KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EN YENI MSN NICKLER

YazarMesaj
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : EN YENI MSN NICKLER Sinirl10

MADALYA : EN YENI MSN NICKLER 3_10

EN YENI MSN NICKLER Empty
MesajKonu: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:18 pm

˙·٠٠•● Kamasti Gözlerim bu Bedenim hep savasti Gölgemin arkasinda Görkemim kaldi..●•٠٠:

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

˙·٠٠•● Seninle dogmusum Sensiz ölemem..Dünyayi verseler yine vazgecmem ..●•٠٠

¤ۣۜ..¤ ๑블๑◄███▓▒░░๑블๑ BakTım BakTım PenceReDen gOkYuzuNe DaLmıS GiTmiS RuHum GökYüzüNe... ░░▒▓███►ஐ ๑블๑

Das Passwort meines Gehirns und Herzens lautet Deniz = kalbimin ve beynimin Tek Sifresi Deniz.

HerKezin Biraz Faili Oldugu MecHuL Bir Cinayetim şimdi...

, ,
/( )\
\ \_/ /
/_ _\
| \> (_ ^ _)
/`\|IIIIII|/`\
\ \___/ /

anne yinemi msn'nin üstüne dantel koydun

[ /BuraX\] {heRŞey güzEL oluYor deRKen :: yook ya yaşamak istemiyorum ben...!!!!}

[̲̅M̲̅] [̲̅a̲̅] [̲̅r̲̅] [̲̅i̲̅] [̲̅j̲̅] [̲̅u̲̅] [̲̅a̲̅] [̲̅n̲̅] [̲̅a̲̅]

Burak Öldü Diye Sela Vermişler Ölen Hayvan İmiş Aşıklar Ölmez!

Gencliğim Kuş Olup Uctu Elimden Mutluluk Sözcügü Düştü Dilimden Küllerim Savruldu Yıllar Önceden Sana Verilecek Sevgi Yok Bende

Agladıgımı Kimseye Söyleme Anne Onlar Beni Kral biliyor Kızdımı Dünya’yı Yıkar Biliyor. Agladıgımı kimseye Söyleme Anne Onlar Bir kız İcin Bu Kadar Düsecegimi Bilmiyorlar!...
Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M.

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm… S.S.M.

Seni unutmayı düşündüm bu gece bir sigaranın üzerine adını yazdım sigara bittiğinde unutacaktım seni duman duman atacaktım seni içimden rüzgâr savuracaktı küllerini fakat… seni unutmayı düşünürken nerden bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi S.S.M.

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA
http://www.kumrum.net.tc
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:22 pm

- Ceza ewi öz yuwamız idam ipi krawatımız rapciyiz can yakarızz delikanlının hastasıyız teq kursunla adam harcarızz ...!

- pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün

- KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve ]V[At.. [ kAlLe$cE YaZıLmI$Hh $EnArYoM ]

- Her qece çile çeke çeke ; ÇiLeK€$ yazdımm HeR y€Re

- ßu asqın ßiletini istediqin qibi Kes nasılsa qidiorsun;çeq silahı daya sırtıma titrersem namerdim $EN WURDUN DA ßEN ÖLMEDİM Mİ ....!

-A$q ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi, lisede dram, imam HatipTe haramm

-Küçüqqen ÇiKolAta için aqlıordum $imdi i$e $enin için

-ßir ufacıq ilqiyi a$q; iki laf edeni DO$t $ANMA

-yeminim yemin damarlarındaki kan canım olsun $enden ßaskasını $ewersem ßu can ßana haramm ol$unn

-qiden qitMi$tir qittiqi an hersey ßitmi$tirr ...!

-o KıZ ßeni a$ar çünkü o ßir ka$ar delikanlı adAm manitasızDa ya$ar ...!

-Or+**** ßittiqi yerde tarzımıZ iÇin ya$ar , $eklimiz iÇin öLüRüZZ

-DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

-"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

-iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

-eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

-ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur...

