KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV

YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Acili10

MADALYA : KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 3_10

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Empty
MesajKonu: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 7:06 pm

░░░(¯`:´¯)◕♥◕
░░(¯ `·.\|/.·´¯)◕♥◕
░(¯ `·.(۞).·´¯)░... muhteşem
░░(_.·´/|\`·._)◕... ♥ ♥

░░(¯ `·.\|/.·´¯)◕♥◕
░░(_.·´/|\`·._)◕... ♥ ♥

░░(¯ `·.\|/.·´¯)◕♥◕
░░(_.·´/|\`·._)◕... ♥ ♥

____________• .

___________•_•.
___________•,,• ...... BENDENDE

__________•_•_•_•......
__________•_•_•_•_•____ ▓▓█
________•_•_•_•_•_•_•___ ▓___█
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_█ _█
__███▓▓♥▓♥▓♥▓▓▓▓▓__▓____█
__█▓▓ ♥▓((())))▓♥▓▓▓___▓___█
__█▓♥▓ (((()))))▓♥▓▓▓______█
__█▓▓♥▓(● _●)▓♥▓▓▓_____ ▓
__█▓▓▓ ♥███♥▓▓▓▓█_▓▓▓
__█▓♥▓=████=▓♥▓███▓
____█▓♥█♥█♥█♥█♥▓██
_____██▓▓▓▓▓████▓
______█████████▓
_________████♣♣♣♣♣
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_█████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
___███████████████

» Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.

» Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

» Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur.sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee

» Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

» Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.

» BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK.

» Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

» Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

» Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

» Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

» Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiçkimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yanlızca senin için Aşkım.

» Seni Çok Özledim. Seni Her Özlediğimde Kalbime Bir Yıldız Çizdim. Seni Ne Kadar Özlediğimi Bilmek İstermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Seni Cok Özledim. Seni Her Özledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim. Seni Ne Kadar Özledigimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir GöKyüzüne Sahibim Canim!!

» Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

» Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

» Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

» Senin sevgini doldurdum gönül kadehime, senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime, hep seni seyredeceği. İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM...

» Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara, kulakların çınlarsa zamansız, bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

» YAŞAMAK ÖZLEMSİZ,ÖZLEM SEVGİSİZ,SEVGİDE SENSİZ OLMAZ.UNUTMA SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL.SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR.

» Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

» kimsin sen? yaşamak isteyipte yaşayamadığım umutlarımsın.. yıllardır beklediğimsin belki de... kimsin sen? sen benim sevdiğimsin.. sevdiğimi söyleyebildiğimsin..

» Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici çekici ve de güzelsin ama aranızda tekbir fark var onlar milyonlarca sen bitanesin..!

» biliyorum okuduğun kitaplar gibiyim senin için yeri gelince hatırlanacaK SENSE YAKTIĞIM ŞİİRLER GİBİSİN HİÇ AKLIMDAN ÇIKMAYACAK

» Yorgunum!! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var. Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar..

» Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)

» Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...

» KAÇ KADEH KIRILDI SARHOŞ GÖNLÜMDE BİR TÜRLÜ KENDİMİ AVUTAMADIM KAÇ GECE AĞLADIM BÖYLE GİZLİCE NE YAPTIMSA SENİ ^^UNUTAMADIM^^

» SEN VARYA SEN SÜTLAÇ KADAR TATLI, LAHMACUN KADAR SICAK, ÇIĞ KÖFTE GİBİ ACILI, DOLMA GİBİ ÇEKİCİ, BULGUR GİBİ ASIL, AŞURE GİBİ KARIŞIK, VE İÇLİ KÖFTE GİBİ MÜKEMMELSİN YA!!!!!!!

Sesini duysam da her an görmek gibi değil. özlediğimi bil, her an hiç bir şey seni sevmek gibi değil..

CAMLARIN BUHARINA SENİ ÇİZDİM ERİYİP AVCUMA DÜSTÜLER, DEFALARCA öPTÜM AMA YİNEDE HASRETİNİ GİDEREMEDİLER.

Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer .. SiMDi DaHa CoK ozluyorum seni BeBiSiM

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, Bir yaprak olsaydı bütün ormanları, Bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

APANSIZ UYANIRSAN GECENİN BİR YERİNDE UZUN UZUN DALARSA GÖZLERİN KARANLIĞA BİR SICAKLIK HİSSEDERSEN ÜŞÜYEN ELLERİNDE BİL Kİ BEN O AN SENİ DÜŞÜNÜYORUM...

Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibi..bir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma!(

Öyle Sözler Vardır ki Her şeyi Anlatan, Öyle Anlar Vardır ki Her zaman Anımsanan, Aldığım Nefes Değil Seni Bana Hatırlatan, Yüreğimde Sen Her zaman Yaşayan, Yaşanan, Yaşanılan...

Her şey yalan dolan bir SEN hariç SENİ düşününce tüm benliğim yok oluyor işte o zaman aşkımın uğruna kurduğum cümleler bile devrik oluyor.

Şunu bil ki sevgilim bir gün benim gözlerimdeki ateşe yüreğimdeki aşka tutulursan cehennemdeki ateşten bile maruz kalırsın ve sunu da bil ki bir gün gözlerimin ateşine kapılacaksın..

Sözlerdir aşkı anlatan, Gözlerdir kalbi kandıran, Kalptir aşkı yaşayan, Dudaklar; romantizmi yaşatan... Dudaklar sözleri söyler, Sözler ayrılık ister, Kalp bu sözlere yıkılır, Gözler gözyaşı akıtır...

Hakikatın varlığından, güneşin parlaklığından şüphe edebilirsin ama benim sevgimden asla. SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM...

Ölmeyi ALLAHA, Yaşamayı SANA, Ağlamayı KADERE, Gülmeyi SANA, Sevmeyi KALBİME, Sevilmeyi SANA BORÇLUYUM....

Yastığımla uykumu başbaşa bıraktı, sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burda yalnız sen varsın. BİTANEM...

Sen bir ömre müsavi sonu gelmeyen Şarkı, Sen testimde yıllanmış şarap,alevlenmiş meysin, Sen yakamda son çiçek,kadehimde son rakı, Sen bir hiçsin..., Fakat benim için herşeysin

Seni Benim Kadar Seven Varsa Sana Benim Kadar Hasret Kalsın...

SESİN DEGDİĞİNDE YÜREGİME YÜREGİM TİTRİYORSA AVUÇLARINDA VE ...... HER KAPAYIŞTA GÖZLERİMİ ÜŞÜYEN BAKIŞLARIM ISINIYORSA BAKIŞLARINDA TEK ÇAREM FISILDAMAKSA EGER AVAZIM ÇIKTIGI KADAR FISILDAYACAGIM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM...

SENİ SEVİYORUM... SENİ SEVİYORUM.. SENİ SEVİYORUM. SEN KALIN KAFALISINDIR 1 DEFADA ANLAMAZSIN DİYE 3 KERE YAZIYORUM AKLINDA İYİ YER ETSİN DİYE

seni sevdim sevili başım belada seni düşünürken uyuya kaldım helada. ha.ha.ha.ha

Senin için yüce dağları geçer, okyanusları yüzer, çölleri aşarım, Haftasonu buluşalım Not: yağmur yağmazsa

Seninle kazandığım yaşama gücünü; seni unutmak için harcıyorum

sevgi denızının sonu yok gibidir ucsuz bucaksız olsada,sonsuza kadar seninle asmak isterim ve pusulamın ustune tek bır sey yazıyorum "SENI SEVIYORUM"

SEN DEPREM GİBİ GİRDİN GÖNLÜME FAY HATTI ÇİZDİN YÜREĞİME ENKAZLAR BIRAKTIN ÜZERİMDE KALBİMDEKİ ARTÇILAR HALA DEVAM ETMEKTE(AŞKIM)SENİ ÇOK ÖZLEDİM....

sevmek hayatın ta kendisidir.bedeli onu onsuz sevmek bile olsa...

Hangi ruh seni duydu benim kadar derinden.hangi gönülde yandın böyle bir yangınla sen.ya benim gözlerimdir seni bambaşka gören ya herkesin gözleri kör

Denizlerden Kalem Bulutlardan Kagıt Yaptım Belkide Bin Defa Seni Seviyorum Yazdım.Aptal!Sende Inandın.Ben Seni Sevmedim Sana Taptım...

Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim

Bu dunyada bircok insan var kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi agliyor, kimi guluyor. ama tum mutluluk ve guzelliklere layık bir kisi var; o da su anda mesajımı okuyor

Gülümsün kurutamam seni Sularda cürütemem seni Yillarca gormesemde Yine unutamam seni

SEN ONU UNUTTUĞUNU DÜŞÜNSENDE DÜŞÜNDÜĞÜN ŞEY ONU ASLA UNUTMAYACAK.SEN BU AŞKA YENİKSİN SEVGİLİ DOSTUM ÜZÜLMEKLE ELİNE BİR ŞEY GEÇMESEDE ÜZÜLMEYE DEVAM ET ÜZÜNTÜ SENİ ANLAR

Eger ölürsem beni yakıp bir kavanoza koysunlar.O kavanozu başucuna koy.Anlıyorsun degil mi fedakarlığımı vazgeçtim toprak,olmaktan vazgeçtim çiçek olmaktan. Sırf senin yanında kalabilmek için..

engin denizlerde bir su damlası olmak ya da uçsuz bucaksız sahillerde bir kum tanesi olmak ama en güzeli milyonlarca insan içinde sana vurgun olmak...

yalnızlığımda seni büyüttükçe kalabalıklaşacağım .. sen kendi kalabalığında hep yalnız olacaksın ..

yalnızım sensiz yada seninle yalnızım aşksız yada aşkınla yalnızım ve seninim herşeye rağmen tüm benliğimle

YANLIZIM HERZAMNKI GIBI NE DOSTUM NEDE SEVDIGIM YANIMDA DOSTUM ZATEN YANIMDA OLAMAZ CUNKU SEVDIGIM DOSTUMDU BENIM AMA O DA TERKETTI BENI HERKEZ GIBI....

