KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

süper msn nickleri

YazarMesaj
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : süper msn nickleri Sinirl10

MADALYA : süper msn nickleri 3_10

süper msn nickleri Empty
MesajKonu: süper msn nickleri   süper msn nickleri Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:41 pm

Git artık ! Yoksa sana , yeniden başlayacağım ...

Geceleri
kanımı emmekle bahtiyar olan sivrisineklerle,var mı bir
akrabalığın, yakınlığın..?

O'nunda vardı 3.şahıs tarafından açılan bir
yarası...Sırf yarası kabuk bağlasın diye,Beni kendisine bağladı

"Bu aşkın gelirinin yarısını sağır sultana bağışladım duymazlıktan gelip seni, gitsin kulağını açtırsın! Diğer yarısını sana bıraktım, kendine protez aşıklar alırsın..."

Biz seninle, birbirini tetikleyen iki cinayetiz nihayetinde. Hem katil hem de maktul olabilmenin sonsuz gururuyla…

Biliyorsun ya, bazı yaraları kabuğunda unutmak gerek…

Aşk geliyorum diye haykıran bir kaza muhakkak
Ve düşmez kalkmaz bir Allah

Ecelin isemde razı olmalısın;kıyamet olsan da razıyım..!!!

Gelişini beklerken;senden gelen yara bile kabuğuna çekildi…

Çünkü her cenaze bir öncekinden gebedir,
Çünkü her çocuk babasından kalan masala müteakiben gömülmelidir

""Bütün insanlığa etki edecek kudrette bir cümle kurmak isterdim. Tüm lisanlarda yalnızca tek_bir manaya gelmesini ve buna en çok da senin inanmanı…""

-Benim yanımda hayal kurma lütfen. Çok fena inanırım. İnan ki sonra bana, hiçbir gerçeği anlatamazsın!""

Gittiğin gün bütün ölü şairler, benim devrik bedenimde can bulur. Ben ölemem ki istesem de, onca üstada çok ayıp olur!

Gülme!!gülme çünkü sen öyle anaç biçimde güldüğünde,koyup gidişin daha bir güzel geliyor adamın gözüne..

Elbette, kendi katilini kanundan saklamaktır biraz da sevmek! Hele ki seni sevmek, adalete büsbütün ihanet demek!

""Sevgilim, gözlerin birçok dilde ‘elveda’ manasında
Hal böyleyken, inan ki cehalet bile makul görünüyor bana!""

Tıbben sakınca görülmesine rağmen
‘Yokluğunu’ kalbimin tüm fonksiyonlarıyla sevebilirdim !

sela'm okunuyor bakışlarında

2 kent arasındayım
Biri bilmiyor beni
Diğeri artık tanımıyor…

Yıldızları kanırtarak evreni tavladığım gecelerin ardından koynunda uyandığım her sabahın gelmişine geçmişine söverken, ben hâlâ nereye geç kalmışsam teninden biliyorum (ö.gümüşsoy)

Hoşça kal ayrı yazılır.
-Zaten içinde yeterince ayrı’lık yok mu?

İyi yer tutmuş bedenimde hasretin anla
Kim vursa göğsüme acıyan hep sensin…

-ki ben tabir-i caizse, yürüyorum üzerine üzerine ecelimin
Ne kadar yaram mevcutsa, onlar galiba biraz da senin!

Bir hayali yaşamak gibi hala varlığımı saran varlıksızlığın ...
Aslında hiçliğin , bitmişliğin , hiç olmasaydı keşke dedirten kimliksizliğin !

"Mey biter saki kalır,her renk solar haki kalır,diploma insanın cehlini alsada,hamurunda varsa eşşeklik baki kalır !!!

Şimdi sen gitsen, bir çekim eki gibi gidersin ancak. Ben gidersem, kelime bulamazsın sığınacak

doyumsuz bir iştahla yattığın yataklardaki yastıklar senden masumlar...
kan revan çarşaflar yok bilakis epey zamandır sektörde
tecrübelisin.....beş vakit kılmıyorum o yüzden seni;inandığım tanrı sen
değilmişsin!!!