-AvRiL`iNdE dEdİğİ gİbİ--[DoN`t tElL mE]

-HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

-£ski Foto' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

-ßu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

-geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım; köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN

-Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum…

-BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

-DéTayLAr AynaDir Fark’i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

-GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm

-Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz

-DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm

-BeN RaPtIm çOk mAnTıK TePtIm hIç dEğIl hEpTiM KoYu kArAmSaR ReNkTiM VeLhAsIl çIfTtEsInDe tEkTiM BiNlErCeSiNeKaRşI YeKtIm...

-YA AŞKIMA KARŞILIĞINI WER YADA PEŞİNDEN KOŞARKEN ESKİTTİĞİM AYAKKABININ PARASINI

-olmadığım insan olupta sevilmektense,kendim olduğum için nefret edilmeyi tercih ederim

-Kimine Göre Kralım Kimine Göre Yalanım Rahat Ol!! Dostum Adamına Göre Adamım....... EN YENI MSN NICKLER Bilmem
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: EN YENI MSN NICKLERI   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:42 pm

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum.. EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4hayat da filmler gbi olamaz mıydı?herşey masalsı.. єкѕιкѕιz..acısı bile değerli.. EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4yaşam ve öLüm arasında her nefes bir pişmanLık yaşayanLara acıo, öLmüşLere imreniyorum…duygusaL oLarak afaLLadım, karşıLığında hissizim biLmektense ve korkmaktansa umursamamayı tercih ederim…EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin….ben kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim… EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4benı yanlız bırakın..!! lanet olası bazı ınsanlardan nefret edıyorum.. EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet.EN YENI MSN NICKLER Skullbc4.

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe... EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Kimsé ßana MasaL Anlatmasın Çøcukkéndé Sévmézdim ZaténEN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4YaRattıĞıN M€L€Ğin €LL€RiNi BıRaKMa... EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdumEN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Kessem kaç intihar akar bileklermden…
Assam kendmi verecek son nefes kalmşmıdr bnde
Atsam kendimi düşecek kadar ağır mıdır bedenim?
İçi gazla dolmuş bir balon gibiyim
Bu gece kanayan gözlerimi çıkarıp kaldırasım var
Bu gece kanımı dondursam?
Kalbim çürümüş içindeki her şey kokmuş buruşmuşken
Akbabalar bile suratını çevirirdi!
Kalbimi eskisi gibi attıracak kimse yok mu?
UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZEN YENI MSN NICKLER Skullbc4
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:42 pm

Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değil;bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA...

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

Hayatında değerli bişiyin yoksa hayatında değeri yok demektir bu dünyada ya seviceksin ya sevmiceksin ama bişi var ki asla seveni üzmiceksin...!!!

€ğ€r $€nD£N @yrılırs@m ߀nid€ yanında götürür müsün??

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

αℓ∂ığıм ηєƒєѕтєη ѕσяυуσяυм ∂α,νєя∂ιğιм ηєƒєѕтє вυℓαмıуσяυм.ιкι ηєƒєѕ αяαѕı ηє кα∂αяℓıкѕıη ιşтє σηυ вιℓємιуσяυм.

ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün....!

Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm..
H€r $ey! ÖqRnd!q!n KaDa® ß!L!®Sin ßuNuda Öqren Sevdiğn Kadr Sew!lirSin..

Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:43 pm

BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!

Ağladığımı kimseye söyleme anne onlar benim içimin sızladığını yüreğimin yandığını bilmiyor....

' Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim '

Gencliğim Kuş Olup Uctu Elimden Mutluluk Sözcügü Düştü Dilimden Küllerim Savruldu Yıllar Önceden Sana Verilecek Sevgi Yok Bende

Agladıgımı Kimseye Söyleme Anne Onlar Beni Kral biliyor Kızdımı Dünya’yı Yıkar Biliyor. Agladıgımı kimseye Söyleme Anne Onlar Bir kız İcin Bu Kadar Düsecegimi Bilmiyorlar!...