Damlalarin pencereye vurdugu ve ruzgarin kemanini caldigi soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tum guzellikler hep seninle olsun!

Aksamlari yataga girmeden önce gökyüzünde parlayan bir yildiza el salla. Bakarsin sevdiginde onu izliyordur

ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda yorgun kirli ve umutsuz geçmişim oysa bilmediğin birşey vardı sevgilim BEN SENDE BÜTÜN AŞKLARIMI TEMİZE ÇEKTİM...

Hayatta nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.

DENİLDİMİ BİR YERİN ADINA TÜRK BELDESİ, GÖZÜM ALBAYRAK ARAR KULAĞIM EZAN SESİ...

Hergun birbirini görmenin tadi baska,ayrilip kavusmanin tadi baska

Gecmis dert icin yakinmak, yeni dert edinmektir.

ERKEKLERMİ,DAHA AKILLI,YOKSA,KADINLARMI,CEVAP VERMEK ÇOK ZOR,AMA,SİZ,HİÇ,BACAKLARI,GÜZEL,DİYEBİR ERKEĞİN ARKASINDAN KOŞAN KADIN GÖRDÜNÜZMÜ??

EY DAGLARI TASLARI HERSEYI YARATAN RABBIM HERSEYE BIR GUZELLIK BIR TAT INSANLARA AKIL MANTIK ZEKA VERIRKEN BU MESAJI MAL MAL OKUYAN SALAGI NIYE UNUTTUN?

bira şişesiyle sarışının ortak özelliği nedir c=ikisininde boyun kısmından yukarısı boştur

ölüm nereden,nasıl gelirse gelsin sonunda zafer çığlıklarımız atılacaksa;şerefli bir yaşam için hoş geldi sefa geldi...

Çıkarken akıtmadığın ter, inerken gözyaşı olur

Her deniz bir martı bulur kendine,her uyku bir rüya, her Castro bir Küba,her Vietnam bir devrim,her Kürt bir yurt bulur kendine... Ben senden baska sen bulamam...

NE OLUR! BEN'İ BOMBOŞ BİR KADEH GİBİ BIRAKIP GİTME' BEN SEN OLMUŞUM ARTIK;BENİ BANA BENZETME....

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN

Dostluk terazimde en agır yürektin sen, sınamak içindi diger kefeye baskalarını koymam.ama benı haklı cıkardın sen.Toz kondurmadıgım NAZLI ÇİCEK

kimbilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'

Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

bir dost yuzu gorme ihtiyaci hissettiginde basini cevir ve gokyuzune bak gunduzleri bulutlarin geceleri yildizlarin arasindan sana gulumsuyor olacagim

Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın

GÜLLER BAHÇESİNDE GEÇSEDE ÖMRÜM SENDEN BAŞKASINI TANIMAZ GÖNLÜM SENİN YOLUNDA OLSADA ÖLÜM SENİN İÇİN ÖLMEYE DEĞER BE GÜLÜM

bir solucan derısının ıslattıgı topraga karısan bır bocek yüregındekı kanın savrulup yukselerek yıldız oldugu gokyuzu kadarcok sevıyorum senı...(

Sen yıldızlar altında uyurken sıcak yatağında, kimdi sanıyorsun yüreğini ışığa boğmak için çırpınan?

ben kadere celme takmıs , kaderın yerıne kendı dusmus adamım...

SEVMEKTEN KORKMAYIN, SEVDIKÇE DÜNYANIZ RENKLENECEK, YALNIZLIK NEDIR BILMEYECEKSINIZ…

MUTLULUK BANKASININ SAGLIK VE GUZELLIK SUBESINDEKI 2000 NOLU HESABINIZA 365 GUN DAHA SEVGI YATIRILMIŞTIR.GÖNLÜNÜZCE KULLANMANIZI DILERIZ

BEN KİRPİKLERİNDE BİR NEM TANESİYİM,GÖZLERİNDE BİR GÖZYASI DAMLASI,SAKIN UYNMAGÖZLERİNİ SAKIN AÇMA ÇÜNKÜ O GÖZLERİN İÇİNE İKİNCİ KEZ GİRMEYE HAZIR DEĞİLİM...

Sevmek ölmektir bence, Bende sevmiştim ölmeden önce..

ne zamanki sagir bir ressam yere dusen kristal bir gulun cikardigi sesin resmini cizecek,sana sevgimde o oan bitecek

BİR BAKIP GÖZLERİME HAR SEYİ ANLARSIN YA BENİMLE KEDERLENİR BENİMLE AĞLARSIN YA ŞU KARANLIKLAR UMRUMDA DEĞİL BATMAYAN GÜNEŞ GİBİ İÇİMDE SEN VARSIN

Yıkıntılar altından çıkıp ben seni sevdimse, kimse yıkamaz sevgimi, depremler de...

Seni tanimadan önce yalnizligi;Seni tanidikten sonra varolmayi;Sensiz kalinca yok olmayi ögrendim.

YAZIN KAVRULAN SICAGINDA AY GECENİN KARANLIĞINA GÖLGE DÜŞÜRDÜĞÜ ZAMAN YÜZÜNDE SONSUZ BİR TEBESSÜM GÖNLÜNDE SEVGİLERİN EN YÜCESİYLE MUTLU OL.

RAHATSIZ OLUYORSAN BAKISLARIMDAN,KAPATIRIM GÖZLERIMI,BIRDAHA ACMAM!VARLIGIMDAN RAHATSIZ OLUYORSAN,ÖLDÜRÜRÜM KENDIMI,BIRDAHA CIKMAM KARSINA!EGER SENI RAHATSIZ EDEN "SEVGIMSE",ÜZGÜNÜM,BUNA ENGEL OLAMAM!!! ;o)))

Sevmek uykuda O'nu sayıklamaktır.Sevmek O varken Bendemeyi unutmaktır.Sevmek O yokken zindanı tatmaktır.

AKLIMA GELMEZDI BÖYLESI BIR SEVDA. NASIL OLDUYSA ASIGIM BEN SANA. SAGIMDA SOLUMDA HERZAMAN YANIMDA... BASKA BIR SÖZÜM YOK, TEK SEN VARSIN CANIMDA

ÖnCe düŞtüĞüMde KaLKmaYı öĞReNdiM.SonRa aLeVe doKuNduĞuMda aCıYı...SeVmeYi öĞReNdiM SeviLMeYi..SonRa TeRKediLip bekLemeyi..SayeNde uNuTuLMayı da öĞReNdiM..heR ŞeYi öĞReNdiM de yaLnız uNutMaYı öĞReNeMeDim

Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız doğsa da etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık,kargalar SÜRÜYLE ama kartallar YALNIZ UCAR!

aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... bir gün ne oldu biliyormusun ? Yağmur yağdı.

Senle ben Batı Doğu ama Dünya Yuvarlak,unutmaki yollar kavuşmak içindir. bir gün bir yelerde mutlaka tekrar buluşacağız arkadaş

Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda geçen zamandir.....

Meleklerin saçlari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kustüyü vadiler. Bulutlara öyle baktim. Ama simdi yalnica günesin önünü kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. Çok sey var yapabilecegim, bulutlar çikmasalar yoluma...

Ask gözlerde baslar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gözlere çikar, yas olup iner

Ask bir güle benzer; çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin, diken kisminda ise sonsuz acilari tadarsin...

Yarinlardan umit etme! Bugunlerde yarinlarin umitleri degilmiydi.

Giden dolu dolmu$larin, otobuslerin ve erkeklerin arkasindan aglanmaz; cunku biri gider, biri gelir.. (Ama Giden hep kovalanir)

Hissettigin hisleri hissettigini hissettigin an hissettigin his ASKTIR...

Ask kalbimizin saygisiz misafiridir ; bize sormadan gelir , bize sormadan gider.

Bir deliye, a$k nedir diye sormu$lar;"Ben niye deli oldum?" demi$..

Eger birini seversen serbest birak. Donerse senindir, donmezse zaten hich senin olmami$tir.

Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir.

Baska insanlarin hayatlarini aydinlatanlar kendileri de bu isiktan uzak duramazlar.

Insan nereye yelken açtigini bilmedikçe hiçbir rüzgar dogru rüzgar degildir..

Dogru zamanda söylenmis bir özdeyis, acikmis olana ekmek vermek gibidir.

Birgun hep di$ariya baktigin camdan degil, hep di$ariya baktigin cama bak...

A$k bir tur$u suyuna benzer. Icmeyenin agzini sulandirir, icenin midesini bulandirir..

A$k onun her fiskesinde, birkez daha kanlar icinde uzun uzun can ceki$mektir.

Gerçek dostlar yildizlara benzerler , karanlik çökünce ilk onlar gözükürler.

Gerçek dostluklarda yaratilislari bayagi olanlarin hiç bir zaman göremeyecegi bir seviye vardir.

A$k azaplarin en e$sizi sevinclerin en derinidir.

Elde ettiklerimizle geçinebiliriz ama ancak verici olursak anlamli bir hayat sürdürebiliriz..

Insanlar baslarina gelenler için hep içinde bulunduklari durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada basarili olan insanlar istedikleri durumlari arayan ve bulamadiklari zaman onlari yaratanlardir

zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları yanlızlığa,bilmeni istiyorum;yaşam ile ölüm arasındaki tek fark sensin
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 7:30 pm

keşke benim kalbimle sevebilsen seni belki anlarsın içimdeki seni ve beni..

neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK

bir gün kırlarda gezerken eline bir papatya al ve seviyor sevmiyor yapmaya başla.seviyor çıkarsa inan ama sevmiyor çıkarsa inanma. çünkü o sadece bir PAPATYA

Karamsar olmak zor değil, zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir

Her limana uğra ama; Demir atma

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyecegi kadar özelsin!

