KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MSN NICKLERI

YazarMesaj
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : MSN NICKLERI Sinirl10

MADALYA : MSN NICKLERI 3_10

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 10:35 pm

*ѕєνєи ѕєνιℓмєz, ѕєνιℓєи ѕєνмєz ¢üикü вυ ∂üиуα∂α уαℓαи∂αи ѕєνєи $єяєfѕιzℓєя тüкєимєz !!
*нαуαтι кєи∂ιиє мєи∂ιℓ є∂єяѕєи,σ ∂αιмα ѕєиιи gσzуαѕιιи σℓυя !!
*вєи ѕєиιи gιвιℓєяι вιя вαя∂αк яαкıуα göмєяιм!!!
*кöя∂єи ∂єgιℓ иαикöя∂єи уüzѕüz∂єи ∂єgιℓ 2 уüzℓü∂єи тιρι ßσzυктαи ∂єgιℓ ѕüтü ßσzυктαи кσяк
*вιя zαмαиℓαя кαяαиℓιктαи кσякαя уαgмυя∂αи кα¢αя∂ιм,ѕιм∂ι ιѕє уαgмυяℓαя gσzуαѕιм кαяαиℓιιк ιѕє ѕıя∂αşıм σℓ∂υ
*нєякєz αуиιукєи вєи fαякℓιу∂ιм,ѕιм∂ι нєякєz fαяк ρєѕιи∂є..вєи αуиιуιм.. ιѕтє вυ∂α вєиιм fαякιм
*уüяєgιи ναяѕα gєℓ,,ѕєνgιи ναяѕα gєℓ,,нαѕяєтιи ναяѕα gєℓ..ѕєνєи ιиѕαи тαиιмαz єиgєℓ
*иαикσя ιиѕαи нєяѕєуιи fιуαтιиι вιℓєи fαкαт нι¢вιяѕєуιи ∂єgєяιиι вιℓмєуєи ιиѕαи∂ιя..
*ѕσи иєfєѕιм∂є вιℓє α∂ıи кαℓвιм∂є ѕαкℓı σℓα¢αк
*ßαѕιтℓєя ιfтιяα є∂єя ! / α¢ιzℓєя şιкαуєт є∂єя.! / αѕιℓℓєя ∂є ι∂αяє є∂єя..!
*кαℓвιмι кıя∂ığıи güиü нαтıяℓıуσяυм∂α..кαℓвιмιи кıяıк ραяçαℓαяı αуαğıиα вαтмαѕıи ∂ιує уєяℓєя∂єи тσρℓαмışтıм
*αşк αşк ∂ιє öℓмüşтüм вιя zαмαи...αмα şιм∂ι αşıк σℓ∂υğυм кιşι ιçιи öℓüимüує¢єğιиι αиℓα∂ıм
*ѕαиα уαz∂ığıм мєктυρℓαяı çöρє αтмışѕıи...υмяυм∂α ∂єğιℓ...çüикü ѕєиιи∂є вαиα уαz∂ığıи мєктυρℓαяı вєи∂є çöρє αтмışтıм вιя zαмαиℓαя
*вєиιм кαℓвιмιи вιя тєк кαиυиυ ναя...öℓєиє кα∂αя ѕα∂є¢є νє ѕα∂є¢є ѕєиι ѕєνмєк
*вυgüи вυ мαѕα∂α ιкι тαиє кα∂єн ναя...ѕєиѕιzιм αмα ѕєиιи нαуαℓιи ναя...∂üşüи∂üкçє αиℓıуσяυм...şєяєfι σℓмαуαи вιяιиιи şєяєfιиє ιçιуσяυм
*gözüиüи öиüи∂є αğℓıуσяυм..вαиα ∂ємιуσяѕυикι αğℓαмα σ gözℓєяιиє уαzıк ∂ιує...ιşтє ѕєи вυиυ ∂ιуємι¢єк кα∂αя şєяєfѕιz νє кαℓρѕιzѕιи
*кαℓρℓєя вιяєя ¢αм gιвι∂ιя ∂ιккαт єт кιяιℓαвιℓιя
*şυ çєşмєиιи нαℓιиє вαк ѕυ ιçмєує тαѕι уσк кıямα ιиѕαи кαℓвιиι уαρα¢αк υѕтαѕι уσк
*уαℓαиℓαяιмιz güzєℓ,ιиαимαѕι zєνкℓι,вιяѕєу ѕєνмєує ∂єğєяѕє öℓмєує∂є ∂єğєя мι
*вєи ѕαиα ∂üşüи∂üкℓєяιмι αиℓαтαвιℓѕєу∂ιм zαтєи ѕєи∂є уαиıм∂α σℓυя∂υυи
*кιмѕєуι вυ кα∂αя ѕєνмє∂ιм çüикü ∂αнα öи¢є нιç ѕєνмє∂ιм
*вєиιм ιçιи нαуαт кαραℓı вιя кυтυ∂αи ιвαяєт,нєя ιℓєяℓєуιşιм∂є кöşєує çαяρıуσяυм
*нєя ℓαfα νєяє¢єк ¢єναвıм ναя∂ıя єℓвєт! αмα вι ℓαfα вαкαяıм ℓαfмı ∂ιує вιя∂є ѕöуℓєуєиє вαкαяıм α∂αммı ∂ιує
*üzüℓмєм νєуα мυтℓυ σℓмαм ιçιи кιмѕєує ιнтιуα¢ıм уσq кυяαℓℓαя ∂єğι$тι σуυиα ∂єωαм..!
*мυтℓυℓυкℓαя ∂ιℓєяιм уєиι αşкıиℓαѕєи вєиι ∂üşüимє∂єи уαşαмαиα вαк ѕєиιи ∂єятℓєяιи ναяуα вєиιм уαиıм∂α вєи σиℓαяℓα уαşαяıм
*вüтüи ѕυçℓαя şυ αи∂α вαиα уüкℓü ∂αуαиαмıуσяυм нαуαтıи νє ѕєиιи çιℓєиє
*ѕєиιи ιçιи ¢αиıмı νєяє¢єк кα∂αя ¢єѕυя,ѕєиι вιя кαℓєм∂є ѕιℓє¢єк кα∂αя уüяєкℓιуιм
*вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öиємι уσк, иє∂єи ∂ιує ѕσямα иєує вαкѕαм ѕєиι göяüуσяυм иαѕıℓ σℓѕα..
http://www.kumrum.net.tc
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:02 pm