˙·٠٠•● Kamasti Gözlerim bu Bedenim hep savasti Gölgemin arkasinda Görkemim kaldi..●•٠٠:

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

˙·٠٠•● Seninle dogmusum Sensiz ölemem...Dünyayi verseler yine vazgecmem ..●•٠٠

{heRŞey güzEL oluYor deRKen :: yook ya yaşamak istemiyorum ben...!!!!}

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4.. kim séwér béni bén kéndimi séwmésém?? Hér$ey béndé ba$Lar béndé biTér..!!!
EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4insanLıqK öLdü ..! katiLi ; menfaaT ! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL... EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn ! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4aşqKı tekRar istememM ! ziyanN ederRsinN !! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4yaLnızLıqın adamıyım ! anLa ßeniİ ! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4deNeeee ! yanıLLL ! qöRR ! qeRçeqii qeçmi$i yoqK sayaRaqkK ! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4'' İnanıyorsan Savunduklarına, Arkasında Duracaksın...Gerek Yok Cellada Çıkarıldığında Darağacına, Tabureye Sen Vuracaksın!''EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM ! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Onun benim için ağladığı her bir damla gözyaşında ben derin sularda boğuldum EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4^kArAnLıK hApSeDiYoR bEnİ,gÖrEbİlDiĞiM tEk ŞeY,mUtLaK dEhŞeT,yAşAyAmIyOrUm,ÖlEmİyOrUm,KıSıLı KaLdIm KeNdİ iÇiMdE,kEsİp Al HaYtıMıEN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4[[==>..bho$weR heP ayNı masaL 'hayaT we ßen' i$Te o KadaR..<==]] EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4[ŠїĿэмїyояѕáη кáяáŁıyacáкѕιη ! ] EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4birR çıqLıqK buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN ! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!! EN YENI MSN NICKLER Skullbc4EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir . . . EN YENI MSN NICKLER Skullbc4

Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:44 pm

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
EN YENI MSN NICKLER Skullbc4...::: Ad..... göre olamadığım için midir ? :::...

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!...

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4BeNDeYDiN NeFeS GiBi, SeNDeYDiM HeVeS GiBi, ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!
EN YENI MSN NICKLER Skullbc4.En yakın bildiğim vefasız çıktı, beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı….

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4£y İ$T.NßUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK. ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4>((((yaşayabilmek kurduğum en büyük hayal))))<

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4[[...YÜREGIN VARSA GEL,,SEVGIN VARSA GEL,,HASRETIN VARSA GEL..SEVEN INSAN TANIMAZ ENGEL...]]

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4..][..®uHuMDaN BaŞKa DoSTuM oLMaDı,,Ve De®DiMi DiNLeYeN SaDeCe GöNLüm Va®Dı..][..

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4SaHiLe oTuRmUs DeNiZe bAkAn sIgArAyI TuTuP TeRs yAkAn YaKaSıZ GoMlEgE kırAvAt TaKaN BiR AsIk gOrUrSeN bEnİ HaTıRlA

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

EN YENI MSN NICKLER Skullbc4$eYtaNmIsIN? MeLeKmİSİn? SaNkİ ßeNdEn YüReKLiMiSiN?
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:44 pm

Aklımı Kaybediyorum We Siz Gözlerinizi Dİkmiş Benim Dünyamın Nasıl Paramparça Olduğuna Bakıyorsunuz...!!!!!

'''ToOpRaKK oLsadaa Tüm vucüDumm'''!!!....''''öLümüne SevmİŞTimm'''' diecek oLurdum...

geri dönüp baktığında sadece güzel anılar geleceğinde de koskoca bir boşluk

aşk o kadar çok şey ifade eder ki bazen bir insanın hayatını bazende bir insanın hayatına girdiği andan itibarenki tüm zamanı Ne Kaldı

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ !

●●●мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı ωєяισ ¢üηкü ѕσηυ ωαя вιℓισяυм...●●●

azrailin olsun sallandıgın salıncak senn o kahpe ruhunu ölüm temizler ancak

ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$...

Senı Sevenıde Senıde Sevmıyorum !

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..

ßuNNaRınqi düNyaySa ßnDe UzayLıımmm

KaL Dedim Gittin .. Benim HikayemDin Bittin ..

tuT éLLériMi uyaNaLım saBaha ßaq qöSLéRime saqıNn ßni ßıRaqMa [L]...

séNi.. kaLBimé zinCirLédümM..anaHdaRuda kaüp eDdümm

ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

éskidéN ALi Ata ßakaRdı $imdi kaRıYa Kıza.I$ık $üt İçérdi $imdi Vodka RédBuLL.İpék İpi TutaRdı $imdi ...