Beraber Ağlamaktaki tatlılık kadar hiç birşey kalpleri birbirine bağlamaz.

mecalsiz kollarıma istiyorum kucaklamak o sonsuz maviliği gönlümü yelken yapacağım nefesimi rüzgar martıların kanatlarına asacağım yalnızlığımı onlarla çırpınıp dağılsın diye ıslık calacağım rüzgarın çığlığına eş...

HERŞEY AKIP GİDİYOR,İNSAN AYNI SUDA İKİ KEZ YIKANAMIYOR

HAYATIN EN GUZEL ANI HERŞEYDEN VAZGEÇTİĞİNİZ ZAMAN SİZİ HAYATA BAĞLIYAN BİRİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ANDIR...

Dün yine yıldızlarda seni aradım. Ama hiç biri senin olacak kadar parlak değildi.Senin güzelliğini hiçbirinde bulamadım.Ay ışığında seni aradım göremedim.Oysa her baktığım yerde sen vardın. Gözlerimi kapattım, seni düşündüm seninle oldum. Beni hissettinmi sevgilim ...Seni bütün kalbimle seViyorum

insanin hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur

Kadın dediğin İSTANBUL gibi olmalı Fethi zor Fatihi bir tane olmalı eheh

Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun,,Her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun,,İsterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,Hep ağla,,Bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun..

Aramasın onu gözler O şimdi asker

O kadar öfke doluyumki sana anlatamam.Seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.Ya seveceksin yada sevmeyeceksin.Ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin

Her Delikanlının Bir Kız Arkadaşı Olur Ama ;Her Kızın Bir Delikanlı Arkadaşı Olmaz !!!

ASK, Sevgilinin çarpık bacaklarını düz görme enayiligidir...

insanin hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur

iki gönül bir olunca samanlıgı polis basar)

Yaşam bir satranç oyunu ise , oyundan sonta Şah'ta Piyon'da hep aynı kutuya konuyor ise , nedir bu büyüklük sevdası ? ...

GİTME BİRAZ DAHA KAL YANIMDA SENİ DOYASIYA SEYRETMEK İSTİYORUM ÇAPKIN TEBESSÜMÜN OLSUN DUDAKLARINDA O HALİNLE BENDE KAL İSTİYORUM"

Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

Hayat yolunda çıplak ayak yürüme hayal kırıkları ayağına batabilir.

Haysiyetli bir adam deli gibi aşık olabilir ama,ahmak gibi aşık olması caiz değildir.

Eğer çaresizseniz, bilin ki çare sizsiniz!

Gizlilikte bir haktır. Yaşamak gibi; korumazsan kaybedersin!

En kuvvetli gölge, nerde en çok ışık varsa ordadır.

Bu yazıyı farkettiğinizde, farketmenizle farketmemenizin bişey farketmediğini farkedeceksiniz!

Aşk bir tiyatroya benzer, en zor rolü bana verdiler! Önce sev, sonra unut dediler...

Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim!

Sen sensizliğin acısını nereden bileceksin sen hiç sensiz kalmadın ki!

BİRGÜN BİR RÜZGAR ESERSE ORALARA SANA OLAN SEVGİMİ FISILDARSA KULAĞINA UNUTMA SENDE O RÜZGARLA BANA BİR TUTAM SEVGİ YOLLA.

SEN ÇATLAYAN DUDAKLARIMA BİR DAMLA SU İÇİMDEKİ YAŞAMA TUTKUSU AVUÇLARIMA DÜŞEN KARTANESİ, SEN! SEVGİLİM, SEVDİĞİM, TAPTIĞIM, HERŞEYİMSİN...

SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ BİLMEK İSTERSEN GÖKYÜZÜNDEN DÜŞENYAĞMUR DAMLACIKLARINI TEK TEK TUTMAYA ÇALIŞ TUTAMADIĞIN HER DAMLA SENİ SEVDİĞİMİN İSPATIDIR.

Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktım,seni içimden. Rüzgar savuracaktı, kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

BIRAKIP GİTTİN BENİ SENİ UNUTTUM SANMA ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR BELKİ AMA UNUTMAYI ASLA!..

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek Nede geçen zamanseni unutmaya yetecek Bırakıp gitsemde unuturum sanma Zaman alışmayı öğretir. UNUTMAYI ASLA

Ben birine Tesadüfen Rastladım Bakışları Beni Çok Etkiledi,Duygusal Yaklaştım Kabul Etmedi, Dostluğumu Sundum Reddetti; Ben Onun Mağrur Edasını Sevdim...

beni bu evde,bu mahalede,bu sokakta,bu sehirde ve bu dünyada göremezsen eyer ey sevdiyim, bilki ben senin gözlerinin daldigi yerdeyim

MUTLULUGUNGÖKYÜZÜNDEN DÖKÜLEN BAHAR YAGMURLARI KADAR BOL OLSUN GÖZLERİNDEKİ MUTLULUK İSE:MUTLULUGU ARAYANLIRIN"UMUT" IŞIGI OLSUN.

yagmuru özleyentopraklar gibi, rüzgarı bekleyen yapraklar gibi,sevgiye susamış dudaklar gibi delicesine özledim seni..

AKLIMDA OLDUĞUNUN YARISI KADAR YANIMDA OLSAYDIN HİÇ SENSİZ KALMAZDIM

HERKESi BiR ZAMAN iCiN ALDATABiLiRSiN, BAZI iNSANLARI HER ZAMAN ALDATABiLiRSiN AMA HERKESi HER ZAMAN ALDATAMAZSIN...

Gözlerim yasli,icimde bir sizi,yarim benden ayri,kapim kapali anahtari sakli, biri yarimde digeri paspasin altinda...

Aşk, onu ne kadar sevdigini anlatabilse, onu her gördüğünde karşısında hiçbirşey hissetmeyen salağı oynamayacak belki...

o eski sevdalar bitti demeyin aşk çöllerde kaldı deyip geçmeyin halimi görmeden kararvermeyin yirminci asrın mecnunuyum ben

kapattım kalbimi senden başkasına benim için birtek sen varsın kim ne derse desin aldırmam yanımda hep sen sen olacaksın

Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...

BANA BIR SARKI SÖYLE ICINDE HUZUN OLSUN BASINA KUSLAR KONSUN SONUNDA GURBET OLSUN YARE DOYMAMAK OLSUN BANA BIR SARKI SÖYLE

NiYETiM ACiZANE-i TACİZ ETMEK DEGiL BiLAKİS EFKAR-I UMUMUDE NACiZANE BiR ASK TEKLiFiDiR VERECEGiNiZ HER MÜSPET CEVAP HARABE-i YÜREGiMiN DERMANI OLACAKTIR

Gayem Zatıalinizi Taciz Etmek Değil, Efkarı Umumiyede Muhabbet Kurmaktır.Cevabı Musbetiniz Kalbi Hazalimi Tamiri Temin Edeceginden Desti Muhabbetinize Talibim

@)-,-'-,- ASKIM -,-'-,-(@@)-,-'-,- RUHUM -,-'-,-(@@)-,-'-,- BiRTANEM -,-'-,-(@@)-,-'-,- SENi -,-'-,-(@@)-,-'--,- SEVIYORUM

HANİ SÖZLER VARDIR GÖZLERİ AĞLATIR.HANİ GÖZLER VARDIR SÖZLERİ ANLATIR.HANİ ANILAR VARDIR DEĞERİ GEÇ ANLAŞILIR.BİRDE AŞK VARDIR O DA SENİ ANLATIR...

Hayatta kimse için ağlanmaz! Zaten ağlanmaya değer insan ağlatmaz! Eğer bir gün ağlarsan, başını dik tut ki göz yaşların ağladığın insan kadar alçalmasın...

senin gözyaşın olmak isterdim!gözlerinde doğup,yanaklarında yaşayıp,dudaklarında ölmek için!

sen ne bir gül ne bir buse ne de bir gelinciksin sen erişilemeyecek kadar yüksek bir dağın koparılamayan kırçiçeğisin bebeğim

Ben seni hiç sevmedim ki okulda bana ısmarladığın tostu sevdim ketçapı sevdim kolamın son fırtını sevdim Ben seni hiç sevmedim ki kantinciyi sevdim Eceviti bile senden çok sevdim

Bayley's kadar tatlı,Tequila kadar çarpıcı, kanyak kadar sıcak, şampanya kadar özel, kokteyl kadar karmaşıksın...seni seviyorum

BENKİ ASİ SÖZ DİNLEMEZ,HAKSIZLIĞA BOYUN EĞMEZ.SENİN İÇİN HEMDE KAÇ KEZ,YAŞLAR DÖKTÜM İNANMADIN...

KOLLARINLA BENİ SARMALAYAN SEN OL DAKİKALARCA,SEN BİR BENİM OL,BİR BENİ SEVEN,SEN BİR BEN OL,İÇİMDE BENİMLE BÜYÜYEN

SON DEFA ESMEDEN DENİZLERİME EY! DELİ FIRTINA BAĞRIMI YAKMA NEREYE GİDERSEN BENİDE GÖTÜR BU SAHİLDE BENİ YALNIZ BIRAKMA

düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm bizimde dünyamıza sabah olacak gülüm o güzel gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm unutma umuda kurşun işlemez gülüm

sensiz kaldığımda etraf sanki bir çöl nereye gitsem yoksun bulamıyorum hiçbişey yok...ne senden bi hatıra ne başka şey....haykırıyorum ama sadece ben duyuyorum

beyaz bir incisin sen ,bilmem ne cicisin sen,sana canım diyemem,canımın içisin sen...

SEN GÖZLERİMDE BİR RENK,KULAKLARIMDA BİR SES,VE İÇİMDE BİR NEFES OLARAK KALACAKSIN

SENİ O KADAR ÇOK SEVECEĞİMKİ BENSİZ GÜNLERİNİ YOK SAYACAKSIN SENİ SEVDİĞİMİ HİÇ SÖYLEMEYECEĞİM GÖZLERİME BAKIP ANLAYACAKSIN.

BİLİYORDUM SENİ SEVİYORUM DERKEN YENİ BİR ALFABE KEŞFETTİĞİMİ,KİMSENİN OKUMA YAZMA BİLMEDİĞİ BİR KENTTE...

