KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Canim Askim Bitanem Bu Benden Sana

YazarMesaj
Dr murat
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE
Dr murat

Erkek
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : Canim Askim Bitanem Bu Benden Sana Asik10

MADALYA : Canim Askim Bitanem Bu Benden Sana 3_10

Canim Askim Bitanem Bu Benden Sana Empty
MesajKonu: Canim Askim Bitanem Bu Benden Sana   Canim Askim Bitanem Bu Benden Sana Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 8:55 am

Sadece seni sevmek istiyorum...Sadece seninle yaşamak istiyorum...
Baktığım heryerde sen olasın istiyorum.Etrafımda insanların olması benim önemi yok.Sen olduğun zaman herşey benim için daha kolay.Gülmeyide ağlamayıda sen olduğun için seviyorum.
Sen yoksan eğer nefes alamıyorum,boğuluyorum sanki dünya üstüme geliyor.Ben bir nokta kadar oluyorum ve boşlukta dönüyorum. Beni bu boşlukdan çekip alacak olan sadece ellerin.Onları sakın esirgeme benden.
Sevgin o kadar büyükki bende önce Allahım sonra sen geliyorsun.Hayatta tek istediğim seninle bir yaşamı paylaşmak.senin ölene kadar birtanen olmak.Gözlerine bakıp mutlu olmak...
Benim başıma gelen en güzel şey seni tanımak ve sana aşık olmak.varmi bundan büyük gurur ayşem seni cok seviyorum

Canim Askim Bitanem Bu Benden Sana
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VATAN SANA CANIM FEDA
» Canim Feda Olsun Sana
» VATAN SANA CANIM FEDA
» Canim Feda Olsun Sana