(•ิ_•ิ ௫ ♥♥ Turk bayragi=|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|

(¸.'´(¸.•'´* ♥ * `'•.¸)`'`.) KUMRUM (`'.¸(`'•.¸* ♥ * ¸.•'´)¸.'´)

◄███▓▒░░KUMRUM ░░▒▓███►

ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ

(¯`•.¸¸.¤*¨♥¨*¤ SeNi SeViYoRUm GıCıK ŞeY¤*¨♥¨*¤.¸¸.•´¯)

¤*¨♥¨*¤…:::Asİ GuSeL:::… ¤*¨♥¨*¤

๏●◊º°‘¨ஐ๑¤ۣۜ..¤ஐ๑ ¸ǺگҚιм گẽήί گẽυίγσґựм๑ ¤ۣۜ..¤ ¨‘°º◊●๏!:

¨‘°º +- GECELERİN PRENSESݨ-+ º°‘¨¨‘°º

((¯`»._.«¦¤¦ Şэήї Şэυїץδяύм Ąşқїм ¦¤¦»._.«´¯))

ҳҲҳѕαℓℓαѕαм єℓιмι вυℓυяυм єℓℓιѕιηι вαηα євєη вιℓє нαѕтα ѕєη ∂υѕυη gєяιѕιηι ҳҲҳ

bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)

˙·٠•●₪ *´ βεъіQ`*₪●•٠·˙

»»•(¯`•[A][S][İ]& [G][Ü][Z][E][L]•´¯)•««
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:07 pm

Sewmek öLmektir bence, Bende sewdim öLmeden önce!..