KİMSİN SEN?YAŞAMAK İSTEYİPDE YAŞAYAMADIĞIM UMUTLARIMSIN.FARKINDA OLMADAN YILLARDIR BEKLEDİĞİMSİN BELKİDE...KİMSİN SEN?SEN BENİM SEVDİĞİMSİN SEVDİĞİMİ SÖYLEYEBİLDİĞİMSİN...

Taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir.

insan sahte para yapar ama daha çok para sahte insan yapar...

Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın

Her hatırlayış evvelinde unutmayı saklar bilir misin?Ve bilir misin ben seni bir dem olsun UNUTMADIM!....(

özünde soyluluk yoksa insanın taç da giyse soysuzdur !!!

Soytarılık etmeden güldürebilmek seni ekmek çalmadan doyurabilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşi içime süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu arasıra bilmiyorsun...

Bana dünümü geri getirin, ben size yarınlarımı vereyim

Aşık Olmak Bana Okyanusları Hatırlatırdı...Benim Aşık Olmam,Benliğimin Beni Acıtan Bütün Sırlarını Bir okyanusta Eritmek Anlamına Gelirdi

TANRININ BANA VERDIGI EN KUTSAL HEDIYE SEVGI DOLU BIR KALP;YALNIZ, BUNUN BANA ACI VERECEGINI HIC HESABA KATMAMIS OLSA GEREK

Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır...

yasamda savaşları her zaman güçlü olanlar kazanmaz eninde sonunda kazanan kazanabilecegine inanandır

EGER BİRGÜN BULUSACAĞIMIZ YERE GELEMEZSEM.DÜNYANIN BÜTÜN RENKLERİNDEN OLUŞAN BİR DEMET .ÇİÇEK YAPTIR.
ÇÜNKÜ BENİ SENDEN AYIRACAK OLAN TEK KUVVET ÖLÜM BENİ YAKALAMIŞ DEMEKTİR.

Sevmek Seni Seviyorum Demek Değil..... Seni Seviyorum Derken Titremektir

SENİBENİM KADAR SEVENLER SANA BENİM KADAR HASRET KALSIN!!!

BIR DÜSMANI AFFETMEK,BIR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR

ÖLÜMDEN DEĞİLDE ÖLÜMLERDEN KORKARIM,ÇÜNKÜ İLKİNDE BEN VARIM,İKİNCİSİNDE SEVDİKLERİM

Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense

İNSANLAR AYA BENZER ÇÜNKÜ KİMSEYE GÖSTERMEDİKLERİ BİR KARANLIK YÜZLERİ DAHA VARDIR.

BUGÜN SENİN İÇİN BİR BAŞKASINI TERKEDEN YARIN BİR BAŞKASI İÇİN SENİ TERKEDER.

EĞER BİR FİKRE YETERİNCE BAĞLI KALIRSANIZ O FİKİR ARTIK SAYGIDEĞER HALE GELMİŞ DEMEKTİR.

AŞKA BURUN KIVRMAYIN O ÇÖL ORTASINDA YEMYEŞİL BİR BAHÇEDİR O BAHÇEYE LAYIK BİR BAHÇIVAN OLMAK İÇİN HER BİTKİNİN SÜREKLİ BAKIMA İHTİYACI OLDUĞUNU UNUTMAYIN

İNSANLARI CAHİL VE APTAL OLDUKLARI ZAMANLARDA BİLE DİNLE ÇÜNKÜ HERKESİN YAŞANMIŞ BİR HAYAT HİKAYESİ VARDIR

DÜNYADA BIRAKACAĞIN EN BÜYÜK MİRAS DÜRÜSTLÜKTÜR

YELKENİNİ RÜZGARA GÖRE AYARLA ÇÜNKÜ HAYAT DENİZDE KARŞILAŞTIĞIN DALGALARLA DEĞİL GEMİYİ LİMANA YANAŞTIRIP YANAŞTIRAMADIĞINLA İLGİLENİR

Bana hayatı 2 şey sevdirir;AŞK ve ÖZGÜRLÜK... Aşkım için canımı bile veririm...ama özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim!!

sen giderken birlikte ağlamıştık. şimdi yağmur yağıyorsa şehre bilki ben seni düşünüyorum yokluğunda gözyaşımı yağmurla paylaşıyorum yağmur sana yağıyor ben sana ağlıyorum.

İnsan ya dosttur sana ya düşman;ya hiç yokmuşsun gibi unutulursun ya da bir an olsun çıkmazsın akıldan

Aşk dünyanın en tatlı mutluğuyla en derin acısından yaratılmıştır

KİMSEYE GÖNLÜMÜ VERMEDiM içinde Seni GÖRÜRLER Diye... KİMSENİN GÖNLÜNÜ almadım içinde SENİ GÖRÜRÜM Diye.......

önümden gitme,seni izleyemeyebilirim. Arkamdan da gelme,yol gösteremeyebilirim. Yanımda yürü ve yalnızca dostum kal.

Bir gün cehennemde karşılaşırız seninle;sen kalp hırsızı olduğun için,ben tanrıyı bırakıp sana taptığım için...

uzun ve sensiz bir geceden çıktım.yorulmuş rüyalara astım resmini.her sabah soyledim Günışiğin silemediği ismini

SEVMEK BİR İHTİYAÇSA,SEVDİĞİNİ SÖYLEMEK NEDEN SUÇ OLSUN..

BİR GÜN YAĞMURA YAKALANIRSAN BENDEN KAÇTIĞIN GİBİ YAĞMURDANDA KAÇ.ÇÜNKÜ:BULUTLARIN ARKASINDA KAYBOLAN AŞKI İÇİN AĞLAYAN BENİM

SEVEREK YAŞAMAK,HAYATTAKİ EN BÜYÜK MEYDAN OKUMADIR

bunca çilenin sonu değilmi bir avuç toprak olmak ama ölmekten yana korkum yok tek korkum unutulmak

Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın...

Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

sensizliğin karanlık gibi çökeceği dünyamda bana aydınlığı unutturmayacak küçücük bir pencere bırak

Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim...

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

kula bela gelmez,Hak yazmadikca ;Hak bela vermez,kul azmadikca ..

UZANIP TUTSAM ELİNİ SEVSEM YİNE HİÇ BİTMEYECEKMİŞCESİNE AMA RÜYA İMİŞ TOPRAK DEGİL AMA KADER SENİ BENDEN ALAN!

Sen Beni,Benim Seni Sevdiğim Kadar Sevseydin;Benim Seni, Senin Beni Sevdiğin Kadar Sevdiğimi A N L A R D I N

silgin kaleminden önce bitiyorsa yanlışların çok demektir

İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.

Güneşi Kaybettin diye gözlerini kapatırsan yıldızlarıda kaybedersin beni kaybettiğin gibi

çiçeklerin en güzeli gül,güllerin en güzeli sen..çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum

aglama!gozlerıne yas degmesın.gul!dudaklarından tebessum eksılmesın.sev!kalbınden yerım sılınmesın.unutma ,sen sadece benımsın....(

SENİ BU DUNYADA 10 KİŞİ SEVİYORSA BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER SENİ BU DUNYADA 5 KİŞİ SEVİYORSA YİNE BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ 1 KİŞİ SEVİYORSA BU KESİN BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ KİMSE SEVMİYORSA BİLKİ BEN ÖLMÜŞÜM

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum

BENİ BİRBEN TANIRIM,BİRDE BENİ YARATAN BANA BİR BEN LAZIMIM; BİRDE BENİ ANLAYAN.BENİ ANLIYORMUSUN

Seni Sevdiğimi DüşüNdükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey SeNi SeVeBiLMeK..

O GÜN BU GÜNÜ BİLSEYDİM, BU GÜN O GÜNÜ YAŞAMAK İSTEMEZDİM

ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMİŞLER (AŞK)

Konuşmasını biliyorsan konuş, ilham alsınlar. Konuşmasını bilmiyorsan sus adam sansınlar

DENENDİKTEN SONRA DOST EDİNDİKLERİNİ BAĞRINA BAS AMA HER İLK TANIŞTIĞINLA DOST OLMA.

son bulduğu yerde sevgiler, acılar başlar hüzünler...ne kadar çok sevmişse insan, o kadar acı çeker

BEN SOSYETENIN SUSLU TASLARI UZERINDE DANS ETMESINI BILMEM AMA YARALI YUREGIMLE DELIKANLI GIBI SEVMESINI BILIRIM

dünya 3 günlüktür.Dün, bugün ve yarın .dün gecti, yarının geleceği belli değil, öyleyse bugunun kıymetini bil

Yaşamak için bir sebep demişti.Deniz demiştim.Öldü demişti.Bense maviliği kastetmiştim

BiR CoCuK GüLüSüNDe, RüZGaRıN eN CaPKıN ÖPüSüNDe, yaGMuRuN HeR SaCıNa DüSüSüNDe BeNi HaTıRLa....

ZORU BAŞARIRIM!İMKANSIZ BİRAZ ZAMANIMI ALIR

Dün gecti, bügunu düşünüyorum, yarın var? mı?Genclıgıne güvenme ölenler hep ihtiyar mı?

Onun unutamadığın hayali, sigarandan derin bir nefes çekmişcesine dolar içine. SEVMEK ne imiş bir gün anlarsın.

Şaşırtmıyor dostun kahpeliği Elimi sıkarken sırtıma sapladığı bıçak

Kaybolan ümitlere bağlanmamalısın Doğacak ümitleri henüz kaybetmedik ki.