Tanrı soracak sana, neden bırakıp gittin?İyi ezberle! Sevmiyordum diyeceksin...(Elçin Gelir)

İnsanın sevdiklerini uyurken seyretmekten, saçlarını öpmekten, açılmışsa şayet üstünü örtmekten mahrum olması, doğrusunu Allah bilir, günahlarına kefaret sayılsa yeridir... (İbrahim Paşalı)

Kapı gıcırtısı ayrılığımızın fon müziği iken ; Sen bana seni seviyorum derken playback mi yaptın ..

"..Ateş isiyle, hava sisiyle, insan hevesiyle ele veriyor kendini... Bilsen nasıl istiyorum fotoğraflarından yanan yüzümü geri almayı... Kim üşüdüyse bu aşkta, o yansın şimdi..!"

Seni her özlediğimde aynaya bakıp retinamdaki suretinle konuşuyorum / sana, gözüm gibi bakacağım demiştim ya…

Adım kadar iyi biliyorum ki sevdin. Bu
dünyadaki milyarlarca kadınıelinin tersiyle itecek kadar çok sevdin.
Afedersin.. Ben kendimi bir aniçin O kadın zannettim...

O en yangın anında tenin, kana kana içilen bir bardak su gibiydi sana rastlayışım…
E l h a m d ü l i l l a h !

Göz hep komşu bahçeyi görürmüş ama mutlaka kendi evinde ölürmüş... kıssadan hisse; ne yaparsan yap,karşılığı sendedir

Yalnızlık sağır bir dosttur. Zamanla sende kendi sesini unutursun./Alıntı

ve....aşk bir kırmızı yemeni artık;adak ağacına düğümlü…

'Acı ile mutluluğun arasında , hıçkırık tutmuş bir virgül gibi duruyor insan. Oradaki kelimelerden ayrı, oradaki manalardan uzak.'

Korku da,ölüm de ,acı da insanı yeni bir doğuma hazırlayan sancıdır.Ama unutma ki sevgilim,meyve vermeyen tek ağaç; darağacıdır !

İnsanoğlunun tek bir gerçeği vardı aslında..''Alışmak ! ''Gidenin yokluğuna da, Gelenin varlığına da alışıyor insan.."

" Senin için öLürüm dedi..'' benim için zaten öldün '' dedim.cesedini alıp çıktı .. !!

ben seni çoktan affettim, Sen... sen sevdanı helal et!... !! "

Aslında farkındayım hayatımdaki sahte varlıkların,
İstesem bir anda temizlemesini de bilirim...
Ama bunca sahteliğin benim samimiyetime ihtiyacı var.
HZ.MEVLANA

Agrasif, sinirli, her b.ku yiyebilecek gibiyim. Bir insan neresinden vurulur da ölmez, acı çeker bunu çok iyi biliyorum. Ama beni acıtan "zat" artık neremden tamire başlayacak merak ediyorum. "

Ama şahsen değil mi?
Bütün gidişler şahsen...Bütün hamlelerde Şah sen...
Mat bir renktir tenim...Mat edişlerinden bilirim.

http://www.kumrum.net.tc
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

süper msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: süper msn nickleri   süper msn nickleri Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:53 pm

Sen ferah tut kalbini, güçlülerin adaletinde sanık olsun. Yeter ki, akıttığın gözyaşlarına İlâh-i Kudret tanık olsun!

Çarmıha gerildiği yaşta İsa'nın avuçlarımdan tutan iki çocukla çiviliyim yaşama. Aşk bardağını çalkaladığım su olmak, kırılacak eşya taşıyan bir kamyon gibi gidiyor ağrıma

Herkes, Yusuf'un yırtılmış gömleğine bakıyor. Kimse, Züleyha'nın paramparça olmuş kalbine bakmıyor ve kimse, vezirin yıkılan sadakatine, Yusuf’un efendisine karşı kırılan onuruna, yıllarca yaşayacağı zindanın karasına bakmasın da, kadının zehirli ateşten aşkına bakıp, onu bir masum bir aşkzede olarak görsün öyle mi? Aşk tarihte ilk kez arkadan yırtıldı..

"Kendine bile bölünmeyen tek asal sayıdır yüreğim
-ki ‘Yürek’ sadece benim sözlüğüme yakışır!"

Ben en son qüvenimi beni yarı yolda bırakanda bıraktım..Tahammülsüzüm..Samimiyetler sahte qeliyor artık..Ne insana ne de insan qörünümlü olanlara inanıyorum..Bakıyorum..Seçiyorum..Gülüyorum..Geçiy orum.... k tarihte ilk kez arkadan yırtıldı...