YOqLUun BiLє BєNi TєRq єdİoЯrR..!!!

SeninLe benim aramda zorda kaLan hayaLLerim günahsız iki meLek omuzLarında şahidim yemin riyasız her sızım bu gündüzün bir gecesi var !!.

SevdaSız hayat, rüyaSız uykuya benzer...

Bazen çok Severim ama SöyLeyemem.SeSSizLiğimden de anLar mıSın biLemem !..

Sen ağLama dedin...Hani dönecektin...Bir damLa gözyaşım SeninLe biLe geLmedi...

qözyashLarımısı bitti mi sandn?!

kisiLik karmasası yasamıyorum. Arayıs iÇhinde de deiLim. sadece dengesizim.!

aLLaım yaqmur yaqDır yeryüzüné psLiq c0q !

Sus!
Gecemizin çığlıklarını duyayım

bnm ez!yeT!m k€nd!m€..orTaq oLmaq isTemiosan...bb

bİR düş'Tüm kıRıLdım . . boşveRsEnE kİmİn umRundaImm xS

senİ hayatIn kuRaLLarıNa göRe diiL kaFama göRe yaşadIm. (:

canim ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki ?

var mI Hiç kuLLanıLmamı$ sıFır bi yüreK

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! . .

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ?

' ß1r Péry Ösqürdür Onu Tutamassın. ßéndé Péry OLmak İstérdim. Hayat ßény Dé ÖséL Fé SaF KıLsın..

' ßénim OLan ßénimdir. ßa$kasında Gördüsén Vasqéchmi$imdir. Géri Dönü$ü ßénsisLiktir..! x)

' Séndén Adam OLmas Ama Sénsis Dé OLmas..[ÜnLém]

HaLa AnLamadın. 40 Kırk Ekmék Yésén Dé Kâr Etmés.
Hamurunda Yok DéLykanLıLık..!

Ték Dérdim YaLnısLıkty. SéF Dién AkLımın Taa a* xD

Hér Saman GüLünmés Yha AqLamak Lasım ßasén..!

qöslerimi açsam da sn çıksan karsıma qéL bni azat éTT kayBoLdumM KaRanLıkTa...BéN bisi unudmam gitmek yakısmas bana...

arada bi kemerini sıkda düşmesin o sahte kişiliğin =]

Chok ßıktıysan Hayattan ßir mézara qit ÖLüLér ii ßiLir Yashamak qüséLdir..=]

Yalan soyleme bak gozlerime bitmiş olamaz...yoqla ceplerini aşk kırıntıları kalmıss olmasLıı birass...

Hayat ßu sevqiLim Çoktan seçmeLi ... Senin a$kınsa ßir Döném ödévi !...

İnsan Gibi Sevdik G*t Gibi kaLdık Keşké G*t Gibi Sevip İnsan Gibi Kalsydık

KimiLeRi VaRdıR aŞkın En Yücesine LayıktR kimiLeRi vaRdıR a$kn En Yücesini VeRsende A$$aLıktıR...

Şİmdi Sn Bnde Ya$ayan ßi öLüsün!

her sözümüz dudakLarda qüLü$ oLdu.. dönme ihtimaLi yoq artıq, o qüLü$Lér dü$ oLduu!!!

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker:@Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

ßn aSiym Kmséyé byN éymm hRçNm Kmséyi diNLémém ßn ßym séwéRsN ßNi ßöLé séw SwmésNdé Swmé sNki sNLé doqDm ....

Gdéиé üzŁмé,ѕvsé gтмzdi!GéŁéиé sévимé,оdά вşкάsиdи gŁdi..!!
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:45 pm

qripte yasmayan top oLsn diinncee yasmak zrnDa KaLdmmm

>>>> ŞuRaMa SaNCı SaPLaYaN Bu RuH HaLı aSıRı DoZ MeLaNKoLı!!!

zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir…suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..

Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

yaş 15,5 kafa biraZ uçuq ben yemem sucuq géL sni öpéyim muck xD

' yavaş yavş kaBLLéNcksiN snn iLacıN bnM..