Dün akşam yine seni düşündüm birşey tıkandı boğazıma ağlayamadım ölümmü yoksa sensizlikmi korkuttu ayırt edemedim çünkü farkı yoktu "ÖLÜM SENSİZLİKSE SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ

Sen hiç; bugulanmis cama seni seviyorum yazip harflerin arasindan disariyi seyrederek kar tanelerine sevdiginin hayallerinin suslettin mi

Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır

İSSIZ BİR KALDIRIM TAŞI OLSAM VEYA GERİ ALAMAYACAGIM TEK BİR NEFES OLSAM YADA GÖZLERİNDE BİR DAMLA YAŞ BENİ SİLER GECERMİYDİN YOKSA SENİ SEVİYORUM DEYİP BENİ AFFEDERMİYDİN

ASKI ARAMAKLA BULAMASSIN FAKAT O SENI BULDUĞUN DA
ISE KACACIP SAKLANAMASSIN.BU HUYUNDAN DOLAYI ASKI KIM ANLADIKİ SEN ANLAYAMASSIN

Sevmiyorum seni deseydin keşke Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende...

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi...

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir...

Gül dediğin nedirki, Solar gider, Ateş dediğin nedirki, Kül olur gider, Gün dediğin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim...

Gecelerden ayazı sevmem.. ya gündüz olmalı ya gece.. namludan çıkan kurşun.. ya kalbimin derinlerinden vurmalı.. ya namludan hiç çıkmamalı.. insan sevdiğini ya ölümüne sevmeli.. ya hiç sevmemeli...

Varlığının tiryakisi.. Yokluğunun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. Gözlerinin hastasıyım...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et ünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir...

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansız...

Tutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anlaki sen benim canımsın seni kaybettimmi Ölürüm...

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim...

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum...

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.Beni gel al burdan...

Solmadan gel artık aşkımın gülü, olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

Behdanem benim..düşünsene bir kez dahi olsa.Dikenin güle,ipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisini.Uçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarını.Ben de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kere.O muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inat..

Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin..

Ellerim anladı tutmuyorsun..Gözlerim anladı bakmıyorsun.. Dudaklarım anladı öpmüyorsun.. Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim...

Seni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mı Diyeceksin Ama Serçeler Gözyaşı Döktüğünde ÖLÜRLER...

Bütün dünyayı istediğim renge boyayıp,bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt,kendini sevginin bir rengi diye tanıt.çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt.

küL oLmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözLer seni sevdi başkasına bakarmı?

Nekadar çok seversen sev belli etmiyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim. Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır su verdiklerim...

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin...

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem...

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN...

Sanal dünya diyorlar buraya,uğradım geçtim. Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtim.Gideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun.

Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır...

Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Seni dar ağacındaki bir mahkumun ,hayatı sevdiği kadar seviyorum...

Herzaman doğru söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

İnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdır.

Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın.

Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

365 sayfalık bir öykü daha basladı her güne bir yaprak, her yaprağada bir öykü sığdır mutluluk de bu öykününde adına basrol oyuncuları sen ve ben olalım hiç ayrılmamacasına! seni çok özlüyorum her geçen saniye, her geçen dakika, her geçen gün seni daha çok seviyorum )

Yüreğin öyle güzel ki,onu inciltmelerine izin verme Ne sıcaklığını yitir, nede dostluğunu Tek korkun unutulmak olsun Senin gibilerini unutanlara YAZIKLAR OLSUN...

Seni geceye sordum yıldızları ve ayı, gündüze sordum güneşi, bulutlara sordum yağmuru ve kalbime sordum seni sundu.

Sevmeyeceksin arkadaş...ben sevdim de ne oldu?hergün yeni kahırlar ekleniyor kahırlara.herkes bir özel günü yılda bir kez kutlar biz her ay kutluyoruz.bir sürü de sorumsuzluk eklenince adamın arkasına bakmadan kaçası geliyor.ama nereye kaçacaksın ki? her yerde o var.dediğim gibi arkadaş: s e v m e y e c e k s i n......

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum! maksadı gözlerimi ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..! YARİM

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde alev alev yanan bir ateş görürsen bilki o senin için yanan kalbimdir...

Belki dünya için önemli olmayabilirsin Ama benim için dünyalar kadar önemlisin

Saatlerle dalga geçtim, dakikaları saydım, saniyeleri düşündüm, AMA yine seni unutamadım, unutulmaz sevgilim

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.Sevdamızın Adı Berrak Sonu Toprak Dönen Alçak Olsun..

Sus dedin susuyorum şimdi hiç konuşmamak üzere mutlu ol rahat ol direnme mutlu olacaksan eğer bu dil ömür boyu susar dil susuyor kelime susuyor cümle susuyor ama kalbimse o hep seni söylüyor o hep seni söylüyor

İkimizi ayıran yollar bir kervanın ömrünün yetmeyeceği kadar olsada benim sana olan sevgimde o yollar kadar...

Dünya da her sevgili kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onu da yosunlar sarar.

Sen hiç hasreti tattın mı severken , hiç ağladın mı gülerken , sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Ne seni unutmak gibi bir çabam var, nede aşkını körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var...

Ayrılık bile ağlardı ayrılığı yaşasaydı.Utanırdı ettiğinden felek aşkı tanısaydı Her ayrılığın arkasında bir acının bin nazı var yaşanan en büyük aşkın silinmeyen izleri varSen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda keşin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: telefonun tuşlarına sevda yükledim, yazdığım her mesaja yüreğimi ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgimle besledim, ey bu mesajı okuyan; SENİ ÇOK ÖZLEDİM...   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:00 pm

SANA OLAN DUYGULARIMI CUMLELERE AKTARABILSEYDIM EGER BITMEK TUKENMEK BILMEYEN BU COCUKSU SEVGIM BIR KALEM, GOZYASLARIM MUREKKEP DAMLASI, VE UGRUNA ADANMIS BU GARIP ISE, SOLGUN BIR KAGIT PARCASI OLURDU

Hey senin hattın turkcellmi?
Bizim abonemisin ?
Eger bizim abonesinse EVET de?
Tamam tamam inandım sana.
Şey diyecektim,
Bizim delikanlı bir abonemizin sana selamları var.
Bu mesajı okuyunca
Telefonunuzun beyin ölümü gerçekleşecek,
60 saniye sonra
Kendini imha ederek aramızdan ayrılacak.
ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...
(EL-FATİHA)
Senin çağrıların
Benim ağrılarım
Benin mesajların
Benim yakarışlarım
Senin e-postaların
Benim hastalarım
Şu an ameliyattayım
Seni sonra ararım.
Cebimde telefon,
Telefonumda bataryamsın.
Kalbimin antenisin.
Ömrümün tükenmeyen kontörüsün.
Bir gizli numarasın rehberimde,
Bana cennetten gelen bir mesajsın CANIM
Aşk bir yonca,
Duman dolu baca,
Yok bizim damda atmaca,
Uçar gider hava kararınca,
Bundan ne anlasın karınca,
Aşktan anlamaya başlayacaksın,
Bu mesajı alınca...
ÖNCE AKLIMDAN GEÇTİ. SONRA MENÜYE GİRİP
MESAJLARI BULDUM VE MESAJ YAZ BÖLÜMÜNE GİRDİM.
BU AŞAMALARI GEÇEREK SANA BU MESAJI YOLLADIM.
BU ZOR BİŞEY DEĞİL SEN DE BANA YOLLA...
AYRI BİR ZEVKİ VARDIR. RUHUNUZU ISITIR.
BU İŞ İÇİN EN GÜZEL YER BANYODUR,
AMA İSTENİRSE AYAKTA KOLTUKTA
VE YATAKTA DA YAPILABİLİR.
SİZ DE MUTLAKA ŞARKI SÖYLEYİN.

Bu mesaj hiçbir suretle size gelmemiştir.
Aslında başkasına gönderilme amacıyla yazılan bu mesaj,
Adresi tam olarak tarif edemedigimden size gelmiştir.
Mesaj bana gelmiş olmalı diyebilirsiniz!
Çünkü mesaj mesaja benzer.
YIL 363 GÜN
BİR AY 36 GÜN
HAFTA İSE 5 GÜN
İNSANIN 25 SAATLİK GÜN İÇİNDE
TAKILDIĞI, MERAK ETTİĞİ SORULAR OLABİLİR.
BU NEDENLE BENİ
İSTEDİĞİN ZAMAN ARAYABİLİRSİN.
Ertelendim hayattan
Today git tomorrow gel dedi my'a.
Tam da hayata küsmeye start'mıştım ki
You çıktın karşıma. seni heart'ımda saklayacağım.
Ben you love'yorum.
Fırtınanın koptuğu
Yağmurlu bir günün
Karanlık gecesinde,
Tenha bir sokakta,
Saat 12 surlarında,
Başın yukarda,
Gezmeyi bırak ta evine git.
Seni merak etmesinler.
Bende bir can var
Kedide 8
Bende iki ayak var
Kedide 4
Bende vefa çok
Kedi ise nankör.
Bak ben hayvan olmadığımı kanıtladım.
Sen de aklını kullan
Hayvandan farkın olsun
Seni artık aramam
Mesaj da yollamam
Numarını yavaş yavaş
Unutmaya calışacam.
En sonunda numaranı da
Rehberimden silecem.
Artık yeni numaranı rehberime ekleyecem.

Sevmiyorum seni deseydin keşke Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende...

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi...

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir...

Gül dediğin nedirki, Solar gider, Ateş dediğin nedirki, Kül olur gider, Gün dediğin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim...

Gecelerden ayazı sevmem.. ya gündüz olmalı ya gece.. namludan çıkan kurşun.. ya kalbimin derinlerinden vurmalı.. ya namludan hiç çıkmamalı.. insan sevdiğini ya ölümüne sevmeli.. ya hiç sevmemeli...

Varlığının tiryakisi.. Yokluğunun delisiyim.. Seni benden mahrum etme.. Gözlerinin hastasıyım...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et ünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir...

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansız...

Tutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anlaki sen benim canımsın seni kaybettimmi Ölürüm...