" El tarafından evlat edinilmiş sahipsiz bir birlikteliğin sonucuydu ihanetin...Piçliğine verdim...Gidebilirsin " ( Elif HIRÇIN)

’ Yerin kulağı var’’ derlerdi inanmazdım

Oysa yankılanırken gidişinin ayak sesleri

Bastığın her yerin kulağı,kalbimin tam ortasıydı

Ne zaman 'Hakkınızı helál edin' desem -ölüm akla geliyo heralde- 'Ağzını hayra aç' falan diyolar. Arkasından da 'Tövbe tövbee.. Anladım. Bu gidişle kimseden helállik alamadan geberip gidicem. Akla gelmesine gerek yok hem. Ölüm yolda zaten.. Son hızla geliyor. Bi tek yolun uzunluğu bilinmiyor. İşte böylee..
Şimdi bi deneme yapalım bakalım. Hakkınızı helál edin

Ve senin beni Sevme ihtimaline Karşılık promosyondu bedenim..."

Hayatta iki erkeğe çok teşekkür ediyorum;
Yapımda emeği geçtiği için bAbAmA,
Bir de beni bırakan saNa...

Kesilen ağaçlar gibiyim budandıkça güçleniyorum,

Ben taşındım artık sol yanından, kiraya verebilirsin o boşluğu. Solun açık olsun..

Abartılı bir hapşırık gibiydi gidişin. Seni içimde tutmaya çalışmamın tehlikesini felç kalınca anladım..

Bir insanın gözlerinden yalan okuyabilme sanatında
Ben birincilik sertifikamı aldım...
Sen adam olabilmenin hala kaçıncı sınıfındasın ?

İndirilmiş bütün kutsal kitaplarda ki dualar seni bana getirmedi. Kapandım bir mağaraya yeni ayetler diliyorum tanrıdan seni bana getirecek. Aracı melek dudaklarını dikiyor birbirine, tanrı biliyor ya; ben seni 'yok' denilemeyecek kadar kusursuz seviyorum.../

Tanrı'ya inanan adam olmak kolay,
asıl zorluk Tanrı'nın inanacağı adam olmakta!

Yabancı bir ülkede aniden Ezan Sesi duymaya benzemişti yüzünü ilk görüşüm/Şaşırtıcı ama tanıdık!

Git sevgilim çünkü ,
Hiçbir günah senin kadar lekeleyemez beni ..

Yanımda bir oturumluk yer açtım sana..bedenin bana değerken ruhun başkalarına sürtünüyordu..varlık kavramı buysa yok olmanı emrediyorum

Her insanın hayatında kaçmakla direnmek arasında bir seçim yapmaya zorlandığı anlar vardı. Ben direniyorum.

'' O kadar güzel unutmuştun ki beni, hatırlatmaya kıyamadım....''

Ey Hayat
Bütün öfkem sana bilesin!
Bu damarı çatlayan ar senin
Günahını benim kanımda arama!...

hayat bir sigara paketiyken sen içinde kalan son dal sigaramsın.seni yakmayışımı kıyamdığımdan sanma sakın.sen bitersen paketi de atarım..

Konusuz bir dönem ödeviydin sen. Peki ya ben,sence ? Ve seni hiç sevmedim! Bir aşkın anatomisini inceledik sadece…

“ Biri gelir her şeyi değiştirir ” sanıyordum... Oysa gidişteymiş her şey... Biri gidermiş ve her şey değişirmiş...

Öyle bir gidiyorum ki hiçbir veda sözü inandıramaz seni gittiğime..şimdi sen,bu yazılanları kaldıramayacak kadar ufak,uğruna bunca dizeyi yazdıracak kadar büyüksün bende..içimde sana dair tek bir harf bile gizlemedim! artık gidebilirim..müsadenle...

Öldüğüm varsayılsın. Otopsiyle uğraşmak lüzumsuz bence. Sebebime direkt gözlerin yazılsın. Keza senin yoksa bile, yokluğunun mutlaka parmağı vardır bu cinayette.

PİNOKYO'YU YAPAN GEPETTO DEĞİLİM Kİ HER ODUNU ADAM EDEYİM

!!!ŞİMDİ DUYSAM Kİ BİR DAMLA SUYA HASRETSİN İLACIN BENDE,,ALEM DUYSUN Kİ TÜKÜRMEM SURATINA ŞİFA OLMASIN DİYE...!!

