KUMRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YENI MSN NICKLERI 5

YazarMesaj
Admin
ADMIN
ADMIN
Admin

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz : YENI MSN NICKLERI 5 Sinirl10

MADALYA : YENI MSN NICKLERI 5 3_10

YENI MSN NICKLERI 5 Empty
MesajKonu: YENI MSN NICKLERI 5   YENI MSN NICKLERI 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 9:49 pm

DuRuYoRsAm SeBeBi VaRYENI MSN NICKLERI 5 VirgSuSuYoRsAm NeDeNi VaRYENI MSN NICKLERI 5 VirghErKes RaHaT OlSuNYENI MSN NICKLERI 5 VirghErSeYiN bİr zAmAnI vAr..!!

ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim

ya kaBuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN..

Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorumYENI MSN NICKLERI 5 Virg özlerken unutmaya çalışıyorumYENI MSN NICKLERI 5 Virg unutamıyorum! UNUTAMIYORUM

Orda Bir Bahçe Var Bahçenin İçinde Gül Gülün Rengi Kırmızı Sensin ''KALBİMİN HIRSIZI''

Dalga geçerim ama kırmam! ciddiye alırım ama kapılmam! huzur veririm ama söz veremem! sahip olurum ama asla ait olmam!!!

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşkaYENI MSN NICKLERI 5 Virg Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda

beN çeKetimİ kaybetmİşİm sen düğme aRıoRsun pehh . . .

bu kdR kaLbsis oLamassIn ama yaNNış yoLdasIn.

Bir Dü$-tüK KıRıLdık aNLa İ$tee..

dÜn yanImda buqün neRde adıNa "düNya" deniLen kaHbe.

'aşqLa SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDi.

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi ? . .

kaLbi oLmayaNNaR kaLp kıRıo - caNıMı eN çoqh bu yaKıo.

beNi - kasMaYENI MSN NICKLERI 5 VirgboğMaYENI MSN NICKLERI 5 VirgyoRma - sıkIntı yaRatma çoK soRu soRma haYaTi öNem aRzeden biRşeY yoKsa raHaTsız eTMe ! . . susKuNkeN çoqh qüseLsiN buNu bozMa !

şımaRıqh - uqaLayım isTeiNce laFı koyaRım aMa çHoq haSsaS vE aLıNqaNıM çözeMessiN beNi beN zoR oLaNLaRdaNıM.

biRqüN ağLaRım - biR qüNahkaRım.biR daHa aRaMa boşuNa beN fiRaRdaıM.

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor.

" soN duRaq - kaRa topRaq "

ELime $işeyi aLınca qelİr yanıma Dost biLdiklerRİm YENI MSN NICKLERI 5 Virg$işe dibe vuRunca çekeR qider ..Geçmi$ini ZiktikLeRim.

SévéN ÇékéЯ Acıyı…SévméyéN Ne ßilsiN…ßaNa a$KTaN SöZ éTMé…SévméK KiM SéN KimsiN…!

terK ediLmek ßedawa - ßizi Satanı bis bele$e weriyoz ama.

kRaLiçeye kRaL oLacağıNa qiTTin kaŞaRa pezeveNq oLdun - hiç umRumda değiLsin haqeDDiğiN yeRi buLdun.

biLioRsun taLebeyimYENI MSN NICKLERI 5 VirghafTaaRası qeLeMem - cumaRtesi aNNem evDe pazaR babaaNNemDeYENI MSN NICKLERI 5 VirgheLe iqİmİsi qöRürLeRse seyRed siNemayI evDe.aNNasaNa be aaaa bNm qözüm yoqh seNde.

Ø oDµñ ßêNï ÂŞâR ßï VµR$Âm ƒêLêGï ŞâŞâr DêLïKâNLÎ Kı§LâR MâNïTâ§ıZ ¥âŞâR ( aquLaqaLaqa )

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRum.şimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

HayaLLerimi YakınYENI MSN NICKLERI 5 VirgResmime Bakıpta AğLamayın Sakın.Bu Bir HatıradırYENI MSN NICKLERI 5 VirgDikkatLi Bakın.Kıymetim YoksaYENI MSN NICKLERI 5 Virg ''YIRTIP ATIN''...

Bak İbret Al Yere Düşen YaprağaYENI MSN NICKLERI 5 Virgoda eskiden yukardan bakardı toprağa.

herkez gûLû$ûmû görûyør.. kîmse sava$'ImI görmûyør.

ßana öyLe ßir $ey yaptınki dostLarlm ßiLe ßana qüLdüYENI MSN NICKLERI 5 VirgSana öyLe ßir $ey yapacamki dü$manLarin ßiLe ağLıyacaq.

Okµdµğµm h£r Rømanda ßî Kahraman OldµmYENI MSN NICKLERI 5 Virg Ama £n Çøk K£ndî Hîkay£md£ yørµLdµm..

Hayat Bir Kumarmış BizLer Oyuncu MutLuLuk YoLunda Bnm Sonuncu DertLerLe YaŞamak HayLi Yorucu KaderLe Oturup Zarmı SaLLasam?..

baNa buLaşma kaLbini kıRaRım - üsdüMe qeLme düNyayI yakaRım - bu sefqi saNa çoq qeLdi - buNdan böyLe uzaq oLaLım.

saNa canImdan caN veRdim daha n'pıcaKtım.bizi yaRataN duRurKen saNamı tapıcaqDım.

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki BéniYENI MSN NICKLERI 5 Virg SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar..
http://www.kumrum.net.tc

YENI MSN NICKLERI 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENI MSN NICKLERI
» EN YENI MSN NICKLERI 2
» EN YENI MSN NICKLERI 3
» YENI MSN NICKLERI
» EN YENI MSN NICKLERI 4