARŞILIKSIZ SEVMEKTEN ASLA VAZGEÇMEDİM.VAZGEÇMEYECEĞİM DE.
ÇÜNKÜ BEN ÜLKÜ GÜLÜYÜM.BEDENİM TÜRK,RUHUM İSLAM ATEŞİYLE KAVRULMUŞ TARİFSİZ SEVDAYIM.
BEN VARIM BEN VAROLDUKÇA TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYIDAR KALACAKTIR.BEN VAR OLDUKÇA AY YILDIZLI BAYRAĞIM HEP EN YÜKSEKLER DE EN TEPELERDE LAYIK OLDUĞU MEVKIYI BULACAK HERKES ONUN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLECEKTİR.
BEN VAR OLDUKÇA MİNARELERDEN EZANLAR,KUBBELERDEN KURAN'I KERİM NİDALARI EKSİLMEYECEK VE DÜNYA VAR OLDUKÇA BU NACİZ BEDENİM ONUN EMRİNDE KORKMADAN ESIRGEMEDEN ÖLÜME KOŞARAK GİDECEKTİR.
BEN VAROLDUKÇA ANNELERİN GÖZÜNDEN YAŞ AKMAYACAK,GELİNLER KOCASIZ,ÇOCUKLAR BABASIZ KALMAYACAK.
BEN VAR OLDUKÇA DÜŞMANLARIM ADIMI HER ANDIĞINDA KORKU DUYACAK KARANLIKLARINDA KENDI KENDILERINI BOĞACAKTIR.
ÇÜNKÜ BEN ''TÜRK ÖRF ADET VE GEKENEKLERİYE İSLAM İNANÇ AHLAK VE YAŞANTISINI BİR BEDENDE BİRLEŞTİRMİŞ''TÜRK İSLAM ÜLKÜCÜSÜYÜM...
ÇÜNKÜ ''BEN BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİM'''
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: REHBER KURAN HEDEF TURAN   REHBER KURAN HEDEF TURAN Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 3:56 pm

Selamun aleyküm ...Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.Yıllara,insanlara,insanlıktan nasibini almamışlara yenik düşmeyecek bir sevda benimkisi.Kimseye yılmayacak bir sevda.Kimsenin önünde bana baş eğdrmeyecek bir sevda.Kalbimi bu sevdanın alevine teslim ettiğim günden beri yangın yerine dönen kalbim belki de ilk defa böylesine huzura kavuştu.Ben onun ne kara gözlerini,ne de yay gibi kaşlarını görüpte sevdim.Ben bu sevdaya öyle şimdiki gençler, yani akranlarım gibi özenti niyetine de başlamadım.Benim sevdam öyle günümüzdeki gibi geçici bir saman alevi aşkı değil,benim sevdam benim davamdır.Benim kalbime böylesine yangın yerine döndüren kıvılcım,babamın bana verdiği edebin kıvılcımıdır.Babamın bana verdiği edep ise Türk-İslam davasının özünde yatan fazilettir.Kalbimi bu ateşe teslim ettiğim günden beridir,kalbimi ülkü denen nazlı geline kaptırdığım günden beridir,sevdam o kadar büyümüştür ki kalbim de davamdan ve yaradanımdan başkasına yer kalmamıştır.
Yunus’un “Yaradılanı Yaradandan Ötürü Sevmek”düstüruyla yaşamayı öğrendim.İnsanların insanlardan sebepsiz yere nefret etmemesi gerektiğini öğrendim.Fakat bu dava insanın kalbinin tüm güzelliklerinin açtığı gibi eğer nefret ederse,sevdası kadar nefret ettiğini de öğrendim.Bu dava yolunda yürüyen insanların namus,şeref,gurur,onur gibi kavramları bayrakla bir seviye de taşıdığını,nasıl bayrak yere asla ve asla inmeyecek,yerlerde sürünmeyecekse gururunu,şerefini,namusunu,onurunu ayaklar altına aldırtmayacağını öğrendim.İnsanların yüzüne diyemeyeceklerini asla arkalarından konuşmayacaklarını öğrendim.Ben bu davadan ümitsizliğe kapılınmaması gerektiğini öğrendim.Yani davam batıl değil ki ümidim kırılgan olsun!Ben bu davadan herşeye rağmen,herkese inat insan olmayı,insan gibi yaşamayı öğrendim.Kısaca ben bu davadan ben olmayı öğrendim.
Artık yaşıyorsam,yaşama amaçlarım;
1-)Allah’a layık bir kul olabilmek
2-)Vatanıma ve Babama layık bir evlat olabilmek
3-)Davasına,bayrağına,vatanına,ceddine şerefi ve namusu gibi sahip çıkan bir ülkücü olabilmek.Tıpkı Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş gibi.
4-)Turan,Kızıl Elma için çabalayan gerekirse de bu ülkü uğruna gözünü kırpmadan,canını veren bir türk olabilmek
5-)Bu vatana ve böylesine karşılıksızca bize sahip çıkan anam gibi bir Türk Kadını olup bu topraklar için hayırlı evlatlar yetiştirmektir.
Ben bu topraklar için,bu dava için canını,gözünü bir defa bile kırpmadan feda eden bir neslin torunuyum.Ben onların KARDEŞİYİM...Ben Hatice Önkuzu,Hatice Özmenem,Hatice Pehlivanoğlu,Hatice Sazak’ım.Benim içim de daha binlerce hatta yüzbinlerce Hatice var.Onlar içim de yaşadıkça “Eller geçsin ben vazgeçmem davamdan”diye haykıracağım bu çakalların içinde.
Etrafımız ya çakallarla ya da kurt postuna bürünmüş insanlıktan nasibini almamış itlerle dolu olduğu bu günler de,ben de onlara inat başım dik,anlım pak bir şekilde gökler de dalgalanan nazlı al bayrağıma gözlerim dolu dolu bakarak ne mutlu bu vatan için hayırlı bir Türk olana.
Beni böylesine Türk-İslam ülküsüyle yoğuran babamdan,herkesten Allah razı olsun.İnşallah onlara layık bir ülkücü olabilirim.
Şu gökleri dolduranın
Ol deyince olduranın
99 adı ile...
Saygı ve Sevgi ile ...

REHBER KURAN HEDEF TURAN Kizilelmasy4az8

REHBER KURAN HEDEF TURAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hedef turan
» HEDEF TURAN