"hz. yusuf'dan bu yana -ki bir o kadar da öncesi vardır- insanlar kuyuya indirdiklerine ihanet ederler."

sorarlarsa, "ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını:

"yalnız kaldım. kalabildim! altı milyarın arasına doğdum. ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

Sévdik KıyméT ßiLMéDi,SiLdik qiTMéK ßiLMédi..!!♥

(¯`v´¯)
`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ .·´ ¸¸.·¨¯(¯`v´¯)
`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ .·´ ¸¸.·¨¯

5 Tane Duyu Organının Var , Neden G*t*nLe AnLıyorsun ?

Sende sadakat dışında bir köpeğin bütün özellikleri var.....

(¯`v´¯)
`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ .·´ ¸¸.·¨¯

"Evvelinin meni, sonunun da bir leş olacağını

bildiği halde gururlanan insana şaşarım."

EtraFımda ki Aciz İnsaLaR,
NeFesinizi,GöLgenizi,

Uzak Tutun Benden...

Ben DeğerLiyim siz Gibi AcizLer'den...

Ne Desem Seni Geriye Getirmez
Ne Desem Acımı Yok Edemez...

Kurtar beni...
Kutsar qibi...
Niyetinden vazqeçer qibi..
Kelebek ömrüne yas tutar qibi...
Gözlerimde sen arar gibi
Kurtar beni !

Her şey bir sokak çocuğunun elini cebine
sokabildiği kadar boş, öznesi olmayan cümleler gibi değersiz ve senin
''naber'' soruna ''iyilik'' dediğim kadar yalan

Tonla suskunluğu taşıyordu bazı sözler…
Bazı sözler ise yüklenilen anlamları dahi kaldıramıyordu…
Kadın hiçbir alfabede yer almayan bir sesti…
Sustu !

'' Biz bir öyküyü iki kez anlatmayı pek severiz, fakat onu bir kereden fazla dinlemeyi asla...

Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

süper msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: süper msn nickleri   süper msn nickleri Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 11:55 pm

'' Bu memleket tarihte Türktü, halende Türktür ve
ebediyyen Türk olarak yaşayacaktır ! ''

Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri, Yokluğumla Terbiye Ederim.!!

Sahip Olacaklarımla Değil Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu Yüzden Hiç Kimseyi Aramıyorum !

('')
./¦\.
_| |_

♥!...͇ ͇\̿ ̿ |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |̿ \͇|| ͇ ͇\̿ ̿ |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ \ ͇ / | Y |͇̿ ͇̿ ͇̿||̿ ̿ ̿\ |͇ ͇ ͇ ͇ ͇||̿ V ̿|..!♥

Sen dert etme Sevgili...HOŞGELDİN demesini bildiğim gibi ; HOŞÇAKAL demesini de bilirim...!

**Etrafımdaki Herkes Hawlar Oldu.Hawlamak İçin Harcadıığınız Enerjiyi İnsan Gibi Sesler Çıkarmak İçin Harcasanız Şartlarımız Eşit Olurdu.

๘۩ஜ۩ஜۣۣۜ๘۩ஜۣۜ๘۩ஜۣۜ๘۩� �۩ஜۣۣۜ๘۩ஜۣۜ๘۩ஜۣۜ

Orasını ßurasını Açıp
PopuLer oLmaya çaLı$anLarLa degiL
kaLßini Açıp
YanımDa oLmaya ÇaLı$anLarLa
ArKada$Lık KuruyoRum...(

Tut Elimi Sımsıkı
TitréMé Kıyamam Sana
Gözya$ın Gözya$ım OLur
Karışır Isyana
Sakın ßüKmé ßoYnunu
KüSmé Hayata
ßén Varım ßundan Sonra
YéminLiYim Sana..

Dost Matématik Gibi OLmaLı...
Sévinci ÇarpmaLı...
Üzüntüyü ßöLméLi...
Yarını TopLamaLı...
KaLßinin DérinLikLérindé
İhtiyacı HésapLamaLı...
Vé Hér Zaman
ßütün ParçaLardan
Daha ßüyük OLmaLı...
Keşke yine hiç keşke demesem
ve sen
birgün birdenbire çıkıp gelmesen...