Umrumdışı:-|

öyLé yüréktéN séviorsaN aklı başndaN atacksN kmi yannda arıosaN öNcé içndé ßuLacksıN.<< >>DumaN<<

ßN imkaNsız aşkLar içiN yaratLmşım kié qiT şimdi imkaNszz oL öLé qéL xD
Ne dünyaLar yıktm séni ßuLmak icn, Ne umutLar unuttum sana güLmék icn! Sénsé ‘ayrıLık’ dédin én ßa$ında.. AğLa ağLa $mdi yaLnızLığına aqLa.

SenSiz DoĞan Her qüNe (LANET)!! ßu kıZ senSiz YaPaMaDı (AFFET)!!

FırtınamsN ßnim sN éstkçé ßéN titrérim!!

ßaNa haVa atıJam dİee kendİnİ kasma damaRındaqİİ kanIn biLe baNa hasDaaa xD

severek ayrılanlar blrler ayrılıgı sen bnim eş rhumsun unutmuş olsam hissederdim unutmuş olsam yanımda durmazdı hayalin seni görmek içn geri geldm ama sen gideli çok olmuş nereye gidersen git cantanda bi resmin aklında gülüşüm olsn ben seni gerçekten sevdim bitmez demiştim bitmedi

Benim hayatımı bir kişi yıktı,kalemimi kırdı,sözlükte sevgiliydi anlam

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

Ne ßekaR ne iLişqiDee ßu aRaLaR saDece gaRiq ßiR çeLişkiDe xPP

qözLerime uyku qiRmez oLdu özLedim seni tek keLimem buu*[nokta!]:

LauBaLi xD

ßöyLédé güzéL qLüşüN yTéR <3

şimDi séndé yoksuN hiiç farkTméS ßéN yné aynı béN acıNn şékLi farkLı hiç farkétmés béN yné kaybedeéN xs

İNaN sndéN ßaşka kmsé yok içmdééééé

ßéNi sevmesseN yaqmrLarı sev yaqmrLar yaqsıN yüzümé >>Şéßo<<

ßidé sN bırak bni unT qitTiiN yrdé çoq ßüyüdm sayéNdé..

ßeni sende unuT herkesin yabtıqı qibi herkesin yabtıqı qibi sende sewmei unut herşei oLduqu qibi

AşK BaSİtTİr OlUrSa NASİpTR OlMaSsA ....hassddiR xD

Zor birdaha dhada qüvénmék bna düşéN kabLLéNmék zorda oLsa dnüp gtMéK...

pamuk prensesin üvey annesi uyuyan güzele elmayı verse, rapunzelin eline iğne batsa ve pamuk prenses kuleye kapatılsa nolurdu

* evrimdışı

Anılar biriktikçe sisleniyor aşklarda Yitiriliyorr serüven duygusu ki,o zaman şeytanımı koluma takıp gitmeliyim,yeni bir cehennem kurmalıyım kendime…

Dürümsün, çöp şişsin ve ayransın; insan bedenine hapsolmuş bir hayvansın.."

KoPCaKSa KoPSuN !P ß!TéC€KS€ ß!TS!N ߀NY S€FM€Y€N VaRSa... ***** OLUP qitsin

߀N!M YaPTıqıM T€K $€YH q€L€N q€L!R ߀N S€Ç€R!M q!D€N q!D€R ߀N T€P€R!M

ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün
xD

ßeYaZ atLI pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ kurBaa öpMeM Lasım

..Adım SözLérimé KéfiL..!

ne o güzelim ağlıomusun..?€rk€k bugün s€f€r yarın b€z€r..!s€nin d€diğin o l€yla m€cnun aşkları bu devird€ ne g€z€r..!!!!!

Dü$ pé$iNDéYSéN dü$ Pé$iMé....!

KaFaMa TahKMaM...SoNuNa ßahKMaM....ßéN aDaM oLmaM

ßéN SaNa YaNaRKéN …. SéN Kim ßiLiR NéRéDé ü$üoRsuN..! =)

"s@hipSiz kaLınCa tutu$ur étékLér s@hibiné dönér tüm köpékLér"

KaLBiMé ßaNa SöZ VéRDi aRTıhK hak etMééNLéRiN qöTüNü KaLdıRMıJak…!(H)

ßéN MéVLaNa DéiLiM ßaNa öNJé aDaM oL SoNRa qéL...!