''Beni Sadece Allah Yargılar''

ßiz ßiz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden ßir ßir SiLdik .Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

eCeLLe SözLü öLümLe NiŞanLıYız TeSaDüFen DoĞDuK YaŞamaK ZoRunDaYıZ HeRKeS aKıLLı oLSun BiZ ŞiFaLıYıZ

PaRamıZ mı Var eSRaR aLmaYa ŞeKLimiZ mi Var KıZ TaVLamaYa BiR CaNım Var oDa FeDa oLSun SaNa

SaBıKaSı YoK BeLLi SuÇu aŞıK oLmaK SeNin iÇiN SoKaKLaRDa YaTmaK SeNin NiYeTin BenDen uZaK DuRmaK YaKıŞTımı Bea GüLüm Beni BöYLe aRKaDan VuRmaK

MüSLümCüYüZ JiLeT aTaRıZ ŞiFaLıYıZ Can YaKaRıZ aLem DeDiKLeRi BuYSa öLüMüNe isYanKaRıZ

aLıRıZ eMaNeTi BoZaRıZ aDaLeTi maHaLLemiZDen GeÇiLmeZ eLimiZDen Su iÇiLmeZ ŞiFa ÇoCuĞuYuZ BiZ BiZe RaJon KeSiLmeZ

DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...\\\\\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM...$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM
ﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ..

•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм

«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »»
Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!
нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

phichliq parayla olsa gene yapardıq

░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм

вιя єякєк єη çσк ѕєνgιℓιѕιηι, єη ιуι кαяıѕıηı, єη υzυη αηηєѕιηι ѕєνєямιş

öуℓє нσяσzℓαя ναя∂ıя кι güηєş ѕα∂є¢є σηℓαя öттüкℓєяι ιçιη ∂σğυуσя ѕαηıяℓαя!!!

ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«

ƒσяєωєя ℓσνє

ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคภt Ŧ๏г א๏ย

''l๏שє เร ภ๏tђเภﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'

Kaliteli Bir İçkiye, Yüksek Yaşam Standatlarına we Hayat sigortasına İhtiyacım war

Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!...
˙·٠٠•● Günlerim aglak Sabrin Sonu Selamete varsada faydasi yok˙·٠٠•●
Aşk:cennetle cehennem arsı işleyen trende mevsimlik bir bilet…
˙·٠٠•● ˙·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA
˙·٠٠•● Sende bir Gün bulacaksin..Adimi cok anacaksin..Hazin bir Ask diye yanacaksin..˙·٠٠•●

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

Hersey Biter...Su Taşı,Güneş Suyu, Zaman Güneşi,Aşk Zamanı,Söz Aşkı,Ben Sözü..
Başka bir bilgisayardan Messenger'da oturum açtınız.Yeniden oturum açmak için buraya tıkla(ßunu deneyin Arkadaşlar çok eqlenceli oluyo )

Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:11 pm

» Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta .
» " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?"
» Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? ıyi Olan Kazansın...
» Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş...
» Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise entegrali...
» Aşk bir mesele gel sırtımı kesele.
» Fabrikadan halka satış vardı. Bir sürü halkam oldu.
» Aşk bir havuzdur. ıçine aptallar düşer. Beni ittiler
» Bu iş yerinde haftada birgün sigara içmek yasaktır oda bugündür..
» Babama değerimi sordum "Dünyalar kadar dedi"dünyanın değerini sordum "Beş para etmez dedi"
» Kadınlar basit şeylerden hoşlanır, mesela ERKEKLERDEN!!!!!! .
» Aşk dünya sofrasında yenilen en büyük kazıktır
» Dünya bir gündür oda bu gündür
» Adamın birisi donmuş karısıda atlet!
» Ey yükselen yeni esil! ın ulan aşağı!
» Sen ayrı kıyıda, Ben ayrı kıyıda, Aramızda dalgalar var... ıyi de ben yüzme bilmem ki!!!
» Ben bu gece bekçilik işini gözüm kapalı yaparım arkadaş..
» ılahi azrail sen insanı öldürürsün..
aşk Nickleri, msn nickleri
» Sürat felakettir. ( Kaplumbağa )
» Kadın hakkı diya birşey olmaz. Çünkü hakkı erkek ismidir.
Dikkat Dikkat !! 1965 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur! Tüm 1965 yılında kahva içenlere duyurulur: Kurtuldunuz !!!...
» Vicdanı tertemizdeki. Zira onu hiç kullanmamıştı..
» Otelimizde hamam böceği bulunmaz, Fareler onları temizliyor.
» Bos siselerin degil gecmeyen günlerin sarhosuyum.
» Her başarılı öğrencinin arkasında kopya olabilir.
» Herkez sakız çiğner ama benim gibi patlatamaz.
» Birinciler olmasaydi ikincilerde kazanırdı.
» Yerin kulağı var derler.Benimde kulağım var.Peki ben yermiyim?... HAYIR YEMEM
» AşK karşısındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasındaki geçen zamandır
» Eger evrende bizden başka uygarlık yok ise, büyük bir yer israfıyla karşı karşıyayız!!:P