KaLßimdeki imParaTorLuğun efenDisi ßenim ...

TEK YÜRÜDÜGÜM YOLUM O KADAR UZUN VE ZOR Kİ YANIMDA OLMAYAN İÇİN DÖNÜPTE ARKAMA BAKACAK ZAMANIM YOK

HER YÜRÜDÜĞÜMÜZ YOLDA ÇAKILLAR,HER DURDUĞUMUZ YERDE ÇAKALLAR OLSA NE YAZAR.YA ÖLÜMÜNE SEVERİZ YADA TEK KALEMDE SİLERİZ..

ben qüLe qüLe demeye bile tenezzül etmem o kendi yolunu çoktan çizdiyse bana sadece kapıyı açmak düşer

BU GÜN SENSİZLİĞİN RESMİNİ ÇİZİYORUM SATIRLARA VE GÖNDEREMEYECEĞİM BİR MEKTUBA DAHA İMZA ATIYORUM... YOKLUĞUN NEFESİMİ KESİYOR SOLUKSUZ KALIYORUM. VE BEN SENİ HALA AYNI YERDE BEKLİYORUM. KAÇ MEVSİM KAÇ YAZ KAÇ KIŞ GEÇTİ BİLMİYOR SAYMIYORUM... YÜREĞİMİN ACISI İLK GÜNKÜ GİBİ. VE BEN SENİ HALA YARIN ÖLECEKMİŞSİN GİBİ SEVİYORUM...

ßana cesareti anlatma sana korkunun simyasından ßahsedeceim…¦

VATANA CANIMI VERIRIM VATANIMA IHANET EDENIN CANINI ALMASINIDA BILIRIM

Alem oyuncu olmuş ama bilmiyorlar ki yönetmen benim istediğime ROL istemediğime YOL veririm ..!!!

Seni önce titreteceğim sonra ateşlendireceğim sonra yatağa atacağım sonrada terleteceğim tanıdın mı beni ben GRİP =)

Şimdi çok iyi anlıyorum nefes almak değilmiş yaşamak !!!

şimdi başkasının olsan da boynu bükük yalnız kalsam da elimi tutup saçımı okşamasan da biliyorum ki yine benimsin !!!

Bu Sözlerim sana KaPaK olSuN !! iyi oturttum HeLaL olsun .. TiPiN yok ki ŞeKLin olsun .. HaDi canıM iKiLe Yolun açık olsun...

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM ona Buna DeğiL Ben Sâdece
DINIME VATANIMA Bakarım....!

αякαм∂αη кσηυşαηℓαя αякαм∂αη уüяüмєує ∂єναм єтѕιηℓєя...

ßana Hava AtıCan Diy£ Kendini Kasma Damarındaki kanın ßiLe ßana HasTa!!!

ALLahım ßu NaSıL Kader YokmuyDu ßaŞKA VeriCek K£d£r?¿?

Özentimiz OLmayın Efendı Olun yada efendınız olalım

GİTTİ... GERİDE LAL BİR YÜREK KIRIK BİR KALP VE BEN KALDIM AŞKIN EN YALIN HALİYLE... ACISI MI ...? ARTIK SUSTUM BE ÜSTADIM...

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

gece içimden sağ çıksaydın eğer
ölen ben olurdum!
o gece

hayatın lekesiz bir anında seni intihar ettim.

şimdi

katil benim...

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

En son Admin tarafından Ptsi Kas. 22, 2010 10:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

süper msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: süper msn nickleri   süper msn nickleri Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 12:09 am

Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm...!

Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ?

GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda YakıCam Bu aŞkı ! Çak KİBRİTİ Gör DUMANI .!

ayRıLık öLüm gißidiR, ke$er$in ßiLekLerin ke$iLmes, iŞte o zaman anLar$ın, 2 kere öLünmez..

Deniz DeğiLki Yüreğim..Öfkesini Kayalara Vursun...!!!!

Elimde Artik Herşey Siliyorum Dünü. Lanet Ediyorum Geçmişe Yaşıyorum ßugünü.

KaLBiMDe ARaMa EsKi YeRiNi SeN GöZüMDeN AKaN SeLe KaRıŞTıN...

HiçKimse ßeni HayaTından Tamamen SiLemez...iziM KaLır Ya Yüreğinde Yada ßedeninde...Yüreğin YoKsa Rahat oL..iziM ßedeninde!!!..