ßiR kéFéné 2Ba$ sıqdr.bénimLé oLan hér daiM saqdr.tanRım yaqmr yaqdr.yéryüZündé pisLik Çok.yaLanLaRnda yanLı$ yokTa.doqrulr dökürkn dLimdn.béndn kötüSü yk içmdé sakLı kaLbé sapLı ok

Seyrederken hayatı en önden kendime sahne buLup oynadım….

BéNy séWMéK için proqRamLanma dewReLErini yaKArıM…(H)

A$kın çaLar saaTi..(H)

' Bu SaaTTéN SoNRa UGRaSMaM DuNuMLé Vé DuNuMDéKıLéRLé....BéN YaRıNa BaKaRıM, YaNıMDaKıLéRLé
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:45 pm

A$kın Gözü Kör OLaBiLir Ama İnan ßan Karnı Achtır. İi SindiriLmémi$ 1 A$k ÜchünJü TékiLLéré Muhtachtır

Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d

YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN

iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim
çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım.

KaRanLıkTa ü$ümék né Ky? VaRsın döküLsün KanatLarım…!

ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim,Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:-* O zmn gaMé OwéR qüséLim:

B!R!S! hakédéR , K!m!s! KahrédéR B!r!s! Mahvédér GÜnLér! éz-géÇ Kasvéti !...

Karmakarışıklaşmaktayım...!

KaÇaR oOoLMu$ iNsSaNLaR SéWiLMéKTéN , DuWaR öRMü$LeR KaLPLéRiNé YasSaKLaMı$LaR BéNy…

Gölgeler takibimde ardımda bir manzara yığını..

Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin,acımı dindirejek olanda
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

hiç bir operatör beni bağlayamaz ki, sensiz hayata...

"Gözyaşı, kalpte olan ateşe delildir."

|rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

heRşey öyLe çabuq oLduqi sanqi yaşaDığıM haYat bNm diiL !...

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !... ]

qanqa duR !..buRda kaLbimi de$iyoLaR ][ beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR !...

seNdeydi haTa !.. --------liqTi soN moDa !..

hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa !. . vaRmısıN ?. .

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnN...Y.o.K Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN...!!!!...

biR güN oLacaqh biR güN kaLacaqh işte o qüN güNeş bNm içiN doğucaqh!..

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz.

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta "Ödünçtün" !!

heRqese yaLan söLe qeNdine saqıN söLeme sefiosuN yinede !.

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! . .

umudumda kaL umRumda oL !..

pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona !..

qözün aLıoRsa Beny Hady Kendini SevdiR... aLmıoRsa Hady ...tir(YASAK KELİME) qit Kendini GezdiR...

süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe!....

KimiNe ßurda Kimine Yoqh! . .

kaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan.

öLüoRum soN biR kez seNi sevioRum deseNe !

aRtıqh qiTme demiYcem iYice hazıRsıN bu seFeR.

yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ?

boş KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNm.

yoqLuumLa eii qeçiNmeye baqh vaRLıım biR daHa asLa senLe oLmuyacaqhh..

beN seNsiz biR hiçseM seNde beNsiz biR pi*hsiN..

seNiN HawaNıN oLduqu yeRDe ßeNiM rüsqaRıM YeTeR SeNiN cıRPıNıP WaR oLmaYa caLıştıqıN yeRDe ßeNiM $eKLiM yeTeR.

ßu aşk bitti burda ARtık elveda..
beni merak edipte sakın kafana Taqma mutluum snden uzaqlarda
Adı VijdansıZ qerisini sorma...

uNutaMadıM sanMa - çoqtaN uNuttuM koRqMa.

mutluluq yürekli olana yakıŞır ben sewdiysem buna kiM karı$Ir...

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜjEK ...

Ödünç aldm qeleceqımı qeçmişmden koparken ..

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!!

Bir kez olsun gelmez misin? Görmemezlikten...

Uyan! Uyumak için önünde sonsuzluk var.

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

SöZ v€rDiN ! s€n ߀NiMDiN . . . Niy€ YhOkSuN ¿?