Param PµLµm yOkkí ¦ TahtIm Ta¢ım oLsµn , èƒéndí DéğíLímkí ¦ ítíßarım oLsµn , Ànam ßaßam yOkkí¦ èvím ßarkım oLsµn , Cígaram Tıka ßasa EsrarLa DoLsµn , ßírdé yanımda sèvdígím oLsµn , öLèné Kadar í¢mèzsém ¦ GèncLígím ßana Haram oLsµn ..!
Kalbime Gömerim O zmn Unutupta Silerim O zmn Alt Tarafı Aşk Buda İşte Vazgecilmezmisin Aman..! sananeki Ağlıyorsam Deli gibi İstiyorsam Hala Seni Seviyorsam Sanane Anlamıyorsan
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:12 pm

*Kaç tabut gömülecek yeraltına ve kaç kişi gidecek habersiz uzaklara? Kaç yalan yıkacak güvenleri? Kaç satır yazılacak kader kitabına ve kaç dua edeceksin ALLAHINA, kaç damla gözyaşı dökeceksin uğruna? Kaç yarın bekleyeceksin? Sonralara kaç damla gözyaşı?...

*Sanmaki Kalbim Yetimdir,, Ölsemde Yalvarmam;; Askim Asaletimdir !!

*ßιz HєувєLι∂є нєя Gє¢є мєнтαвα Cιкαя∂ιк...

*Gideceksen Bahane bulmadan git.! Adam gibi sevmedin.Bari adam gibi Hayatimdan çek GIT..!!

*BiZ ÇaKaLLaR GiBi SoSYeTeNiN KiZLaRiYLa DoLaSMaKTaNSa, YeRe DuSeNi KaLDiRaN, aGiR BaSLi DeLiKaNLiLaRDaNiZ

*nargilemin dumanına benzer hayallerim,,sadece beni zehirler ve uçar gider

*нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя

$$$___$$$______$$$______$$$___$$$____
__$$$$$_$$$$$_____________$$$$$_$$$$$___
__$$$$$$$$$$$_____________$$$$$$$$$$$___
____$$$$$$$_________________$$$$$$$_____
______$$$_____________________$$$_______
_______$_______________________$________

*...................*..*..*................*..*..* . .
...............*..............*...*..*............ ....*
..............*....................*.............. ......*
..............*................................... ......*
...............*.........................*....*... .*....*
..................*...................*..........* .........*
.....................*.................*......*... .......*
........................*................**....... ....*
.............................*........**...*.....*
...................................*............*

*Senin gökyüzünde uçamam!
Kanatlarım kırılır.
Düşerim...
Gökyüzün dar gelir bana. Yetmiyor işte bana ayırdığın zamanın,mekanın,olayın,sevdan ... Yetmiyor işte! Uçamıyorum, istesemde ..
Kırılır kanadım.
Düşerim..
Ayrılık zor gelir bu bedene ....

*masal mı sandın etkilemes ölüm bni inan hiç...yan qönül yan kalpten düştü yaşama sewincimmmm inan...oyunmu sandın hileni ancak kendine yedirirsn....sewdmi sandın taaruzumun yönünü ne bilirsinnnn

*ßüyümek istemiorum annem ßaßam yaşLanıR
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:15 pm

Hayatta Yasıyorsan Sadece Kendin İçin Yasıyorsun..

Düşlerinde Gördüğün Melek Bir Gün Karşına Çıkarsa Bil Ki Cennettesin...

Asla Unutma En İyi İnsanın Bile Şeytana Uyduğu Bir Zaman Vardır..

Kin Ve Nefret Şeytanın En Sevdiği Duygulardır..