ELiNi TuTtU DiYe SeVioMU SaNDiN oPTu DiE EvLeNecEK Mi SaNdiN LaN oLuM 2007 YiLiNdAyiZ SeN kızLarı AdAm Mi SandıN ¿

Al Han¢eri Vur Hadi sIrtIma. Namert 'im Dônûpte Bakarsam Arkama, AcIma NasILsa KahpeLik Søn Møda

bîz áskì yûrêktèñ yãsãrîz sèñíñ gìbí sàtmáyîz GUZELIM. Kèñdíñì sâttìgíñ àdámLãríñ KÃÑ ' î kãC kúrùs !

Ne DaVaMıZı AnLaYaCaK BiR KıZ BuLaBiLDiK NeDe BiR KıZın İsTeDiGi KaDaR BaSiT OLaBiLDiK

KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLıYıM. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aYnıLar ..

kIzILã bøµãñmIS kóhÑê ßédèñLérdE . fîRârî ãLdãtIsLãrIñ îÑtikáM bãkIsLãrIndá µãSıµøruM SÈÑî

Benim KraL oldum yerde kimse DevLet Kuramaz..Benim DevLet Olduum Yerde Kimse KraL olamaz...

a$k'a ßaßa Dedik , ßizi Yetim ßIraktI.!

Yalancıların Mahkumu oLaLI vefAyı Cefa Gibi çekiyOruz...Hayellerinden değiL,KendileriNden VazgeçenLere AcıyOruz!

Beterin beteri vardır.Iyilik et,sana kârdır .! BütüN dünya senin ølsa unutma yerin mezardır !

AyNaYa BaKTıM UnUTuLaN BiRiNi GöRDüM BiRDe SeN BaK UnUTaNI GöRüRSüN ...

YıLDıZ BiR GöKTe GüZeL BiR aYYuKTa, Ay BiR YıLDıZLa GüZeL BiRdE BaYRaKTa...'

Unuttum DeMek ßìLe HàtıRLaMaKtıR.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana
bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.
Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük
gerçek...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin.

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

UNUTURUM DEDİMYA SANA YALANDI UNUTAMADIM ANILARIN KALBİNİ KIRAMADIM BEN BİZİ UNUTAMAM YAKIŞMAZ BANA

KALBİMİ KIRMAK SUYA YAZI YAZMAK KADAR ZORDUR KALBİMİ DÜZELTMEK İSE GECE DOĞAN GÜNEŞE DOKUNMAYA BENZER SEN O SUYA YAZI YAZDIN ŞİMDİ GÜNEŞİN DOĞMASINI BEKLE !

GÖNLÜNDE YER YOKSA BEN AYAKTA DA GİDERİM

ÇIKARSINLAR SENİ SATIŞA 1 LİRA VERENE LANET OLSUN

AŞK İTALYADA TRAJEDİ İNGİLTEREDE KOMEDİ FRANSADA DRAM TÜRKİYEDE HARAM

KIZLARIN KALBİ MEZAR GİBİDİR GİREN BİR DAHA ÇIKAMAZ ERKEKLERİN KALBİ MERDİVEN GİBİDİR İNEN ÇIKAN BELLİ OLMAZ..
AŞKIM KAÇINCI BASAMAKTAYIM !

AYAKLARIM OKULA GİDECEK KADAR ENAYİ İSE ELLERİMDE KOPYA ÇEKECEK KADAR ASİLDİR...

BANA YAMUK YAPMA AMA KARE ÜÇGEN YAPABİLİRSİN

KRALA SELAM DAMARA DEVAM

AŞK DAMARLARIMDA GEZEN BİR ETKİ BEN AŞIK OLMAM BENİMKİ SADECE ETKİYE TEPKİ

BİLİRMİSİN KAÇ KERE SENİ DÜŞÜNÜP SENİN ŞEREFİNE DEĞİL ŞEREFSİZLİĞİNE İÇTİM ŞEREFSİZ..

BİR KIZ YA SEVER YA DA NEFRET EDER ORTASI YOKTUR..

SENİ SEVİYORUM SANA TAPIYORUM SAKIN İNANMA ATIYORUM

LİMANDAN KAÇIRDIĞIM İLK GEMİ SEN DEĞİLSİN...

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM..