BİZ TÜRKLER İÇİN SEvMEYİ BİLMEZ DEMİŞLER SORUN BAKALIM ONLARA SEVMEYİ KİMDEN ÖGRENMİŞLER

Çok uzaktasın, beni duymazsın.Kırıldın belki de konuşmazsın.Hani derdin ya hep; sen bitanesin. Bitanen burda, sen nerdesin....

merhaba ben geldim:)ama sıradan bir mesaj değilim...gönderen tarafından sevgi yüklendim...gelene kadar canım çıktı:)bol bol tembihledi ...SENİ ÇOK ÖZLEMİŞ...

telefonun tuşlarına sevda yükledim, yazdığım her mesaja yüreğimi ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgimle besledim, ey bu mesajı okuyan; SENİ ÇOK ÖZLEDİM...

hayatta birini sev ve onu kazanmak için çabala sabret ve sevgini göster kabul ederse zafer onundur kabul etmezse suç senindir çünkü hak etmeyini sevmişsindir....!!!

mesaj görüntülenemiyor.....(053........)numaralı abone size tüm sevgisini göndermiş,fakat bizin teknolojimiz bu sevgiyi görüntülemeye yetmiyor üzgünüz TURKCELL....
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 12:09 am

§ © ® ™ ¶ Ø Җ Щ ώ Ώ → ← √ ﷲ ﮗ ♥ ♪

» Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.

» Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!

» Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!

» Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

» İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

» Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz..

» Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

» Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir...

» Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...

» Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

» Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 5:52 pm

elinden tespiği düşüreli delikanlılığını yitirmiş birileri ----adam sandığım itler cakal zannederler kendilerini---- havlamayı unuttunuz diye kasmayın kendinizi it geldiniz bizim için it gibi gidersinzzz

ne polat gibi kafa kesenlerdeniz nede çakır gibi kurşun yiyenlerdeniz.BİZ SADECER BİR GRUP ARKADAŞ VATAN ICIN CAN VERENLERDENİZ

Rajon kesecek olsak mematiyi çağırırdık,adam kesecek olsak polatı çağırırdık,oyun oyniycak olsak kurtLar vadisine girerdik şimdi biz VATAN NAMUS icin silah çekeriz)bizde TÜRKLÜK kutsaldırr.

SONUMUZ MORG AÇ BİR TUBORG NEFES ALMA EFES AL 3 GÜN ÖNCEDEN GELİR AREFE HADİ ŞİMDİ İÇELİM ŞEREFE

gözlerimde perdesin baktığım her yerdesin yaşıyorsam nedenim ÖLÜRSEM sebebimsin BİTANEMSİN

ölümlü bedenlerde ölümsüz aşk arama hayat cömert olsaydı çıplak gelmezdik dünyaya ....!!!

Ağaçtan Düşen Her Yaprak Kurumaya Gönulden Düşen Her İnsan Unutmaya Mahkümdür; Sen Ne Ağaçtan Düşüp Kuruyacak Nede Gönülden Düşüp Unutulacak BİRSİN!!!

BEN ÖLEYİM SENİN CANIN YANMASIN, HASRET DOLU DUYGULARIN SON BULMASIN, GÖZLERİNDEN BİR DAMLA YAŞ AKMASIN, HASRETİNİ BEN ÇEKERİM SEN ÜZÜLME

İSTER FIRTINA KOPSUN İSTER TİPİ;KALEMİMİZ KİMİN ELİNDEYSE KIRSIN ATSIN YOKSA;MÜREKKEBİN YERİNE KAN DOLDURMASINI İYİ BİLİRİZ

Gidenlerin Arkasından Ağlasaydık Gözyaşlarımız Deniz Olurdu..

ALIN BENIDE BEN ONSUZ YASAYAMAM, TERK EDEIP GITSEDE ÖLÜRÜM AYRILAMAM, VERIN BENIM SEVDIGIMI YOKLUGUNA DAYANANAM, YALAN DÜNYADADA OLSA OYUNUNA KATLANAMAM..

toprak kadar kuru yağmur kadar sulu sana bir sözüm var I love youuuuuuuuu!

DOGARKEN AGLAMAMIN SEBEBINI YASARKEN ANLADIM

doğumum hamallıktı anama.. yaşantım bana.. ölümüm bile hamallık,cenaze alayına

ey sevdiğim bir gün ahirette buluştuğumuzda ben senin için intihar ettiğimi ve cezamı öyle çekeceğimin söylendiği zaman susunca peki sen zalim bir insanı öldürmekten dolayı cezanı çekeceğini söyledikleri zaman ne diyeceksin

seni adam ederdim ama çoktan köpeğim olmuşsun ne gerek war ??

YÜREĞİMİZDEN SADECE İHANET EDENİ SİLERİZ DOSTA BİR MERHABA DEMEK İÇİN DAĞLARI DELERİZ UNUTMAK YAZMAZ KİTABIMIZDA DOSTU UNUTACAK YÜREĞİ BİN YERDEN DELERİZ DOSTA CAN DÜŞMANA ECELİZ DOST İSTERSE CANDAN GEÇERİZ KEFENİ DOST HAZIRLARSA SEVE SEVE GİYERİZ

biz ölümüne severiz onlar zevk için, biz kül oluruz onlar üfler, biz ağlarız onlar güler, çünkü biz denk değiliz biz ELHAMDULILLAH TÜRKÜZ

bir gün alyazmalı selvi boylu bir yarim olusa anama babama baktıgım gibi bakarım ama dudagında ruj ardında pust varsa anam avradım olsun benzin döker yakarım

DÜNYA BİR HAN . BİZ BİR YOLCU . VARDIR BAŞINDA BİR HANCİ . BOŞVER BE GÜZELİM . BU ALEMİN SEVENİ BİLE YALANCI.....
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 11:13 pm

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

bir kahpenin tek hevesi bir zavallının son nefesi madem olmayacak bu aşk bestesi onun olsun sevmişse şerefsizi

eğer bir gün ıslak sokaklar boyu dostluğu ararsan adım adım bir hançer saplanır yüreğine,uzat ellerini bana ve sakın unutma biz eski değil,eskimeyen DOSTLARIZ.

kim demiş arkadaş uğruna ölmek zor asıl uğruna ölünecek arkadaş bulmak zor:(

PKK olmayı ONUR.. HRİSTİYAN olmayı GURUR sananlara inat MÜSLÜMAN TÜRKÜM ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ..

doğumum hamallıktı anama.. yaşantım bana.. ölümüm bile hamallık,cenaze alayına

_____*sçs*___*sçs*____*sçs*___*sçs*____ ___*sçs*______*sçs*_*sçs*_______*sçs*__ __*sçs*__________*sçs*__________*sçs*__ __*sçs*________________________*sçs*___ ___*sçs*_*_BENİ__UNUTMAYIN*_*sçs*___ ____*sçs*___SEVGİLERİMLE_____*sçs*____ ______*sçs*________________*sçs*_______ sçs*sçs*______*sçs*sçs*___________*sçs*___*sçs*____*sçs*___*sçs*____ ___*sçs*______*sçs*_*sçs*_______*sçs*__ __*

TUTMA ELİMİ BAKMA GÖZÜME HANİ ÇOK SEVMİŞTİN GİTTİN ELLERE..... PİŞMAN OLSANDA ŞİMDİ NAFİLE AFFIM YOK SANA HDİ GİT GÜLE GÜLEE..

KaLemimi Kıran Hakime DeğiL,KeLepçeyi Takan Askere DeğiL,Beni YakaLayan PoLise DeğiL,Dar Ağacına Asan CeLLada DeğiL ''Arayıpta Sormayan DostLarıma İsyanım''

sahipsiz kalınca tutuşur etekler sahibine döner tüm köpekler bana hava atıcam diye kendini kasma damarındaki kanın bile bana hasta

ŞıMARıĞıM, UYsaLıM, İsTeYince LaF SoKarıM, cok HAssAs ve ALıNGaNıM ÇöZeMeZsiN BeNi, BeN ZoR oLanLarDaNıM!!

her söze cevabım vardır önce söze bakarım sözmü diye sonra söyleyene bakarım adammı diye

Konusacaksan öyLe Bir KonusKi , Inanayim . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayim . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayim ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonussanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yasatayim..!

100 veriP adam etmeSini ßiLdiySem sıfırLan çarpar yok etmeSiniDe ßiLirim..!!

adamın birine ''git dünyada baldan tatlı şeyi bul'' demişler adam dünyayı dolaşmış ve ''baldan daha tatlısı yok'' demiş halt etmiş manyak (seni) görmemiş.

sen güzel bir yağmurun ardından toprak kokusunun kapladığı masum yeşillikteki narin bir çiçeğinyaprakları arasından görünen bir; sümüklü böceksin!

sen sönmüş gecelerde gizli yıldızlar gibisin,yolunu kaybetmiş kör misali yol gösterensin çünkü sen mutluluğa layik tek gerçeksin kızma sakın söylediklerim iltifat değil tamamen HAKİKAT.

boyna boncuk dizelim göz süzerek gezelim alem seni kıskanıyor herkes bir mi güzelim??

Sana kıyamıyorum gözlerin o kadar güzel ki bakmaya kıyamıyorum,yüzün o kadar temiz ki kirletmekten korkuyorum,en önemlisi bir gün seni kaybetmekten korkuyorum...

SEN BENİM ŞİİRLERİMDEKİ TEK ANLAMLI DİZE SEN BENİM CÜMLELERİMDEKİ TEK ANLAMLI SÖZCÜK VE KALBİMİN 100/99 KAPLAYAN TEK VARLIKSIN

Bak..Bil ki domuzların Önüne inciler serilmez Mücevherden sarraflar anlar ancak,başkası bilmez Ne fark eder ki kör insan için elmas da bir camda Sana bakan bir kör ise, sakın kendini camdan sanma

Benimle Oyun Oynamak,Azrailden Borç Alıp,Şeytanla Kumar Oynaymaya ßenzer!!!

aklımı almaya aklın yetmez ugraşma sabrın yetmez ben kendim den bu kadar eminken alayı gelsin hiç fark etmez

dün çiçekçinin önünde bir gül gördüm. dünyanın en güzel gülü benım dıye haykırıyordu. o gülü aldım ama dünyanın en güzel gülü oldugu için değil SENİ GÖRÜP UTANSIN DİYE..