Ölümden Korkma.. Ölümden Kaçma.. ÇÜNKÜ ÖLÜM HEP SENLE...

Bir Genç Kızın Saflığı Sonu Olabilir

Ölüm Kapını Çaldığına Evi Telaşa Verme. Çünkü "O" Geldiğinde Sen Çoktan Gitmiş Olacaksın...

-----------------------------------------------------------------------
-- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..(L)

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:20 pm

*Ben senin yasadigin gizli bir macerayim, Anlatilmaz bir roman,kapanmaz bir yarayim, Sigindigin limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreginde en büyük FIRTINAYIM!....

*Çekerim giderim, bende kiyarim sevgime, yanarim ölürüm, belli etmem kendime bile , aglamam hiç aglamam zaten alistirdim, yalnizliga yenilmem kendimi, artik ölsem bile seni aramam...

*1 gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip, Ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, Yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

*Sanma ki yerin dolacak, Senden başka biri benim olacak, Ya bana senin gibi bir sevgili, Ya sana benim kadar seven bulunacak...

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, Sevgilerin sonu hep ayrılıksa, Ömürlerin sonu hep böyle karanlıksa Al dünya bu aşkı, sende kalsın...

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Onu düzeltmek ise batan güneşe dokunmak kadar zordur. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin batmasını bekle...

*Gözlerin dolarsa bir gün, bilki ben seni anıyorum. Kalbin yanarsa bir gün, bilki ben ağlıyorum. Bir gün ağlamak gelirse içinden, bilki bende YAŞAMIYORUM

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki gece uyumadan hep seni düşünmek, öyle zor ki gözlerine bakıpta seni seviyorum diyememek.

*Seni karanlık gecedeki yalancı yıldızlar gbi deil, mavi gecedeki adını gökyüzüne yazacak kadar çok sewdim!

*Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim

*Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş

*Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

*Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

*Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

*Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

*Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη.!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя.

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!.

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм.
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:22 pm

Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın.!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim.!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun.!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez.!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin.!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sana..

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:23 pm

sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal ALLAH razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar...

kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi..

bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen

kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden

seni sordular ardından o gitti gelmez dedim

sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de

bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım...

son dogum günüm de kendime yeni bir ben aldım

canımı yolda buldum tutum kolundan evime soktum.

düşman kelimesini anlamını arkadaş sıfatını tasıyanlardan ögrendim

Gülmek uzun zamandır rol yaptığım bir oyun hiç gülemedim aylar oldu çünkü ışığım yoktu..

gözlerinde yaş olmasın tüm kalbim hep yanında..
çiğnedin geçtin herşeyi olsun aşkım hiç takma..

umutların bittiği yerim aşkı içime gömerim ayakta durmaya halim yok yine de koşabilirim.

bu gün doğum günün bebek öpücük koydum alnına kilometrelerce güller olsun bursa dan yanına

hadi silahı bırak, yaşamana bak hayat zor

yüzünüzü gerdirip önünüze bakmayı unutun.

pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım.

sen korktukca gül solar ama ben korkmam.

Sonra sana donup baba acaba bu ne desin

Bence sen bi kıvır hadı jurı cossun.

Ömür bi girdap eskilerde bir kelepce koluma hakim.

Kimi zaman göğüs gerersin kimi zamansa - kayıp o ruha teslim Nefsim gölge boylarında.
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın

MSN NICKLERI Empty
MesajKonu: Geri: MSN NICKLERI   MSN NICKLERI Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 12:06 pm

кöşєуι ∂öηѕєм öℓüм ∂üz gιтѕєм нαуαт göℓgєℓєя ιçιη∂єуιм

кöşєאเ ๔öภรє๓ ölü๓ ๔üz ﻮเtรє๓ ђคאคt ﻮölﻮєlєг เçเภ๔єאเ๓

๓єђ๓єt ๔ยlкค๔เг

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız

∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz.

öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !!
.
вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя.

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм.

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz.

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓє..

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя.

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк.

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη.

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα.

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

MSN NICKLERI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn NickLeri
» MSN NICKLERI !!!
» EN YENI MSN NICKLERI
» EN YENI MSN NICKLERI 9