DUYMAN İÇİN DEĞİL SESLENİŞİM, GELMEN İÇİNSE HİÇ DEĞİL ÇAĞIRMALARIM,

BU YÜREK DUYMADAN SESLENMEYİ BİLİYORSA…
GÖRMEDEN SEVMEYİDE BİLİR.

Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

DudakLarın’ a A$kıN YankıSı var SevDan’a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

Bir insanın ideallari olmalı;sonsuzluk gibi , bir insanın özlemleri olmalı;umutla açan çiçekler gibi,bir insanın ”BİRİSİ” olmalı;belkide ”BEN”deki ”SEN”gibi…

KanKaa alemm q.t Olmu$ orTalık bi suru aRmutlaa dolMU$ SeNi SevioRuMm SözleR! hER ipnEn!n AğzıNa saKız olMu$!!..

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün....!

Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!

Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin ESERİN.

ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak eRkEkt

İn ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak KizIm ßu şehirde…!

ßu aLémDé KraLda TaniMam.... KURAL'da

Dün üstünde yürüdüğüm çimenler, bu gün üzerimde yeşeriyor.!!!!!!!

Kirpi gibiyiz arkadaş hem sevilmek istioruz hemde sevene batırıoruz

İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz

BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA!

SEVİLDİĞİNİ UNUT ÇÜNKÜ SEVDİĞİMİ UNUTTUM'

YaLanLarınLa MutLu EdiceqiNe DoqruLarınLa Kahret...

Mutluyum ve bu mutluluk senin varlığınla kirlenmeyecek.

Eğer dalganı geçiosan benle bende oynarım aynen senle aşık ederim seni ölesiye sonra çekip giderim bakmam geriye!!!

onc3 s3n! sonra k3nd!m! bugund3 k!ml!g!m! kayb3tt!M BUNDAN BOL3

B3NM ADIM YALNIZLIq SOYADIMSA AYRILIq...........

Dört Duvar Arasında, Neler Neler Var Aklımda, Sana Aşık Olmaya Mı Geldim Dünyaya!!

ßυ ѕααттéη ѕσηяα υgяα$мαм ∂üηüмℓє ωє ∂üηüм∂єкιℓєяℓє.,.ßєnуαяıηα ßαкαяıм уαηıм∂αкιℓєяℓє..!!

HER lafa werecek cevabım var.Bir lafa bakarım,laf mı diye..birde lafı edene bakarım ADAM mı diye....

ŞiMDi BiR MeLeK GeLSe:'DiLe BeNDeN Ne DiLeRSeN'DeSe. 10 KeRe 100 KeRe 1000 KeRe SeNi DiLeRiM:

ßeLki ßen Senin Hiçßir$eyinim ama Sen o HiçßirŞeyin Her$eyiSin!..

bendeki a$k ate$i cehennemi kiskandirir!!

ßedenim Sensizde nefeS alıcak..!! Dünya sensizde dönecek..!!döNecek uNutma Ve yÜreqine ...eLLerine...qözLeriNe söylüyorum diNLe,,,

.e.f.r.e.t.i.m.s.i.N oYsaki N.e.f.e.S.i.m.d.i.N

Yüreğimdeki Yol Tenha g*tün yerse geçersin adamlığınıda gördük ancak lafta s*kersin!!!

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!

ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

HaDi ßen Küçükken MıknatıS yuttum ßilinÇSizce! Ama HerKeSte ßi ParÇA Demir mi yutmuş ne ?? GeLen yaPıŞıo GiDen yaPıŞIo

Bєиι вιℓєи вιℓιя вıℓмєуєиιи∂є вıℓмєк gιвιι вıя αуяı¢αℓıgı уσкTu®...

Taklitlerimden Sakınmayın Çünkü Bana Ulaşamıcaginız İçin Ancak Onlarla Yetinirsinizz!!!=))

O qelmeden kaldırmayın cenazemi.Bırakın soqusun cesedim.Ben canımdan cok secdim.Kim bilir oda sevmiştir.Sakın örtmeyin üstümü qelsin qörsun beni duymasın Pişmanlık Uzulmesin.Soquk ellerimi avuclarına alsın Susturmayın aqlasıN. Onun göz yasları damlasın uzerime.Kendi elleriyle koysun beni Mezara ve Son Defa fısıldasın kulaqıma SENİ SEVİYORUM BİTANEM ne olur KaLk diye

süper msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-