KULA BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA HAK BELA YAZMAZ KUL AZMAYINCA HAK KLUNDAN İNTİKAM KUL İLE ALIR DİNİ İRFAN BİLMEYEN BUNU KUL ETTİ SANIR

DOST İSTERSEN RABBİN YETER DÜŞMAN İSTERSEN NEFSİN YETER GÜNAHA BATMİŞSAN EĞER ÖLMEDEN EVVEL TÖVBEYE GEL

HARAMLA YOĞRULMUŞ KANIN DOLAŞTIĞI KALBE ALLAH GİRMEZ, VE O KALBİ TAŞIYAN İNSANDANDA HAYIR GELMEZ,

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:59 am

YARAMAZLIĞI BIRAKMAM
UYURUM DEME UYUTMAM
ÖF DEDİRTMEM BUNALTMAM
UĞRAŞMA BOŞUNA USLANMAM

ÖFKELIYIM DELI DOLUYUM
BIRTEK RABBIMIN KULUYUM
ALAYINIZ GELSE NE YAZAR
DOGUSTAN,YÜREKTEN TÜRKÜM DOGRUYUM

sen piyonsun ben şah
seni kaybedersem enfazla 2 puanım gider
ama sen beni kaybedersen
OYUN BİTER

Evet Hayat hep Son Sözü SöyLer Ama ßenimDe CümLeLeRim VaR...

kaybettim Buqün Kendimi Hükümsüzdür
Sonu Yok Bunun BoşLuKLardan BoşLuk BeqenDim
Vazqeçtim Buqün Her$eyden HaLsiz Şu Kalbim Kan Revan İçinDe Hep Kanamaz Denen YerLerim....

Asktan yana kimin yuzu gulmus ki, benim gulsun
Bi daha mi, yok yok TOVBE

TÜRK OLMAYI ONUR MÜSLÜMAN OLMAYI GURUR SAYANLARDANIM

BOL YILDIZLI DEĞİL AYYILDIZLI BAYRAĞIN ALTINDA SAF TUTANLARDANIM

Korkutmaz ßéni én korkunç kabusLar

ßénim kaßusLardan daha korkunç
gérçékLérim war!

ü$ütmez ßéni iLikLérimé
i$Léyén sogukLar

ßénim $imdi ßuzLardan daha soguk ßir kaLßim war ...

Komedyen değilim ama,gülebilecek birsürü nedenim ve güldürebilecek arkadaşlarım var...
Bozuk para değilim ama,harcanmış zamanlarım var...
Dilsiz değilim ama,bazen suskunluklarım var...
TANRI değilim ama,TAPANLARIM var...
Boş konuşmam ama,güçlücümlelerim var...
Megaloman değilim ama,BÜYÜLEYİCİ bir BEN var...
Artist hiç değilim ama, "MUHTEŞEM OLMAK''" kanımda var

YAN GELİP YATMADI,ABD'ye KAÇMADI,SAKAT RAPORU ALMADI VE BABALAR GİBİ VATAN TOPRAĞINI SATMADI."O,ŞİMDİ ŞEHİD"

AMERİKA'nın DEĞİL,RABB'İNİN KULU'YDU VE ŞİMDİ ALLAH'IN YANINDA.DİNSİZİN ÇOCUĞU,ÇAN SESİYLE UYANIR.

DİNDAR MÜSLÜMAN EZAN SESİYLE...

ŞEHİT;KÜNYESİ KIRILANDIR,VATAN İÇİN CAN VEREN,VATAN

İÇİN VURULANDIR.

ŞEHİT;ELBİSESİ ATEŞTEN ,AK KUNDAK GİBİ KARA

TOPRAĞA SARILANDIR.

Yiğit Harbiyeliler! Öğrenin dersinizi

Kahraman göz kırpmadan düşmana saldırandır.

“Türk tarihi” denen kahramanlık şiirini
Yeniden yazmak için harcayacağın kandır.

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:07 pm

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 211a0lu

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Tskler

'' İnanıyorsan Savunduklarına, Arkasında Duracaksın...Gerek Yok Cellada Çıkarıldığında Darağacına, Tabureye Sen Vuracaksın!''

Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir . . .

GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN... ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN..

Belki"lerden, "İhtimal"lerden, "Keşke"lerden Medet Umuyorum. Senin Büyük İhitmalle Yabancısı Olduğun Düşler Büyüterek... SonsuzLuk Koyuyorum Senin O Güzel Adını...

Sen Bizi ALeme DeğiL, KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor..

SaYenDe YoLa GeLdi KaLbim YanLı$ı DoğRuYu AyıRıOr Sen ekSiLeLi HaYaTımDan YüZÜmDe GüLLer aÇıOr

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ.....

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM :!: BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye)

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

"Yaşax aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR."

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss...

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaxı ßiTirdN heLaL oLsunn...

çoK korkyOrdum sOnnda sNde qidersiN die qiTTin iştee qiTTin...

Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi KayßettiM

нαѕяєтℓιк çєкιℓмισя вυ ѕσυк gє¢єℓя∂є ѕєηѕιz нιç уαşαмα∂ıм кι вυ кαнρє вσş şєнιя∂є ѕєηι çσк ѕєωισяυм ѕαηα мє¢вυям...

küçükken marketten leblebi tozu alıyordum ve kamışla içimde çektiğimde boğulurdum.Şimdi ise acılardan boğuluyorum

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa

Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGe..FaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiM..CaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe...

aşkından yollara düştüm hayat beni derbeder ederken düşüncelerim tükenirken tek pişmanlığımdın

...::enÇokAyrıLıkLarYa$adımOyüzdenßiti$ikYazdım Her$eyi:::...

' ..//AnLaMı YoK !!! DoĞaN HeR GüNe LaNeT !!! Bu ÇoCuK KaDeRiYLe BaŞ BaŞa KaLDı\\..

Gideceksen Bahane bulmadan git.! Adam gibi sevmedin.Bari adam gibi Hayatimdan çek GIT..!!

*BiZ ÇaKaLLaR GiBi SoSYeTeNiN KiZLaRiYLa DoLaSMaKTaNSa, YeRe DuSeNi KaLDiRaN, aGiR BaSLi DeLiKaNLiLaRDaNiZ

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha;Fakat anlılardan ASLA...

AŞK..kaç yaşına gelirse gelsin..kiminbedenine uğradıysa..derin kesikler bırakıp..arka kapıdan sessizce çıkıp gidiyor..!

SeNi iÇeReN MaSaLlArIm aNlAtIlAcAk kAdAr kIsA DeĞiLLer...

' SiGaRa We RaP sEn BeNi AnLa !!!!

TeK bİLeTliK sEVdA YeLKeNİyDim dÖnÜŞüm İMkAnSıZ...
..
Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:09 pm

Şimdi sen kalkıp gidiyorsun. Git ,Gözlerin durur mu onlar da gidiyorlar. Gitsinler,Oysa ben senin gözlerinsiz edemem bilirsin ,

.......ZaMaNsIz OlDu....HaTtA bİrAzDa GeÇ.......

..
kOyVeRdİM hAyAtı...

sEwMiŞtİr yÜrEğİm Bu SeSsiZ hAlİ!!!

gecenin karanlığında yalnızsan ışığın olabilirim.

bitmez dediğin sewda buraya kadarmış.meğer mewsim yaz değil yalancı baharmış...

BiR mUm IşIğI bİlE gÖrEmİyOrUm İlErİdE..
yok hükmünde olacaksın,yaşamamış sayılcaksın.hele hele aşkla beraber,hiç anılmayacaksın!!!

köle olur mu sandın benim güzel gururum!!!

sığmıyor kabına taşıyor sanki.sakin olsa da bu yürek...

DAHA GöRMEDiğiM KAç YüZüN, KAç RENGiN VAR BE HAYATTT !!!

Şey.. Acaba fazLadan 2 kanadın varsa verebLrmsn ? BenmkiLeri kırdıLarda.

Ne__PİŞMANLIK,___ne__DE__isyan__DERİNDEN__bir__'KE ŞKE'dir___İNSAN..

...
YANLIZLIK___gerçek___DEMEK....gerçek___BİZİ___çeke cek....

HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!!!!

CoCa CoLayım Hayatın tadıyıM.Roccoyum choq $ekeriM.aLbeniyim ßahanem cook.çikoLataLı qofretim arkadaŞLAr beni sewmeyeN warMı..?

' __SeYrAnTePeLi__kOyVeRdİM hAyAtı...aCaBa dAhA GöReMeDiĞiM kAç YüZüN.kAÇ rEnGiN vAR bE HaYaT..

Anne Sevgisi Gibi KARŞILIKSIZ Seviyoruz Seni !! GaLaTaSaRaY !!

*****SaHiPSiZ BaKıŞLaRıNıN SaHiBi oLMaK iSTeRDiM*****

€g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$..
.
' Hayat bana cok zor qeLiyo...ANLAMIYoRuM!

' ' h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi…! ' '

' Hayat bana cok zor qeLiyo...ANLAMIYoRuM! Gİtmem gerek bu şehirden... dayanamıyorum nefes alamıyorum ARTIKKKK..

[sEn BeNiM hAyAtIm pİyOnSuN sEni KaYbEdErSeM pUaNIm GiDeR aMa BeN sEnİn HaYaTıNdA şAh'ıM bEnİ kaYbEdErSeN oYuN bİtEr]

HepTe DefoLuLaR ßuLuyor ßeNi yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !

*Yüreğim Küçük DeğiLde YaLNızLıĞıM BüYüK BeniM

anlatamadıgım hikayelerimin kırıntıları gözbebeklerşme hapsoldu ele avuca sıgmayacak hayallerim bir kuş kanadında artık uçtu

Ama tabi ki sen sana yakışanı yaptın.BENİ BIRAKTIN: (Bu gidişi daha önce birçok kez izlemiştim.Her şeye alıştım ama aynı şey çok defa yaşanmasına rağmen hala alışamadım.Yokluğunu kaldıramadım..

HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!!!!

H£®k£S AyNıyk£N ߣN Fa®kLıydıM. $iMdi H£®k£S Fa®k Pe$iNd£ ߣN Yin£ AyNıyıM!

SeN GüzeL BiR KızSıN LiseLi,BeN isE AcıMa DuYguSu oLmaYaN BiR SeRSeRi,SeNiN eLinde EsKiSi GiBi kaLEm kağıT,BeniM VucüDuMda jiLeT izLeRi...
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:12 pm

….En yakın bildiğim vefasız çıktı, beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı….

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»

£y İ$T@NßUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK. ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

>((((yaşayabilmek kurduğum en büyük hayal))))<

[[...YÜREGIN VARSA GEL,,SEVGIN VARSA GEL,,HASRETIN VARSA GEL..SEVEN INSAN TANIMAZ ENGEL...]]

*..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm
En Çok Seni Sevdim Bitanem.Beni Hayata Döndüren Sendin Ama Tekrar Öldürende Sen OLDUN !!!
HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR…bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK…
bEN hEp oLduĞum yERdeYim vE oLduĞuM giBiyiM…!!! _YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_->

İsT€R Ah €T…İster Kin Duy…KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An…SoNuMu €LinLe YaZ…SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!
Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır!!!
Susuyorum Artık Gerçekten susuyorum..!!!seN konuşsan BiLe BeN diNLemek İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M..!!!
sen hayatın anlamından vazgeçer misin_?
Benimde senden vazgeçmemi bekLeme..!!

•×• . [D][ê][L][û][« [•x•]
SeNdEkİ BaNa AşIğIm…!!!
DüNYaDa 3 ŞeY BiR DaHa GeRi DöNmEz 1-SöYlEnEn SöZ 2-GeÇeN ZaMaN 3- BENNNN…
SeVeNlEr BiLmEz, BaKaNlAr HiSsEtMeZ, aĞlAmAkLa yEtİnİlmEz Ve Benİm GÖnlÜmE kolAyCa GiRiLmEz. GiReNlErSe De ÖlüNcEyE kAdAr SiLiNmEz!!!
[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] ηєƒяєтє ѕєνgι∂єη ∂αнα çσк güνєηιяιм çüмкü;ηєƒяєтιη ѕαнтєѕι σℓмαz… [̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Al sana yeni adres. Oturmaya bekleriz dön dolaş mahallesi arabul caddesi zor bulursun apartmanı no:9 Gelsende biz evde yokuz
==>>>>————-> SeVdİm SeNi SeBePsİz SeVmEdİn BeNi ŞeRefsİz<——————-<<<<==
Lanet Olsun Sana Hayat
Ne Yapsan Bana Kabahat

ÖyLé ßir $arkı DinLémék İstiyorumki İntihara Té$ébüs Ettirsin
ÖyLé ßir MutLu OLmak İstiyorumki ßéni Hayata ßağLasın
İmkansız ßi$éymi İstiyorum

Bu acı fazLa gerçek….
Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!
Acıların ortasında kaldım çok yanlızım çok bunaldım…
Beni Beyninden Silmiş Olabilirsin Ama Kalbinde Hala Ben Hüküm SÜRÜYORUM..
bir çığlık kanıyor demedim en derininde yüreğimin… İçimdeki volkanları boğarak sustum…!
Açmadım kimselere yüreğimi…!
Hançeri sadece kendime sapladım ve sustum..

hAyaL_eTtiK yA dA _HayaLeTtiK_ ßu $eHirdE..
>> Kaderimde sensizlik varsa,, birakta kadersiz olayim..
>> Sen nefes aldigin surece,,,
Ruhun bu dunyayi terk etmedigi muddetce
Benim her aldigim soluk her yasadigim dakikada..
Her aklima geldigin anda,,
HiC BiR ZaMaN uNuTMa
Nefretim SaNa,,!!

>> Hani omrumun sonuna kadar benimdin…mademki gidicektin neden omrumude yanina aldin..??>> ,, BeN SeNi KaYBeTTiGiMe YaNMiYoRuM SeNiNLe BeRaBeR kaYbeTiGiM ZaMaNa YaNiYoRuM
>> insan sevdiginin degerini kaybettikten sonra anlarmis,, dogruymus senin hic bir degerin olmadigini seni kaybettikten sonra anladimKARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Wink
>> Benim senin seviyene inmem icin,, once seviyesiz olmam lagzim
>> Hayatta nefret edilecek insan cok ama sen nefret edilmeyi birak adi anilmaya bile degmeyen insanlardan birisin,,
KaLbimi Yakip gittin … ama icinde sen oldugunu unuttun .. bundan boyle kalbimde kullenmis biriSinden baska birsey yok
- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın…-
Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !!
Ne Bulduysan İhanette… Sen Devam Et Oyununa ! Dağların da Sesi Çıkmaz… Bakma Suskun Durduğuma !
GözleR GörmeK İçiN GönülleR SewmeK İçiN PekıyA SewgiliM AyrılıK Ne İçiN.?.?.?.
Tak Boğazıma İpini, Yada Kes Bileğimi Sensizlikte Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi….
Her AşKın SoNu BiR Avuç GözYaşı DeĞiLmi ??
GeŁeиeDe GiDeиeDe eчwaŁŁaнıм waя,GeŁмişeDe-GeçмişeDe saчGıм…
şu saaттeи soяa кaFaмa aиca тoкa тaкaяıм
кiмseиiи нaчaтı вeиi iŁGiŁeиDiямez,вeиiмкiDe кiмseчi…!
вu нaчaт вeиiмse eĞeя;ciDDeи чaşaмaчa DeĞeя…
Düи-DüиDüя,вuGüи-вuGüи… Düичa 1 GüиDüя; oDa вuGüиDüя•●●
SeNi TaNiDim - SevMeYi ÖgReTTiN,, seNi SevDim - UnuTaMaMAyi öGreTTiN,, maDeM BiraQaCaQtiN bE ZaLim - NeDEn BaNa $…sizliği ÖgReTMediN..!!?
BeNi UnUtTuRaN bAşKa BiRi mİ yOkSa KaLbİnDeKi SaHtE sEvGi mi?????
KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!!
Giden Gitmiştir, Gittigi Gün Bitmiştir, Ben Gideni Degil, Giden Beni Kaybetmiştir…
SoN SöZLeRiNi YaqMuR aLTıNDa SöYLe Ki qöZ Ya$LaRıM ßeLLi oLMaSıNnN…!!
Sen benim için biten bir
aşktan ibaretsin ne gelecek ne geçmiş inan bana senden daha iyidir

Ne orhAn nE mÜslüM biLdi DeRdimi sEn SöYlE mÜsLÜm BaBa NeRedEn SeVDim O zZaLiMii…
içimde Eski Bir Aşkin Sonmek Üzere Olan Bir Ateşisin Ama Bu Ateş Heran Büyüye bilir…
!stifamı verdm bu aşkdn.. kaderimi yazarım en baştan!! anladım ki senin yüreğin ya demirden ya da taştan!!!
!!! İ s T İ f A M ı V E r i Y o R U m H a y A t !!!!!
sözLéRim kayıp,bédéNm ayNı yérdé,kaLßm isé sNdé…!

Her gözyaşımda biraz daha büyüyor çığlıklarım
Sesin hep uzakları çağırıyordu… Ben üstüme alındım. Sana geldim.
Bilseydim,bana ait olmayan bir seslenişi sahiplenir miydim..?

_Kü¢ük hanım hakkNda $ikayét méSajı faR.suCN kNdiNi ösLétmék césaN isé ßi ömür ßoyu sefiLmék
ßi itirasıN farmı???

SéN ßaséN yanaqımDaki ßi qüLüCük,ßaséN dudaqımDaki 2 ¢ifT Söz,ßaséN dé qösümdeki ßi damLa qösya$ısıN…!
Kurtar Ne Olur beni Bu Kahrolası Dibini bile Göremediğim ßoşluktan !!
Sevgiyi Göstereceksin Söylemek YeTMeZ,Sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin YeTMez..Sevgi Herşeydir Kalbe HapsoLmaz
suskunluğuna sevdalandığım sevgili yüreğinin gülüşünde sakla beni..
ruhunMu ate$ yoqSa gösLerinmi ßni yaqan??
ya$am geRie baqaRaq anLa$ıLıR..iLeRie baqaRaq ya$anıR..!
[[==>..’ToOpRaKK oLsadaa Tüm vucüDumm”’!!!….””öLümüne SevmİŞTimm”” diecek oLurdum..<==]]
$aяkıLaяım KendiMe AnLLattığıM Biя MasaLdı,YiNe KeNdiM DinLediM . . . .
Kalp sevmekten yorulmaz: yaşamak varken yaşayamamış olmak
ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya
_ßi®t€k_ $€n_wa®$ın_߀nim_i©in..!!
|!¤*’~“~’*¤!|| WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή ||!¤*’~“~’*¤!|
๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя…!!!๑۩۞۩๑
AsıLı KaLdIm BıR ıPıN uCuNdA…!!!!
B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«
Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız
| - ıı.ll.ıı SeN BeNiM VazGeçeMeDiqiM Tek VarLıqıMSın.. ıı.ll.ıı - |
…ALdıGım HeR NeFeSe BoRcum var ArTık YüReGiMi GüLDüReCeGim …
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 10:37 pm

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 0725c0f0KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 0725c0f0KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 04722781KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 04722781
KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV E2de1d70KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV E2de1d70

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 4c6f998cKARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 4c6f998c
KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV A681febbKARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV A681febb

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV A5bf9d65KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV A5bf9d65

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 6412d020KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 6412d020
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM

Kadın

MesajKonu: Geri: KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV   KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:24 am

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 4fac2a62 KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV 5310fc11

KARISIK SMS SÖZLERI DEV ARSIV
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karisik GiFSLER
» KARISIK GIF IMZALAR
» KARISIK GIF IMZALAR
» KARISIK GIF IMZALAR
» Karisik Avatarlar