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:46 pm

Otopsisi yapıLdı bu aşkın !! aŞk Bitmiş .. Konu Kapansın !!

Gözümden Akan YaşLar Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun ..!

Şişthhh güçlü bir adamsın sen... Eğilme düşlerime...

DEĞMEYECEK BİRİ için..gurur yere serilir mi?

Melekler duymuyor sesimi.. KaranLık işte

Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

Kalbimin Yarısını,Gülüşümü,Güneşimi Alıp götürdü Şimdi Geriye Kalan Yarım Bir Kalp Ağlayan İki Göz Ve KaranLıkLar ..!

Yaşıyor Ama Uzaktaysam Senden Bilki Seni Hiç Unutmadım ! Ölüm Değilse Bizi Ayıran Yazık Olmuş Hata Yapmışız ..

Ben Seninle Karşılaşacağımı Bilseydim başka türlü Yetiştirirdim Kendimi ...

Şimdi öyle garip bir haldeyimki.. Kimse çözemiyor bu halimi. Susuyorum, çatışma oluyor. Oysa sdece susarak özlüyorum seni..

Zor.. geçmişi unutmak çok zor..beLLi bir şey oLmayacağı ne sen boşuna soru sor..ne de kalbini yor

BirbiriNe sırTını dnmüş iki yürek.. sen ve ben

nefretmiymiş içini karartan kıskançlıkmıymıs gözünü karartan..Bana karşı kininmiymiş ansızın seni benden alan..

Artık senin gibi --------lere karnım TOK..Oyuna devam romeo..ama artık JuLiet yok!

Değişken bir dünyada, ben sabit kalıyorum. Herkes başka başka severken, ben yine seni seviyorum...

Ne Kanuni ne de Fatihim..Ama isTediğim kalbi fetheder ele geçirmesini biLirim..!

RoL değişimi yaptık sanırım..TerkeDen ben peşimden koşan sen..

Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!

Zifirî karanlık içinde, fikrim, aydınlık,Yaşantım, en hoş aydınlık içinde, karanlık!

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış...

biz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be 'aşkım' imrenirdi herkes..

Taş oLsan diLe geLirdin.! İşte öLe sewmiştm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmişsin, Geç Fark ettim...

Aşkmı Dedin Bana Saçmaladın Seni Seviyorum Diyene İnanma Yol Ver Beni En Son Bırakıpta Gidende Beni Herşeyden Çok SEverdi Boşver

Hayat Yollardan Çizilmiş Olsa bile bu Yollardan Birini Seçeceksin ! Seçdiğin Yolda öLüm oLsa biLe seLam Verip Geçeceksin !

Aşkıma Bir Ceza Ver kaLbim Seni Sevmesin Senin Yalan Aşkına Allah Muhtac Etmesin ..!

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim ..Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle Taş değilim sandığın kdr..

Ne yalan sözler nede boş sevdaların kızıyız seviorum dediğimde tapmayı gülerken ağlamayı can yakanların canını almayı öğretti hayat..

Biz aşkı iki öpücük sananlardan değiliz sevdiğimiz için dünyaları yakanlardanız köşkten konaktan değil isyankar sokaklardan geldik tek elde 2 gül tutmayız sevdiğimize ihanet gibi bir --------LİKLE sırtından vurmayız !

Biz Biz Olduqumuz Için SeviLdik ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz ! Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK ! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

MüsLümcüyüz JiLet Atarız iZmIrLiYiZ Can Yakarız aLem DedikLeri Buysa öLümüne İsyankarıZ ..!

Biri Gider Biri Gelir Hayat Hep böyLedir Vedalar Koysada Bazen Gitmek Gerekir MeseLe Beklemek,özLemektir ..Belki Ben yanıLdım Sonum DepresiFtiR !

Sevgiyi gostereceksin benim gibi Söylemek yetmez Gozlerinde olacak soylemek yetmez.Sevgi herşeydir, kalbe hapsedilmez. Seveceksin benim gibi ama buna senin yureğin yetmez !

Sensizliğin acısını sen nerden bileceksinki sen hiç sensiz kalmadınki

Bir destan yazar gibi gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice..!

Değişken bir dünyada, ben sabit kalıyorum. Herkes başka başka severken, ben yine seni seviyorum...

Eyy yar..'BAna senden,sana benden başka herkes yapancı,herkes el....

'nefess aLma efess aL'

Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: EN YENI MSN NICKLER   EN YENI MSN NICKLER Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 5:51 pm

Kac Defa Attırdın Ki kaLbimi ?Bir Defada Durdurasın !!

İster Susar AyrıLık KonusmasıNı DinLersin..İster HayKırır AyrıLığa 1 Kez oLsn isYan edersN ..

ßendeKi aŞklar Pc kapanınca biteR !

ηє zαмαη gözℓєяιηιη ιçιηє вαкѕαм ; вιℓιуσяυм ιкιмιzι∂є αşαя , σ кαρıηιη αякαѕıη∂αкι мαѕαℓ....!

Anlam veremedim,veremiyorum insanlar yapiyor hep rol, iyiler sayiyor yerinde kötüler aliyor hep yol…!

Çıtıpıtı olgun olmuşsun,içini dışına vurmuşsun.DIŞINI SÜSLER,İÇİNİ TAKMAS OLMUŞSUN!...

Eski yeRini kaLbimDe aRama..GözümdeN aKan seLe kaRış†ın..

-- 'KenDini preNses sanıoR breHh yüzyıLın bakımsızı..!

---- ' VodafoNe ne demi$??.. anı ya$a..!

-- 'Dileğini tutmuş sayar sonsuzdan geri,yanarken yanakları üşürmüş elleri!...

-- 'qökdeLenLerden tüküRdüm dünYaYa..!'

-- ''padiŞAHH ın ŞaH 'I beNim.

-- 'bırak aksın zaman bırak coşsun saatLer..

--'gösLerİn haLa bnm mi?

----- 'tanRı için yaRaTmaq sorUN DeiL..sen isTe öLüRüm senin iÇin.!

--- ' brinq me To Life..!

-- 'Kurduqum sadece hayaLmi$ affeT müHim oLan seNdin..unuTurUm demi$Tim yha sözümü tutamadım..

--- 'bir peRi özqürdür onu tutamassın bende peri olmaq isterdm hayat beni özel ve saf kıLsın..

-- ''saHna acıLaHn kalbm isteRdi aSkı ve seVgİİ seN sevmdİn oNu o qebeRdi

-- 'bednm saqLam buLunmu$ yüreqiM paRamparÇa..!

--- ' Bir adım önüm sensiz qösükmüYor..kaLbimdeqi düqüm sensiz çözüLmüYor..!

-- 'baNa kmse seN qiBi baqMadı..

' -- séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

-- 'koLLarında su qibi qeçerdi zmn gittiqin qünden beri sewme ösürLüym!!..

---- 'güvendim sana ama boşunaymış sevdim seni ama deymezmiş gördüm seni ama görmemliydim deger verdim ama deymezmiş

---'..FasuLyédén seviLdim hép..0ynadım fasulyédén...Zararım künyédén mi..?..Y0ksa küLLiyen mi bünyédén?....

-- '' yHa qiRme sewDa bahÇeME ya da koPaRma qüLLeRimi..!

-- 'ak$amı beqLeyip karanLıqa qisLiorum her qece qösya$Larımı..!

--- 'aRıza cıqaRıRım iTinayLa inanMIoRsaM hasaRda bıraqıRım ruHunda kandıRıLdıysam..DememiŞŞ miyDim?

--- 'DaHa kaÇ vücuT qeRek baNa..?beNim seNi unuTmama..

-- 'dü$ün bi beNden ba$qa qeRcein mi war?..

-- 'mutLuyum ÇÜNKÜ rUHUM haLa karanLıkta..!

-- 'qideNe yoL veReceqSinqi qeLen ayaqTa kaLmasın..!

--- 'ama oLsn oyunLaRındn choq öreNdiqm war..ama oLsn zaMan duRur sana a$qım duRmas..!

---' séni kaLßimé zncirLédim anaHtarı da kayßéettm

EN YENI MSN NICKLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» en yeni nickler 5
» EN YENI GIF VE NICKLER
» EN YENI MSN NICKLER
» EN YENI MSN NICKLER
» en yeni nickler